PDA

View Full Version : Новите "Модератори"



Sam90
08-11-2007, 19:47
Здравейте! :)

Не е тайна за никого, че от известно време насам има нови модератори. Случайно или не, те влезнаха в дествие след онзи инцидент, когато се изтриха доста от темите във форума.
Мое наблюдение е, че тези нови модератори влизат доста рядко (а някои от тях почти не съм виждал дори да разглеждат раздела, за който отговарят), а когато влезнат не вършат кой знае каква работа. Ставал съм свидетел как тема във Фън, пълна със спам бива подмината от модератор (логично е, при положение, че го виждам отгоре в списъка с юзерите, които разглеждат и не прави нищо).
Няма да питам защо се слагат въшни лица на модераторските постове, при положение, че има хора, които пишат от доооста време тук и имат желание за това (а може би имат и качествата - не аз решавам това). Но ще попитам защо има модератори, които почти не влизат във форума, които не правят почти нищо като са вътре и които ДАЖЕ не си правят труда да се разпишат в тема, която са заключили??
Не съм аз човека, който решава кой да става модератор или не, но не е тайна за никого, че тези хора не правят почти нищо. Форума има нужда от повече модератори, защото тези, макар и да си вършат работата перфектно, все пак не стигат.

ПП:Това си е лично мое мнение и запитване. Не целя да обидя никого. Ако темата е неподходяща или нарушавам някое правило, ще си търпя последствията.

ПП2: Не знам, дали темата е за тук, но я пуснах в този раздел, за да я видят повече хора! O:)

Благодаря за вниманието! :)

Поправено от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

AliceSw
08-11-2007, 19:51
мачока ще напише, че изборът на нови модератори е свързан с новите собственици на сайта, и ще ти лок-не темата :wink:

bulgarche
08-11-2007, 19:53
Нови собственици ли? Продават ни, а?

По-темата...то гока не е било така...сега съвсем.

А и да...не е за тук темата ти ;) "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни" май е по-правилното място

Mooo6no
08-11-2007, 19:56
Нови собственици ли? Продават ни, а?
Те вече са ни продали и сделката е била на стойност 50 000 евро. :wink:

Swinkenhoffer
08-11-2007, 19:59
кво ти пука? голям праз. :::

koalka
08-12-2007, 06:43
Кажи ми, за да ти кажа.Казали сме им, ако може да не заключват анонимно теми, защото така не се знае за какво се заключва и т.н.
Освен това имам чувството, че няма нови модератори, а сме си старите.

miloto_girl_4e
08-12-2007, 11:12
Кажи ми, за да ти кажа.Казали сме им, ако може да не заключват анонимно теми, защото така не се знае за какво се заключва и т.н.
Освен това имам чувството, че няма нови модератори, а сме си старите.



Същото чувство имам и аз за съжаление... :roll:

krem4et0
08-12-2007, 12:07
И какво от това? Аз мисля, че ние си вършехме работата добре.

alkobalko
08-12-2007, 12:19
И какво от това? Аз мисля, че ние си вършехме работата добре.

Бих казала, че не само я вършехме, но и продължаваме да си я вършим добре.

LunaTriCk
08-13-2007, 07:08
Че то това хора ли са ? Аз мислех, че са ботове :lol:

machoka
08-14-2007, 14:51
Има тема за модераторите, която аз съм направил за тази цел и ще помоля всичко около тях да се коментира в нея..

бях 'морски' за седмица, сега ще видя кой-какво е сътворил :twisted: