PDA

View Full Version : Помощ, момчетата не ме оставят...



LoVe Me Or DiE
08-11-2007, 22:24
za nqkoi moje bi tva ne e problem,no za men e-i to GOLQM!ne sum koi znae kvo,no tvurde mn mom4eta me haresvat #-o ...poprincip tva nqma6e da predstavlqva problem,no s gadjeto mi ve4e nqkolko puti se karame za6toto toi revnuva!imame si doverie no kato se postavq na negovo mqsto i az bih reagirala tka 8-[ ...molq vi se pomognete mi [-o< ...az vijdam 2 variqnta koito ne sa mn qsni-1.nqkuk da otblusna mom4etata i da gi nakaram da sprat da se durjat tolkova predizvikatelno s men!2.da obqsnq na gadjeto si 4e ne obru6tam vnimanie na mom4etata koito me zadqvat...2roto e po logi4no,no toi ima golqmo ssamo4ustvie i neobi4a da toi bezu4astno...4ustva se glupavo 4e ne pravel ni6tu,kogato mom4etata me zaribqvat.... :smt011 PoMoGnEtE Mi Za6toTo ImAm NuJdA Ot SuVeT [-o< :smt009 [-o<

Поправено от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

LoVe Me Or DiE
08-11-2007, 22:26
of sujelqvam...napisala sum go ne kudeto trqbva...trqbav6e v lubov....mn sujelqvam :( ...

Dianataaaaaaa
08-11-2007, 22:34
I az imam sashtiq problem,prosto ne obrashtai vnimanie na uhajorite si pokaji im 4e za teb sashtestvuva samo edno edinstveno mom4e i obqsni na priatelq si 4e ne ti puka za dr a samo za nego,ako te obicha she te razbere :wink:

rali4ka91
08-11-2007, 22:42
Ето я поредната Мис Свръхсамочувствие :smt011 К'во искаш?Едва ли не да почнем да ти завиждаме "Аххх, как искам и аз така да ме заглейдат момчетата..." ... "Оххх, защо и мен не ме харесват толкова много".... Смешна си!

Dianataaaaaaa
08-11-2007, 22:48
Ето я поредната Мис Свръхсамочувствие К'во искаш?Едва ли не да почнем да ти завиждаме "Аххх, как искам и аз така да ме заглейдат момчетата..." ... "Оххх, защо и мен не ме харесват толкова много".... Смешна си!



moje da ti se stryva smeshno,no ako beshe na neinoto mqsto nadali shteshe da mislish taka

tuzaro
08-11-2007, 22:53
може ли и аз да почна да ти налитам :::

08-11-2007, 23:02
Ето я поредната Мис Свръхсамочувствие :smt011 К'во искаш?Едва ли не да почнем да ти завиждаме "Аххх, как искам и аз така да ме заглейдат момчетата..." ... "Оххх, защо и мен не ме харесват толкова много".... Смешна си!

Колкото и да не ти се вярва, това понякога е наистина голям проблем.Явно не си го имала :) ха ха Както и да е не е тук мястото да се доказваме по един или друг начин.

По темата: Приятеля ми също ревнува, защото съм в компания само от момчета(нямам нито едно др момиче а сме 17-20 човека) имаше период в който ме харесваха 5-6 момчета и на приятелят ми му ставаше гадно от постояните смс и обаждания за кафета. Често сме се карали зареди това, но всичко отмина.Кажи на твоето момче ,че няма от какво да се притеснява и че държиш само на него.Когато сте двамата не споменавай за други.Колкото до тях бъди настоятелна в отказите си и с времето ще видят, че няма смисъл (е да има и такива който не се отказват с месеци). :)

rali4ka91
08-11-2007, 23:13
Ето я поредната Мис Свръхсамочувствие :smt011 К'во искаш?Едва ли не да почнем да ти завиждаме "Аххх, как искам и аз така да ме заглейдат момчетата..." ... "Оххх, защо и мен не ме харесват толкова много".... Смешна си!

Колкото и да не ти се вярва, това понякога е наистина голям проблем.Явно не си го имала :) ха ха

Хах ... Всяка жена обича да бъде забелязвана и харесвана.И тези ваши изказвания, че ви е проблем, звучат странно и смешно!!! :smt012
+ това ако не ви харесваше да се въртят момчета около вас нямаше да се въртят, защото щяхте да знаете как да ги разкарате.
Не мога да се оплача от липса на внимание от страна на противоположния пол,но нито го приемам като ПРОБЛЕМ, нито съм тръгнала да се фукам из форума!!! :smt019 ОК?!?!?!?!
Айде обсъждайте си там така наречените ви проблеми, нямам намерение да споря с вас!

08-11-2007, 23:22
Да не споря,че на всяка жена е приятно, НО И НА ГАДЖЕТО Й ЛИ Е ТОЛКОВА ПРИЯТНО? Тогава се превръща в проблем. Знам как да ги разкарам .. повечето ... има и такива навлеци че ти е бедна фантазията.

А да.. и никой не се фука :)

sherry
08-12-2007, 06:54
Ами ако се държиш по-резервирано и не им даваш надежди, то би трябвало онея нахалници да спрат да те зарибяват, ако продължат, то приятелят ти трябва да ги "предупреди" по някакъв начин, че не могат да си правят каквото искат с теб.

sladko_dete
08-12-2007, 07:02
Ами ако се държиш по-резервирано и не им даваш надежди, то би трябвало онея нахалници да спрат да те зарибяват, ако продължат, то приятелят ти трябва да ги "предупреди" по някакъв начин, че не могат да си правят каквото искат с теб.
Определено ... =D>

LaDy_DaQnA
08-12-2007, 07:15
I az imam sashtiq problem,prosto ne obrashtai vnimanie na uhajorite si pokaji im 4e za teb sashtestvuva samo edno edinstveno mom4e i obqsni na priatelq si 4e ne ti puka za dr a samo za nego,ako te obicha she te razbere :wink:

i az se prisyedinqvam kym menieto ti

alkobalko
08-12-2007, 07:20
Говори с приятеля си и му обясни как стоят нещата. Кажи му, е дори и да има момчета, които те харесват, ти искаш да си само с него.

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-12-2007, 07:30
Off... q napravo: :smt021 :smt067 :smt068

flora23
08-12-2007, 09:21
heheh mi 6to ne postavi6 ne6tata taka:obqsni mu na gajeto ti 4e tr se gordee 4e ima takova hubavo i jelano momi4e,koeto pri takuv golqm izbor ot mom4eta pak si e s nego.puk moje da zeme da mu se digne taka samo4uvstvieto i na nego ;)

miloto_girl_4e
08-12-2007, 09:27
Наистина това може да се превърне в проблем ...
Особено както в случая гаджето и прави проблеми за това ..
Просто ще трябва да се държиш по резервирано, по отдръпнато, малко или много да ги игнорираш, да бъдеш студена и т.н
Все пак, за да ти налитат кой знае как мило се държиш с тях ...
Просто промени отношението си към тях :!:

08-14-2007, 13:30
heheh mi 6to ne postavi6 ne6tata taka:obqsni mu na gajeto ti 4e tr se gordee 4e ima takova hubavo i jelano momi4e,koeto pri takuv golqm izbor ot mom4eta pak si e s nego.puk moje da zeme da mu se digne taka samo4uvstvieto i na nego ;)dosta dobre kazano prisaedinqvam se i ne go prevra6tai v "problem"tva si e normalno ako si hubava ili pone 4arovna :roll:

GaNgStAz
08-14-2007, 13:42
Най добре обясни на гаджето си, че държиш на него, че го обичаш прекалено много и че няма смисъл да ревнува.. и т.н.
А доколкото тея момчета дето те зарибяват - покажи им, че си обичаш приятеля, не им давай повод да те зарибяват. Не им обръщай толкова много внимание..

DevilWish
08-14-2007, 13:51
Пхаха нещо ми лъха на голямо самочувствие :wink: :roll:
Еми обясни на приятеля ти ,че те нямат шанс и на тези момчета също не им пускай въдицата и те ще си отминат рано или късно ;)

love_enrique
08-14-2007, 16:55
Ооо горкичката :lol: От това,което пишеш ми се струва,че леко послъгваш/преувеличаваш :roll: Може би искаш да убедиш себе си,че всички те харесват :? А ако не е така-не ми се струва,че това за което пишеш е проблем...Все пак ти желая успех :roll:

DGD1.9
08-14-2007, 17:05
Защо не се натъркаш с чесън и не си боядисаш косата в розово или не не е добра идея така ще си по привлекателна и пак ще ти налитат най добре се затвори в някоя клиника за душевноболни...

DGD1.8
08-14-2007, 17:05
Ti spored men voob6te nqma6 takuv problem .. koi znae sigurno si nqkakvo debelo sa6testvo na koeto mu se iska da ne q ostavqt mom4etata na mira a vsu6tnost nikoi ne ti obru6ta vnimanie .. apf gorkata ;/

Garett
08-14-2007, 17:32
rali4ka91 и sherry да се чувстват напълно подкрепени от мен по темата ... няма какво друго да се каже =;

Valkanova_87
08-14-2007, 17:48
Хах ... Всяка жена обича да бъде забелязвана и харесвана.И тези ваши изказвания, че ви е проблем, звучат странно и смешно!!!
+ това ако не ви харесваше да се въртят момчета около вас нямаше да се въртят, защото щяхте да знаете как да ги разкарате.

08-14-2007, 17:55
za nqkoi moje bi tva ne e problem,no za men e-i to GOLQM!ne sum koi znae kvo,no tvurde mn mom4eta me haresvat #-o ...poprincip tva nqma6e da predstavlqva problem,no s gadjeto mi ve4e nqkolko puti se karame za6toto toi revnuva!imame si doverie no kato se postavq na negovo mqsto i az bih reagirala tka 8-[ ...molq vi se pomognete mi [-o< ...az vijdam 2 variqnta koito ne sa mn qsni-1.nqkuk da otblusna mom4etata i da gi nakaram da sprat da se durjat tolkova predizvikatelno s men!2.da obqsnq na gadjeto si 4e ne obru6tam vnimanie na mom4etata koito me zadqvat...2roto e po logi4no,no toi ima golqmo ssamo4ustvie i neobi4a da toi bezu4astno...4ustva se glupavo 4e ne pravel ni6tu,kogato mom4etata me zaribqvat.... :smt011 PoMoGnEtE Mi Za6toTo ImAm NuJdA Ot SuVeT [-o< :smt009 [-o<

Поправено от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Нещо друго да се похвалиш?

ку-ку
08-14-2007, 18:18
стани лезбийка

JuS7^YourS
08-14-2007, 18:47
Казваш на приятеля си, че няма нужда да се намесва и да се кара с твоите свалячи, че си способна и сама да ги отблъснеш. След което правиш точно това - не им позволяваш да те зарибяват => приятелят ти няма да ревнува, щото ще вижда, че ти правиш нещо по въпроса.

Dani_m_88
08-15-2007, 23:25
Че какъв е проблема, ИЗБИРАЙ!!! :lol:

sk8er_girl
08-16-2007, 11:01
v slu4ai 4e iska6 da ostane6 s priqtelq si opitai slednoto:
predpolagam pove4eto ot "obojatelite" poznavat... kolkoto i da ti e trudno postapi jestoko s pone 1, postarai se da se poraz4ue kakva bezsarde4na ku4ka si i sled tva 6e se radva6 na spokoistvie pone za malko...
v slu4ai 4e tva ti e priqtno donqkade 6tot sme taka ustroeni momi4etata napravi nqkav podbor i se zanimavai s koito zaslujava, a na gajeto obqsni 4e 6tom si s nego ima za kvo...
i posledno, no sa6to mn veroqtno ako si nqkva det se opitva da privle4e vnimanie i da si po4e6e samo4uvstvieto, na4ukai si go :D

Just_say_no
08-16-2007, 11:06
може ли и аз да почна да ти налитам :::

:smt005 Ае я се стегни като мъж (или к`вото си там :mrgreen: ) и земи да помогнеш с някое друго полезно мнение.

по темата
:arrow: Поговори с гаджето си. Докажи му, че е единствен за теб. Друг начин не виждам :-k

GoodGirlGoneBad
08-16-2007, 12:09
ооооооооф Боже Господи... :smt005 Не мога да те разбера.Едни се оплакват,че момчетата ги отбягват...други пък,че не ги оставят... ](*,) на къде отиваме,бе?! :-s

sladkish_14
08-16-2007, 12:13
МИ ЗАСТРЕЛЯЙ СЕ ТОГАВА! ](*,) ](*,) ](*,)

al3xSs
08-16-2007, 12:51
ами стои по натрана от тях и когато се наложи, ги резваи малко да си стоят на гъза :)

deni4kata333
08-16-2007, 13:35
ем ко нали ти нищо не праиш с тея момчета - значи няяя проблем ко искаш ся?