PDA

View Full Version : Безразлична



Мимс
08-12-2007, 06:55
Не ми пука вече за него...Не ми пука, че две години ей така се загърбиха. Аз го ненавиждам, мразя силно казано. Не го искам, нека си чупи главата...Аз си изживях отредената болка, минах през пътя на депресията, не искам повече стига ми толкова. Стига валя в очите ми.
Преди с някакви спомени си подхранвах надеждите, сега и това не ми остана от него.
Не ми е проблема Той, той е минало за мен.Не съм сама. Проблемът е там, че не успявам да намеря щастието след него. Не мога да намеря човек който да ме обича както той го правеше. Не мога да правя същите неща както преди, не мога да бъда щастлива без него.....толкова много НЕ мога. Не знам какво става с мен. Всичко ми е безразлично, всеки един ден е еднакъв...Приятели лъжливи, момчета еднодневки и непотребни. Не виждам смисъл в нищо и никого около мен. В някакъв затворен кръг
съм и не виждам нищо ново, нищо интересно...
Докато преди бях щастлива O:) Вярвах в любовта, обичах.. сега вече не. Отломка, която за нищо не става- това съм аз! Аз самата не се разбирам. Незнам какво ства с мен, защо така се промених..станах едно безчуствено същество,което сякаш не знае какво е обич... И се опитвам, мъча да намеря изгубеният вече път напред..Не намирам нещото заради, което не съм щастлива...Не мога да ви кажа какво е, но съм сигурна, че той не е...

koalka
08-12-2007, 06:58
Не е минало достатъчно време да се отърсиш от случилото се.Разбирам, че не го обичаш, но може би прекалено болка сте си причинили и сега ти е трудно.Но винаги има надежда!След време ще намериш човека, който ще те направи щастлива и ще сте заедно.Просто не става изведнъж.

sladko_dete
08-12-2007, 07:06
По мое мнение за сега не си търси приятел, защото си прекалено разочарована от предната си връзка.Сигурна съм, че все има приятели, които да държат на теб, излизай с тях забавлявай се, не всичко е любов ...

alkobalko
08-12-2007, 08:25
Понякога не е толкова лесно да забравиш за една отминала любов. Дори от нея да са останали само хубавите спомени, болката си остава. След време обаче ще премине и ще можеш отново да обикнеш. Не губи вяра.

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-12-2007, 08:49
A sigurna li si,che iskash da go zabravish? :roll:

Dead`Paladin
08-12-2007, 09:00
напьлно подкрепям авторката на темата.....в един момент ти писва от начина ти на живот и започваш да го избиваш на гняв и злоба.... :|

flora23
08-12-2007, 09:13
spored men prekaleno mn se vglejda6 v tova koeto e bilo i o6te te durji razo4arovanieto ot tova 4e vs ve4e e svur6ilo.naj dobre nedej da misli6 tolkova za lubov i tova kakvo e bilo i 4e go iska6 pak su6toto.produljavaj napred izlizaj s kompaniq veselete se.nedej da tursi6 nqkoj kojtoda te obi4a =; toj sam 6te te nameri ;) .vajnoto e da ne se samosujelqva6 [-X i vse pak da ne gubi6 nadejda.su6to taka e ot golqmo zna4enie kak si predrazpolojena ako si s naglasata 4e jivota ti e skapan i si "Отломка, която за нищо не става", ne moje da o4akva6 ne6to koj znae kakvo :? trqbva da gleda6 polojitelno na jivota i na vsi4ko v nego :)

frosince
08-12-2007, 09:19
Shte ti mine... i az sam izpadala v takova polojenie.Edinstveniq lek e da ne misli6 to4no za tova -4e ne moje6 da obi4a6 ve4e..ili 4e nikoi ne moje da te obi4a. Sega si raztroena i ot muhata pravi6 slon,normalno e .Samo 4e nqma smisal-jivei si jivota bez da misli6 dali 6te obi4a6 nqkoi ili teb 6te te obi4at za6toto kolkoto pove4e go 4aka6 i go misli6 tolkova po-bavno 6te ti se slu4i :) Spoko vremeto lekuva vsi4ko :)

iveto89
08-12-2007, 09:33
ima6 turpenie,vremeto 6te ti pomogne,ne tursi 6tastieto...to samo 6te te nameri ,kogato si gotova za nego

miloto_girl_4e
08-12-2007, 09:33
Всеки е минал по този път на безразличието ..
Това става, когато се разделиш с човека, когото си обичал/а и не можеш дъъълго време да намериш някой, който да бъде по-добър и да бъдеш по-щастлива с него :!: Не знам колко време животът ще ти се струва безразличен ... при всекиго е различно.. Всичко зависи от това, кога ще се отървеш от миналото на 100% и кога ще срещнеш новата си любов ..
Пожелавам ти късмет и бъди силна :!:

Eitelkeit
08-12-2007, 11:45
Трудно е да забравиш някого,когото си обичала толкова много.Знам,че ти е трудно,но времето лекува всичко,Не забравяй,че живота е пред теб.Не го пропилявай,заради някой,който те е наранил.Сигурна сум ,че ще намериш човека,който истински ще те обича. :smt060
Късмет,миличка,всичко,ще се нареди :)

Girl-of-Sin
08-12-2007, 12:40
Май е излишно да казвам колко е трудно, колко боли, колко празен и самотен се чувства човек след края...

Странни същества сме ние...сещаме се само за хубавите моменти, помним и лошите, но сме ги оставили на заден план...

А тези красиви мигове от миналото, топлят така силно душата ни, че ни се иска да върнем времето назад...

Ммм да...идва еднин момент, в който просто ни е дошло от всичко по много...съдбата и човека срещу нас не са имали милост и са ни сразили тотално...в началото сме прощавали, затваряли сме си очите, после ни е писвало-мразели сме, ненавиждали сме дори,докато накрая не сме стигнали върха в тая жалка градация, и не сме станали толкова безразлични и равнодушни, че вече ни е все едно за всички и за всеки...

Така е...това е живота...всеки със съдбата си...

Все пак вярвам, че за всеки има по една малка светлинка в тунела...кога ще я види си зависи от самия човек...само и единствено от него...

Ако ти не решиш, че сама трябва да си помогнеш, никой не ще успее да го направи...нито приятелите, нито близките....никой

Ти си единствената си алтернатива, колкото и парадоксално да звучи...

Дано ти помогне факта, че има много момичета и момчета, в твоето състояние...и все някой ден се съвземат и заживяват щастливо, както в приказките, може би...:)