PDA

View Full Version : Той е страхотен,но ме задушава!!!



08-11-2007, 17:42
Не знам как мога да изпитвам това,но ето, вече е факт! Човекът,който съм обичала най-силно през живота си...имам чувството,че ако остана още малко с него ще изчезна. Той е толкова страхотен,прави всичко за мен,постоянно разни малки жестчета и това ме побърква по дяволите,аз не мога така,купувам му подаръци за по големите празници и това е! А той постоянно я някое цвете или стихотворение...Разбирате ли,това по принцип трябва да ме радва изключително много,но не,откачам!Казах му,че ме притесняват толкова честите подаръци и да,той престана за седмица и след това почна да ми обяснява колко много ме обича и пак се почна с подаръцитеее.......... кажете по какъв начин да го накарам да престане без да убия всичко между нас,защото просто вече не намирам изход! Още го обичам,но чувствам,че скоро всичко може да изчезне!!!

08-11-2007, 17:49
Напсувай го едно здраво до 9 коляно и ще видиш поразителния ефект. Не само, че ще спре с бозавата романтика, ами ще си и вземе малките боклученца обратно, а и нищо чудно да те скъса въобще ;) Ай УсПеХ :lol:

LedenaStrast
08-11-2007, 17:52
не разбирам.... защо те притесняват тези малки жестове?? Всичко бих дала и на мен така да ми доказва любовта си...

08-11-2007, 17:54
Ами едното решение е да почнеш и ти с подаръци за най-малкия повод. Така ще види колко е досадно и може и да престане, но пак не е сигурно, защото може да реши да се доказва още повече и да почне да ти прави скъпи подаръци по никакъв повод. А другото да говориш отново с него. Може и след втория път да не престане с тоя навик, но след като няколко пъти му направиш забележка със сигурност ще спре. :wink: Само гледай да е по тактично. :wink:

08-11-2007, 17:54
чувствам се нищожна,все едно съм на тоя свят само за да ми подарява разни работи и да ме обича,наистина знам,че не трябва да е така,но просто това изпитвам...това е постоянно!

Shinedown
08-11-2007, 18:00
И аз пиша разни любовни писма, правя комплименти и подарявам цветя... но изглежда приятелката ми това я дразни... :cry:

LedenaStrast
08-11-2007, 18:06
E kato sa malki podarychetata.. cvetenca ot gradinkata... stihotvoreniq... i ne6ta, koito e napravil sam i naistina za6toto go chuvstva... i ne mu e kostvalo ni6to za6to ne? Tova e super...
no mai vseki iska, tova koeto nqma... [-(

Opitai se i ti taka.. da go iznenadvash ot vreme na vreme s ne6to syvsem syni4ko... naprimer nqkoe malko suvenir4e, koeto si vidqla slu4aino i si se setila za nego... nqkoe kamy4e... kartichka.. i takiva ne6ta... shtom e tolkova romanti4en.. sigurno 6te se radva! i taka nqma da se chuvstvash ni6tojna!!! :-({|=

Krem4eto
08-11-2007, 18:26
не разбирам.... защо те притесняват тези малки жестове?? Всичко бих дала и на мен така да ми доказва любовта си...
Защото някои не заслужават любовта и не я оценяват....
Колкото до темата направо не мога да разбера как може да си толкова невероятно тъпа :-s ?! Аз толкова много ще се радвам на такива жестове....

BebeTooOoo
08-11-2007, 18:58
Обясни му ПАК , че това малко или много те дразни.Попринцип прекалената взискателност рано или късно става досадна.Щом не ти е приятно , сподели го с него.Няма нищо лошо.Айде успех :wink:

JuS7^YourS
08-11-2007, 19:39
само едно мога да ти кажа: ДА ТИ ИМАМ ПРОБЛЕМИТЕ!!!!!
И ако наистина тоооооооооооооооолкова задушена се чувстваш от някакви мили жестове, които показват любовта на твоето момче, ами вземи му кажи в прав текст, че не искаш да ти прави толкова често подаръци, защото имаш чувството.....и после това което си написала тук. Ако не подейства за дълго време, вече не знам. Но един съвет от мен: недей да късаш с някого, който обичаш заради това, брутално ще бъде!

sisssska
08-11-2007, 19:41
Vsqko normalno momi4e se radva na malko pove4e vnimanie ot priqtela si.. :smt017 Pri sledva6tiq slu4ai kogato ti podari ne6to eii taka bez pri4ina..pr go popitai: Po kakyv povod? i se naprei na udarena..Ili nai-dobroto re6enie e da mu kaje6 tva koeto kazva6 i na nas..Predpolagam 4e 6te spre..Kaji m u4e ucenqva6 jestovete mu ,no ne vinagi ti e priqtni..se nadqvam da e gotovo :) ;-)

08-11-2007, 19:43
не разбирам.... защо те притесняват тези малки жестове?? Всичко бих дала и на мен така да ми доказва любовта си...
Защото някои не заслужават любовта и не я оценяват....
Колкото до темата направо не мога да разбера как може да си толкова невероятно тъпа :-s ?! Аз толкова много ще се радвам на такива жестове....

Как може ТИ да си толкова невероятно тъпа, ве!?! Че и нетактична. Като ти опре ножа до тъпия врат ей така, ще те видим кво ще правиш :evil:

sherry
08-11-2007, 20:39
Сега се убеждавам, че всеки иска това, което няма.
Аз пък все си мечтая моя приятел да беше по-романтичен и внимателен, да ми правеше постоянно изненади, но знам вътрешно в себе си, че ако беше такъв, щеше да ми омръзне по-бързо.
Може би най-удачният вариант е да има мярка! Хубаво е да ти прави изненади и да те ухажва, но не прекалено често, тогава се губи насладата от жеста, защото прекалено често се повтаря и се превръща в ежедневие, което писва. Просто поговори с него, кажи му, че не искаш толкова често подаръци...Че предпочиташ да не ти дава често, защото не е интересно така, скоро ще се изчерпа всичко.

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 20:44
Е, просто му кажи, че ако прави тези жестове по-рядко ще са по-ценни. Аз лично се дразня на разните там романтици, дето постоянно се оливат с някакви стихотворения превзети...

alkobalko
08-12-2007, 08:20
Да ти имам и проблема. Като ти е толкова неприятно, просто му обясни, че не желаеш постоянно да те обсипва с подаръци. Че ти е приятно, но нека не е толкова често.

Dead`Paladin
08-12-2007, 09:13
оффф никой ли не може да оцени любовта.... :roll:

GaBiTyYy
08-14-2007, 12:01
чувствам се нищожна,все едно съм на тоя свят само за да ми подарява разни работи и да ме обича,наистина знам,че не трябва да е така,но просто това изпитвам...това е постоянно!

Tfa 4e ti prai podaraci te kara da se 4uvstva6 ni6tojna?! :roll:

Treselle_s
08-14-2007, 12:04
ОМГ мила нещо прекалено те е напекло слънцето :smt005 :smt004

MayKyTy
08-14-2007, 12:30
Как може мили жестове да те карат да се чувстваш нищожна, следващият път когато се почувстваш така само за миг си представи обратната ситуация че той е адски груб с теб, постоянно те обижда и ти смазва достойнството, самочувствието .. всичко. И защо не се опиташ ти да се промениш а искаш да променяш него ?!? :smt017

DeePurple
08-14-2007, 12:35
'бе стига сте нападали девойката.Наистина е досадно,когато се прекалява с милите жестове, и точно тогава романтиката се превръща в бозава мизерия.Да, вярно, че е хубаво някой ден гаджето да ти се изръси на вратата с огромен букет червени рози, но ако го прави всеки ден?!еми логично, че накрая ше почне да ти писва, да става досадно, банално и направо отвратително.Че почваш и да се чувстваш виновна,че не оценяваш жестовете,какво авторката.
Споко, мацо, ще се оправите ;) Просто му кажи 2-3, колкото пъти трябва, че не ти е приятно да продължава да те задушава и толкова.Ако пък не спира, биеш шута и толкова, не ти трябват лепки ;)

TheKeeper
08-14-2007, 13:33
Как може да не оценяваш тези жестове.. карал те бил да се чувстваш нищожна.. комплекси и пак комплекси!! Нормална ли си въобще? Явно не изпитваш същите чувства към него.. Аз да имах момиче щях да я обсипвам с подаръци постоянно.