PDA

View Full Version : Той пуши и ме дразни



08-12-2007, 02:46
imam edin taka da se kaje delikaten problem. ot izvestno vreme se vijdam s edno mom4e kato ne6to pove4e ot priqteli i ne6to po malko ot gajeta. problema e 4e toi pu6i a az ne i mi e super gadno kato go celuvam. v smisal v ustata mu ima vkus na cigari postoqnno nezavisimo predi kolko vreme e pu6il. izbqgvam celuvkite mu ponqkoga, no vse pak e gadni4ko... :smt009 predi vreme bqhme na kafe i toi izqde limon4eto ot sodata i daha mu be6e perfekten cqla ve4er(poneje nqma6e cigari).
daite idei kak da mu namekna 4e ima gaden dah?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

08-12-2007, 02:53
Малееееее колко си зле....



Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 02:53
imam edin taka da se kaje delikaten problem. ot izvestno vreme se vijdam s edno mom4e kato ne6to pove4e ot priqteli i ne6to po malko ot gajeta. problema e 4e toi pu6i a az ne i mi e super gadno kato go celuvam. v smisal v ustata mu ima vkus na cigari postoqnno nezavisimo predi kolko vreme e pu6il. izbqgvam celuvkite mu ponqkoga, no vse pak e gadni4ko... :smt009 predi vreme bqhme na kafe i toi izqde limon4eto ot sodata i daha mu be6e perfekten cqla ve4er(poneje nqma6e cigari).
daite idei kak da mu namekna 4e ima gaden dah?

Няма намеци. Мъжете не разбират от намеци, не го ли разбрахте вече. Кажи му в прав текст, не че дъха му е гаден, а нещо от рода на "имам молба към теб - тъй като ми е неприятна миризмата на цигари, особено когато се пренесе в устната ми кухина, те моля за в бъдеще като пуших и реших да ме целуваш, да лапнеш една дъвка или стръкче джинджифил".. Абе схвана мисълта ми.. Просто бъди деликатна и искрена. Това е. Акцентирай върху "цигарения дъх" а не "твоят гаден дъх" :)

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 02:55
Малееееее колко си зле....

Защо да е зле? На някои хора не им е приятен дъха на цигари!

lapai 4urkata jivotnooooo
08-12-2007, 03:33
cigarite vodqt do impotentnost!!! toq tvoq ne moje da go digne ve4e (sig sam) zemi si vibrator navreme da si zadovolqva6 pretencioznata putka!!! ti da ne misli6 4e vkusa na sperma e po hubav? :smt005

SunnyG
08-12-2007, 06:39
Няма какво да му намекваш..Кажи му да си взима дъвки като излизате и да дъвче всеки път,когато си изпуши цигарата.

08-12-2007, 06:45
Вие сте много зле [-X Как така да дъвчи дъчвка бе ? Тя така може да го убие направо . Не знаете ли че след пушене ако се дъвче дъвка тя разнася и налепва никотина и катрана по зъбите и може да се хване рак ! Всмисал и самото пушене само по себе си може да го причини , но тогава шанса е по-малък.... Това с цигарата е лоша идея . Според мен като той иска да я целува просто в същия ден да не пуши или ако пуши да си измие зъбите , но аз лично съм против дъвките след цигарите ... много е вредно [-X

alkobalko
08-12-2007, 06:50
Кажи му директно, че не ти допада това, че пуши.

† “~ALpHa d0g~” †
08-12-2007, 07:15
imam edin taka da se kaje delikaten problem. ot izvestno vreme se vijdam s edno mom4e kato ne6to pove4e ot priqteli i ne6to po malko ot gajeta. problema e 4e toi pu6i a az ne i mi e super gadno kato go celuvam. v smisal v ustata mu ima vkus na cigari postoqnno nezavisimo predi kolko vreme e pu6il. izbqgvam celuvkite mu ponqkoga, no vse pak e gadni4ko... :smt009 predi vreme bqhme na kafe i toi izqde limon4eto ot sodata i daha mu be6e perfekten cqla ve4er(poneje nqma6e cigari).
daite idei kak da mu namekna 4e ima gaden dah?

Няма намеци. Мъжете не разбират от намеци, не го ли разбрахте вече. Кажи му в прав текст, не че дъха му е гаден, а нещо от рода на "имам молба към теб - тъй като ми е неприятна миризмата на цигари, особено когато се пренесе в устната ми кухина, те моля за в бъдеще като пуших и реших да ме целуваш, да лапнеш една дъвка или стръкче джинджифил".. Абе схвана мисълта ми.. Просто бъди деликатна и искрена. Това е. Акцентирай върху "цигарения дъх" а не "твоят гаден дъх" :)

=D> А и ак0 наистина иска да е с теб и да се п0лу4и нещ0 за в бъдеще, ще те разбере и ще се 0пита да пр0мени нещата - бил0 т0 с дъвка или п0 друг на4ин :wink:

crs
08-12-2007, 07:18
imam edin taka da se kaje delikaten problem. ot izvestno vreme se vijdam s edno mom4e kato ne6to pove4e ot priqteli i ne6to po malko ot gajeta. problema e 4e toi pu6i a az ne i mi e super gadno kato go celuvam. v smisal v ustata mu ima vkus na cigari postoqnno nezavisimo predi kolko vreme e pu6il. izbqgvam celuvkite mu ponqkoga, no vse pak e gadni4ko... :smt009 predi vreme bqhme na kafe i toi izqde limon4eto ot sodata i daha mu be6e perfekten cqla ve4er(poneje nqma6e cigari).
daite idei kak da mu namekna 4e ima gaden dah?

Няма намеци. Мъжете не разбират от намеци, не го ли разбрахте вече. Кажи му в прав текст, не че дъха му е гаден, а нещо от рода на "имам молба към теб - тъй като ми е неприятна миризмата на цигари, особено когато се пренесе в устната ми кухина, те моля за в бъдеще като пуших и реших да ме целуваш, да лапнеш една дъвка или стръкче джинджифил".. Абе схвана мисълта ми.. Просто бъди деликатна и искрена. Това е. Акцентирай върху "цигарения дъх" а не "твоят гаден дъх" :)

=D> А и ак0 наистина иска да е с теб и да се п0лу4и нещ0 за в бъдеще, ще те разбере и ще се 0пита да пр0мени нещата - бил0 т0 с дъвка или п0 друг на4ин :wink:

Да това е така,но да кажем,че просто можеш да бъдеш мила с него да му обясниш,че ти е неприятно и да ги понамали малко или просто да дъвчи някаква дъвка или просто да ги спре.. :-s

† “~ALpHa d0g~” †
08-12-2007, 07:22
imam edin taka da se kaje delikaten problem. ot izvestno vreme se vijdam s edno mom4e kato ne6to pove4e ot priqteli i ne6to po malko ot gajeta. problema e 4e toi pu6i a az ne i mi e super gadno kato go celuvam. v smisal v ustata mu ima vkus na cigari postoqnno nezavisimo predi kolko vreme e pu6il. izbqgvam celuvkite mu ponqkoga, no vse pak e gadni4ko... :smt009 predi vreme bqhme na kafe i toi izqde limon4eto ot sodata i daha mu be6e perfekten cqla ve4er(poneje nqma6e cigari).
daite idei kak da mu namekna 4e ima gaden dah?

Няма намеци. Мъжете не разбират от намеци, не го ли разбрахте вече. Кажи му в прав текст, не че дъха му е гаден, а нещо от рода на "имам молба към теб - тъй като ми е неприятна миризмата на цигари, особено когато се пренесе в устната ми кухина, те моля за в бъдеще като пуших и реших да ме целуваш, да лапнеш една дъвка или стръкче джинджифил".. Абе схвана мисълта ми.. Просто бъди деликатна и искрена. Това е. Акцентирай върху "цигарения дъх" а не "твоят гаден дъх" :)

=D> А и ак0 наистина иска да е с теб и да се п0лу4и нещ0 за в бъдеще, ще те разбере и ще се 0пита да пр0мени нещата - бил0 т0 с дъвка или п0 друг на4ин :wink:

Да това е така,но да кажем,че просто можеш да бъдеш мила с него да му обясниш,че ти е неприятно и да ги понамали малко или просто да дъвчи някаква дъвка или просто да ги спре.. :-s

Е да де, ник0й не е казал, 4е няма да е мила....Няма да седне да му крещи и да г0 заплашва да спре да пуши....

crs
08-12-2007, 07:25
Абе незнам болница...как може да пуши....това е тъп и не нужен навик...То е ясно,че няма да и е приятно,някъв ЧУК дето я целува да има дъх на цигари или на трева :smt012 ..така че кажи му го в прав и ясен текст:
-Мили,виж сега аз ...но искам да ти го кажа така,искам да не пуши преди да се виждаме или поне да дъвчиш дъвка това е ;)

bebito0o
08-12-2007, 07:32
кфи намеци беее казваш му директно че не ти е приятно дъха му с вкус на цигари и му казваш че няма да го целуваш ако не е дъвчел дъвка преди тфа!! :smt007

SunnyG
08-12-2007, 07:33
Вие сте много зле [-X Как така да дъвчи дъчвка бе ? Тя така може да го убие направо . Не знаете ли че след пушене ако се дъвче дъвка тя разнася и налепва никотина и катрана по зъбите и може да се хване рак ! Всмисал и самото пушене само по себе си може да го причини , но тогава шанса е по-малък.... Това с цигарата е лоша идея . Според мен като той иска да я целува просто в същия ден да не пуши или ако пуши да си измие зъбите , но аз лично съм против дъвките след цигарите ... много е вредно [-X

Ами ако се виждат всеки ден?Това означава да ги спре изобщо...не,че е лошо ама в момента не става дума за това.Търсим алтернатива и той да си пуши и на нея да не и пречи..А това с дъвката го правят много хора,въпреки,че си прав/а.Като не е дъвка,нека да са някакви бонбончета ли де да знам и аз вече... :roll:

Sam90
08-12-2007, 07:53
Просто му казваш и точка. Няма кво да се занимаваш с намеци, пък лигавщини..... казваш му и той си решава, дали си струваш до толкова, че да спре цигарите, заради теб. Няма гаранция, че ще се навие. Мен едно момиче ме кара да ги спирам заради нея, но аз нямх никакви кой знае какви чувства, за това и' казах, че аз цигарите НЯМА да ги спра, пък тя квото иска да прави :lol: :lol:

flora23
08-12-2007, 07:57
Вие сте много зле [-X Как така да дъвчи дъчвка бе ? Тя така може да го убие направо . Не знаете ли че след пушене ако се дъвче дъвка тя разнася и налепва никотина и катрана по зъбите и може да се хване рак ! Всмисал и самото пушене само по себе си може да го причини , но тогава шанса е по-малък.... Това с цигарата е лоша идея . Според мен като той иска да я целува просто в същия ден да не пуши или ако пуши да си измие зъбите , но аз лично съм против дъвките след цигарите ... много е вредно [-X
ami kato e vredno da duv4e duvka,da lapa bonbon togava. ima gi vsqkavi,tukmo 6te si izvbere6 na kvo da ima vkus kato go celuva6 :D
moje napravo sledva6tiq put da mu zeme6 edno paket4e tic-tac,mentos,halls ili kakvito si haresa6 i da mu gi dade6 sled kato si izpu6i cigarqata i pone4i da te celune,kato mu obqsni6 4e ne ponasq6 vkusa na cigari v ustata mu ;)

iveto89
08-12-2007, 09:36
mili4ka i az imah su6tiqt problem,za6toto nikoga ne sum pu6ila,v na6eto semeistvo nqma pu6a4i i e ujasno nepriqtno.no obi4am mn pove4e priqtelqt si ot edni cigari.....vse pak vsi4ko se gradi na kompromisi..v na4aloto e kofti,no posle se svikva

miloto_girl_4e
08-12-2007, 09:40
Няма нужда да се чудиш как да му намекнеш, така или иначе мъжете не разбират от намеци ...
Кажи му го директно.. Кажи му, че ти не пушиш и не харесваш цигареният дим и.. вкус :roll: Помоли го да намали цигарите и да дъвче по-честичко дъвки, за да не се сравняваш целувките му с целувки с пепелник ... :roll:

Just_say_no
08-12-2007, 09:42
Кажи му : Смардиш Уа !!!

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-12-2007, 09:42
Kupi si Winterfresh i mu kaji 4e sa ti liubimite..po4erpi go...kaji m u4e kogato i dvamata dyv4ete dyvki ti e po-sladko da se celuva6... :mrgreen: pyk i nqma da mu pojylteqt zybite :)

08-12-2007, 10:34
pravi kato men- ne hodi s pu6a4i 6toto se edo hodi6 s pepelnik :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-12-2007, 10:36
казваш му.. таи със заобикалки би му било кофти сиг.. :)

08-12-2007, 10:48
Ебати ЛИГЛИТЕ - това не ви харесва, онова не ви харесва. Пачи!

sladko_dete
08-12-2007, 12:52
Кажи, му че ти става зле от цигарите ...

malakalmavt
08-12-2007, 13:06
зарежи го тоя тъпанар. има толкова момчета, които не пушат и ценят своето здраве :idea: