PDA

View Full Version : преводче



nata6ka
08-11-2007, 17:41
moje li prevod na tazi pesen

znam 4e e na ryski i bi trqbvalo pove4eto da go rzbiram ama ne6to ne moga da varja ne6tata

Плохие Рэперы - Когда Тебя Нет Рядом

Вот он чистый лист бумаги, что напишу я в нем.
Конечно, тебя же нет со мною рядом.
И как всегда болит душа , скребется лезет вон из кожи.
Ладно , во многом я непрвав но тяжело смотреть в окно
И среди всех искать тебя , быть может строки мне помогут,
А в чем ? И почему мне грустно , зачем я огорчен.
Возможно мир меня так научил нести свой крест
И думать о тебе скучно, но что же телефонные гудки в ответ на счастье
Вот закат богровый, день кончается , еще чуть чуть и вечер станет ночью
Снова будет день а утро знаю чувство будто рядом ты
Я открою глаза и только свет сквозь шторы
Звонок по телефону но не ты, а просто ктото номером ошибся
Изписан лист бумаги помни :
Мне нелегко когда тебя нет рядом.......

Знаещь, когда тебя нет рядом
Я както по другому смотрю на мир
Ищу частицу твоего взгляда
Во всем: в солнце , луне, звездах, в порыве ветра
И понимаю тоже что мир заменить тебя несможет.

Снова тебя нет рядом уже скучаю
Мир потерял яркие тона, никого незамечаю
Ты мне нужна как воздух, как вода
Только ты одна мне нужна
Города и минуты жду с тобой встречи
Но без тебя минута мне кажется вечностью
Хочу обнят крепко сказать что люблю
Только такими моментами я живу
Недавно говорил с тобой по телефону
Услъшал твой голос невеселъй ,
Сразу как на рану посъпались солью
Слышу как твоя душа плачет , моя тоже плачет
Вокруг свет гаснет
Когда меня нет рядом , в такие моменты
Готов разбивать кулаки свои об стены
Молит бога чтоб показал короткую дорогу
К тебе, к моей любимой, к твоему дому.

Любимая , когда тебя нет рядом
Чтото просиходит в моей душе
Когда мы прошаемся
Я уже начинаю ждать нашей встречи
Но стоит мне отвести от тебя взгляда
Я уже начинаю скучать по тебе


Еще минута без тебя и я сойду ссума
Хочу находится рядом с тобой всегда
Все мои мечты , все мои желания
Только с твоим присутствием стнут реальными.

Irrepresible
08-11-2007, 18:31
ще се опитам да го преведа :wink:

nata6ka
08-11-2007, 18:35
mersi macka mn :)

Irrepresible
08-11-2007, 19:24
лошите рапъри-когато ти не си до мен Ето празен лист хартия,какво да напиша на него? Разбира се ти не си до мен и както винаги душата ми боли,а скръбта извън от кожата ми ми изкарва..Добре,грешал съм в много неща,но ми е тежко да гледам през прозореца и преди всичко да те искам,а може би строфите ще ми помогнат,но за какво?И защо ми е тъжно,защо съм огорчен.Може би светът така ме енаучил да нося своя кръст.Да мисля за тебе е скучно но защо ли телефонните жици ми отвръщат щастливо..Ето залезът червен,денят си отива още малко и ноща ще настъпи..И ето денят настъпва отново отварям очи и само светлината прониква през щорите...Телефонът звъни но това не си ти,а просто някой объркал номера Помни листът хартия е изписан:Тежко ми е когато не си до мен....................Знаеш ли че когато те няма аз гледам на света с други очи и частица от твоят поглед е навсякъде:в слънцето,в луната,в порива на вятъра и разбирам че на този свят немога да те заменя Теб отново те няма и вече скучая,светът стана черно бял и вече никого не забелязвам.Нужна си ми като въздуха,като водата само ти си ми нужна броя минутите с теб да се срещна но без теб минута трае цяла вечност искам да си кажем че се обичаме само за такива моменти живея скоро говорих с теб по телефона,гласът ти беше тъжен сякаш в раните ти са посипали в сол,слушам как душата ти плаче и моята плаче наоколо всичко замира когато мен ме няма в такива моменти готов съм през кули и стени да мина и моля бога да ми покаже по краткия път към теб,към моята любима,към дома ти Мила когато ти не си до мен това коет е в душата ми когато се сбогуваме аз вече чакам нашата следваща среща и не мога да отместя поглед от теб,вече започвам да тъгувам по теб още минута без теб и ще полудея искам да съм заедно с теб сега всичките ми мечти и желания с теб стават реалност!! П.П: сори че не са на стихове ама ми домързя и да знаеш че скучат сам го объркала в началото превежда се липсваш ми или нищо такова мисля че горе долу съм го превела :smt006

Irrepresible
08-11-2007, 19:28
а ако ми дадиш линк към тази песен или ми кажеш от къде да я дръпна че нещо текста ми хареса :-)

nata6ka
08-11-2007, 19:37
mersi mn . 6et ti dam link kam tarsa4kata 4e nz kak se dava link kam pesenta http://zaycev.net/ tam q ima .nz kolko ysiliq bqha da q namerq

Irrepresible
08-14-2007, 10:13
thanks mn :)