PDA

View Full Version : Fun Story :]



Shadow_Walker
08-11-2007, 22:07
Айде стига сдухващи стихотворения ;]
Надявам се да ви е забавно :Р
Искам критика! :]

От предния ръб на една квадратна сфера паднал един лилав камион, претърколил се и подскочил 5 пъти.От него изскочила една муха и се пльокнала в монитора на съседния блок.
През това време грозната печка от третия етаж изпекла една салата, хвърлила малко боб да види какво и казват зелевите сърми, и решила че е време да покани симпатичния разгонен тостер от 13тия етаж.Тостера обаче бил женкар и редовно подгарял пламъка на филийките, пъхани в него.
Обаче мухата решила, че ще изяде тостера и му дала един бонбон, от който той се подул и заприличал на умряла катерица.След което нашата героиня му изпила мозъка..от който не било останало много след онази страстна нощ с пералнята.
От толкова много стрес гърдите на Глоря се спукали и изтекъл толкова силикон, че наводнил Добруджа, цели семейства се запасили за години напред с материал за залепване на прозорци.
The Day Was Saved с помощта на power puff girls, които решили да станат чалга звезди за по–забавно.Откраднали малко песни от съседите и направили хита – “чики чики бум.”
Но се появила princess, която ги претрепала.Станала миризлива рокерка и ядяла тебешир.Самата тя обаче се гръмнала от свръхдоза - цветните се оказали по-насищащи...
През това време Хари Потър се снимал гол за списание и хората се изповръщали като видели космясалите му топки... за боулинг. Той от яд ги запратил по кралицата , обаче тя се оказала Желязна Девица...и топките счупили Лувъра.О какъв ужас - от това цял Париж умрял от липса на вкус, а превзетите френски кроасани пък се съсухрили и заприличали на Баба Яга на ... усмивката.
Единствено оцеляла развратницата на Европа – Айфеловата кула - стърчащо гладно нема...
Естествено потресени от загубата властите в България не направили нищо.
Вместо това българина продължил да се чуди къде са му чорапите и защо оня трактор там бибитка.
А какво станало с камиона и квадратната сфера?Били прекалено пияни за да видят края на историята.

The End

П.П. Клуб "Вратовръзка" кани на вечеря.Изисканите ястия се състоят от задушено човешко с пица и зеле + заливка от боза.Ще се консумира до кенефите на централна гара.

п.п.2 - да, оправих грешките

Sam90
08-11-2007, 22:14
Ми не ми хареса... допадна ми само това с тостера и филийките, както и с powerpuff-чалгарките. Опитал си се да го направиш забавно, но на мен лично ми се вижда доста плоско и нескопосано :) Малко на детски хумор ми избива.... Надявам се, че не се обиждаш ;)

Madness
08-11-2007, 22:20
Супер яко (:
Детски хумор?Кво лошо има...не знам...на мен ми хареса...ако целта е да е весело-весело е.Акое друга...не знам.

Dianataaaaaaa
08-11-2007, 22:26
hahhahahah...tva tam za cicite na Gloria nai mn me izkefi :lol:

ScionOfStorm
08-12-2007, 07:24
Хяхяхя, you have some good points there ;>

Идеята е прекрасна, нещо по-весело винаги е налице. Браво :))

Madness
08-13-2007, 11:03
Ае,Найт Шадоу,упълномощаваш ли ме някой хубав ден да му напиша продължение...Найстина ме накефи...пък мен ме ббива в глупостите :lol:

Shadow_Walker
08-13-2007, 15:23
Ае,Найт Шадоу,упълномощаваш ли ме някой хубав ден да му напиша продължение...Найстина ме накефи...пък мен ме ббива в глупостите :lol:
леко ми пообърка ника, ама упълномощавам те :-D

Exothermic
08-13-2007, 15:36
Бива,ама не се смях. :roll:
Само малко тряба да си пооправиш грешките. :wink:

Madness
08-14-2007, 05:54
Оп...сориииии :?
Ма то се Шадоу,беее :lol:
Сериозно,не знам що реших,че си Найт Шадоу :shock:
Ееее,мерси за упълномощението :mrgreen: