PDA

View Full Version : изневерих й..



Drajko`
08-11-2007, 09:45
zdr hora pls daite mi savet ko da napraq s tova 4e izneverih na momi4eto koeto obi4am.Istoriqta e takava.Momi4e 1(koeto obi4am :smt007 ) si otide na selo a az digna6 kypon stana mi tupo bez neq :| i az zapo4nah da se natiskam :smt008 s druga, a sega 2-ta me haresva i nemoga da se okusna ot neq,no v su6toto vreme neiskam da i razbiq surceto.kakto i neiskam 1 da razbere za 2 ](*,) pls kajete ko da napraq :lol:


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!!

`Death`Whore``
08-11-2007, 09:46
Поне да беше казал, че си искал да се натискаш с нея...а не "беше ми тъпо, защото гаджето ми не беше на купона, и заради гаджето си /едва ли не/ се целувах с друга". Ти си свиня.

ToySoldier
08-11-2007, 09:48
гръмни се :smt011

Moderated by Aleandra
т. 9 от Правилника!

Sam90
08-11-2007, 09:51
Кажи на 2, че си имаш 1 и е било моментно увличане и грешка.

ПП: Много си зле

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-11-2007, 09:52
ако наистина я обичаше нямаше да направиш така!! а и + това нямаше да се чудиш какво да правиш... какво да правиш ли? избери си една от 2те.. и зарязваш другата и тва е.. при всички положения на едната ще и е кофти.. та реши на коя предпочиташ да и е гадно...

I_Love_Vodka
08-11-2007, 09:57
ПРОСТАК !

08-11-2007, 09:59
hahhaahahhah
trugni s vtorata,shti prai svirki

50cent
08-11-2007, 10:07
kaji na 2 4e vsu6tnost si se napil na kupona ili ne6to ot sorta i 4e si ima6 priqtelka i makar 4e e tolkova hubava ili ne6to ot sorta nemojete da se vijdate i 4e vse pak iska6 da si ostane6 priqtel sneq tva e dobre mislq

MajeStic
08-11-2007, 10:18
Кажи на момиче 1 за момиче 2. Поне няма ад ти е гузно за това, че криеш нещо от момиче 1. Каквото стане... поне ще си бил честен с нея.

пп:
Другия път мисли когато правиш нещо, защото честно да ти кажа мразя такива курварчета и курви... Не знае какво иска и го търси навсякъде... =;

iveto89
08-11-2007, 11:38
vij ..stanaloto stanalo.ne moje da popravi6 ne6tata,ako durji6 na tvoeto momi4e ..po-dobre i priznai za slu4iloto se i ako tq te obi4a 6te ti prosti,no trqbva da zareje6 vtorata i da zabravi6 za neq.malko stranno mi zvu4i ,4e ne iska6 da razbie6 surceto na vtorata...6toto vse pak e bilo ne6to suvsem mimoletno,spored men ne 4e ti puka za neq,no ne iska6 da gubi6 tozi koz,koito moje da ti osiguri dopulnitelno udovolstvie

Treselle_s
08-11-2007, 11:42
Абе тъпак....мисли преди да направиш нещо......!! :!: :!:

jjjjjj6363
08-11-2007, 11:50
ti naistina li obi4ash 1 vata ?

изгонена__от__рая
08-11-2007, 12:01
Колкото по-късно оставиш 2-рата толкова повече ще и разбиреш сърцето....

menta_loverka
08-11-2007, 12:17
Kaji na 1 4e si bil s 2 no ne ti e haresalo za6toto tq e nai-dobrata puk na 2 kaji 4e obi4a6 1 i 4e ste zaedno i tq 6te se mahne

kristal
08-11-2007, 12:43
kazva6 4e q obi4a6 nali?za kade vpisva6 drugata?badi s momi4eto koeto obi4a6 a za drugata tq trqbva da razbere 4e ti obi4a6 i darji6 na pr.kasmet

Y0urSiN
08-11-2007, 12:50
.jk

alkobalko
08-11-2007, 12:56
Ако обичаше приятелката си, нямаше да и изневериш. Говори и с двете момичета и им обясни подлата си постъпка.

08-11-2007, 13:31
"събери ги 2те на 1 място и им кажи може да се сбият и да се овргалят в кал, а после и ти ще намажеш 3ка"

ти си пълен глупак и явно не си си поживял и не заслужаваш да те обичат, кажи и на 2те и да ти теглят по 1 майна, следващия път хубаво си помисли как кое и кога се прави.

TIMEX
08-11-2007, 17:22
Не те е срам (е не казввам че и аз не съм го праил де :-D ) ама как може бре момичето на село ти с друга аз кат изневерих моита поне беше изван България ааа и кат се варна на другата и казах мила заминавам за София и няма се върна повече :D (Деиства)

koalka
08-11-2007, 17:24
Уау, не мога да си представя каква силна любов изпитваш към приятелката си... :lol:

TheLastGuard
08-11-2007, 22:11
zdr hora pls daite mi savet ko da napraq s tova 4e izneverih na momi4eto koeto obi4am.Istoriqta e takava.Momi4e 1(koeto obi4am :smt007 ) si otide na selo a az digna6 kypon stana mi tupo bez neq :| i az zapo4nah da se natiskam :smt008 s druga, a sega 2-ta me haresva i nemoga da se okusna ot neq,no v su6toto vreme neiskam da i razbiq surceto.kakto i neiskam 1 da razbere za 2 ](*,) pls kajete ko da napraq :lol:


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!!

Еми щом си й изневерил това значи (при положение че я обичаш)
1.Че си ЗЛЕ
2.(отпада това горе детоя обичаш) Не я обичаш, а ти е кофти за нея.
3.Зле си и все пак ти е кофти за нея.
4. Мисли :)

08-11-2007, 23:00
zdr hora pls daite mi savet ko da napraq s tova 4e izneverih na momi4eto koeto obi4am.Istoriqta e takava.Momi4e 1(koeto obi4am :smt007 ) si otide na selo a az digna6 kypon stana mi tupo bez neq :| i az zapo4nah da se natiskam :smt008 s druga, a sega 2-ta me haresva i nemoga da se okusna ot neq,no v su6toto vreme neiskam da i razbiq surceto.kakto i neiskam 1 da razbere za 2 ](*,) pls kajete ko da napraq :lol:


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!!

чукай ги и двете тайничко ве !! Жените са курви, Само се чукат за пари ! :evil: :evil: :evil:

Cheb
08-12-2007, 00:51
zdr hora pls daite mi savet ko da napraq s tova 4e izneverih na momi4eto koeto obi4am.Istoriqta e takava.Momi4e 1(koeto obi4am :smt007 ) si otide na selo a az digna6 kypon stana mi tupo bez neq :| i az zapo4nah da se natiskam :smt008 s druga, a sega 2-ta me haresva i nemoga da se okusna ot neq,no v su6toto vreme neiskam da i razbiq surceto.kakto i neiskam 1 da razbere za 2 ](*,) pls kajete ko da napraq :lol:


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!!

И това любов ли е?!
Ако ти обичаше първата, никога нямаше да се натискаш с втората.
Ако ти обичаше първата, никога не би питал странични хора какво да правиш.

И стига сте се оправдали с купони и алкохол - това да си имаш приятел/приятелка е вид отговорност.Това са първите уроци в живота - не мога да си представя как ще носите отговорност за децата си след 10-15 години.

Решението е едно-единствено:
Втората - настрани. Няма да й разбиваш сърцето, но ще й обясниш,че нещата не са такива каквито изглеждат.Изключително деликатен трябва да си.Щом си успял да я свалиш за 1 вечер, ще намериш и тук подходящи думи.
Трябва да намериш начин да замажеш истината и пред "официалната си любов".Цялата истина,но леко замазана.Ако тя те обича, ще ти прости (макар да не заслужаваш).Ако те зареже, значи не си е струвало.Но ако разбере от другиго за случилото се...

palachinkaaa
08-14-2007, 10:02
kagi na vtoroto momi4e 4e ba6tata na parvoto e nqkakav stra6en i se straxuva6 ot nego i se straxuva6 za neq(vtoroto momi4e) da ne i se slu4i ne6to ako ba6tata na parvoto momi4e razbere za iznevqrata i taka

Себе си...
08-14-2007, 10:07
Браааво на теб ! Гордей се със себе си =D>
Постъпил си невероятно - вече си член на клуб "Идиоти"

crs
08-14-2007, 10:12
Kaji na 1 4e si bil s 2 no ne ti e haresalo za6toto tq e nai-dobrata puk na 2 kaji 4e obi4a6 1 i 4e ste zaedno i tq 6te se mahne

За този малаумен коментар нямам думи.. [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<



П.П.Абе как може да са толкова тъпи сегашните момчета...Абе вие въобще не знаете какво е да обичаш един човек и да го цениш...
Тъпи си и това си е,ако я обичаше нямаше да се натискаш с друга и да си дигнал купон кво от това?Това не узначава,че трябва да се натискаш с други бе прост си..Човек който си обича полувинката няма да го направи...Абе за сегашнитие малаумни момчета който не знаят кво искат и кво е обич...са за да не казвам къде.. [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

crs
08-14-2007, 10:14
zdr hora pls daite mi savet ko da napraq s tova 4e izneverih na momi4eto koeto obi4am.Istoriqta e takava.Momi4e 1(koeto obi4am :smt007 ) si otide na selo a az digna6 kypon stana mi tupo bez neq :| i az zapo4nah da se natiskam :smt008 s druga, a sega 2-ta me haresva i nemoga da se okusna ot neq,no v su6toto vreme neiskam da i razbiq surceto.kakto i neiskam 1 da razbere za 2 ](*,) pls kajete ko da napraq :lol:


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!!

И това любов ли е?!
Ако ти обичаше първата, никога нямаше да се натискаш с втората.
Ако ти обичаше първата, никога не би питал странични хора какво да правиш.

И стига сте се оправдали с купони и алкохол - това да си имаш приятел/приятелка е вид отговорност.Това са първите уроци в живота - не мога да си представя как ще носите отговорност за децата си след 10-15 години.

Решението е едно-единствено:
Втората - настрани. Няма да й разбиваш сърцето, но ще й обясниш,че нещата не са такива каквито изглеждат.Изключително деликатен трябва да си.Щом си успял да я свалиш за 1 вечер, ще намериш и тук подходящи думи.
Трябва да намериш начин да замажеш истината и пред "официалната си любов".Цялата истина,но леко замазана.Ако тя те обича, ще ти прости (макар да не заслужаваш).Ако те зареже, значи не си е струвало.Но ако разбере от другиго за случилото се...


Бравоооооооо подкрепям те напълно......това си е така...?Наистина не я е обичал а само говори като много хора в сегашно време..това като гледам има и свястни хора..който мислят правилно... :smt012 \:D/

Alderis
08-14-2007, 10:32
П.П.Абе как може да са толкова тъпи сегашните момчета...Абе вие въобще не знаете какво е да обичаш един човек и да го цениш...
Тъпи си и това си е,ако я обичаше нямаше да се натискаш с друга и да си дигнал купон кво от това?Това не узначава,че трябва да се натискаш с други бе прост си..Човек който си обича полувинката няма да го направи...Абе за сегашнитие малаумни момчета който не знаят кво искат и кво е обич...са за да не казвам къде.. [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

На тебе мога да кажа АМАН ОТ УМНИЦИ И ЦЕНИТЕЛИ НА ЛЮБОВТА!!!

Към автора: Не одобрявам постъпката ти, но ако кажеш на която и да е от двете за другата...край. Играта с двете е много трудна, така че по-добре не я пробвай. Така като ти прочетох поста останах с впечатлението, че нито имаш чувства към 1-та нито към другата...така че си намери момиче което наистина харесваш...

crs
08-14-2007, 10:46
*Alderis -кво аман бе...... :smt013 :smt013 :smt013 не е ли така?Не съм ли прав?Кажи ми не е ли така?Или само си мрънкаш колкото да не заспиш? [-X :smt018

Leksi23
08-14-2007, 10:47
Пффф...егати любовта чесно :smt011 . Аз да съм на мястото на гаджето ти моменталически ще те зарежа, не се чуди ако и тя го направи. А ако ти даде втори шанс гледай да не я разочароваш, щото трети няма и не бива да има, а ако има значи тя е или много проста или много влюбена. Спокойно няма как да замажеш нещата, всичко рано или късно излиза на яве.
П.С. Много си тъп :smt011 , аре разбирам да не ти пука, ма казваш, че я обичаш, пффф , аман от такива като теб.

Alderis
08-14-2007, 10:53
*Alderis -кво аман бе...... :smt013 :smt013 :smt013 не е ли така?Не съм ли прав?Кажи ми не е ли така?Или само си мрънкаш колкото да не заспиш? [-X :smt018

Не съм казал че не си прав...и аз написах, че не одобрявам постъпката му, но мисля че не е необходимо да го обиждаш,защото не го познаваш и не можеш да кажеш дали е тъп или остър...а станалото станало...той пита сега к'во да прави...

monityY
08-14-2007, 11:43
ne moje da xodi6 s 2te,tfa e izklq4eno sled kato obi4a6 1,zarqzva6 2 i tfa e.. predpolagam neiska6 da razbie6 surceto na 1,po dobre da go naprai6 s 2rata kaji i 4e e bilo 6toto si bil piinal i gotovo,kaji i 4e si ima6 1 koqto si obi4a6 i btw ne moje da q obi4a6 i da i izneverqva6 kfo e tfa? ](*,)