PDA

View Full Version : Спешну съветче!



Влюбенъъъ
08-11-2007, 18:35
Та значи: Влюбена съм в едно момче 3 год по голямо от мене(аз съм на 13). Познаваме се, но не сме толкова близки. Просто ходим в едно и също кафе. Та аз отскоро съм си го заплюла. Дори се е случвало да ми помаха, намигал ми е, а и когато е седнал на маса от която ме вижда съм го забелязвала че ме зяпа(надявам се че не съм си въобразявала, но единия път съм 99% сигурна, че точно мене гледаше). Та с едни фр мислим някой път да го извикаме на нашата маса и да поговоря с него. Неска бяхме навити ама не стана. Та аз супер мн го харесвам, ама неска с едната ми приятелка докат се прибирахме и тя ми вика "Ма да зн сигурно няма да се съгласи да дойде на нашата маса.". Аз после й викам "Ама аз съм го виждала да ме гледа. Така че може и той да ме харесва", а тя вместо да ме окуражи ми вика "Едва ли. Кво пък само си е гледал" и некви такива(баси френдката :shock: ).
Та искам да ви питам, тъй като в този форум има мн по опитни хора от мене:
1.Да го повикаме ли на нашата маса или аз направо да ида да говоря с него?
2.Да се влияя ли от мнението на моята приятелка?

Плс за съветчета!!!

ToySoldier
08-11-2007, 18:41
Влияй се от твоето мненйе.Не се влияй от 4ужди мнения за такива не6та

cracken
08-11-2007, 18:41
1-повикай го нищо не губиш
2-не се влияй от чуждото мнение било то на приятел...

08-11-2007, 18:42
Аз съм на 14 , но ще ти кажа моето мнение приятелката за да ти каже така значи или не ти вярва и си казва на ума(тя за ква се мисли, за толкоз красива ли?) или го харесва или поне и й е симпатиче, а дали да го повикаш на твоята маса гледай да няма никой с него или и ти бъди сама и си разговаряйте спокойно! Пожелавам ти успех и се надявам,че съм ти помогнала! :-s

Dead`Paladin
08-11-2007, 18:43
повикай го!

Влюбенъъъ
08-11-2007, 18:45
Аз съм на 14 , но ще ти кажа моето мнение приятелката за да ти каже така значи или не ти вярва и си казва на ума(тя за ква се мисли, за толкоз красива ли?) или го харесва или поне и й е симпатиче, а дали да го повикаш на твоята маса гледай да няма никой с него или и ти бъди сама и си разговаряйте спокойно! Пожелавам ти успех и се надявам,че съм ти помогнала! :-s

Мн ви благодаря за съветите на сички. да ви каа тая моя фр по принцип се гледа сичките момчета нея да харесват и аже ме е страх него да не ми го отнеме :smt009 . Иначе зн че не губя нищо но КАТО ИДА ПРИ НЕГО МЕ Е СТРАХ ТОЙ ДА НЕ ВЗЕМЕ ДА МИ КАЖЕ "МАХАЙ МИ СЕ ОТ ГЛАВАТА" ИЛИ НЕЩО ТАКОВА :smt013 ! А и според вас щом ме гледа често тва означава ли че го кефя?

Krem4eto
08-11-2007, 18:47
Та значи: Влюбена съм в едно момче 3 год по голямо от мене(аз съм на 13). Познаваме се, но не сме толкова близки. Просто ходим в едно и също кафе. Та аз отскоро съм си го заплюла. Дори се е случвало да ми помаха, намигал ми е, а и когато е седнал на маса от която ме вижда съм го забелязвала че ме зяпа(надявам се че не съм си въобразявала, но единия път съм 99% сигурна, че точно мене гледаше). Та с едни фр мислим някой път да го извикаме на нашата маса и да поговоря с него. Неска бяхме навити ама не стана. Та аз супер мн го харесвам, ама неска с едната ми приятелка докат се прибирахме и тя ми вика "Ма да зн сигурно няма да се съгласи да дойде на нашата маса.". Аз после й викам "Ама аз съм го виждала да ме гледа. Така че може и той да ме харесва", а тя вместо да ме окуражи ми вика "Едва ли. Кво пък само си е гледал" и некви такива(баси френдката :shock: ).
Та искам да ви питам, тъй като в този форум има мн по опитни хора от мене:
1.Да го повикаме ли на нашата маса или аз направо да ида да говоря с него?
2.Да се влияя ли от мнението на моята приятелка?

Плс за съветчета!!!

1.Най-добре говори с него ама лично!
2.НЕ СЕ ВЛИЯЙ ОТ ХОРА,КОИТО ТИ ЗАВИЖДАТ!!!!!!

tuzaro
08-11-2007, 18:47
да кажа че и аз много се заглеждам по една 13 годишна ама ми се струва с много детски акъл ама ако ме покани на нейната маса няма да откажа :wink:

happy_cute
08-11-2007, 18:53
Виж ти си момиче и д направиш първата стъпка е рядкост - това ще му направи впечатление...отгоре на всичко той е момче..ако си има гадже може да ти откаже,но съм почти 100 % сигурна,че ще седне при теб.Само няколко съвета:
1.Дреж се сдържано
2.Не се лигави и не се смей на висок глас
3.Дръж се като принцеска
4.Включвай го в разговора и не го игнорирай,като говориш само с приятелките си
5.Не клюкари с приятелките си докато той е там
И последно...той може да седне на твоята маса,но дали ще има нещо повече зависи само от теб и от първото впечатление,което му направиш.BTW кое е това кафе :roll: :P

Влюбенъъъ
08-11-2007, 18:58
да кажа че и аз много се заглеждам по една 13 годишна ама ми се струва с много детски акъл ама ако ме покани на нейната маса няма да откажа :wink:

От кой град си :smt005 ?от пловдив съм :wink: ама явно не съм аз щом не ме позна по аватара :lol:

Еее не си ти :smt005 !

08-11-2007, 18:58
да кажа че и аз много се заглеждам по една 13 годишна ама ми се струва с много детски акъл ама ако ме покани на нейната маса няма да откажа :wink:

От кой град си :smt005 ?от пловдив съм :wink: ама явно не съм аз щом не ме позна по аватара :lol:
И по Подписа 8)
По темата: Нен вярвам да те е гледал и след това да ти каже махай ми се от главата тва щте бъде грозна постъпка от него страна :)

Влюбенъъъ
08-11-2007, 19:00
Виж ти си момиче и д направиш първата стъпка е рядкост - това ще му направи впечатление...отгоре на всичко той е момче..ако си има гадже може да ти откаже,но съм почти 100 % сигурна,че ще седне при теб.Само няколко съвета:
1.Дреж се сдържано
2.Не се лигави и не се смей на висок глас
3.Дръж се като принцеска
4.Включвай го в разговора и не го игнорирай,като говориш само с приятелките си
5.Не клюкари с приятелките си докато той е там
И последно...той може да седне на твоята маса,но дали ще има нещо повече зависи само от теб и от първото впечатление,което му направиш.BTW кое е това кафе :roll: :P

Ми да ти кажа едва ли ще има гадже шоту не съм го забелязала в кафето да се прегръща или целува с някое момиче, шоту ако има гадже щеше да ходи с нея на кафе! А и от къде си толкова сигурна че ще седне при мен :shock: ?

tuzaro
08-11-2007, 19:01
Виж ти си момиче и д направиш първата стъпка е рядкост - това ще му направи впечатление...отгоре на всичко той е момче..ако си има гадже може да ти откаже,но съм почти 100 % сигурна,че ще седне при теб.Само няколко съвета:
1.Дреж се сдържано
2.Не се лигави и не се смей на висок глас
3.Дръж се като принцеска
4.Включвай го в разговора и не го игнорирай,като говориш само с приятелките си
5.Не клюкари с приятелките си докато той е там
И последно...той може да седне на твоята маса,но дали ще има нещо повече зависи само от теб и от първото впечатление,което му направиш.BTW кое е това кафе :roll: :P тва последните два съвета са много важни аз кат седна с момичета само и те кат почнат да разправят клюките на махалата кой с кой се скарал и такива и ми става много неприятно сигурен съм че и на повечето момчета няма да има хареса и тва че той ще седне при теб може да го направи само защото е възпитан добре :wink:

happy_cute
08-11-2007, 19:01
Ми да ти кажа едва ли ще има гадже шоту не съм го забелязала в кафето да се прегръща или целува с някое момиче, шоту ако има гадже щеше да ходи с нея на кафе! А и от къде си толкова сигурна че ще седне при мен :shock: ?

Просто не мога да си представя как ще ти откаже...

Влюбенъъъ
08-11-2007, 19:04
Виж ти си момиче и д направиш първата стъпка е рядкост - това ще му направи впечатление...отгоре на всичко той е момче..ако си има гадже може да ти откаже,но съм почти 100 % сигурна,че ще седне при теб.Само няколко съвета:
1.Дреж се сдържано
2.Не се лигави и не се смей на висок глас
3.Дръж се като принцеска
4.Включвай го в разговора и не го игнорирай,като говориш само с приятелките си
5.Не клюкари с приятелките си докато той е там
И последно...той може да седне на твоята маса,но дали ще има нещо повече зависи само от теб и от първото впечатление,което му направиш.BTW кое е това кафе :roll: :P тва последните два съвета са много важни аз кат седна с момичета само и те кат почнат да разправят клюките на махалата кой с кой се скарал и такива и ми става много неприятно сигурен съм че и на повечето момчета няма да има хареса и тва че той ще седне при теб може да го направи само защото е възпитан добре :wink:

Ше гледам да запомня сичките съвети. Ама 100% кат го видя пе ги забрая :smt005 !

Влюбенъъъ
08-11-2007, 19:05
Ми да ти кажа едва ли ще има гадже шоту не съм го забелязала в кафето да се прегръща или целува с някое момиче, шоту ако има гадже щеше да ходи с нея на кафе! А и от къде си толкова сигурна че ще седне при мен :shock: ?

Просто не мога да си представя как ще ти откаже...

Да ама ня1ма аз да го извикам а една фр! Аз само ше бъда с нея!

LaDy_DaQnA
08-11-2007, 19:08
1-vo vyrvi pri mom4eto i se razberete da se vidite i da pogovorite
2-ro ne se vliqi ot mnenieto na tfoqta fr-ka tq prosto ti kazva kfo misli no tfa ne promenq ne6tata...za kfa li se misli pyk tq

Anf3tamin4o
08-11-2007, 19:08
Еми запиши си ги и като стигнеш пред него ги изрецитирай като стихотворение
Извикай си го ти По щастлив щте бъде да не загледа случайно приятелката ти :)

happy_cute
08-11-2007, 19:10
Да ама ня1ма аз да го извикам а една фр! Аз само ше бъда с нея!

Неее тогава ще си помисли,че тя го харесва и ще сваля нея сигурно...

Вл=бенъъ
08-11-2007, 19:16
Да ама ня1ма аз да го извикам а една фр! Аз само ше бъда с нея!

Неее тогава ще си помисли,че тя го харесва и ще сваля нея сигурно...

Да ама той като дойде(ако изоб6то дойде) на нашата маса аз ше говоря с него,а не тя!

happy_cute
08-11-2007, 19:25
Да ама той като дойде(ако изоб6то дойде) на нашата маса аз ше говоря с него,а не тя!
Дааа,но той ще гледа нея...защото ще си мисли,че всъщност тя е тази,която го харесва :roll:

Влюбенъъ
08-11-2007, 19:29
Да ама той като дойде(ако изоб6то дойде) на нашата маса аз ше говоря с него,а не тя!
Дааа,но той ще гледа нея...защото ще си мисли,че всъщност тя е тази,която го харесва :roll:

Da ama men mee strah da ne zeme da mi kaje "be q se razkarai ot tuka" ili ne6to takoz :?

Anf3tamin4o
08-11-2007, 19:30
Така ли не проумя че щтом те харесва тва няма да ти го каже ;-)

tuzaro
08-11-2007, 19:30
Да ама той като дойде(ако изоб6то дойде) на нашата маса аз ше говоря с него,а не тя!
Дааа,но той ще гледа нея...защото ще си мисли,че всъщност тя е тази,която го харесва :roll:

Da ama men mee strah da ne zeme da mi kaje "be q se razkarai ot tuka" ili ne6to takoz :?абе ние момчетата сме възпитани и не режем така момичетата :wink:

Влюбенъъъ
08-11-2007, 19:31
Така ли не проумя че щтом те харесва тва няма да ти го каже ;-)

Да но не съм 100% сигурна 4е ме харесва

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-11-2007, 19:35
1-повикай го нищо не губиш
2-не се влияй от чуждото мнение било то на приятел...

Това е!

вЛЮБЕНЪЪЪ
08-11-2007, 19:36
дА АМА АКО МЕ ОТРЕЖЕ ОТ РОДА НА "АЕ МАХАЙ СЕ" КВО ДА НАПРАВЯ :smt013 :smt013

tuzaro
08-11-2007, 19:36
ама ти верно си голямо бебе хората ти казаха 100 пати че нищо не губиш и той ше седне ама ти НЕ няма да седне ](*,)

Влюбенъъъ
08-11-2007, 19:37
дА АМА АКО МЕ ОТРЕЖЕ ОТ РОДА НА "АЕ МАХАЙ СЕ" КВО ДА НАПРАВЯ

tuzaro
08-11-2007, 19:39
дА АМА АКО МЕ ОТРЕЖЕ ОТ РОДА НА "АЕ МАХАЙ СЕ" КВО ДА НАПРАВЯда ама ако не тъ отреже пък ако тъ отреже преминаваш на следващия

happy_cute
08-11-2007, 19:39
Ааа писна ми покани го утре на масата и после пиши в тази тема(НЕ Я ЗАКЛЮЧВАЙТЕ) какво е станало вече достатъчно доводи ти дадохме да го заговориш,как да го заговориш,за какво да не говориш и тн.

Anf3tamin4o
08-11-2007, 19:40
Тя сега е щастлива девойката че няма да я отреже :lol:

JuS7^YourS
08-11-2007, 19:46
бъди смела и го покани при вас и не се обезкуражавай от чуждите съвети, те невинаги са доброжелателни.

08-11-2007, 19:47
Оправи си правописа, ето моето СпЕшНуУуУ сЪвЕтЧе :smt017

sherry
08-11-2007, 20:51
Може тя да си го е харесала, затова да се опитва да те откаже от него. Както и да е, не я слуша, сама трябва да си избираш с кого ще си.
Заговори го, извикай го на масата ви, дано нещата се развият така, както искаш :wink:

Влюбенъъъ
08-12-2007, 18:26
Мерси за съветите. Утре(стига да не ми замине смелостта) ще се опитам да поговоря с него.
happy_cute после ще напиша кво е станало!

fdream
08-12-2007, 19:21
deistvaiiii, izob6to ne slu6ai momi4eto 6toto mai ne ti e ot "priqtelkite" ama nz de to moita priqtelka nikoga ne bi postapila taka da me razobejdava edin vid ama nz de stqgai se i var6i rabota, 6tom ne si ot tezi deto 4akat mom4etataaa :wink:

MoN4E_LiMoN4E
08-12-2007, 19:31
govori s nego pak kakvoto 6te da stava riskuvai i ni6to nqma da zagubi6 ili 6te si s nego ili... ima mn drugi koito sigurno biha dali milo i drago za teb taka 4e jivei za momenta i si gledai kefa ne se pritesnqvai 4ak tolkova mn uspex :)

ZaHaRcHe
08-12-2007, 19:57
poslu6ai syrceto si i pravi tova koeto iska6 i misli6 a ne tova koeto ti kazvat dr

feli7o_
08-12-2007, 20:28
Moqt savet e da ne se vliqe6 ot mnenieto na tvoqta "priqtelka" a po dobre go povikai na va6ata masa i vij akk 6te se razviqt ne6tata :D YSPEX :]

drssmile
08-13-2007, 13:33
ne znam dali ve4e si napravila tova koeto iskash,no spored men shte e po-dobre da otidesh do tqhnata masa,kogato se zase4ete v kafeto i da go izvikash da pogovorite otvan a ne na vashata masa...taka nqma nikoi da vi pre4i i shte mojete da se razberete na spokoistvie...v kafeto 6te se pritesnqvash,zashtoto vs oklo vas shte vi gledat(negovite i tvoite priqteli)...taka 4e ako iskash poslushai me...az taka bih napravila...ili mu napishi nqkakva belejka,dai q na servitiorkata i i kaji ako moje da q dade na vaprosnoto momche...nz tova dalie dobra ideq,no zashto puk da ne probvash,ako te e strah tolkova da otidesh i da go izvikash navan tova sashto e variant...predpolagam servitiorkata nqma da otkaje,no vnimavai da i pokajesh i opishesh tochnoto mom4e i na belejkata da pishe,4e e ot momicheto na sasednata masa ili neshto takova,za da ne vzeme da si pomisli,4e servitiorkata go haresva...vijdash li v tezi varianti vinagi moje da se obarka neshto,zatova nai-dobre otidi na tqhnata masa kato se zase4ete v kafeto,izvikai go da pogovorite otvan i GOTOVO... :smt007 :P :mrgreen:

08-13-2007, 13:53
в никакав случай не го викай на вашата маса !!!! няма да ти обяснявам защо
издебни го като стават и отиди при него, или ако е сам уж случайно се спъни бутни или нещо такова покрай него, така е малко по естествено

Влюбенъъъ
08-13-2007, 18:23
Такаааааааааааа... за сички коит искаха да разберат кво е станало. Начи отидахме ний с една фр на тяхната маса(тя помоли ако мое да седнем). И така аз седнах отсреща му. Обаче както си говорихме и разбраха че го харесвам. И така. Един от неговите фр вика "ОООоооо аре ши ва женим" и той вика "Бе ари махай са ве" или некви такиа :smt013 . Аз ест не му останах длъжна и тръгнах да казвам че не го харесвам и секви такива. Ама те разбраха де. На няколко пъти се случи да го видя да ме гледа, а и сички го базикаха че се е изчервил.
После като се прибирахме с една фр тя вика "Ама усмивката му не падна от лицето". И аз кат й каах "Ма той не ме харесва!" и тя вика "Оф ми мн ясно че ше каже така пред приятелите си" :smt017 ...

Вие кво мислите?

MayKyTy
08-13-2007, 18:29
амииии значи щом сте седнали на една маса тва е добре, щом е почнал да са оправдава пред приятелите си пак добре, сега друг е въпроса как ще тръгнат нещата от тук нататък, което зависи само от тебе. Ако има как излез само с него без негови или твои приятели ....... :wink:

Влюбенъъъ
08-13-2007, 18:32
амииии значи щом сте седнали на една маса тва е добре, щом е почнал да са оправдава пред приятелите си пак добре, сега друг е въпроса как ще тръгнат нещата от тук нататък, което зависи само от тебе. Ако има как излез само с него без негови или твои приятели ....... :wink:

Мисля ся да го чакам да видя той кво ще направи. Щото според мене ако има зор би намерил някакъв начин да се видим или излезем сами...

MayKyTy
08-13-2007, 18:33
да ама не чакай прекалено дълго като видиш че той не ти се обажда ... обади му се първа :P

alkobalko
08-13-2007, 18:36
Извикай го, няма да загубиш нищо. И слушай приятелките си, но не вярвай сляпо на всичко, което ти казват.

GoodGirlGoneBad
08-14-2007, 07:15
pokani go,nit6to nqma da izgubi6!Razbira se,po-dobre 6te e ako govorite na same,no ako se pritesnqva6 ne vijdam pri4ina da ne si s priqtelkite si :wink:
P.S.: Dulboko me sumnqva da otkaje da sedne pri teb.100% sum sigurna 4e 6te doide :)

happy_cute
08-15-2007, 12:56
Eeee хайде де още не си се престрашила?

AiKaTa
08-15-2007, 13:03
извикай го разбира се :) все пак това е опит от който нищо неможеш да загубиш нали? а колкото до приятелката ти...не и се доверявай явно не е това което показва :) успех и пиши какво е станало после ;) {}

08-15-2007, 13:05
Ами той те е гледал какво чакаш?! :shock: Викай го и да си сама и с приятелката да си няма значение. Само че ако сте вие двете най-много. Ако сте се събрали цяла армия момичета няма да дойде 99%. Просто ще му стане неудобно. :wink: Ама той явно те харесва, така че...действай. :wink:

woshata
08-15-2007, 18:45
macka i az imah su6tiq problem..edin ubavec me zqpa6e i az vednaga si vikam 'oootoq me haresva"ma ne be6e taka...kakto i d e tvoito moje da e dr..6ti kaja 2 ne6ta
1.ne slu6ai priqtelkite si..ppo tiq ne6ta nai-dobre poslu6ai surceto....
2.hodi govori s nego..taka nai-nakraq 6ti qsno 6to ye zqpa i ima li 6ans za vas 2mata..
az taka postupih i sa mi e hilqdi puti po-dobre ;)