PDA

View Full Version : любов или може би не?



08-11-2007, 20:35
zdr xora.sig ima takiva temi no ne namerix i zatva re6ix da naprava nova tema.6e izvinqvate ako ima.ta ima edno mom4e koeto stra6no mn xaresvam i ot izvestno vreme toi me gleda po mn osoben na4in.sqka6 vijda du6ata mi kato me pogledne i razbira kakvo 4uvstvam.ta iskam da vi pitam vuzmojno li e topi da me xaresva ili prosto si zqpa nalqvo i nadqsno.imame izvesna razlika v godinite i ne se poznavame oficialnno a puk i az ne sum ot onezi momi4eta koito gi zabelqzvat mnmn 6toto ne sum slaba.pls daite mnenieto si i ako moje i nqkakvi suveti kak da go vpe4atlq...blagodarq predvaritelno!

naMy4Ho_KoTe
08-11-2007, 20:36
zdr xora.sig ima takiva temi no ne namerix i zatva re6ix da naprava nova tema.6e izvinqvate ako ima.ta ima edno mom4e koeto stra6no mn xaresvam i ot izvestno vreme toi me gleda po mn osoben na4in.sqka6 vijda du6ata mi kato me pogledne i razbira kakvo 4uvstvam.ta iskam da vi pitam vuzmojno li e topi da me xaresva ili prosto si zqpa nalqvo i nadqsno.imame izvesna razlika v godinite i ne se poznavame oficialnno a puk i az ne sum ot onezi momi4eta koito gi zabelqzvat mnmn 6toto ne sum slaba.pls daite mnenieto si i ako moje i nqkakvi suveti kak da go vpe4atlq...blagodarq predvaritelno!


Нямам си и представа дали те харесва, ти ако не знаеш - няма кой тука да знае. Ще го впечатлиш ако просто поемеш първата крачка (в днешно време мъжете са доста мързеливи) и го поканиш я на кафе, я де да знам - някъде си. Пък като стане - стане. Кат не стане - дириш nov. Не е сложно.

sladko_dete
08-11-2007, 20:38
Ми може да има някакви симпатии към теб, но чак любов щом не се познавате не.А за впечатляването - измисли начин да се запознаете - общи познати или дори чат, и след това просто бъди себе си.Успех :wink:

MayKyTy
08-11-2007, 20:39
амии направи се забележима ;) върви при него ... бъде момичето от рекламата на кока кола .... това дето не чака да и се обадят а звъни първа .... бъди нахакана .. покажи че се харесваш за да могат и другите да имат смелост да те харесват .... бъди силна и му покажи или поне кажи какво ти е мнението за него :P

08-11-2007, 20:53
трябва да отидеш и да се запознаеш,каквото и да значи това.Нищо няма да изгубиш,само можеш да спечелиш,така той ще разбере че имаш интерес и евентуално може да се престраши.Гледай го и ти като забележиш,че те наблюдава,усмихвай се,и гледай той как ще реагира на усмивките ти,ако нещо стане започни да му казваш специално на него здрасти,поискай номера му или му намекни той да ти вземе твоя.

ZaHaRcHe
08-11-2007, 21:41
амии направи се забележима ;) върви при него ... бъде момичето от рекламата на кока кола .... това дето не чака да и се обадят а звъни първа .... бъди нахакана .. покажи че се харесваш за да могат и другите да имат смелост да те харесват .... бъди силна и му покажи или поне кажи какво ти е мнението за него :P
syglasna sym s teb ..Ako se krie6 zad drugite i ne pokazva6 kakva si v deistvitelnost toi i da te haresva nqma da napravi pyrvata kra4ka

koalka
08-12-2007, 06:56
Възможно е да те харесва, но не мога да ти кажа със сигурност.Не го познавам.

bobka
08-12-2007, 19:28
mersi za suvetite.6e probvam kato se vidim.10x