PDA

View Full Version : Обезкосмяване отдлу



Mitakaaaa
08-11-2007, 23:20
Хмм та как да си махна космите над пениса :-)
2 пъти съм пробвал
1.Със бръсна4ката..ама да ва питам да слагам ли пяна ??? и не под контра нали ??
2.Зех ножицата и си направих една при4еска.....т.е
Неискам да ходя на козметик или кола маска мисля 4е със бръсна4ката си е добре:)
бтв кат си ги махнах 1-виа път мн сърбеше и реших да не се бръсна пой4и ама са е напрао гора и ме сарбат ;( :?

thefreak
08-12-2007, 00:18
Със самобръсначка, под душа със сапун.

Mitakaaaa
08-12-2007, 00:19
Окай :) а да слагам ли Афтершейф :P :P

ProstoAz
08-12-2007, 00:43
Окай :) а да слагам ли Афтершейф :P :P
Ухааа, само пробвай ... :lol: Базикам се, да не вземеш да го направиш.
НЕ слагай. :wink:

Mitakaaaa
08-12-2007, 01:03
Окай :) а да слагам ли Афтершейф :P :P
Ухааа, само пробвай ... :lol: Базикам се, да не вземеш да го направиш.
НЕ слагай. :wink:
[-X [-X :)))

SpAcE_LaDy
08-12-2007, 06:44
А можеш и на едно кола маска да отидеш, така ням да те сърбят след това.. а и ти самия ще се чувстваш много по-добре:) ама ако те е бъз от евентуалната болка, давай смело със самобръсначката, смао четам загрубяват така.. т.е. със самобръсначката къде ли не загрубяват де.. ама става неприятно след известно време :)

Mitakaaaa
08-12-2007, 13:04
А можеш и на едно кола маска да отидеш, така ням да те сърбят след това.. а и ти самия ще се чувстваш много по-добре:) ама ако те е бъз от евентуалната болка, давай смело със самобръсначката, смао четам загрубяват така.. т.е. със самобръсначката къде ли не загрубяват де.. ама става неприятно след известно време :)
Кола маска неискам ..неискам боли :smt005 а и една друга при4ина,ако ходя при козмети4ка и тя е мноо яка.... :-$ :-$ ::: :::

`Death`Whore``
08-12-2007, 13:08
Не че съм мъж, но аз самите полови органи ги мия без сапун от много време. Когато има сапун, самобръсначката се плъзга и има доста по-голяма вероятност да се порежеш. Препоръчвам бръснене под душа - не е на сухо и човек има по-голяма видимост на повърхността.