PDA

View Full Version : Тъпи пъпки ...



Neizdyrjal
08-11-2007, 23:29
Ve4e ne izdyrvaj maja se s nqkva maska 2 pyti v sedmicata, no zabelqzvam 4e po4vat vse pove4e da izlizat. Po4nah da se maja dokato edvam se zabelqzvaha i vse pove4e po4naha da izlizat a typata maska ne pomaga. Prochetoh dosta temi no nasqkade pishe razlichni raboti i syvsem se obyrkah. Ako ima mom4eta na moqta vyzrast ( 16 ) i sa se spravili s problema da kajat, che veche smqtam da vadq brasnacha i da si nakylcam kojata. :lol:
Pls help (:

Поправено от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

SwEeT_BaD_BoY^`
08-12-2007, 00:13
ем аз съм на 14 брат и аз имам мн мажи6 яку с кфот ти падне и си4ко е 6анс :D:D:D и аз немога са утарва ама... аи успех ;)

Mitakaaaa
08-12-2007, 00:42
Хех..както писах в друга тема,ако сте от Варна отидете при Др-Томов...Той май Доцент де :) Най-Добриа във Варна....Щи помогне 100% съм сигурен :) ина4е има един хап4ета 15 са 30 лева те ти треат 40 лева :>и си зимаш още един там некъф антибъотик и го маеж на сека пъпка...както и Акне оут и едно нещо дет се миеш със него едно такоз синъо 30 лева мисля,4е струва :) сорри 4е не ти каам имена ама ме мързи да одя да глеам....пък и да ти каа то е разли4но...иди при него ща опрае

08-12-2007, 12:34
of i az sam tai mnogo gadno,nqma otarvane super depresira6ta istoriq ko li ne sam probval,otidi na lekar po-dobre e ot samole4enie

Sweet__baby
08-12-2007, 19:54
Абе хора ..знаете ли как помага СИЛИЦИЛОВ СПИРТ и 7 капсули ХЛОРНИТРОМИЦИН на прах ! супер действа - опитайте няма да сгрешите.!!!! :wink: :!:

mechtaq_za_teb
08-12-2007, 20:14
Купи си от аптеката катранен сапун..струва някакви стотинки и почиства кожата много добре.След това се намажи с някакво кремче..например Здраве.Това можеш да го правиш веднъж или 2 пъти на седмица.Другото,което препоръчват е крем Скинорен,Акне Аут...но дали на теб ще ти помогнат не се знае.Зависи от кожата.Важното е да я почистваш редовно и да не ядеш много сладки неща,защото от тях се появяват пъпки.Храни се с повече плодоже и зеленчуци,защото проблема,който имаш не е външен,а вътрешен и изисква не само външно лечение.

Mitakaaaa
08-12-2007, 20:27
Абе хора ..знаете ли как помага СИЛИЦИЛОВ СПИРТ и 7 капсули ХЛОРНИТРОМИЦИН на прах ! супер действа - опитайте няма да сгрешите.!!!! :wink: :!:
Как помага хах [-X [-X само ти оспокоява лицето и след 1 ден пак става...ако си от Варна Знайш ко да прайш...
Успех

Jaden
08-12-2007, 21:11
Аз ходя при козметик и ги маха една по една.Зема 15-20 лева и после съм зачервен ,но след 3-4 дена лицето ми е като кадифе!!!

Mitakaaaa
08-12-2007, 21:20
Аз ходя при козметик и ги маха една по една.Зема 15-20 лева и после съм зачервен ,но след 3-4 дена лицето ми е като кадифе!!!
Една приятелка на майка ми ходила навремето на козметик и са лицето и има няколко пъпки а преди е нямало...ддз...моеж да идеш ти махне неколко пъпки ама баш си4ките немисля 4е козметика е добра идея....треа да е некой мн добър/ра

menta_loverka
08-12-2007, 22:54
Emi az sum na 16 nai-dobre mi e s vichy gel exfoliant norma derm (19.30 lv)1 sedmica go polzva6 i liceto ti stava 4isto posle za ad ne se poqvqvat pak po 1-2 puti sedmi4no produljava6 ina4e hodih po mn doktori i vs mi kazvat zinerit mn dobur e okolo 20 lv e i su6to skinorena no az polu4ih alergiq ot nego akne auta e mn dobur

Mitakaaaa
08-12-2007, 22:58
Emi az sum na 16 nai-dobre mi e s vichy gel exfoliant norma derm (19.30 lv)1 sedmica go polzva6 i liceto ti stava 4isto posle za ad ne se poqvqvat pak po 1-2 puti sedmi4no produljava6 ina4e hodih po mn doktori i vs mi kazvat zinerit mn dobur e okolo 20 lv e i su6to skinorena no az polu4ih alergiq ot nego akne auta e mn dobur
ЗИНЕРИТ добър Х*Й....на мен не ми помогна,а и ако ти влезне във окото :(:(:(
1 sedmicaТаратанци...тфа да не е магия ! 1 седмица да да !

menta_loverka
08-12-2007, 23:15
Emi az sum na 16 nai-dobre mi e s vichy gel exfoliant norma derm (19.30 lv)1 sedmica go polzva6 i liceto ti stava 4isto posle za ad ne se poqvqvat pak po 1-2 puti sedmi4no produljava6 ina4e hodih po mn doktori i vs mi kazvat zinerit mn dobur e okolo 20 lv e i su6to skinorena no az polu4ih alergiq ot nego akne auta e mn dobur
ЗИНЕРИТ добър Х*Й....на мен не ми помогна,а и ако ти влезне във окото :(:(:(
1 sedmicaТаратанци...тфа да не е магия ! 1 седмица да да !
emi vs tva e strogo individualno pri men taka deistva

rali4ka91
08-13-2007, 00:14
моеж да идеш ти махне неколко пъпки ама баш си4ките немисля 4е козметика е добра идея....треа да е некой мн добър/ра
Ми то за т'ва се ходи при козметик, който ти е препоръчан,а не е така без да знаеш как работи.+ това работата на козметика е точно такава да ти изчисти ЦЯЛОТО лице - ВСИЧКО! Парна баня, чисти лицето и те маже с маски и кремчета дето успокояват кожата и свиват порите.

Mitakaaaa
08-13-2007, 00:20
е аз непредпо4итам да ходя на козметик...вие си решавате

ELiTyYy
08-13-2007, 17:07
...ау нене..недей да ходиш на козметик...аз ходих преди ... и както бях зле,след тва бях мнооооооооого по зле... никъВ козметик...
най добре си вземи на Garnier Skin naturals - Pure ...anti bacterial..
мажи се когато станеш и като си лягаш..може също така да си вземеш и Elea(Skin care - non-alcoholic розовка опаковка - води се тоник...) много ми помогнаха тези неща...понеже ходих при някаква кожен лекар май се води..и аз незнам.. :-& :-k и още нещо да ти кажа,ако искаш си вземи витамин А - течен,ако няма течен на топченца и ще ги пукаш с игличката..мажеш си пъпката с витамин А вечер когато си лягаш,и до няколко дена я няма..да ти кажа - действа... :D :-D аз преди в лицето бях ужасна..сега се пооправих и ползвам само тези неща който написах по-горе.. пробвай - няма да съжаляваш ... дано съм ти помогнала,и да си ме разбрал.. успех :!: :-)

Mitakaaaa
08-13-2007, 17:12
...ау нене..недей да ходиш на козметик...аз ходих преди ... и както бях зле,след тва бях мнооооооооого по зле... никъВ козметик...
=D> =D> =D> =D> =D> =D>

aggro_89
08-14-2007, 09:24
аз до колкото знам тря и да не се яде шоколад шото тия пъпки избиват на неква хормонална основа. аз лично ползвам Eucerin серията срещу пъпки и съм доволен.

lunnoto_momi4e
08-14-2007, 13:01
Преди се бях осолила бая финансово за една серия на Teen Clean,ама много добра се оказа.На мен много ми помогна,пробвай...А друг вариант е Лептен - една приятелка си го взе и си имаше ефект.Е,не изчезнаха баш всичките пъпки,ама намаляха.Ама все пак ти си решаваш.
Ай със здраве

N0_feAR
08-14-2007, 13:53
Лептена не ти го препоръчвам. Бях са набутала веднъш с него. Наистина има ефект, но краткотраен пък и пъпките не изчезват на пълно (както казват в рекламата....за 10 дни....дръжки ) Няма смисъл. Сега чувам нещо за т'ва Акне Аут...аз се чудя дали да не си го взема, но ми трябват повечко мнения и .... наистина ли има ефект??

Jaffs
08-14-2007, 18:06
Акне Аут-а наистина е добър, но не на всички действа. На сестра ми й действа доста добре. Като го комбинира с още няколко неща се получава наистина добър ефект.

А това за козметика - ходи, недей ходи...
Зависи от козметика. Била съм и при некадърници и при много добри, но всички правят едно и също и вече си го правя вкъщи сама. Не е нужно да давам пари за нещо, което мога и сама. :-D