PDA

View Full Version : Моята грешка



kristal
08-11-2007, 10:42
здравейте,обръщам се към вас с молкба за помощ.Случими се нещо от което сега си плащам т.с ще си платя.Имах вразка с едно 22г момче и най лошото е че то е женено за моя позната.В началото не разбрах как всичко това стана.Но има нещо по ужасно.Той има едно 10 месецно дете и чака друго което още не се е родило.Осъзнавах че всичко това няма да доведе до нищо хубаво,но той настояваше да бъда с него.Искал да има връзка с мен и сериозна.Вече сме заедно от месец и половина а чуствата му към мен са много силни и чисти.Държисе много мило и внимателно с мен.Прави всичко което му кажа.Не след дълго аз също взех да се влюбвам силно в него.Жена му е бременна в 7месец а той не се е прибира вечер.Все ще е навън с приятели и ще пият или ще търси начин да е мен.Докато жена му е на заден план.На мен дори ми е гадно ,дори му го казвам.Казва че съжалява че се е оженил толкова млад.Той не се прибира а идва и търси мен.Аз не сам някоя безчуствена,разбирам че всичко е грешка,но човек неможе да заповядва на сърцето си.Той ми каза че веднага може да кажи на жена си за нас.Не му пукало но му казах че трябва да помисли за мен.Защото последствията може да са лоши.Но най лошото е че всичко се разкри.Днес ми се обади жена му и много яко се скарахме.След това се чух и с него.Той просто неможеше да повярва че тя ми се е обадила.Още по лошо е че всичко ще се разкрие и баща ми който е до чул нещо и не вярва че товя е истина сега че загубя доверието му.И ме е страх,дори и не искам да си помисля за последиците които могат да станат.Ще избухне война.А тя може би ще каже всичко на него.Ако вече не е станало.И ся не знам какво да му кажа.Моля Ви нуждаясе от вашата помощ!Надявамсе писмото ми да бъде удовотворено?

Shogi
08-11-2007, 10:49
Окей...Виж сега..Значи, че човек не заповядва на сърцето си - това е вярно..Но за сметка на това имаш разум който те командва..Не те командва сърцето..Едното е чувство..Другото е мисъл...Относно твоя пич..Са извинявай ама да имаш дете и да не се прибираш...Да имаш жена, която е бременна и да не и обръщаш внимание..Това си е чисто престъпление..И какво като й каже..Какво като разбере жена му за вас..Че той така или иначе е заебал това семейство което е създал..Така или иначе му не пука..А виж..мила, ти си просто поредната т.като той не си е поживял...Ще мине и твоето време, а това което ще остави е една голяма рана в твоето сърце и едно чувство за вина, което ти никога не би си простила..Искаш съвет - с такива да си нямаш работа..Виждаш как се отнася със собствената си жена..Ти не си к***а с извинение...ще те помотае и...следващата..Помисли си добре..Не си заслужава да си с този човек..Той е адски несериозен.. Колкото до баща ти ... няма нищо по-хубаво от това да си признаеш...както си признаваш и тук...ако постъпиш правилно и прекратиш тази връзка може би родителите ти ще те разберат..Знай че те са единствените които винаги ти мислят доброто..Успех и умната! 8)

Maiden`Fenka
08-11-2007, 10:57
Не се занимавай с този!

iveto89
08-11-2007, 11:03
vij mili4ka,jivotut qvno taka e napraven,4e da ni postavq pred razli4ni izpitaniq i tvoeto nikak ne e lesno.no naistina ponqkoga razumut trqbva da naddelqva nad surceto i 4uvstvata.kolkoto i da go obi4a6,purvo toi ne e za teb,za6toto sega se otnasq dobre....za6toto v momenta se okazva6 bqgstvo za nego ot jena mu,no posle...6te si nameri novo ute6enie.nedei se zanimavai s hora,koito 6te te naranqt pove4e ot neobhodimoto.pomisli za ba6ta si,za sebe si nai-ve4e i 6te osuznae6 ,4e kolkoto i da ti e trudno v momenta trqbva da subere6 sili i da tegli6 4ertata na tozi krai .kusmet macko

08-11-2007, 11:17
i az mislq,4e ne trqbva da se zanimava6 s toq.vij kak postupva s jena si i decata si i si predstavi,4e ti si na neino mqsto.tolkova bezotgovoren 4ovek ne zaslujava da go obi4a6.nai-dobre prekusni vsi4ko mejdu vas i obqsni na ba6ta ti kakvo e stanalo.ako trqbva se izvini i na jena mu i pove4e ne se vijdai s nego.da e mislil na vreme kato e pravil semeistvo,a ne sega da im susipva jivota.ako ostane6 s nego 6te si mu samo lubovnica i moje bi sled izvestno vreme i teb 6te te zareje.a daje i naistina da te obi4a pak trqbva da se razdeli6 s nego,za6toto ima jena i deca.tova e po-vajno ot vsi4ko i kogato toi go razbere 6te se vurne pri tqh.

ToySoldier
08-11-2007, 11:19
Трябва да го зареже6,в тоя перйод за него е най-важно да се грижи за жена си и за децата си

Treselle_s
08-11-2007, 11:36
Ами ти сама знаеш,че е грешка....помисли за детето.....ами ако ти беше на мястото на жена му?!!....Остави всичко така..стореното -сторено...... Сега говори с ваште и им обясни цялата ситуация......А него го забрави....Такива връзки нямат бъдеще! :idea: :!:

BeBo90
08-11-2007, 11:57
i dna moq fr se be6e zabarkala s takova mom4e no razlikata be6e 4e nqma6e deca :!: A i ot tazi cqlata rabota nakraq tq nai mn strada za6toto toi v edin moment osazna 4e trqbva da bade do jena si i izostavi moita fr a tq tolko be6e hlatnala po nego taka4e se otkaji ot nego 6te nameri6 nqkoe drugo svqstno mom4e i ne obvarzano :)

N0_feAR
08-11-2007, 12:11
мен ако питаш такива връзки не са за теб. Няма смисъл. Казваш че сте заедно от 1-2 месеца, по-добре скъсай с него докато още е рано и не са се задълбочили нещата. Казваш, че е женен и има деца....е тука страшна работа става вече :| ...По-добре го остави и нека се оправя с проблемите си, от това което виждам теб май повече те е грижа за неговото положение от колкото той самия. Бягай от тази каша докато имаш време, щото после ще стане късно(ако вече не е)

alkobalko
08-11-2007, 13:54
Вече е късно за съжаления. Сега можеш само да се надяваш да не каже на баща ти. А иначе си постъпила много зле. Той има жена, дете и чака друго дете. Какво повече е необходимо, за да те накара да не се занимаваш с него. На сърцето не се заповядвало. да, ама има и разум, който понякога трябва да е водещ при взимане на такива важни решения.

Dead`Paladin
08-11-2007, 14:46
Човек преди да преприеме нещо пьрво трябва да помисли.....ти този момент си го прескочила.....сега плащаш....незнам как да ти помогна...моли се да не мине през много усти....

sherry
08-11-2007, 15:53
Съжалява,че се оженил млад!Айде,стига!Прави деца,а после не поема отговорността от действията си,а си прави каквото иска.Много съжалявам за теб и жена му,никоя не заслужава да бъде оплетена в мрежите му.Спирай да се виждаш с него,изобщо не е трябвало да го допускаш до себе си.

08-11-2007, 16:26
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ТИ СИ ЕБАТИ КУЧКАТА :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

koalka
08-11-2007, 16:48
Като се захващате с това и на двамата би трябвало да ви е ясно какви може да са последствията от едва такава връзка...Най-малкото ти трябваше да помислиш за себе си.
Той има жена и най-голямата пречка, за да бъдете заедно-децата, тези прекрасни същества, които би трябвало да го направят щастлив, а той съжалява едва ли не, че се е оженил толкова млад, а жена му, горката, какво може да направи, освен да се примири?Да си тръгне ли?А как ще се справя с две деца, трудно е предполагам.Как може да не помисли за това, да не му стане жал за нея, че тя седи там сама...Просто не мога да разбера.Предполагам го обича, а той нехае.Остави това, ами ти?Сърцето може да е по-силно от сърцето, но все пак и ти се замисляш?Остави го, не бъди с него.Ти не си виновна, че той не я обича, но пък ти я познаваш, а на всичкото отгоре и сте я лъгали.Намери силната воля да го оставиш като помислиш малко какво причиняваш.Не се оправдавай с това, че сърцето било по-силно от разума.Повярвай ми, и аз много обичам един човек и, ако той беше на мястото на мъжа, нямаше на себе си да позволя да бъда с него.Не знам на колко си, но още по-непоносимо е и, ако разликата ви е голяма, защото тогава идва проблема и с баща ти, който предполагам няма да допусне такава връзка, поне се надявам.Опомни се, докато е време и стига оправдания.Просто го остави, колкото и да обичаш.А не се забърквай в такива работи.

Fluffy^;pp
08-11-2007, 16:53
Да..наистина..като съжалява,че се е оженил млад защо тогава е създал и две деца?Нима тези деца заслужават да живеят в такова "семейство"?Само защото въпросния татко му скимнало да се разиграва с други :smt017 :smt017 и как така не му пука за жена му ,а ти си му казала да помисли ЗА ТЕБ????????????????????????? Сама каза,че не си безчувствена..а разбирам и че когато се отнася до теб -действаш и доста разумно и предвидливо..Когато започна тази връзка защо не помисли първо?И замисляла ли си се ,че освен опасността да те издадат на баща ти..има и опасност две невинни деца да останат без баща? #-o Супер...и вместо да поговориш със съпругата на твоя възлюбен и да се опиташ да се извиниш (не че ще подейства..но поне това й дължиш)-скандали й вдигаш :| Мисля,че трябва да си уговорите среща и да поговорите на 4 очи..не да си разменяте обиди по телефона..Откажи се от неверния лигльо (извинявам се за определението ) обясни на жена му ,че всичко е свършило и ги остави вече те да оправят семейните си проблеми..Оттегли се докато е време :smt012

koalka
08-11-2007, 16:57
Тя не е виновна за това, че той е такъв, защото можеше да е всяка друга, а вече семейството се е развалило като на него не му пука...Не мисля, че тя точно разваля семейството, но гадното е, че я познаваш.А това обещание"ще й кажа", наистина ли си вярвала, че щеше да й го каже?

08-11-2007, 16:59
abe ne bila vinovna basi typata
tq ne moje li da re6ava sama, strah q bilo da ne se raz4ue a tva 4e provalq jivota na dve deca kato mu se hva6ta na vydicata na tozi prostak
basi ne6tastnicite :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011
q se vzemaite v ryce!!!!

koalka
08-11-2007, 17:05
Тя не проваля живота на никой, осъзнай се!Както казах-можеше да е всяка друга!Той трябва да се вземе в ръце и да разбере, че това, което прави е грешка.Не проваля ли той живота на жена си?Тя е виновна за това, че позволява той да си прави, каквото си иска и да е с нея, да се съгласява да поддържа връзка с женен мъж и ще си носи последствията, ако баща й разбере!Ако той не иска да е с нея, тя няма да го кара насила.Трябва да седи вкъщи при децата, а не си развява байряка.Спирам до тук

08-11-2007, 17:44
и за кво ми изтри мнението, а? :evil: баси..

по темата ( :evil: ) ти не моеш да пишеш грамотно, па се зарибяваш с некъв 22 годишен с брак и 2 деца, че и те обичал... бля бля, да беше пуснала тая помия в Цигарите и останалите неща :evil: патка такава :evil:

08-11-2007, 18:39
s tvoite kamyni po tvoita glava