PDA

View Full Version : един съвет няма да ми дойде зле, моля ви!



мхм
08-11-2007, 20:48
много ми е тежко заради проблем с майка ми...
не са ме оставили без пари и внимание, не са ми забранявали нищо, но..
седя няколко дни да си говоря с майка ми и тя постоянно ми казва" не ми говори така, сега и за теб ли да мисля"
"не ме напрягай моля те!"
"ти ме изкара че не искам да си говоря с теб " и .н. и т.н. а тя просто винаги говори по телефона, винаги има нещо друго освен мен
т.е. аз и казвам да ми обръща внимание и тя разбира по нейн си начин че това означава само да ми угажда с шоколади и дрехи... не съм на 15 мамка му!
казвала съм и че искам да си говорим и тя идва в стаята и ми заявява "айде говори ми като толкова искаш да говорим" :shock: е с такъв подход винаги се скарваме
просто чувствам че тя не ме познава и не си дава сметка за това, просто си мисли че всичко е перфектно
казвала съм и по 89342893 разллични начина че имаме проблем но резултат няма :(

poison_girl_
08-11-2007, 20:56
А това всичкото което го написа защо не и го кажеш на нея ? Смятам,че ако и обесниш нещата и й кажеш всичко,тя ще те разбере пробвай и успех

08-11-2007, 21:00
но аз точно това казвам че хиляди пъти обеснявам как се чувствам и че имаме проблем и че трябва да го обсъдим... чувствам се така че все едно аз съм голямата и трябва да споря с детето а трябва да е обратното по дяволите....

bobka
08-11-2007, 21:05
ami ako e uporita i ako si go e vtulpila tva v akula trudno 6e q ubedi6 v obratnoto. moje bi ako zapo4ne6 izr bez "trqbva da pogovorim" a napravvo i kaje6 za kfo stava vupros 6e stane.opitai ni6o ne gubi6!kusmet!

08-12-2007, 10:58
не мисля че ще има значение дали ще кажа или не тези 3 думи те просто нямат значение

I'm~peRfecT~F
08-12-2007, 11:02
kofti polojenie :( mi opitai se da i obqsnish che se nujdaesh ot razgovor s neq i che se pak si i dyshterq po dqvolite trqbva da te izslushva i da spodelq problemite ti :smt010

Eitelkeit
08-12-2007, 12:00
Накарай я да се постави в твоето положение.Все пак нали уж родителите все се оплакват,че децата са прекалено потайни и не разговарят с тях.Накарай я да разбере ,че ти си по-важна от работата й....Дано да помогне...Успех :roll:

white_chik
08-12-2007, 14:46
И моите отношения с майка ми са такива,тя дори около две години не знаеше,че ми е дошъл цикълът,просто защото не ме беше питала.И майка ми си мисли,че като ми дава пари и си е изпълнила родителския дърго,но да ти кажа честно вече съм свикнала с тази ситуация и не ми прави впечатление.Майка ми е супер пич и аз гледам да не й създавам никви проблеми