PDA

View Full Version : Приятелство и любов



nefe
08-11-2007, 13:31
Sega 6e vi razkaja istoriikata si...Pyrvona4alno s tova momi4e bqhme prosto sau4enici,koito daje rqdko si kazvat zdr po ulicata.Posle zapo4nahme da izlizame s drugite ot klasa i taka izvednyj se okaza 4e sme v edna kompaniq.Ve4e ne bqhme samo na zdravei,zdrasti...Az si imah mnenie za neq 4e e mnogo veselo i priqtno momi4e pyk i na vyn6en vid ne e zle.Za period ot okolo godina stanehme dosta blizki,po4nahme da si spodelqme,da izlizame dvamata,da hodim na na6i si li4ni mesta...V momenta ne mojem edin bez drug,bukvalno kazano sme kato brat i sestra,poznavame se adski dobre i ne mojem edin bez drug deto se vika.Vsi4ki si kazvate"emi super nai-dobri priqteli nz si kvo" i ste pravi de,ama az iskam i ne6to pove4e ot priqtelstvo.Moje da prozvu4i sme6no no imam 4uvstvoto 4e sme edin za drug prosto.Ve4e gubq granicata na priqtelstvoto i nz kakvo da pravq.Absoliutno vsi4ki priqteli mi kazvat 4e trqa da sme zaedno i 4e sme perfektnata dvoika i nz si kvo.Koftito e 4e sym po4ti siguren 4e tq me ima samo i edinstveno za nai-dobyr priqtel i me e strah da i kaja istinata za6toto moje da sloja krai na naistina hubavo priqtelstvo....V zadynena ulica sym hora.Davaite syveti...Siguren sym 4e ne sym edinstveniq koito e izpadal v takava situaciq..... :cry:

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

alkobalko
08-11-2007, 13:33
Най-лесният начин е да говориш с нея и да и признаеш чувствата си.

poison_girl_
08-11-2007, 14:02
И аз съм на мнение,че трябва да и кажеш всичко,което чувстваш и успех :wink:

feli7o_
08-11-2007, 14:14
:smt006 moqt savet kam teb e da sedne6 i da pogovori6 s neq otkrito za 4uvstvata si za6toto ako tq sa6to te priema za ner6to pove4e ot fr moje bi ako provedete otkrit razgovor za 4uvstvata si edin kam drug ne6tata 6te stanat o6te po-dobre za teb...KASMET... :wink:

Dead`Paladin
08-11-2007, 14:29
това което каза на нас го кажи на нея :wink:


УСПЕХ!

nefe
08-11-2007, 20:32
Blagodarq za savetite,znam 4e trqbva da i go kaja prosto edva li ne me e strah 4e ako tq ne izpitva sy6tite 4uvstva 6e q izgubq...I vse pak sym vi blagodaren hora...