PDA

View Full Version : оби4ам го а той.....



sweet_bubsi
08-11-2007, 20:56
Doide red i na moqta istoriq!!! zdr na vsi4ki!!! az sam 1 obiknoveno 15 godi6no momi4e. Predi 6 meseca tragnax s 1 mom4e koeto stra6no mn xresvax i xodixme 2 meseca i az mnogo go zaobi4ax! vsi4ko varve6e perfectno dokato 1 den toi ne re6i e taka prosto da skasame... bez dori da mi dade obqsnenie za6to... az mnogo pati opitvax da opravq ne6tata... i toi vs pat mi kazva6e 4e problema ne e v men a v nego 4e ne iskal da me zavli4a nadolu s nego( toi pu6i treva)... Az syper mnogo go obi4am i ve4e ne znaq kakvo da napravq za6toto sam ot4aqna za tova se obra6tam za saveti kam vsi4ki vas!!! Mersi na tezi koito otedlixa vnimani da 4yqt i moqta istoriq... :wink: :D

sherry
08-11-2007, 20:58
Опитала си, каквото е зависело от теб, сторила си. Останалото зависи от него. Не можеш да го накараш да тръгне с теб насила, преценил е, че е иска, трябва да се примириш. Сама казваш, че си опитала всичко...

08-11-2007, 21:00
oh ami 6tom misli 4e s pu6eneto na treva 6te te zavle4e nadolu,za6to prosto ne q otkaje/ograni4i???Ne vijdam kak bi mogal da te zavle4e nadolu 6tom ne te kara da pu6i6 s nego i 6tom ne var6i mizerii?Kaji mu da se osaznae malko i da ne dramatizira tolkova ,ako tova e istinskata pri4ina da skasate :!: \:D/

bobka
08-11-2007, 21:09
ami qvo mom4eto su6to ima 4uvstva kum teb no prosto ne iska da ti navli4a nepriqtnosti i problemi.moje bi e po dobre da zabravi6 za nego kolkoto i da go obi4a6...

feli7o_
08-11-2007, 21:11
ami bubence mili4ko moe ti znae6 moeto mnenie za nego a ti ve4e re6ava6 kakvo da pravi6 ottyka natatak... ](*,)

Dianataaaaaaa
08-11-2007, 21:16
Lichno na men mi se e sluchvali takova neshto s razlikata che toi ne pusheshe treva....i sled vreme razbrah 4e e bilo zaradi drugo momiche bqh sasipana,no doide i momenta v koito toi pak me potarsi no az veche ne go obichah i go otblasnah i toi stradashe za storenoto ot nego :) taka 4e gore glavata :)

flora23
08-11-2007, 21:23
a zamislqlali si se 4e mom4eto moje da ima i po seriozni problemi ot trevata i prostoda ne iska da te pritesnava i za tova da e kazal 4e "ne iska da te zavli4a" (e tova e moe predpolojenie de).puk ina4e...em lubov...ako iska6 se opitaj da mu pomaga6,ako isa6 kaji mu 4e moje da raz4ita na teb...ama toj si re6ava, ne moje6 da go nakara6 da ste zaedno ako toj ne iska [-X

koalka
08-12-2007, 07:00
Няма какво да направиш...той е решил да не сте заедно.

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-12-2007, 07:21
uauu..kva prilika s men..:)
vij sega : Az trygnah s priqtela si predi to4no 6 meseca i pak predi tolkova nqma6e den v koito toi da ne se napu6va...
Samo 4e sedmica-dve predi da trygnem..toi se useti i sprq...
Samo vednyj e zapalil..i mi kaza..togava az est se qdosah i toi pove4e ne e zapalil [-X v koeto s1m sigurna..Taka 4e ..ako toi iska da byde s tebe ...pr 6te ostavi tezi gadni ne6ta..i za nego 6te e po-dobre...
Pyk i ne vqrvam da si go zaobi4ala za 2 meseca :-s (ama tva si e li4no moe mnenie(moje i da gre6a))
Uspeh..dano se spravi6 s problema! :wink:

alkobalko
08-12-2007, 07:23
Направила си всичко възможно, за да се съберете. Щом той не желае не можеш да направиш нищо повече, за да промениш решенито му.

miss_you
08-13-2007, 06:22
добреммм и тука май историята е като моята....самоче аз съм тръгнах с едно момче което е багнут за батаци пуши трева знаех какво е това.....ходихме само 3 седмици ...когато тръгнахме той ми каза "неискам да ме виждаш нашушен" е и какво стана хах еми на другия ден дойде да ме земе адски напушен като свиняяяяяя неможеше да върви....аз нему се разбучах мн му се радвах обичам го страшно много,.....скъсахме поради причината че -> "аз съм добро момиче и ще си намеря някои по добър" за 3 седмици какво ли непреживях с това момче....ех да му еб* майката мина година аз го обичам само че сега пак почнахме да си талк сабираме се да попушваме понкога ( и аз пропуших хаххх) и мен ми е леко труднично ама ши видим ко ще правим :)..........пак по темата....еми немога да ти дам савет и аз съм в такава ситоаация...

miss_you
08-13-2007, 06:24
добреммм и тука май историята е като моята....самоче аз съм тръгнах с едно момче което е mагнiт за батаци пуши трева знаех какво е това.....ходихме само 3 седмици ...когато тръгнахме той ми каза "неискам да ме виждаш нашушен" е и какво стана хах еми на другия ден дойде да ме земе адски напушен като свиняяяяяя неможеше да върви....аз нему се разбучах мн му се радвах обичам го страшно много,.....скъсахме поради причината че -> "аз съм добро момиче и ще си намеря някои по добър" за 3 седмици какво ли непреживях с това момче....ех да му еб* майката мина година аз го обичам само че сега пак почнахме да си талк сабираме се да попушваме понкога ( и аз пропуших хаххх) и мен ми е леко труднично ама ши видим ко ще правим :)..........пак по темата....еми немога да ти дам савет и аз съм в такава ситоаация...

sasha_90
08-13-2007, 06:53
Той не иска да сте заедно-нищо не можеш да направиш повече.

BaD_GiRl_mL2
08-13-2007, 10:37
Ne mojesh da go nakarash na sila.Napravila si dostatachno,pokazala si mu che iskash da so s nego.Drugoto si zavisi ot nego.. :-)

Treselle_s
08-13-2007, 10:43
Е и какво като пуши трева.....Ахаха тва нещо ме разсмя :lol: :lol: :lol: то вече всеки трети иам чувството ,че пуши.......

08-14-2007, 07:03
nai dobre go zabravi zashtoto takuv glupak ne zasluzava da stradash i da se vlachish sled nego.a i sled kato e narkoman po dobre go ostavi

Just_say_no
08-14-2007, 07:37
Е и какво като пуши трева.....Ахаха тва нещо ме разсмя :lol: :lol: :lol: то вече всеки трети иам чувството ,че пуши.......

всеки втори ... :| :|

Mementomori
08-14-2007, 10:36
Това наистина е по-добре да се отделиш от него!Той много добре го е преценил!