PDA

View Full Version : Урофилия



Фенка
08-11-2007, 19:39
Какво ви е мнението за урофилията или казано по друг начин пишкането :oops: някой от вас пробвал ли е ? споделете моля ви 8-[

ToySoldier
08-11-2007, 19:42
ЪЪ.. Тва за първи път го 4увам :|

flora23
08-11-2007, 19:45
kakvo to4no bi trqbvalo da e tova? :? nz ama mene mi zvu4i gadni4ko ako e tova koeto si mislq :-s

bloodranger
08-11-2007, 19:45
Kvo iksa6 da kaje6 da si opikai6 gadjito li ??? #-o

nata6ka
08-11-2007, 19:47
ъ? :smt104 :smt064 Ко туй ?

menta_loverka
08-11-2007, 19:48
Kvo e tva?

bloodranger
08-11-2007, 19:50
Otgovor za si4ki det haber si nemat

urofiliq (ot tva kot e napisal avtora) i ot tva kot znam e vid feti6 da pikai6 varhu gadjeto si (partnior ili kakto seki im vika)

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 19:50
Ква е тая урофилия бе? Чувала съм само за pissing... :?:

menta_loverka
08-11-2007, 19:52
Tva e otvratitelno .................

nata6ka
08-11-2007, 20:00
Otgovor za si4ki det haber si nemat

urofiliq (ot tva kot e napisal avtora) i ot tva kot znam e vid feti6 da pikai6 varhu gadjeto si (partnior ili kakto seki im vika)

ako e tva ^ napravo mislq :smt078 boje izvrateni dy6i

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 20:01
Tva e otvratitelno .................

Е, па дали има предвид същото.. Инак на мен не ми пука - не съм против разни пикльовци и пикли, щом им харесва, а мен не ме пикаят - всичко е ок.

DarkPrincess
08-11-2007, 20:09
Ами ако на някой му харесва - да го прави.... аз не бих....

Sam90
08-11-2007, 20:11
Не съм го правил и предполагам, че никога няма да го направя. На който му харесва, нека си пишка.. негова си работа :)

LedenaStrast
08-11-2007, 20:14
pazi Boje... [-o<

bebito0o
08-11-2007, 20:14
Tva e otvratitelno .................

Е, па дали има предвид същото.. Инак на мен не ми пука - не съм против разни пикльовци и пикли, щом им харесва, а мен не ме пикаят - всичко е ок.

+1 :::

ZaRiBeN
08-11-2007, 22:22
тая тема тук хич не си е на мястото. Писинга се практикува от "по-напреднали" така да се каже, а и определено по възрастни хора, които са се наситили на обикновения секс и искат да пробват нещо друго. Не може да се очаква от хлапета дето не знаят понятието на думата "секс" да разберат какво е урофилия. И като гледам повечето от отговорите наистина са ги дали абсолютни хлапенца. Може би само Дарк_Принцес е отговорила по-нормално, защото не е нормално да критикуваш нещо, от което дори си нямаш понятие. [-X

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 22:25
тая тема тук хич не си е на мястото. Писинга се практикува от "по-напреднали" така да се каже, а и определено по възрастни хора, които са се наситили на обикновения секс и искат да пробват нещо друго. Не може да се очаква от хлапета дето не знаят понятието на думата "секс" да разберат какво е урофилия. И като гледам повечето от отговорите наистина са ги дали абсолютни хлапенца. Може би само Дарк_Принцес е отговорила по-нормално, защото не е нормално да критикуваш нещо, от което дори си нямаш понятие. [-X

Аз си имам перфектна представа какво е pissing, познавам и не малко хора в България, които го практикуват, тъй като се движа и в БДСМ сферите. Не мога да кажа че се отвращавам или че уважавам един човек само заради някакво негово влечение в секса.

P.S.
Не е само за възрастни хора. Просто много хора осъзнават свиоте по-ексцентрични влечения по-късно, след като са разбрали, че нормалното (според обществото) не им стига.

KimBerLy1912
08-11-2007, 22:35
Tva e otvratitelno .................

Е, па дали има предвид същото.. Инак на мен не ми пука - не съм против разни пикльовци и пикли, щом им харесва, а мен не ме пикаят - всичко е ок.

+1 :::
+1 :wink: Все пак секи си е свободен да си праи кфото си поиска...аз не бих го правила :smt018

ZaRiBeN
08-11-2007, 23:04
тая тема тук хич не си е на мястото. Писинга се практикува от "по-напреднали" така да се каже, а и определено по възрастни хора, които са се наситили на обикновения секс и искат да пробват нещо друго. Не може да се очаква от хлапета дето не знаят понятието на думата "секс" да разберат какво е урофилия. И като гледам повечето от отговорите наистина са ги дали абсолютни хлапенца. Може би само Дарк_Принцес е отговорила по-нормално, защото не е нормално да критикуваш нещо, от което дори си нямаш понятие. [-X

Аз си имам перфектна представа какво е pissing, познавам и не малко хора в България, които го практикуват, тъй като се движа и в БДСМ сферите. Не мога да кажа че се отвращавам или че уважавам един човек само заради някакво негово влечение в секса.

P.S.
Не е само за възрастни хора. Просто много хора осъзнават свиоте по-ексцентрични влечения по-късно, след като са разбрали, че нормалното (според обществото) не им стига.

сиреч хич не е за тийнеджъри както казах....

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 23:08
тая тема тук хич не си е на мястото. Писинга се практикува от "по-напреднали" така да се каже, а и определено по възрастни хора, които са се наситили на обикновения секс и искат да пробват нещо друго. Не може да се очаква от хлапета дето не знаят понятието на думата "секс" да разберат какво е урофилия. И като гледам повечето от отговорите наистина са ги дали абсолютни хлапенца. Може би само Дарк_Принцес е отговорила по-нормално, защото не е нормално да критикуваш нещо, от което дори си нямаш понятие. [-X

Аз си имам перфектна представа какво е pissing, познавам и не малко хора в България, които го практикуват, тъй като се движа и в БДСМ сферите. Не мога да кажа че се отвращавам или че уважавам един човек само заради някакво негово влечение в секса.

P.S.
Не е само за възрастни хора. Просто много хора осъзнават свиоте по-ексцентрични влечения по-късно, след като са разбрали, че нормалното (според обществото) не им стига.

сиреч хич не е за тийнеджъри както казах....

bump

flora23
08-12-2007, 08:24
Tva e otvratitelno .................

Е, па дали има предвид същото.. Инак на мен не ми пука - не съм против разни пикльовци и пикли, щом им харесва, а мен не ме пикаят - всичко е ок.
=D> :lol:

marina star
08-12-2007, 08:32
ne v nikakav slu4ai na bih go napravila

rame
08-12-2007, 12:41
:smt078 ми е мнението! А за тея "по-възрастните" дето го практикували,щото им бил омръзнал "стандартния секс" много ясно си представям схемата :lol: Тя почва да прави свирки на 11,на 12-13 вече започва и секс,плющи се като ненормална докато стане на 15,тогава вече леко почва да и поомръзва всекидневния секс,започва да се разнообразява с анален,на 16 вече пробва тройка, и до 20 вече е опитала от всичкото разнообразяване-групово,с мъже,с жени,с животни или въобще с квото дойде :lol: и и е омръзнало ;-) Вече нормалния секс не може да я въбуди и ето го-перфектния фетиш-пишкането :twisted: :twisted:

Leksi23
08-12-2007, 13:05
ноу комент!
На който му харесва,да го прави, не е като за мен това. [-(

monityY
08-12-2007, 13:18
purvona4alno razbrax da ti pikae v ustata :D ili ti v negovata xax.. ima gi tiq ludite det go praat ama da si opikae6 gadjeto :DDD kfo vazbudja6to ima v tova? :smt017 :smt009

puppy
08-12-2007, 13:20
Ne sym probvala, no ne mi dopada i edva li nqkoga 6te mi se priiska, ama na koito mu haresva... nqma lo6o, ne e kato da ubiva6 i t.n :roll:

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 13:38
:smt078 ми е мнението! А за тея "по-възрастните" дето го практикували,щото им бил омръзнал "стандартния секс" много ясно си представям схемата :lol: Тя почва да прави свирки на 11,на 12-13 вече започва и секс,плющи се като ненормална докато стане на 15,тогава вече леко почва да и поомръзва всекидневния секс,започва да се разнообразява с анален,на 16 вече пробва тройка, и до 20 вече е опитала от всичкото разнообразяване-групово,с мъже,с жени,с животни или въобще с квото дойде :lol: и и е омръзнало ;-) Вече нормалния секс не може да я въбуди и ето го-перфектния фетиш-пишкането :twisted: :twisted:

Няма абсолютно никаква схема. Общите принципи са в главата, в живота има само частни случаи!


Хората просто си го имат влечението! Сега всички го смятат за извратено.. А по времето на баба ми свирката сигурно е била най-извратеното нещо, заради което попадаш в ада.. Абе, както и да е. Аз не съм привърженичка на писинга, въпреки, че съм имала приятели, които си падат по това. Не мога да разбера защо на всички толкова им пречи? Нали не пикаят по вас...

minava6t 4i4ko :)
08-12-2007, 14:05
:smt078 ми е мнението! А за тея "по-възрастните" дето го практикували,щото им бил омръзнал "стандартния секс" много ясно си представям схемата :lol: Тя почва да прави свирки на 11,на 12-13 вече започва и секс,плющи се като ненормална докато стане на 15,тогава вече леко почва да и поомръзва всекидневния секс,започва да се разнообразява с анален,на 16 вече пробва тройка, и до 20 вече е опитала от всичкото разнообразяване-групово,с мъже,с жени,с животни или въобще с квото дойде :lol: и и е омръзнало ;-) Вече нормалния секс не може да я въбуди и ето го-перфектния фетиш-пишкането :twisted: :twisted:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> :lol: :lol: направо изби рибата!!!
незнам какво да добавя... вероятно на повечето от въпросните индивиди казанчетата им са амортизирани и някак си лесно им се отдава я писинг , я серинг ::: ..а може би това е и вид лечение.. :-k уринотерапия..знае ли човек?Ама като им е кеф ло6о нема , стига мен да не ме вали "златния дъжд"/да им се забрани тоз вид секс на обществени места [-X /

love_actually
08-12-2007, 14:20
Хмм и аз не го бях чула до сега а и не проявявам интерес :-)

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 14:35
:smt078 ми е мнението! А за тея "по-възрастните" дето го практикували,щото им бил омръзнал "стандартния секс" много ясно си представям схемата :lol: Тя почва да прави свирки на 11,на 12-13 вече започва и секс,плющи се като ненормална докато стане на 15,тогава вече леко почва да и поомръзва всекидневния секс,започва да се разнообразява с анален,на 16 вече пробва тройка, и до 20 вече е опитала от всичкото разнообразяване-групово,с мъже,с жени,с животни или въобще с квото дойде :lol: и и е омръзнало ;-) Вече нормалния секс не може да я въбуди и ето го-перфектния фетиш-пишкането :twisted: :twisted:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> :lol: :lol: направо изби рибата!!!
незнам какво да добавя... вероятно на повечето от въпросните индивиди казанчетата им са амортизирани и някак си лесно им се отдава я писинг , я серинг ::: ..а може би това е и вид лечение.. :-k уринотерапия..знае ли човек?Ама като им е кеф ло6о нема , стига мен да не ме вали "златния дъжд"/да им се забрани тоз вид секс на обществени места [-X /


И ти кво, виждал си ги на живо да се пикаят един друг???! Аз досега нито съм видяла такова нещо, нито някой, който е зарибен и ми е познат, не го е правил.

P.S. Не се казва серинг, а scat play.

OfertaAa
08-12-2007, 14:45
Fenka,kak da te namerq?:)

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 15:00
Fenka,kak da te namerq?:)

Сладури =^.^=

08-12-2007, 16:53
:smt078 ми е мнението! А за тея "по-възрастните" дето го практикували,щото им бил омръзнал "стандартния секс" много ясно си представям схемата :lol: Тя почва да прави свирки на 11,на 12-13 вече започва и секс,плющи се като ненормална докато стане на 15,тогава вече леко почва да и поомръзва всекидневния секс,започва да се разнообразява с анален,на 16 вече пробва тройка, и до 20 вече е опитала от всичкото разнообразяване-групово,с мъже,с жени,с животни или въобще с квото дойде :lol: и и е омръзнало ;-) Вече нормалния секс не може да я въбуди и ето го-перфектния фетиш-пишкането :twisted: :twisted:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> :lol: :lol: направо изби рибата!!!
незнам какво да добавя... вероятно на повечето от въпросните индивиди казанчетата им са амортизирани и някак си лесно им се отдава я писинг , я серинг ::: ..а може би това е и вид лечение.. :-k уринотерапия..знае ли човек?Ама като им е кеф ло6о нема , стига мен да не ме вали "златния дъжд"/да им се забрани тоз вид секс на обществени места [-X /


И ти кво, виждал си ги на живо да се пикаят един друг???! Аз досега нито съм видяла такова нещо, нито някой, който е зарибен и ми е познат, не го е правил.

P.S. Не се казва серинг, а scat play.

Памучна Писано , благодаря за "безцената информация" - значи можем да обобщим когато пикльо/пикла прави чиш в/у някой
не напикава а извършва pissing , a дрисльо/дрисла не правят серинг а играят на scat /SCAT aм. раз. махай се/ play!?!.Не не съм ..казвам само че /чисто хипотетично /ще ми е неприятно да бъда засегнат от тяхното "свещенодействие".Виждам че си много осведомена по отношение на нестандартния секс и фетиши..от любопитство как се нарича ако някой драйфа в/у другия и има ли някакви разновидности /драйфа от алкохол, екстази, развалени яйца и прочие/ ?
Благодаря предварително?

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 16:55
Това, че зная някои неща от обща култура, не значи че зная всичко :) Инак, и опикаване да го кажеш - все тая. Просто звучи искрено негативно. А аз съм неутрална по въпроса, за това използвам термина писинг.И спокойно, никoй няма да те засяга.

MajeStic
08-12-2007, 16:57
Дано ти пикат в устата и да се задавиш с пикня...

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 16:57
Дано ти пикат в устата и да се задавиш с пикня...

кой, аз ли? Ми, не съм привърженичка на това. Съжалявам, ако съм те разочаровала :)

rame
08-12-2007, 16:59
rame написа:
ми е мнението! А за тея "по-възрастните" дето го практикували,щото им бил омръзнал "стандартния секс" много ясно си представям схемата Тя почва да прави свирки на 11,на 12-13 вече започва и секс,плющи се като ненормална докато стане на 15,тогава вече леко почва да и поомръзва всекидневния секс,започва да се разнообразява с анален,на 16 вече пробва тройка, и до 20 вече е опитала от всичкото разнообразяване-групово,с мъже,с жени,с животни или въобще с квото дойде и и е омръзнало Вече нормалния секс не може да я въбуди и ето го-перфектния фетиш-пишкането


Няма абсолютно никаква схема. Общите принципи са в главата, в живота има само частни случаи!


Хората просто си го имат влечението! Сега всички го смятат за извратено.. А по времето на баба ми свирката сигурно е била най-извратеното нещо, заради което попадаш в ада.. Абе, както и да е. Аз не съм привърженичка на писинга, въпреки, че съм имала приятели, които си падат по това. Не мога да разбера защо на всички толкова им пречи? Нали не пикаят по вас...
Виж сега схемата ми беше по-скоро базик,не го ли схвана? :wink: Но все пак отразява мнението ми,което е,че към с pissing почват да се занимават хора,на които стандартния секс им е омръзнал по простата причина че или са почнали от мн малки-11-13 години,или вече са пробвали във всички възможни дупки,пози или начини...Затова почват да се занимават с такива извращения,за да се разнообразят ](*,)

MajeStic
08-12-2007, 17:00
Дано ти пикат в устата и да се задавиш с пикня...

кой, аз ли? Ми, не съм привърженичка на това. Съжалявам, ако съм те разочаровала :)

Към автора на темата. naMy4Ho_KoTe Радвам се, че не искаш да те използват за тоалетна чиния :P

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 17:03
Дано ти пикат в устата и да се задавиш с пикня...

кой, аз ли? Ми, не съм привърженичка на това. Съжалявам, ако съм те разочаровала :)

Към автора на темата. naMy4Ho_KoTe Радвам се, че не искаш да те използват за тоалетна чиния :P

Спокойно, мъжа ми си има кенеф у тях (макар и адски мръсен.. мъжка ми ралта). Дискутирали сме това и двамата не си падаме по пишкането. Въпреки че ми е много забавно да го гледам как пикае и да го ебавам :D

FelisDirus
08-12-2007, 17:12
Ква е тая урофилия бе? Чувала съм само за pissing... :?:


:smt023

minava6t 4i4ko :)
08-12-2007, 17:20
:smt078 ми е мнението! А за тея "по-възрастните" дето го практикували,щото им бил омръзнал "стандартния секс" много ясно си представям схемата :lol: Тя почва да прави свирки на 11,на 12-13 вече започва и секс,плющи се като ненормална докато стане на 15,тогава вече леко почва да и поомръзва всекидневния секс,започва да се разнообразява с анален,на 16 вече пробва тройка, и до 20 вече е опитала от всичкото разнообразяване-групово,с мъже,с жени,с животни или въобще с квото дойде :lol: и и е омръзнало ;-) Вече нормалния секс не може да я въбуди и ето го-перфектния фетиш-пишкането :twisted: :twisted:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> :lol: :lol: направо изби рибата!!!
незнам какво да добавя... вероятно на повечето от въпросните индивиди казанчетата им са амортизирани и някак си лесно им се отдава я писинг , я серинг ::: ..а може би това е и вид лечение.. :-k уринотерапия..знае ли човек?Ама като им е кеф ло6о нема , стига мен да не ме вали "златния дъжд"/да им се забрани тоз вид секс на обществени места [-X /


И ти кво, виждал си ги на живо да се пикаят един друг???! Аз досега нито съм видяла такова нещо, нито някой, който е зарибен и ми е познат, не го е правил.

P.S. Не се казва серинг, а scat play.

Памучна Писано , благодаря за "безцената информация" - значи можем да обобщим когато пикльо/пикла прави чиш в/у някой
не напикава а извършва pissing , a дрисльо/дрисла не правят серинг а играят на scat /SCAT aм. раз. махай се/ play!?!.Не не съм ..казвам само че /чисто хипотетично /ще ми е неприятно да бъда засегнат от тяхното "свещенодействие".Виждам че си много осведомена по отношение на нестандартния секс и фетиши..от любопитство как се нарича ако някой драйфа в/у другия и има ли някакви разновидности /драйфа от алкохол, екстази, развалени яйца и прочие/ ?
Благодаря предварително?


този бях аз :)


Това, че зная някои неща от обща култура, не значи че зная всичко Smile Инак, и опикаване да го кажеш - все тая. Просто звучи искрено негативно. А аз съм неутрална по въпроса, за това използвам термина писинг.И спокойно, никoй няма да те засяга.

ами че аз съм си спокоен ...ако се случи голям праз те дрехите се мият ама на него ще си му требе катетър после..за да си продължава игрите.

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 17:25
Ква е тая урофилия бе? Чувала съм само за pissing... :?:


:smt023


Впрочем съществува субкултура в Япония, наречена Омораши, чийто фетиш е пълният пикочен мехур. Партньорът по принцип получава оргазъм, когато вече не може да се сдържи и почне да пишка (оргазма е предизвикан от почустваното облекчение и срама). :!: :)


P.S. Знам, че много ще ме псуват след това - но според много исторически източници Хитлер също си е падал по пишкането.

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 17:28
Минаващ чичко, скат play е разговорен термин. По принцип се нарича копрофилия( сексуално удоволствие получено от изпражнения) и копрофагия (сексуално удоволствие получено от изяждане на изпражнения). Шарен свят - шарени хора. Интереси всякакви!

minava6t 4i4ko :)
08-12-2007, 17:37
P.S. Знам, че много ще ме псуват след това - но според много исторически източници Хитлер също си е падал по пишкането.
:-$ недей така човека иначе си е бил перфектен :lol: :lol:
какъв алтруист, хуманист..

Renate_Feliqr
08-12-2007, 20:56
4ak opikavane ili pikane v ustata e brutalno..ujas...ne bih probvala takova ne6to.

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 00:14
purvona4alno razbrax da ti pikae v ustata :D ili ti v negovata xax.. ima gi tiq ludite det go praat ama da si opikae6 gadjeto :DDD kfo vazbudja6to ima v tova? :smt017 :smt009


Не съм сигурна за това, но подозирам, че удоволствието идва от срама, унижението, деградацията. От силата и властта, която доминиращия изпитва. Също така за това се изисква доверие и близост (в повечето случаи) - още един фактор за удоволствието. Да не забравяме и, че това е нещо, което погнусява и отблъсква обществото... Нещо мръсно и перверзно.
С такива впечатления останах след разговори с хора, които се интересуват от писинг.

hahavteen
08-13-2007, 12:35
Na men mi se stryva dosta gnysni4ko no sled kato vidiah temata pitah priatelia si kakvo misli po vuprosa i toi kaza 4e bi my haresalo da se izpi6kam vurhy nego! :-& :-# :-s Ne znam az ne mislia 4e bih go napravila ili 4e bih ostavila niakoi da pi6ka vurhy mene [-X

09-16-2007, 12:16
Аko nqkoi znae sait da kazwa.

swords1010
09-16-2007, 12:20
Мисля, че е отвратително! :?

VerryBerry
09-16-2007, 13:38
Ами ако на някой му харесва - да го прави.... аз не бих....

i az :|

Made_of_Pain
09-16-2007, 13:42
...... не съм против разни пикльовци и пикли, щом им харесва, а мен не ме пикаят - всичко е ок.
+1

09-16-2007, 15:14
P.S. Знам, че много ще ме псуват след това - но според много исторически източници Хитлер също си е падал по пишкането.
Никой не трябва да те псува.
Това са научни факти. Хитлер е бил извратен гей-педофил-секс маниак който е обичал да SS да пикаят и серат върху него 8)
Срам за почитателите му!

mp3f
09-16-2007, 15:25
УЖАС...НИКОГА не бих го пробвала :shock:

bloodranger
09-16-2007, 15:44
Ква е тая УРОфилия бе? Чувала съм само за pissing... :?:Уро
лог се казва онзи 4и4ко ,който се грижи за нашите водопроводи(за тея дет не схванаха хумора---пико4ни канали и си4ки тея подобни)

naMy4Ho_KoTe
09-16-2007, 18:08
Урофилия- демек пиене на урина.

Доказано е, че пиенето на урина има много полезни ефекти, макар и да звучи отвратително...

Практикува се и пиене на урината на партнъор... може направо прясня от чучура, както се казва.

Зная. :| Просто за пръв път видях да употребяват точно този термин, та ми стана странно. Свикнала съм на какви ли не термини - златен дъжд, златен душ, писинг.. 8)

bqsna_teenagerka
09-16-2007, 18:11
:smt078 ужассссссс да напикаеш партньора си!!!!!!! горко му

BlueAvalanche
09-16-2007, 20:27
Вие сте извратени
Зоофилията бие всичките други "филии" : некрофилия, педофилия, урофилия и там останалите :lol:

naMy4Ho_KoTe
09-16-2007, 21:35
Вие сте извратени
Зоофилията бие всичките други "филии" : некрофилия, педофилия, урофилия и там останалите :lol:


Педофилията е най-отвратително от всички, тъй като нараняваш някой (физически, емоционално и психически), и то не кой да е - а едно малко уязвимо човече. Определено зоофилията не може да се мери с нея, въпреки че съм против експлоатацията на животинските инстинкти и нагони от страна на човека.

rame
09-16-2007, 22:24
Съгласна съм с naMy4Ho_KoTe ,че педофилията е най-отвратителна :smt078 ! :smt067 за всички педофили! А след нея според мен от тези извращения се нарежда копрофилията! :smt031

marakuq_baby
09-17-2007, 09:58
Гнусно е :smt118

lyly_lili
09-17-2007, 10:23
Гнусно е :smt118



НАПРАВО БРУТЪЛ ](*,) ](*,) ](*,)

09-17-2007, 11:02
Вие сте извратени
Зоофилията бие всичките други "филии" : некрофилия, педофилия, урофилия и там останалите :lol:
Ето я моята класация:
-Некрофилия (най-лошо)
-Копрофилия
-Педофилия
-Урофилия
-Анален секс
-Зоофилия е куул 8)

bqsna_teenagerka
09-17-2007, 11:21
Вие сте извратени
Зоофилията бие всичките други "филии" : некрофилия, педофилия, урофилия и там останалите :lol:
Ето я моята класация:
-Некрофилия (най-лошо)
-Копрофилия
-Педофилия
-Урофилия
-Анален секс
-Зоофилия е куул 8)
зоофилия????????? извратеняк/4ка!!!!!!!!!!! :smt012 :smt013 :smt013

Valar
09-17-2007, 12:21
Вие сте извратени
Зоофилията бие всичките други "филии" : некрофилия, педофилия, урофилия и там останалите :lol:
Ето я моята класация:
-Некрофилия (най-лошо)
-Копрофилия
-Педофилия
-Урофилия
-Анален секс
-Зоофилия е куул 8)
Плашиш! :roll:

sasha_90
09-17-2007, 12:23
Отвратително.

09-17-2007, 12:36
Вие сте извратени
Зоофилията бие всичките други "филии" : некрофилия, педофилия, урофилия и там останалите :lol:
Ето я моята класация:
-Некрофилия (най-лошо)
-Копрофилия
-Педофилия
-Урофилия
-Анален секс
-Зоофилия е куул 8)
Плашиш! :roll:
абе това все са гадни неща. Написал съм отрицателна класация. :wink:
п.п. зоофилия с кон е куул

Ужас
09-17-2007, 20:31
бах мамо да ви пикам и на извращенията да чукна на дърво!Мен най-ме плаши НЕКРОФИЛЯТА...Да пази ГОСПОД!

the_godfather
09-06-2008, 18:23
еми яката работа е писинга. много еротично може да бъде, но малките дечица каквито са 89% тук няма как да го разберат. до голяма степен към писинг проявяват афинитет жени и мъже които изпитват наслада от някаква форма на унижение. това е напълно нормална сексуална практика и аз лично не го намирам за по-стряскащо или ненормално от обикновен анален секс да речем. правил съм го с доста от гаджетата си и те се кефят не по малко от мен.

и пак казвам, не отхвърляйте неща които не разбирате. в противен случай ние всички щяхме да живеем с бебешки мозък ако не опитваме, експериментираме и научаваме нови неща.

pampers
09-06-2008, 18:27
бахти изродщинината :shock:

Love0nlyMyself
09-06-2008, 19:24
Tva e otvratitelno .................

random_guy1
09-06-2008, 20:33
По отношение на отвратителни фетиши, най-развитата нация са Японците. Омораши, което споменаха, сигурно минава за най-лекото от тях, има и по-"сериозни" (за тези, дето си мислят, че не са със слаби сърца, потърсете в гугъл за tubgirl и не забравяйте да изключите safe search). Аз лично си мисля, че писинга е нещо нормално за хора, които са се наситили на обикновен секс. Моята е против такива работи, макар, че сме пробвали няколко пъти в банята (докато правим секс на задна прашка) - забавно е.

donkihot
09-06-2008, 20:35
ГАДОСт!!!

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 08:35
тва за пръв ппът го чувам, ама до колкото разбирам е да пикаеш докато правиш секс. Леле да се изпикая докато... :shock: :shock: :shock:

JJ-JokeJokey
09-07-2008, 10:19
Има си кенеф бе... гаджето е за ебане баси...

FairyNymph
09-07-2008, 10:23
мииииии струва ми се ненормално на някой да му харесва да му пикаят отгоре

pateto16
09-07-2008, 10:45
tfa e nai gadnoto neshto...da se izpikash varhu 4oveka koito obi4ash :D :D

blackfate
09-07-2008, 10:49
Има хора на които това им харесва. Да странно ми е и това определено не е за мен, но различни хора, различни предпочитания. Евалата им на тия дето им харесва

ElisaDay
09-07-2008, 11:10
Гадно 8)

VitaminC
09-07-2008, 11:34
Урофилията и копрофилията са отвратителни и аз определено не съм извратена,за да ги практикувам.

Bubbly
09-07-2008, 11:39
Чакам с нетърпение да дойде на мода, точно както е модерно да си бъркате в задниците по време на секс :razz: Тогава друга песен ще запеете повечето.... :lol:

plmn
09-07-2008, 12:06
Чакам с нетърпение да дойде на мода, точно както е модерно да си бъркате в задниците по време на секс :razz: Тогава друга песен ще запеете повечето.... :lol:

Да, тогава ще започнат темите от сорта на "zdraveite, na 13 sym i priatelia mi me opika, normalno li"? :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol:

ANTIHUMAN
09-07-2008, 12:50
По-нататък може би бих опитал ,но засега съм въздържател на този вид удоволствие! :)