PDA

View Full Version : Тъп "проблем"



08-11-2007, 19:25
Тази вечер ми беше първият път и изобщо НЕ ми хареса.Имаше леко удоволствие вначалото но после се молех всичко да свърши по-бързо.Имах огромно желание да го направя и след като го направих НЕ ИСКАМ скоро да се повтори.И при вас ли беше така?Исках да запомня първия път като страхотно изживяване а не стана така,сякаш се мислех че ще е като по-филмите 8( Вие хубаво ли си изкарахте като го направихте за 1 път?
ПП на 16 съм.
Ще съм благодарна ако няма тъпи коментари 8(

ProstoAz
08-11-2007, 19:28
Не можеш да очакваш, че още от първия път ще ти хареса. Тогава боли, самото проникване е трудно, абе ... и при мен не беше кой знае колко приятно. Втория път беше горе-долу същия. Вече от 3-тия път започна малко по малко да ми харесва.
Така че имай търпение - "апетитът идва с яденето" са казали хората. :-D

DarkPrincess
08-11-2007, 20:24
Аз още съжелявам за първия си път макар че беше преди 3 години. Надявам се при теб да не стане така. Просто не беше с правилния човек....

miloto_girl_4e
08-12-2007, 10:29
Нормално е първият път да не си очарована ...
Все пак те е страх малко или много, боли те ...
Аз лично не усещах нищо хубаво, но въпреки всичко пазя хубав спомен от първият си път, защото беше с човек, когото обичах безумно много...

iveto89
08-12-2007, 11:03
o4akvaniqta na 4ovek sa mn pove4e ot istinskoto prejivqvane.i az bqh taka,samo 4e s razlikata 4e nqma6e nikakvo udovolstvie.samo s opita 6te useti6 onova,koeto vinagi si iskala ...