PDA

View Full Version : Били ли сте се яко?



Co0l
08-11-2007, 20:58
Abe hora bili li ste qko :smt013 ....... az se bih s edno momi4e minalata sedmica e ne 4ak boi ...qk :? ....ma nekolko plesnici i razkarvaven nos (neiniq) .... ta pitam vi .....vie imali li ste takiva sly4ai :| ......i bili li ste se za gadjeto si :smt012 :-s (moq sly4ai ne be6e takuv) ??

Поправено от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

tuzaro
08-11-2007, 21:39
ми точно с кат тебе с момиче не съм се бил :lol: иначе съм се бил за гадже и по други случаи даже носа ми е счупвн

Swinkenhoffer
08-11-2007, 21:53
първият ми бой беше в детската градина... гадината ме ощави много злобно, а аз я ритнах.
после в училище за едно блокче. признавам си - наби ме една, която имаше въшки... и се разревах, голям срам.
"най-голямото ми преживяване" се случи преди 2-3 години, когато с още две момичета ритахме една овца в гъза по целия бул. Хр. Ботев. ъъм, после викна сестра си, за да ни заплашва.
имаше един период, в който няква искаше да ме бие и не се показвах от нас, ама вместо мене наби една приятелка. :lol:
не си падам по побоищата, кекава съм.

mila_pila
08-11-2007, 21:54
аз съм момиче и не съм се била в истинския смисъл на думата с никого. тая година обаче една кучка на училище ме заплашваше, че ще ме бие щото съм сваляла гаджето и, а то не само, че той не и беше гадже, ами и аз не бях говорила с него от 2 месеца... че тая девойка си мислеше, че ще падна до нейното ниво и ще почна да се бия с нея..... мн зле. никога не бих се била за момче! пък в конкретния случай тая беше с видимо 20 кила повече от мен :lol:

ProstoAz
08-11-2007, 22:40
Само веднъж може да се каже, че съм се била с момиче...но аз просто се защитавах - на всяко действие, с противодействие. :P Грозно е момичета (че и момчета) да се бият.

tuzaro
08-11-2007, 22:45
тук само за мацки ли е? :P
ми незнам аз съм момче и писах :roll:

shadow4e
08-11-2007, 22:54
В 1-ви и във 3 клас се бих с момче и двата пъти аз победих. Ама единият път с иизкарах акъла, защото ударих момчето бя силничко в корема и той после не дойде 2 дена на у-ще, реших, че му направих нещо, а то...просто се разболял :) В случаите става дума за два удара, а не за як бой :) Въпреки че момчета в 6-ти и 7-ми клас си го заслужаваха, но мен не ми се разправяше, дащото на мен ми имаха респект и не ми се занимаваше. А ми имаха респект, защото най-добрата ми приятелка беше от съседния клас и до 5-ти клас ги биеше тя и то бая. хахаххаха А пък в 6-ти пък се изповлюбиха в нея :lol:

ProstoAz
08-11-2007, 22:54
То за вас се знае... :lol:

tuzaro
08-11-2007, 22:56
ай тва е работа гаджето да те пази от бой :lol: и аз искам такова и няма да ми се налага да се бия заради нея

nofi
08-12-2007, 01:27
Аз не съм се била за гадже, но съм се била заради приятел. Случката стана наскоро. Въпросната кака беше направила едни мизерии на мой много добър приятел, и въпреки че на мен нищо не ми беше правила аз се ядосах и една вечер бяхме излязли аз, момчето с което се сваляме, едни наши приятели, двойка бяха те... Седнахме в едно кафене и дойде техен приятел с нея. Май нещо я сваляше той. Момичето, което беше с нас от началото знаеше, че съм й се заканила да я бия и ми каза тихо да не правя глупсти, обаче аз й казах, че може да ме спре сега, но утре ще срещна това момиче на улицата и ще го помелям от бой. После тържествено се изправих и казах спокойно "Не е важно кой с кой е дошъл, важното е кой с кой ще си тръгне!"
После я помолих да излезем, заведох я в една тъмна уличка и й забих 5-6 крушета, после я повалих на земята и хубаво я наритах. Оставих я да лежи там и се върнах при компанията. Нейното момче ме попита каде е тя, а аз отговорих, че тя няма да се върне, защото не може да се довлачи до тук и мойта фр. ме попита дали съм я била и аз казах че да. Тогава нейното момче почна да ме заплашва, ама се намеси момйто момче и двамата се сбиха на средата на кафенето...
Въобще беше голямо мазало!
Това е за сега, като имам нови бойи подвизи ще разкажа :wink:

zubi
08-12-2007, 01:46
аз пък никога несъм се бил .... мн странно .. но истина ;)

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 02:34
Била съм се два пъти - единия път със стадо к*рвички, втория път с едно гадже. Е*ах му майката :D Целия ходеше в синини после, ама аз пък имах напукано ребро или нещо такова (от шут в гръдния кош, бях на земята).

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 02:36
Аз не съм се била за гадже, но съм се била заради приятел. Случката стана наскоро. Въпросната кака беше направила едни мизерии на мой много добър приятел, и въпреки че на мен нищо не ми беше правила аз се ядосах и една вечер бяхме излязли аз, момчето с което се сваляме, едни наши приятели, двойка бяха те... Седнахме в едно кафене и дойде техен приятел с нея. Май нещо я сваляше той. Момичето, което беше с нас от началото знаеше, че съм й се заканила да я бия и ми каза тихо да не правя глупсти, обаче аз й казах, че може да ме спре сега, но утре ще срещна това момиче на улицата и ще го помелям от бой. После тържествено се изправих и казах спокойно "Не е важно кой с кой е дошъл, важното е кой с кой ще си тръгне!"
После я помолих да излезем, заведох я в една тъмна уличка и й забих 5-6 крушета, после я повалих на земята и хубаво я наритах. Оставих я да лежи там и се върнах при компанията. Нейното момче ме попита каде е тя, а аз отговорих, че тя няма да се върне, защото не може да се довлачи до тук и мойта фр. ме попита дали съм я била и аз казах че да. Тогава нейното момче почна да ме заплашва, ама се намеси момйто момче и двамата се сбиха на средата на кафенето...
Въобще беше голямо мазало!
Това е за сега, като имам нови бойи подвизи ще разкажа :wink:


Страшна си! =D> :-D

08-12-2007, 05:04
hvanah edna biv6a pikla da izneverqva i go prebih onaq tolkova bqh iznerven 4e dori ne obru6tah vnimanie kvo pravi ta toi padna mnogo burzo i samo se opitva6e da se za6titava. na drugiq den toi be6e sin i doide da mi se izvini az mu kazah 4e ako ne se razkara pak 6te go prebiq.

golemi idiot4eta sa tiq

Co0l
08-12-2007, 06:50
exploitedteen написа:
тук само за мацки ли е?



Ne estestveno :D !

Jamalska
08-12-2007, 07:04
Хм...повечето момчета не се защитават срещу момичета...и за това се губи смисъла на думата "бой":/

***BORK@***
08-12-2007, 07:06
Ами да била съм се.Тази година се сбих със една ден се превеше на интересна,че с моята компания сме се смели на нея(нямаше нищо такова),че тя ме фана за косата,ама нейните нокти минаха по лицето ми и имаше резултат една драскитина,ама после имаше бой от моя страна,сички момчета от класа скочиха и едвам ме отдръпнаха от нея,а тя получи и един допълнителен ритник и изхвърляне от стаята от едно от момчетата и така по-миналата година се сещам,че се сбих със едно момче от моя клас(мн са слаби),ама то започна първо,както и да е съборих го на земята и се качих от горе му и почнах да го удрям после се завъртяхме и той беше отгоре,ама аз пак го за въртях и аз бях отгоре и сктанах ,а то ме гледаше оплашено и стана,погледна ме и излезе. :smt005 Ех голям смях имам и още прояви,но винаги при самозащита [-( .А като бях 4-ти клас една от другия клас щеше да ме бие щот уж ходеха с едно момче от моя клас,а то ме харесваше и така :smt005 :smt005 :smt005 ох лапешка работа,та както и да е не се бихме,то я заряза :smt005 :smt005 :smt005 хахах.

Co0l
08-12-2007, 07:09
Az sam momi4e !!! :smt091

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-12-2007, 10:39
ее... маи да... но само веднъж.. беше с едно момиче и къф бои падна.. ццц :-s

`Death`Whore``
08-12-2007, 10:40
Удряла съм мъже. С жени гледам да не се занимавам...прекалено малоумни са.

find_m3
08-12-2007, 11:23
И аз съм удряла момчета.Абе за случая който си мисля е силно казано,че беше момче де :smt005 ."Той" беше една шматка от моя клас,носеше си кукли по екскурзийте и веднъж ме издразни и се заяждаше с мене та го набих пред класната :smt005

Eitelkeit
08-12-2007, 11:23
Мен,не ми се е случвало да се бия яко наскоро.Само с брат ми се позбиваме сегиз тогаз ама то си е нормално. :-D
Малко ми е странно да се бия за момче,най-малкото,момчетата,които познавам,никога не биха позволили такова нещо. :roll: :roll:
Ама,ако ми се наложи,ще натупам някого.. :-D :twisted: :-D

rebel_kid
08-12-2007, 11:30
Не, но ми се е искало :twisted:

HePeaJIeH93
08-12-2007, 11:39
Ami da slu4valo mi se e da se sbivam oba4e sam si re6aal problema mn barzo.Be6e dekemvri 2006-ta.Edin pedal mi be6e razlql fantata,yj ne bilo naro4no.Oba4e az si bqh poiznerven i mu vika "Pla6ta6 mi fantata i ne te biq" oba4e oniq otkazva.I az kat se iznervix i po4vam da go ydrqm ot dqsnata strana na liceto oba4e go gledam onq se pazi.I gledam az lqvata strana otkrita.I samo kfo mi stana nz i sas nqkav baq silen lqv prav v okoto (iskax da go ydarq v nosa no ne go ycelix).Sled tva na dr den go gledam s nqkvo t1mno sinio oko i nqkva draskotina pod okoto :-D


P.S Mom4e sam a slu4kata se slu4i v 4as po nemski :-D :D

Kisses_P
08-12-2007, 17:21
Ммм преди 2 годинки може би с една как се сбихме.Не си спомням защо 8-[ само дето тя остана без няколко кичура коса.весело беше :::
ПП: сега такива неща не правя /тъпо е/

find_m3
08-12-2007, 19:22
Ехх сега как ми се иска да набия една от моя клас ,ама ще си патя щото е връзкарка и мама и тати "спонсорират" класната.Иначе бих и строшил кривия нос на няколко места

bobka
08-12-2007, 19:33
edni momi4eta iskaxa da biqt men i edna fr no nakraq ni6to ne stana 6toto to ustite im golemi ama...

08-12-2007, 19:38
v 3 klas se praehme na ke4isti i za malko mi s4upat glezena posle qk boi :D
kato beh 7 klas 1 ot 10 klas mi se prae6e na dupe ... e nabi me :D
v 8 klas 5 -6 4oveka si turseha da naritat nekoi i me posbiha

VIP_SIMONA
08-12-2007, 21:17
Ne sam se bila!mn pati sam udrqla shamar na mom4e,no tova ne go s4itam za boi!

Плякам Майки
08-12-2007, 22:41
ай тва е работа гаджето да те пази от бой :lol: и аз искам такова и няма да ми се налага да се бия заради нея

Да те попитам само - ти casual ли си?

nofi
08-12-2007, 23:05
Аз не съм се била за гадже, но съм се била заради приятел. Случката стана наскоро. Въпросната кака беше направила едни мизерии на мой много добър приятел, и въпреки че на мен нищо не ми беше правила аз се ядосах и една вечер бяхме излязли аз, момчето с което се сваляме, едни наши приятели, двойка бяха те... Седнахме в едно кафене и дойде техен приятел с нея. Май нещо я сваляше той. Момичето, което беше с нас от началото знаеше, че съм й се заканила да я бия и ми каза тихо да не правя глупсти, обаче аз й казах, че може да ме спре сега, но утре ще срещна това момиче на улицата и ще го помелям от бой. После тържествено се изправих и казах спокойно "Не е важно кой с кой е дошъл, важното е кой с кой ще си тръгне!"
После я помолих да излезем, заведох я в една тъмна уличка и й забих 5-6 крушета, после я повалих на земята и хубаво я наритах. Оставих я да лежи там и се върнах при компанията. Нейното момче ме попита каде е тя, а аз отговорих, че тя няма да се върне, защото не може да се довлачи до тук и мойта фр. ме попита дали съм я била и аз казах че да. Тогава нейното момче почна да ме заплашва, ама се намеси момйто момче и двамата се сбиха на средата на кафенето...
Въобще беше голямо мазало!
Това е за сега, като имам нови бойи подвизи ще разкажа :wink:


Страшна си! =D> :-D
Ама може ли? :oops:

08-13-2007, 02:25
аз пък никога несъм се бил .... мн странно .. но истина ;)

Споко, рано или късно ще се сбиеш......
За пръв път се сбих у първи клас ахахаха, т.е. да аз налетях на един, ама го остаих, що бех малак и не знам за ко стаа дума....
След тва в 6-ти при което ми изкараха въздуха с ебати ритника и ме свалиха на земята от там, е ясно кво е ставало.
От тогава боища не помня щот стават като съм пиян, гледам да ги избягвам. Последното го помна обаче кога с шутове в последния реис 72 на втората спирка след Плиска свалих 1 мангал от автобуса с шутове.

08-13-2007, 02:34
Ами да била съм се.Тази година се сбих със една ден се превеше на интересна,че с моята компания сме се смели на нея(нямаше нищо такова),че тя ме фана за косата,ама нейните нокти минаха по лицето ми и имаше резултат една драскитина,ама после имаше бой от моя страна,сички момчета от класа скочиха и едвам ме отдръпнаха от нея,а тя получи и един допълнителен ритник и изхвърляне от стаята от едно от момчетата и така по-миналата година се сещам,че се сбих със едно момче от моя клас(мн са слаби),ама то започна първо,както и да е съборих го на земята и се качих от горе му и почнах да го удрям после се завъртяхме и той беше отгоре,ама аз пак го за въртях и аз бях отгоре и сктанах ,а то ме гледаше оплашено и стана,погледна ме и излезе. :smt005 Ех голям смях имам и още прояви,но винаги при самозащита [-( .А като бях 4-ти клас една от другия клас щеше да ме бие щот уж ходеха с едно момче от моя клас,а то ме харесваше и така :smt005 :smt005 :smt005 ох лапешка работа,та както и да е не се бихме,то я заряза :smt005 :smt005 :smt005 хахах.

SlLABI SA SHTOTO SI MOMI4E MA, NALI AKO TI OTVYRTI EDNA SHE LEGNESH WE, IMASHE IZKAZVANE NAGORE 4E DUMATA BOI SE OBEZSMISLQ, EMI TAKA E. Nqma da sma4kam nqkvo momi4e kakto se mlatq s nqkfi turuci, s tupalki i shutove u glavata i kadet svara ili da q bluskam v stenite, shoto she q izpotrosha.
Ti si 4ti 5ti klas 100%.
Slabi bili.
Saglasen sam i s gorniq post.....boi ama kat se nalaga, no naloji li se tree si naqsno 4e nema pe4elivsh, vinagi i ti otnasqsh qko..........
I ako nqkoi si misli 4e boq e neshto strashno, da pomisli pak, ako proaljaa da misli taka moe i da ne se pribere, she doide momenta kogat i da ne si se bil she se sbiesh i she se priberesh posinen.
Za tva bez shube, kat opre do boi trqa da znaesh 4e nikoi ne e ot stuklo.
I sum vijdal hora koito za prav pat se sbivat, spi4at predi da gi udarqt i sled tva prevurtat i pobesnqat.
Az parviq pat kat si videh kruvta po rukata, ne 4e izbesnqh ama si vikam, emi kopele, jiv sum. E verno poeh go losho i sled tfa, ama vtoriq pat pak taka ama toa pat az.
BIL SUM,BILI SA ME!
Nema kat u MK flawless victory.

N0_feAR
08-13-2007, 06:17
аа до бой не съм стигала, само съм си разменяла по някой удър и с момичета и с момчета. За гадже не съм скачала, по точно за приятели и за самозащита. Била съм свидетел на доста боища, не съм участвала кой знае колко, нали ви казвам по едно шамарче, едно круше и туй то :-D Не съм привържаничка на побоищата, даже от година , две не съм се била. Имаше една "мацка" дет много ми се беше надъхала и от далеч ми се прайше на отворена ма кат' дойде на 20 см разтояние от мен само ме гледа кат теле, пък и си бях казала че няма смисъл от бой, щом можем да се разберем цивилизовано. ( не че не бях готова да я тръшна на земята :-D )

08-13-2007, 07:51
Ами да била съм се.Тази година се сбих със една ден се превеше на интересна,че с моята компания сме се смели на нея(нямаше нищо такова),че тя ме фана за косата,ама нейните нокти минаха по лицето ми и имаше резултат една драскитина,ама после имаше бой от моя страна,сички момчета от класа скочиха и едвам ме отдръпнаха от нея,а тя получи и един допълнителен ритник и изхвърляне от стаята от едно от момчетата и така по-миналата година се сещам,че се сбих със едно момче от моя клас(мн са слаби),ама то започна първо,както и да е съборих го на земята и се качих от горе му и почнах да го удрям после се завъртяхме и той беше отгоре,ама аз пак го за въртях и аз бях отгоре и сктанах ,а то ме гледаше оплашено и стана,погледна ме и излезе. :smt005 Ех голям смях имам и още прояви,но винаги при самозащита [-( .А като бях 4-ти клас една от другия клас щеше да ме бие щот уж ходеха с едно момче от моя клас,а то ме харесваше и така :smt005 :smt005 :smt005 ох лапешка работа,та както и да е не се бихме,то я заряза :smt005 :smt005 :smt005 хахах.

SlLABI SA SHTOTO SI MOMI4E MA, NALI AKO TI OTVYRTI EDNA SHE LEGNESH WE, IMASHE IZKAZVANE NAGORE 4E DUMATA BOI SE OBEZSMISLQ, EMI TAKA E. Nqma da sma4kam nqkvo momi4e kakto se mlatq s nqkfi turuci, s tupalki i shutove u glavata i kadet svara ili da q bluskam v stenite, shoto she q izpotrosha.
Ti si 4ti 5ti klas 100%.
Slabi bili.
Saglasen sam i s gorniq post.....boi ama kat se nalaga, no naloji li se tree si naqsno 4e nema pe4elivsh, vinagi i ti otnasqsh qko..........
I ako nqkoi si misli 4e boq e neshto strashno, da pomisli pak, ako proaljaa da misli taka moe i da ne se pribere, she doide momenta kogat i da ne si se bil she se sbiesh i she se priberesh posinen.
Za tva bez shube, kat opre do boi trqa da znaesh 4e nikoi ne e ot stuklo.
I sum vijdal hora koito za prav pat se sbivat, spi4at predi da gi udarqt i sled tva prevurtat i pobesnqat.
Az parviq pat kat si videh kruvta po rukata, ne 4e izbesnqh ama si vikam, emi kopele, jiv sum. E verno poeh go losho i sled tfa, ama vtoriq pat pak taka ama toa pat az.
BIL SUM,BILI SA ME!
Nema kat u MK flawless victory.
Еми мой човек не сички момчета се бият като момчета,а има и някой дет се бият и не им пука какво е насреща им,така че може и тва момче да се бие ама момичето да е по-силно. :smt017

sasha_90
08-13-2007, 08:17
Ми не беше чак голям бой,но има една фръцла (по-малка от мен)и си мислеше,че не мога да я набия...Оказа се обратното.И после ми вика"я не ми посягай"....Иначе много обичам да посягам на хора дето ме дразнят. :-D Веднъж даже и на бабката посегнах.. :-s

Madness
08-13-2007, 11:08
Хахха...прекалено против боя съм,само в краен случай...
Била съм се с момчета :lol: ,ама не нещо особено...Чак кръв,чупени носове...неее...
Ииии съм против,да.

KissTheSky
08-13-2007, 14:59
Хахаха за гадже не съм се била.Ноо поределено съм имала с кво да ме зопомнят в мойто даскало :D В 4 клас пребих едни от 7ми или 8в :D.Няма да изпадам в подробности поне зн ,че вече нито ме докоснаха,нито ми се подиграха сааамо ги поглеждах с моя си страшен поглед и те хукваха,а пък тогава момичетата го удариха на "Ооо,благодаря ти" и др подобни.Един се забрави кеца докат го ггонех,2ре почти удуших,а трети се размина само с ритници 8) (уф,че скромност тцтцтцт ;-) )

Спомням си и как в същият ттози клас едно момиче от злоба почти ме удуши с едно въженце 8) А с едно момченце ние си се биехме редовно.Колко сме се ритали и сме се разкървавявали..Сега като се видим ече не ще да ме удря шото ще му го върна 100 пъти по толкова. ::: :-D Душица....

Babsyy
08-13-2007, 16:12
Тази учебна година се бих с един от моя клас щото ми скочи по нервите , щях да смачкам една пак от моя клас ама ме спряха

BaiboCo
08-14-2007, 01:29
1 ме издразни докат се мотахме целия клас до такава степен че го бутнах на земята и почнах да го удрям по главата с всичка сила.. НЕ припадна, но беше близко. За друг бой скоро не се сещам, дразнил съм се адски много на някои боклуци, но не до такава степен че да пребия някой до кръв..

squarewheels
08-14-2007, 04:24
hhhh

GLeZoRanA
08-14-2007, 09:01
Прекрасни историй :smt005 Аз поне лично не познавам човек койтото да не се е сбивал.. А познавах една дето и муха не можеше да удари :lol: , но това е рядко срещано..

Cvetkata_Rubi
08-14-2007, 09:40
Да била съм се с една ку*ка от класа,защото е една проста селяндурка интригантка!Ако пак ме издразни пак ще я набия!

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 19:33
Ми да мн пъти съм се била... и с момчета и с момичета... не е било кой знае кво сериозно.. и кръв е нямало... по принцип не се оставам лесно :wink:

great_mari
08-14-2007, 19:35
Ми да мн пъти съм се била... и с момчета и с момичета... не е било кой знае кво сериозно.. и кръв е нямало... по принцип не се оставам лесно :wink:
i az taka,ама 1 път имаше сцепена вежда/не моята/ и мн др ама сериозно кръв е немало :-D

belerofone
08-14-2007, 22:10
Да...Веднъж...Беше особено жестоко...После имаше гипс момчето...Жалко....

Подбирайте си битките хора...

GLeZoRanA
08-14-2007, 22:45
тука всички биячи викам да си спретнем един масов бой :-D :lol:

_siXth`sEnSe_
08-15-2007, 09:17
По принцип и аз не обичам побоищата,обаче стане ли въпрос за гадже или за приятел не ми дреме..едно момченце от моя клас почна да нарежда най-добрата ми френдка и не се сдържах - забих му няколко шамара и ритника и чак като падна на земята се спрях..оттогава колкот' пъти ме види бяга,ама сори - да не я беше нареждал..замалко да се сбия с едно друго момче,пак заради приятелка и пак щото я нареждаше,но предпочетох да го наредя без бой..други по-сериозни "сбивания" съм нямала,и засега гледам да нямам.

SuNsEt
08-15-2007, 10:54
Ami za sega nai seriozniq mi boi be6e s edno momi4e.Tq se ligave6e adski mnogo i az ne izdurjah.Sbihme se vuv vhoda na bloka.Tq be6e oba4e sus dulgi nokti i dere6e gadno :smt012 Dobre 4e nqma6e nikoi,6toto az napravo pobesnqh...udarih i glavata vuv edin rub,posle gurba vuv vratata na asansiora,2,3 6amara...i za malki da padne po stulbite.Stramnoto be6e 4e tq se be6e razligavila tolkova mnogo 4e ne spira6e da se hili,dori i kogato q udrqh :-s Tova me izdrazni o6te pove4e i zapo4nah da q udrqm v krakata i da q bluskam nazad.Tq su6to se bie6e...no i ne spira6e da se ligavi!Predstavqte li si?! Nakraq napravo izkofqh i q butnah po stulbitte...obuvkite i bqha hluzgavi i za tova tq padna,no ne se preturkuli i da padne dolu a padna po sredata na stulbite.Bqh q prebila izcqlo.Tq oba4e pak si produljava6e...togava i udarih 3 6amara i se otkazah.To4no v toq moment doide nai dobriq mi priqtel koito q mrazi i az mu kazah vsi4ko.Toi se qdosa za tova 4e tq se e ligavila i q udari silno v korema :roll: ::: A tq samo izvika edno zvu4no:Auuuuuu! Toi i kaza 4e ako o6te edin put se ligavi taka pred men i pred nego,toi li4no 6te q nabie.No tq e tolkova ligava 4e pak zapo4na da se smee :smt013 hile6e se se edno 4e nikoga ne sum q bila :-s napravo ne povqrvah na o4ite si kato q 4uh kak se hile6e :smt013 tova stana predi nqkolko meseca 8-[

vanesenceto
08-15-2007, 14:48
az ne sum se bila,no za smetka na tva mn hora (momi4eta de)sa iskali da me biqt i nqkoi vse o6te iskat!ama mai 6e si ostanat s jelanieto,6toto znaqt 4e ako me pipnat posle 6e sa v pirogov na sistemi i ne6to ne im stiska!ama ako mi se slu4i nz kaka 6e se spravq 6toto vob6te ne si znam silata i 6e me e strah da ne gi omurtvq! A i dosta me e strah za li4iceto mi...posle ako hodq nqkva grozna po uliciteee....ujas

Impressive
08-15-2007, 14:54
Всъщност не съм :roll:

Vikitooo
08-16-2007, 06:00
По принцип не съм конфликтна личност, но това не означава, че не мога да стигна до бой :lol: Помня, че в осми клас имаше една гарга , която постоянно ми чупеше нервите. Ама още от сутринта докато свършим даскало. И помня един ден ме нашари цялата с маркер, и тогава малее не и остана коса на кухата и глава. :twisted: В коридора на даскалото стана женско меле :-D Мен специално ме гледаха странно след това, защото за първи път ме видяха в такава светлина, но к'Фо ми пука..
Така, че БОят си е хубаво нещо, за "нуждаещи се" хора :lol:

evanescence__666
08-17-2007, 08:37
4e hubavi spomeni imam!!!Vednaj po fizkultura igraem handbal i mi davat topkata i edna ovca ot B klas,az sam V mi darpa topkata ot racete i men otpredi me drazne6e,kazva se Alexandra i kato se fanahme za kosite :smt005 Si4ki tragnaha da ni raztarvavat ama az ne puskam,ritam blaskam,naprao be6e varhovno!!!Bih iskala pak da go povtorq tazi godina,no s nqkoi drug \:D/ Istinsko mele!!!Taq ovca prosta ve4e ima strah ot men!!!!!Da go duhat vsi4ki mar6i!!! :evil: :twisted: :D

Dead`Paladin
08-17-2007, 20:14
в стаята имаше 2 учителки и един тъпанар реши да се направи на мъж и също защото не се понасяхме с него...дойде с подтекста че съм педерас...... :shock: .......за момент бях в транс от това неочакфано и кат ма изби един гняф......кат го бутнах падна назад 3 метра върху стола на госпожата и се чупи :smt005 а после дане казвам кфо стана с него :-D

SuNsEt
08-17-2007, 20:31
SuNsEt,така като чета,оня не се е била разлигавила.трябвало е да я питаш с какво се е била напушила че да хили така зверски!
П.С. и ако някога разбереш искам да ми кажеш :twisted: хах сори,4ак сега погледнах и видях какво си написал :lol: ААбееее тая дето я набих така жестоко е тъпа като манастирски 4ехъл! :smt011 Толкова е...бе нямам думи!Аз я бия,а тя се хили :-s ](*,) Мале колко е задръстенаа...еми заслужи си го тва!Тя се държи страмно по принцип...цялото и семейство е лиднало заради нея!Тя крещи...бие се...бе лудетина направо или по то4но,както казах...тъпа е като манастирски 4ехъл :smt005 :::

theEXPLOITED
08-18-2007, 10:34
аз винаги се бия яко.........чупих си ръката веднъж,между другото съм тренирала бокс 3год. и доста добре се справям с боищата.......

DevilWish
08-18-2007, 10:42
Пфф да :| много ме е яд ,че съм правила такива глупости ,ама едно момчие го бях смляла от бой :-s ужасс :smt012

SuNsEt
08-18-2007, 10:55
SuNsEt,така като чета,оня не се е била разлигавила.трябвало е да я питаш с какво се е била напушила че да хили така зверски!
П.С. и ако някога разбереш искам да ми кажеш :twisted: хах сори,4ак сега погледнах и видях какво си написал :lol: ААбееее тая дето я набих така жестоко е тъпа като манастирски 4ехъл! :smt011 Толкова е...бе нямам думи!Аз я бия,а тя се хили :-s ](*,) Мале колко е задръстенаа...еми заслужи си го тва!Тя се държи страмно по принцип...цялото и семейство е лиднало заради нея!Тя крещи...бие се...бе лудетина направо или по то4но,както казах...тъпа е като манастирски 4ехъл :smt005 :::
Ти я биеш а тя се хили,а?Хмм,земи си един хубав бокс и и направи главата мека,да видим колко ще се хили тогава!! :twisted: бе тя на другия ден не можеше да се движи :twisted: Имаше една голяма подутина то4но по средата на 4елото от удрянето в стената :twisted: Да ти кажа...беше си наистина като боксова круша :smt005

Reed
08-18-2007, 11:06
SuNsEt,май наистина много се гордееш с постъпката си?!
то не беха хвалби,то не беше как си й ударила главата,как на другия ден не могла да ходи..пф

SuNsEt
08-18-2007, 11:41
SuNsEt,май наистина много се гордееш с постъпката си?!
то не беха хвалби,то не беше как си й ударила главата,как на другия ден не могла да ходи..пф е не се хваля де, спокойно :wink: не съм побойни4ка,просто ми се слу4и един път и го разказах,какво толкова?

08-18-2007, 12:34
oo taq godina kuv boi padna prosto ne e istina nqkva pa4a ot moq klas mi se otvarq6e i az ne6to i kazax i tq se qdosa i me udari s lakut v nosa pri koeto go razbi i az taka se razgnevix 4e q hvanax za kosata(purvoto koeto mi hrumna) i s takava sila q izdurpak 4e tq padna posle izbursax staqta s neq vla4ix q okolo v min i ne 4uvax ni6to osven neinite ot4aqni pisui :D :smt016 i sled tva q naritax i posle dori nqma6e smelosta da vikne nqkoi "pi4" da q za6titi... 8)

bobka
08-18-2007, 15:07
tva koi s koi se e bil izob6to ne e xvalba tupo e .

woshata
08-18-2007, 19:05
aaaa az vednuj takav boi udarih na edna...ma ne za mom4e tam ne deistvam taka...a 6ot be6e 4orbarka...ne6o mn znae6e da govori..poslu6ah q 10 min pa posle kat q fanah za kosata :smt013 :smt013 :smt013 boi boi na zemqta q svalih...posle na6te i platiha obez6tetenie za s4upenata raka a az bqh nakazana mesec :smt005 ma ne me gree6e nali q natupah qkata :smt005 ina4e i men sa me bili ama ne pove4e ot 6amari \:D/

08-19-2007, 21:18
Ауу с едни курвета-10 бяха.Начи излизам си аз с още 2 френдки и сядаме в едно кафене на центъра. И тия баце идват и сядат около нас и почват да ни обиждат.И аз съм мн избухлива но си замълчах и станахме.И насред центъра тия почнаха да се базикат за дрехите на едното момиче с мен.И аз се обърнах и на 1 от тях и забих един в лицето,после стадото ми се нахвърли и аз кат започнах да ритам и да бия с юмруци всичките ги разкарах ::: учудих се на себе си.
За момче съм се била веднъж, но не че ми беше гадже, беше ми добър приятел.
Вчера бих едно келеме от 5 клас.Ще обижда братчед ми, а?
Бих се заради скейта си шот едни "батковци" искаха да се повозят [-(
ама аз викнах няколко други батковци и станаха на батковци сичките.
В детската градина веднъж една ми взе куклата и аз и забих едно шамарче.Обаче после ме наказаха да седя до учителката и беше забавно шот и помагах да рисува за някъф празник.
Била съм с е с една курвичка, която искаше да ми гепи гаджето :smt017

NerazreshenSimvol
08-20-2007, 07:57
Ауу с едни курвета-10 бяха.Начи излизам си аз с още 2 френдки и сядаме в едно кафене на центъра. И тия баце идват и сядат около нас и почват да ни обиждат.И аз съм мн избухлива но си замълчах и станахме.И насред центъра тия почнаха да се базикат за дрехите на едното момиче с мен.И аз се обърнах и на 1 от тях и забих един в лицето,после стадото ми се нахвърли и аз кат започнах да ритам и да бия с юмруци всичките ги разкарах ::: учудих се на себе си.

Wow !!! :shock: Te bili 10! Predstavqm si kak vie trite sqdate v kafeneto i te 10 sqdat okolo vas. :smt005 A posle ti sama gi natry6kva6 i desete. :smt005 Mnogo filmi gleda6! :roll:

Nicole_Richie
08-21-2007, 23:02
auuu kakva prostashtina...pfff napravo nemoga da si pomislq da se sbiq s nqkoi ili da vdigna skandal i da se razkrashtq kato nenormalna...prosto ne e prisashto za edna mlada dama...shte se razberem kato golemi hora...e nakraq choveka koito sedi sreshtu men moje da se razreve ama...takav e jivota...tihite vodi sa nai-dalboki =P~

TruckPilot
08-22-2007, 04:50
Az tia postove det gi pro4etoh do sia me navegdat na misulta 4e ne samo az sum gledal boen klub(Fight Club) s brad pit. Ako iskate moge da si spretnem edin takuf i da se mlatim za kef. A ina4e cel boi da sum izqgdal ne sum,nito sum bil niakoi,6tot vinagi igaraq roliata na pregovaria6t megdu dvete vragduva6ti grupi4ki.No razbira se i tazi profesia krie svoite riskove 6tot ne e lesno da ob6tuva6 s raziareni i piani hora i ne edin put sum izigdal i az tupalkite bez vina,prosto bivaha naso4eni za drug no az biah megdu iumruka/6utovete i gertvata. I vednug edin taka hubavo me svali na zemqta-s edna tupalka i az kupka dolo-sled tva priatelite razpraaha 4e sa se opitvali 5 min da me svestiat dokato az ne si doideh nakrai sam v suznanie. Ne obi4am da se bia,no nalogi li mi se znam kude da udrim i da go svalim ot edin put (prosto sum zazubkal malko vizneno vagni to4ki ot anatomiata na 4oveka).Dage na edin poznat,det ne mi verva6e s dva prusta mu hvanah rukata na edno specialno miasto i posle 30 min mu be6e iztrupnala i shvata v edno pologenie-svita v lakuta i pribrana kum tialoto.

sladkata_presi
08-22-2007, 05:27
Ами не съм се била засега и не изгарям от желание

Iowa
08-22-2007, 12:06
имала съм, да..
не беше заради гадже или нещо такова, а защото се избазиках с една крава..
мдам.. определно не беше приятно като се има в предвид че ми откъсна двете нови обици на ушите[горе на хрущялите ;( ]..
а след това и ми написаха в досието че съм се била <_<'
мн весело..

ExChange
08-22-2007, 17:33
Ами да бил съм се...в 6 клас с едно момче си хвърлихме голям тупаник...биеме се вече 30-тина секунди и на мен ми писна за това играта загрубя и му разбих носа..пък той си тръгна...Бил съм се и по други случаи..например някои приятел да има проблем .. задружни сме и този си плаща.Накрая да кажа че и мен са ме пребивали доста яко...после го намерихме тоя и аз го бих даже по яко.. #-o :wink:

favor_91
08-22-2007, 17:50
Ами да бил съм се...в 6 клас с едно момче си хвърлихме голям тупаник...биеме се вече 30-тина секунди и на мен ми писна за това играта загрубя и му разбих носа..пък той си тръгна...Бил съм се и по други случаи..например някои приятел да има проблем .. задружни сме и този си плаща.Накрая да кажа че и мен са ме пребивали доста яко...после го намерихме тоя и аз го бих даже по яко.. #-o :wink:
И аз потвърждавам :-D

punkrock
08-22-2007, 18:03
Еми да, няколко пъти.
Веднъж се бяхме сбили целия клас. Разделихме се на групи, едните бяха от ЦСКА другите от Левски, беше голяма лудница. Полсе кат дойде госпожата направо се уплаши и доведе няколко учители и директора и едва ни разтърваха. Май 3-4 клас бях тогаз :-D
Иначе съм се била и с едно момиче, щото ме беше ядосала много, изподрахме се целите и бях и отскубнала един кичур коса. После бедната ходи няколко месеца се с вързана коса високо на опашка, да не и личи, че няма коса. МуХахХАхХа

Co0l
08-22-2007, 19:10
Nicole_Richie .... Xaxa ako si4ki postupvat kato teb 6e e mn hubavo :-k ....no za jalost ima doosta ..mm kak da gi nare4a :roll: ....idioti ,koito se mislqt za ''veliki'' i za nekvi ''tarikat4eta'' :-s [-( .....za tva trea nekoi da gi natupa. :smt016 :D .. ina4e si prava :wink:

sexa_na_kompleksa
08-23-2007, 09:29
Не,боя не е средство за решаване на проблемите.Ама ако видя Данчо Вълчев ... :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt075 ... дупе да му е яко. :twisted:

SuNsEt
08-23-2007, 09:34
Не,боя не е средство за решаване на проблемите.Ама ако видя Данчо Вълчев ... :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt075 ... дупе да му е яко. :twisted: Айде и аз ще ти помогна...нищо,4е и ти сама можеш :lol: Е,2ма срещу един не е 4есно, но...2ма срещу Въл4о...хехехе :twisted: :twisted: :twisted: Тва е друго нещо :smt066

Enchantress
08-23-2007, 09:38
Не,боя не е средство за решаване на проблемите.Ама ако видя Данчо Вълчев ... :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt075 ... дупе да му е яко. :twisted: Айде и аз ще ти помогна...нищо,4е и ти сама можеш :lol: Е,2ма срещу един не е 4есно, но...2ма срещу Въл4о...хехехе :twisted: :twisted: :twisted: Тва е друго нещо :smt066
И аз искам да се включа,тоя човечец мноо зе да ми лази по нервите :twisted:

sexa_na_kompleksa
08-23-2007, 09:43
Не,боя не е средство за решаване на проблемите.Ама ако видя Данчо Вълчев ... :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt075 ... дупе да му е яко. :twisted: Айде и аз ще ти помогна...нищо,4е и ти сама можеш :lol: Е,2ма срещу един не е 4есно, но...2ма срещу Въл4о...хехехе :twisted: :twisted: :twisted: Тва е друго нещо :smt066
И аз искам да се включа,тоя човечец мноо зе да ми лази по нервите :twisted:

Колкото повече,толкова повече. :twisted:

crazy_sexy_cool`f
08-23-2007, 10:24
Никога не съм се била и нямам намерение да го правя...това са абсолютни глупости!!!!!!

Co0l
08-23-2007, 19:02
Kuv e toq ''Dan4o Vul4ev'' 8-[

Незабравимата
08-23-2007, 21:28
Мне :-({|= Това е голяма тъпотия и го правят само избухливите или тея които искат да се направят на интересни :smt012

sexa_na_kompleksa
08-24-2007, 06:41
Kuv e toq ''Dan4o Vul4ev'' 8-[

Даниел Вълчев - министъра на образованието или както аз го наричам Данчо - шефа на кенефа. :wink:

me4ka
08-24-2007, 11:21
Не,боя не е средство за решаване на проблемите.Ама ако видя Данчо Вълчев ... :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt075 ... дупе да му е яко. :twisted: Айде и аз ще ти помогна...нищо,4е и ти сама можеш :lol: Е,2ма срещу един не е 4есно, но...2ма срещу Въл4о...хехехе :twisted: :twisted: :twisted: Тва е друго нещо :smt066
И аз искам да се включа,тоя човечец мноо зе да ми лази по нервите :twisted:

Колкото повече,толкова повече. :twisted:
не го знам кой ама щом ще има меле само че няма дае фун много хора станахме аз ше влезна кам по слабите :smt027

Danika
08-25-2007, 20:52
хахахаха абе само аз ли харесвам нашия министър(на образованието) ? :oops: а за боя-не и не ми и трява

Болшевик
08-25-2007, 21:55
Боят е за диваците...
Има много по-цивилизовани начини :wink:

bLiNdchY
08-27-2007, 13:29
Mi bil sym se ... zaredi gadjeto i zaredi 1 fr-ka :)

Co0l
11-16-2007, 19:08
Боят е за диваците...
Има много по-цивилизовани начини :wink:
Oy q stigaa #-o [-X :-s :? :shock: 8)
:-P
Takia nqma :lol:

BioX
11-16-2007, 20:49
mnogo 4esti4ko se biq. v daskalo rqdko.pove4eto v mahlata kato imame raznoglasiq ili prosto taka mejdy grypi4ki da si razdavame respekt.
a za vaprosa dali sme se bili za gadjetata si napravih sefteto na takav boi taq sedmica i smqtam ako e nyjno da povtorq :)

DisciplineAndOrder
11-16-2007, 20:52
Боят е за диваците...
Има много по-цивилизовани начини :wink:
Oy q stigaa #-o [-X :-s :? :shock: 8)
:-P
Takia nqma :lol:

Опитваш се да се направиш на интересна...
Не си!
А Болшевик е прав!

?love_haTe!
11-17-2007, 06:32
Най-голям бой съм прайла с кака..
Помня,че винаги се биехме докато не станем целите в кръв..
или поне една от нас 8-)

За гаджета..никога не бих се била-не е в мой стил.
В училище нямам спомени да съм се била.
Като цяло не съм човек на насилието,но
кака винаги намира начин да ме изнерви..

Не знам,но мисля,че е много грозно да видиш
как две момичета се трепят. :wink:

SlAdKoTo`KoTe
11-18-2007, 15:22
az ne sum se bila do sega,oba4e v momenta edno mom4e iska da me bie oba4e samo da se opita da me dokosne i posle she e na sistemi :smt021

gabi_94
11-18-2007, 16:23
ми веднъж в шести клас набих едно момче, еми яко ме ядоса са кво да направя! той беше 5 клас с една година по-малък ама да не се заяждал с мене! Една тъпа патка ме беше ядосала в четвърти клас и и набих няколко плесници с няколко ритника, ся пак и се каня на овцата му с овца! :x

Miss_Perfekt
02-21-2008, 15:31
az ne sum se bila do sega,oba4e v momenta edno mom4e iska da me bie oba4e samo da se opita da me dokosne i posle she e na sistemi :smt021
И аз бях в същата ситуация и горе-долу ме наби тапанара грозен :-x

Qnchety
02-21-2008, 15:37
Е била съм се ама пойче по скоро на шега. А и нямам смелост да ударя някой с всичка сила, щоту ен си знам силата и...

Ellie
02-21-2008, 15:49
Е била съм се ама пойче по скоро на шега. А и нямам смелост да ударя някой с всичка сила, щоту ен си знам силата и...

PinkFloydSound
02-22-2008, 10:00
да 8-) едно момче ми се правеше на интересно /това беше скоро само да поясня/ и аз адски се ядосах започнах да го блъскам и ритам, той падна на земята, като се изправи ме ритна адски гадно, обаче аз не се дадох` взех един чадър и почнах да го налагам...цялото училище се събра да гледа 8-) всички викаха "Бианка!!!Бианка!!!"...на следващият ден пък една мърша от класа ме издразни адски и започнахме да се блъскаме и да се ритаме, аз я блъснах веднъж в дъската, втори път, и тя най-накрая разбра с кого си има работа и се спря 8-)

m0rb1d
02-22-2008, 10:05
справка мача Берое - Черноморец :-D

PaSsioN_GiRL
02-22-2008, 12:47
Удряла съм мъже. С жени гледам да не се занимавам...прекалено малоумни са.

Абсолютно си права ! :D

FOOTSOLDIER
02-22-2008, 13:14
Посбивал съм се,и ванаги са били някви нереални циркове :-D

skatemore
02-22-2008, 15:04
мда обаче кат деца , последното беше в 5 клас демек преди 5 години... или съм се разбирал кат човек или не съм имал повод да се збия с некой..

gorska
02-22-2008, 17:04
В интерес на истината, да. Е, не се гордея много с това... :-D И с момичета, и с момчета. Всъщност момчетата аз ги биех, а те не отвръщаха... Толкова жестоко не, но определено имаше голяма доза ненавист в схватките ни. Не си правете погрешни изводи, че съм побойничка, аз далеч не съм, но се случва човек просто... ДА СИ ПРОСИ БОЯ. :o Иии знам, че НАСИЛИЕТО НЕ Е НАЧИНЪТ ЗА РАЗРЕШАВАНЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ.

Shu7teR
02-23-2008, 09:45
Абе боя е най-глупавото нещо, лошото е че някой път се налага... :o

AFT
02-23-2008, 10:23
Еми, случвало се, ама като бях малка и то беше заради простотии. И с момчета съм се била, не се гордея с т'ва. Не си падам много много по насилието.

mani_f4e
02-24-2008, 09:57
oxoo наскоро кво меле падна пред един магазин :Д отиваме ний с авера в магазина да си купим ядене и един дрисло от квартала който се се ебава с нес почва да се дърви . обижда там гадни метъли (щото сме си метъли ;)) мазни незнам кво ...и се прай супер много , той бе6е с една друга малка пикла и тя само сехил6е обаче ние си мълчим нали и на излизане приятеля ми като го фана тоз направо през асвалта и тя хукна да се върле на моя и тогава аз се хвърлих в боя коса не и остана . ... :Д хората на гледат малее излагация велика . та разтървахме се там то псувни ли не бяха кво ли не бе6е :D

mickelangelo
02-24-2008, 10:44
никога д0 сега не съм удрял момиче но ... веднъж бутнах 1 по стълбите за което съжалявам и до ден днешен ( на момичето нищо му нямаше а и бяха 2-3 стапала "

djudjutu
02-24-2008, 11:06
не съм се била найстина сериозно с някого

machine_shot
02-24-2008, 11:12
Абе така се случи че бая бойща са минали през мен :) Последния даже беше по-вчера когато 3ма нападнали един приятел.После трябваше да отмъстим , нали :) И под яко може да се каже , защото на мен ми разбиха носа и ми насиниха окото и други места , а на противниците ... Единия с спукана глава , друг с счупена ръка ... абе кофти работа ... :booooomb:

xxDeeDeexx
02-25-2008, 15:25
Бой ли?Скубане на коси и шамари?Т'ва бой ли е бе..loosers..
но щом така мислите..помня, че веднъж една се опита да се напрай на яка пред брат ми..после изхварча..ама и аз ядох бой де..за последно се бих миналата седмица..една чапа от класа се праеше на яка пред няколко фр-ки /абе обиждаше ги, заплахи, глупости бла бла/ и взех бокса на един фр..и я измаах няколко пъти по лицето..още я няма на училище :) :D

pepita87
02-25-2008, 19:05
С момиче се свбих,като малка...причината бе,е повече от тъпа,изкарах по-висока оценка от нея и тя се ядоса :grin: :grin: :grin: хахха,другото ми сбиване бе,е преди 2 години с едно момче...обиждаше най-добрата ми френда(по онова време)и аз го наплиух :? и .... можете да си представите филма след това :o

megiii
02-25-2008, 20:27
Много пъти съм се била с,което не се гордея :( Но сериозно е било само веднъж и имаше големи последствия и за двете страни :x

blacksheep
02-25-2008, 20:32
и аз съм се била миналата година се сбих много сериозно с едно момиче от другия клас и ме водиха при директорката

chocoleptic
02-26-2008, 16:46
oo миналото лято с една дето беше по-малка с една година .. доста време ме дразнеше и накрая си го изяде .. ии още една лигла ама ние бяхме две..

ABF
02-26-2008, 19:20
Преди много се биех.Спомням си в 3 клас 2-ма съученика ме заплашваха че ще ме вкарат в интензивното :lol: :lol: .АЗ им слушах глупостите отидох и се оплаках на госпожата но тя не направи нищо.И реших сам да се оправя.Наведох единия бих му един здрав юмрук в гърба и после с коляно в слънчевия сплит.Тоя падна на земята целия червен едвам си пое въздух и аз като бесен крещя:Кво стана бе б*клук кой кой вкара в интензивното.Тоя излезе с оня и влиза в стаята надухан вече върви много наперено и аз пак един юмрук и на земята го свалих

Bubbly
02-26-2008, 19:36
Колкото и странно да изглежда никога не съм се била с никой. 8)

02-26-2008, 20:15
1-4 клас -> Постояно се биех.
Но училището бе малко и като по-чудо не ме изключиха.
4-7 съм се бил точно 1 път и то на 15ти септември.
8- още в началото се сбих с 1 саученик 3 пъти :)
жалко , че все го набивах.
9 - досега не съм се бил в училище, ама навън ;)
Иначе, редовно се сборваме на шега с приятели.

DieselBlood
02-26-2008, 22:35
бил съм сериозно
бях с разкървен нос но и тва копеле си отнесе 2 удара с бокс в лицето
на мене ми беше текнала кръв от ухото и от носа
ама на него от главата и носа.дупката(щото аз го ударих бокса 2 пъти на едно и също място) беше колкото 2 пръста голяма но аз бях наръган в рамото с пеперуда
от тва сбиване имаше 3 гадни последици за мен:
1 Тряяше да ходя на промивки всеки ден
2 бях наказан 1 седмица без комп
3 търпях 20 мин. конско от наще
така че моят съвет е внимавайте ката се биете
тва беше като бях на 13 сега съм на 14 почти 15 и вече ме е страх да се бия сериозно

nefchi_bs
02-27-2008, 07:53
ОО мойко не питай... :grin: :grin: :grin:

!nvincible
02-27-2008, 20:16
Някой хора доста се кефят като се сбият, но всъщност не знаят какво е истински бой. Нямам предвид 2 юмрука - говоря за столове, бутилки и всичко друго, което може да добараш в дискотеката. Имах НЕщастието да участвам в един такъв бой наскоро и мога да кажа, че сега в никакъв случай няма да направя това, което сторих оная вечер.
Едни пичове цяла нощ ни дразниха и след т'ва удариха един приятел с бокс, с което се започна цялата работа. Нямате си и на представа колко съжалявам за постъпката си. Бия се горе-долу добре, щот съм тренирал Таекуон-До и се отървах се само с посинено рамо и 1-2 поети удара, но пък заради мен и моята несъобразителност 2 от момчетата лежаха в болница. Единия го хванах за врата и го съборих с цялата си тежест на земята и при удара той получи сътресение на мозъка, но тогава не разбрах нищо. Другия, след като видях, че остана сам (и безпомощен) се помъчих и успях да го хвана за главата и започнах да го удрям в една стена. Той също лежа в болница. Отървахме се без проблеми с полицията и другите органи, защото никой не е казвал нищо (всичките били пияни и не помнели нищо :S ), но 2 седмици след това не можех да спя заради т'ва, което бях направил. Ужасно е. А не бях пиян (дори и не пия). Просто не знам от къде дойде тази агресия. Искам да ви посъветвам да оправяте нещата с думи и да избягвате сбиванията...