PDA

View Full Version : за всички претърпяли катастрофа...



08-11-2007, 15:25
zdrveite.. v posledno vreme postoqnno po novinite saob6tavat za ujasni katastrofi... nqkoi ot vas pretarpqval li e? dalgo li e ostavala prihi4eska travma.. ? az katastrofirah predi 2 meseca i vse o6te se 4uvstvam ujasno ... radvam se 4e vsi4ki ot semeistvoto mi minaha s leki naranqvaniq.. hora mislete predi da tragnete da karate... tova ne e 6ega rabota ... vseki den si otivat nevinni mladi hora ... {sajalqvam 4e slagam temata tuk no naistina neznam za kade e .. no tuk pone 6te q vidqt pove4e hora}

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

didonko
08-11-2007, 20:48
Ми аз бях с КОлело и се блъснах в СПРЯЛО такси. бях на 2мм от загуба на зрението. Веднага щом се опраих искаха да се кача на колелото. Нямаше травми, няяше нищо, даже кат се трявснах ми беше смешно и се ебвах с майка ми. Идва тя до мене и аз и викам: искам да ми обещаеш две неща
1. Не припадай около мене
2. Не ми се карай.

Jaffs
08-11-2007, 20:53
Имала съм три катастрофи.
В две от които аз бях зад волана. И в двата случая ме удариха откъм мястото до шофьора. За щастие се разминавам с леки натъртвания, изкълчени китки, синини и никакви по-сериозни наранявания.
Винаги съм си взимала малки и не особено сигурни коли, но сега промених това и си взех нещо, с което съм по-сигурна.
В третата седях до шофьора. Караше брат ми. Този, които пострада беше той. Аз се разминах със стъкла в крака и ръката. В два от случаите ме блъсна жена, а в третия пиян мъж.

ReBeL
08-12-2007, 14:45
Ми аз бях с КОлело и се блъснах в СПРЯЛО такси. бях на 2мм от загуба на зрението. Веднага щом се опраих искаха да се кача на колелото. Нямаше травми, няяше нищо, даже кат се трявснах ми беше смешно и се ебвах с майка ми. Идва тя до мене и аз и викам: искам да ми обещаеш две неща
1. Не припадай около мене
2. Не ми се карай.

na men mi se slu4i absolutno sa6toto :) :) :) samo deto az si puknah rukata i bqh s malko naranqvaniq ama burzo se opravih :-D

find_m3
08-12-2007, 19:07
Слава богу само това не ме е сполетяло :-)

Disrespect
08-12-2007, 19:26
^Ще те сполети.



Ъх, кво да кажа. Катастрофирал съм, но не ми е пукало особено.

райдъра и пророк се оказа :D

и аз /да чукам на дърво/ не съм претърпявал за сега такива неща

find_m3
08-12-2007, 19:28
^Ще те сполети.



Ъх, кво да кажа. Катастрофирал съм, но не ми е пукало особено.

райдъра и пророк се оказа :D

и аз /да чукам на дърво/ не съм претърпявал за сега такива неща

Не съм пророк. :P Всеки поне веднъж в живота си ще 'участва' в катастрофа.

Аха мерси вече ще съм подготвена ](*,)

Disrespect
08-12-2007, 19:28
е...от къде си толкова сигурен? :-)

Disrespect
08-12-2007, 19:35
err...nope.

Disrespect
08-12-2007, 19:47
err...nope. Dumbass. :P

ок де...обясни защото мисля че на повечето хора не им е ясно :>

Mooo6no
08-12-2007, 19:54
Имах една лека катастрофа преди 7 години. Нищо ни нямаше.

Disrespect
08-12-2007, 19:55
да, вече се разбрахме в скайп...

така де, ти говориш и за леки катастрофи/чупене на фар, etc./

08-12-2007, 19:56
Мене са ме блъскали ся съм с един крак :smt012
lele vqrno li 4ove4e.. tova e ujasno

08-12-2007, 21:15
Слава богу не съм претърпявала, да чукам на дърво :) но бях свидетел и доста гадно ми стана само като гледах
Значи тогава това момче ми беше гадже.И бяхме излезли с една компания.Но някои бяха с колелета.Та той взе едно колело и се засили по пътя , зави наляво и се блъсна в един мотор, на който седеше пак един фр. но мотора беше спрял.И гаджето ми се удари в гърдите на моториста и направи някфо салто и падна на земята.Е тогава поставих рекорд-сиг за 3 секунди съм пробягала цялата улица.Счупи си и двете ръце и имаше доста наранявания, но е оправи.
А аз отивам там и гледам все едно му беше излязъл лакътя-пребледнях цялата, никога не ми е било гадно от кръв и подобни, не знам кфо ми стана там и изтичах до него и седнах на земята и го виках с всичка сила , ама вече беше припаднал и извикаха линейка и го откараха, ама фр. ми не ме пуснаха да отида сега щот бях на косъм от припадък и аз. 2 нощи после не съм мигнала от притеснение и стрес.

Swinkenhoffer
08-12-2007, 21:36
не съм... и не искам да карам кола.
но съм се возила в ебати таратайките, които са били на косъм от разпадане. по тея улици не знам как не са ме утрепали. :roll:

Mitakaaaa
08-12-2007, 21:45
Гледам вси4ки са се блъскали със колела :-s аз колко пъти съм падал със колелото нищо ми няя :wink: Оба4е и аз съм присъствал на катастрофа със кола...две мом4ета на 14 години едното загина :< 4у се силен трясък отидох да вида и ме побиха тръпки...беше се блъснал във едно дърво...мн гадно...немоа глеам аз такиз неща мн страшно....
Ина4е мн искам да карам кола и не ме е страх да ме возят бързо \:D/ возил съм се със 200 и ми е кеф..попринцип оби4ам бъзата скорост,но не мисля 4е бих поставил живота нна някой друг във опастност...Ааа ина4е съм се блъскал един път със картинг :lol: :lol: ама ми нямаше нищо 4аках да ма дръпнат от гумите пак да настъпя газта до край

mgxpower
08-13-2007, 16:17
Една камара....последната с мотора направо се попилях :smt011