PDA

View Full Version : Имам проблем със Skype-a, pls HELP



SpAcE_LaDy
08-11-2007, 09:54
Здравейте на всички:) Имам проблем със всеизвестната и вече бъгава програма скайп.. значи за мен до скоро не съществуваше такова нещо като чистене на хронологията (просто не знаех, 4е може.. а и не влизах често и нямаше и как да знам..), но преди няколко дни се опитах да си изтрия хронологията на чата с един приятел и като натисна на "покажи хронология на чата" или там каквото беше.. започва да зарежда и след това блокира целия комп.. и трябва да рестартирам.. това става със всичките ми контакти от скайп-а като се опитам да отворя хронологията, за да я позачистя.. Та въпроса ми е какъв е проблема, освен че съм писала мн с тия хора и на компа му е трудно д зарежда.. има ли начин да изтрия тази хронология без да ми спече компа или не? ако преинсталирам скайпа това ще помогне ли? Плс кажете ми:) Мерси предаре:)

Anf3tamin4o
08-11-2007, 11:08
C:\Documents and Settings\user\Application Data\Skype
Там ти я има ако искаш пробвай от там да я изтриеш

Минавай на някоя финал версия към 3.0 версия че тия дето са над 3-ката са много бъгави

Kisses_P
08-11-2007, 11:43
а не става ли като отвориш скайп, даваш на history , маркираш на няколко части и даваш дел 8-[ аз така правя, но чата много и ако маркивам всичко наведнъж ми се блокира :mrgreen:

HunteR
08-11-2007, 11:50
А от къде знаеш, че скайпа е бъгав, а не компютъра :D

SpAcE_LaDy
08-11-2007, 11:57
Мерси много, ще пробвам както казахте и ще пиша дали е станало..
а че компа ми е бъгав.. бъгав е и той, ама и скайпа ми е същата работа.. и не само моя скайп.. Айде до след малко :)

SpAcE_LaDy
08-11-2007, 21:08
Мерси много за помощта, позитрих хронологията от History.. поизчистих я.. дан сега да няма проблеми вече.. мн се надявам.. :) МЕРСИ

vercetti92
08-13-2007, 12:30
Според мен хронологията на скайпа ти е прекалено голяма, а компютъра ти е прекалено слаб... каква комбинация само... достатачна за да хората кажат, че скайп е бъгав.. аз см с скайп 3.5 и нямам проблеми... как все на другите им бъгва... :)

MajeStic
08-13-2007, 12:53
При по-новите скайпове им се оптимизира зареждането на хронологията :)

kasper
08-16-2007, 18:54
здравейте,обнових си скайпа с новата 3.5 и сега не може да влезе онлайн,някой друг има ли такъв проблем и как да го оправя.пробвах да инсталирам пак старата версия,но пак е същото

HunteR
08-17-2007, 15:32
здравейте,обнових си скайпа с новата 3.5 и сега не може да влезе онлайн,някой друг има ли такъв проблем и как да го оправя.пробвах да инсталирам пак старата версия,но пак е същото
Да повечето не можем да влезнем, защото имат проблем със сървъра.
Би трябвало днеска да го оправят, но ще се види... ;)

piglets
08-22-2007, 05:14
[4:22:28 PM] ros_the_boss каза: [13:05:05] ALEXLUD7 каза: Оведомяваме ви че на 23 август 2007 SKYPE ще бъде спрян поради технически грешки хората отговорни за това не носят последтвия със сигурност ще има нова версия ,но след 2009 г. може да използвате ICQ (главен спонсор на SKYPE ) изпратете това на всички свой абонати добре е да знаят че в най скоро време SKYPE ще бъде спрян от употреба в продължение на няколко години (докато се възтановят фаилове и липса на документи )
Внимание!
Това е проверка за неизползващи се Skype акаунти!
Щом получите това съобщение го разпратете веднага на всичките ви Skype абонати, дори и на тези, от които сте го получили!
Ако не изпратите това съобщение в рамките на 48 часа след получаването му вашия Skype акаунт ще бъде "замръзен" с невъзможност да бъде използван повече!
Тази нова система е разработена, за да се изчистят акаунтите, които не са ползвани повече от 3 месеца, което ще спомогне за по-доброто общуване през Skype!
Чрез разпращането на това съобщение вие показвате, че сте редовен абонат на Skype и вашия акаунт няма да бъде изтрит!

я вижте какво са ми изпратили по скайпа.някои да знае нещо по въпроса.компа ми не е бъгав със сигурност но скайпа да.

Novkov
08-22-2007, 06:32
Bull Shits!