PDA

View Full Version : veet лентички...моля,обяснете!



08-11-2007, 10:43
абе дотук добре. взех си лентички veet за подмишниците и бикини-зоната. НО! на отчаяната ми физиономия "а упътване няма ли?" ни дадоха някакво мижаво листче с упътване изглежда на...италиански! как да използвам сега тия дивотии? моля, някой да обясни, че да не взема да направя някоя бела :D

BeBo90
08-11-2007, 11:25
i az edin pat si vzeh no ne6to opleskah kato si slojih lenti4kata i kato drapnah mi ostana ot tva lepkavoto i mn trudno go mahnah taka4e i az nz za tva ako nqkoi znae neka kaje i na men mi e lubopitno :) :) vapreki 4e az sam si dovolna s epilatora

08-11-2007, 11:36
с епилатора под мишниците? болезнено...не че другото не е,ама поне е бурзо.а онова е бавно и мъчително

BeBo90
08-11-2007, 11:40
da po dobre s epilator otkolkoto da se zanomava6 s gluposti parviq pat e kofti ama ve4e kato svikne6 e mn po odobno i po barzo :wink: :wink: :wink:

08-11-2007, 13:18
da, kajete,i na men mi e interesno to4no kak stawa...trqbva li predwaritelno kojata da se podgotwi sys ne6to specialno, trqbva li da se iz`aka izwestno wreme da prestoqt (kakto naprimer trqbva da se iz4aka krema)...

mid_get
08-11-2007, 13:24
Не се чака, както при депилатоарите. Просто залепваш лентичката, притискаш и след това рязко дърпаш в посока срещу растежа на космите. А това, лепкавото, е восък и се маха със специални кърпички, които обикновено са в кутията. А може просто да попиташ и ще ти дадат отделно. Работа ще свърши и памучно тампонче, напоено с олио или зехтин. Ако след процедурата кожата е зачервена, може да се намаже с някакъв подхранващ или успокояващ крем. :-)

AliceSw
08-11-2007, 14:40
бтв, някои трябва да си ги затолиш в ръцете, за да залепнат хубаво

после за триъгълника специално нарежи лентичката на по-малки, щот иначе стават ужасни синини и дърпай мн рязко

vanesenceto
08-15-2007, 17:10
mi ako onova na list4eto naistina e na italianski moga da se PROBVAM da ti go preveda ,no se sumnqvam 4e e na ITE (vse pak ako o6te ne si se spravila pi6i :) )