PDA

View Full Version : Вярвате ли в духове?



blqqh
08-12-2007, 08:42
Интересно ми е,вярвате ли в духове на починали хора.И някой знае ли да има случай,в които хора да са виждали духове.

DjBaloon
08-12-2007, 08:46
Razkazvali sa mi mnogo takiva sluchei,noo nqkak si ne vqrvam mnogo,no i ne othvurlqm napulno :wink:

sherry
08-12-2007, 08:51
Да, вярвам в духове.

ScionOfStorm
08-12-2007, 08:55
Сиурно има некви енергии, ама не вярвам особено ;>

Sam90
08-12-2007, 08:57
Вярвам, че биха могли да съществуват, но докато не ги видя с очите си, не бих правил заключения :)

08-12-2007, 08:57
Да , вярвам и в духове и в полтъргайсти и всякакви такива.

hamilcar
08-12-2007, 08:59
Не, невярвам в духове

Juicy_Lucy
08-12-2007, 09:02
Да,и аз вярвам.Не знам дали изобщо някой може да ги види(примерно така както са изглеждали преди смъртта си) или само можем да ги усещаме в определени моменти.Щеше да е много скучно да има само живи хора на Земята.

Shadow_Walker
08-12-2007, 09:13
Ами след като човек има душа, какво пречи на тая душа да остане на земята... :roll:
Та, да кажем, че вярвам донякъде.

Kisses_P
08-12-2007, 09:25
Допускам, че съществуват , но съм малко предубедена

ProstoAz
08-12-2007, 09:43
В никакъв случай не вярвам. Всяко нещо си има разумно обяснение!

find_m3
08-12-2007, 09:54
Ми не особено въпреки ,че ме е страх в тъмното и все ми се причуват разни звуци :lol:

Margy
08-12-2007, 09:56
Аз вярвам, чела съм книга за духове и там имаше много неща които да ме накарат да вярвам в духове!

bulgarche
08-12-2007, 10:03
Щеше да е много скучно да има само живи хора на Земята.
И прекалено егоистично от ваша страна, на вас....живите :twisted:

Нямои малко по-интересни клипчета

http://www.vbox7.com/play:3e0951fe
http://www.vbox7.com/play:4e3e4e71
http://www.vbox7.com/play:aa83c546
http://www.vbox7.com/play:aa83c546

08-12-2007, 10:37
Вярвам само в злобонние такива пускани от злия демон Сфинктерус.

malka_sladuranka
08-12-2007, 10:48
Сиурно има некви енергии, ама не вярвам особено ;> Да и аз съм чувала/чела за енергии. Например, ако човек е умрял по насилствен начин или се е самоубил оставала някаква силна енергия....
Честно казано тези неща малко ме плашат въпреки, че знам, че този дух/енергия не може нищо да ми направи..

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-12-2007, 11:22
е аз не вярвам... може би защото като малка като луда вярвах.. и даже сме викали с приятели :lol: но ест нищо не е ставало :lol:

kameliqbaby
08-12-2007, 11:31
50/50 Samo znam,che ot umreli ne trqbva da se strahuvame,te ni pazeli.

`Death`Whore``
08-12-2007, 11:33
Хора...всичко в човека са химически реакции. Тях не ги интересува дали си умрял от естествена или насилствена смърт.

siXt_senSe
08-12-2007, 12:13
Да,мисля че вярвам.Въпреки че като бях малка и когато викаха духоев и те идваха не вярвах(нищо че се страхувах).Иначе това с енергийте може и да е възможно.Ама от както изгледах Ghost Whieperer се чудя малко, те не преминават ли наистина от другата страна - инту дъ лайт или просто всички си остават тук на Земята...душите им де или енергиите...

Swinkenhoffer
08-12-2007, 12:23
просто всички си остават тук на Земята

представяш ли си как се разминаваш с хиляди духове на умрели, докато вървиш по улицата? или ти спят в леглото... и те гледат в банята. :lol:

не, сериозно, аз вярвам. не знам за кой път вече казвам, ама в тоя свят не може всичко да си има обяснение. прекалено ще е скучно.

siXt_senSe
08-12-2007, 12:32
пор щеше да си е брутално,ако е така,нали...да те гледат в банята :smt005 А може би не всички умрели хора имат силна енергия за да останат на Земята....е ся вече стана лошо щото взех да развивам много сложни теории :-k

emilythestrange
08-12-2007, 12:32
може и да има,но това не са духове на хора.
друг е въпросът,че някои хора само си внушават че виждат духове,защото понякога каквото търсиш го намираш дори и да не съществува.

zvezdichkaaa
08-12-2007, 12:35
Ми нз струва ми се страшничко абе fifty/fifty.

Decu
08-12-2007, 13:00
Хм...честно казано се съмнявам да се само хората в цялата галактика :roll: нзм...

siXt_senSe
08-12-2007, 13:10
Хм...честно казано се съмнявам да се само хората в цялата галактика :roll: нзм...
Desi_etnies ти май навлизаш вече в другата спорна тема - за съществуването на извънземни....оххх само да не се почне и с това сега,че.... :-({|=

rebel_kid
08-12-2007, 13:13
След като гледам някой филм на ужасите... във всичко почвам да вярвам :lol:

stefko89
08-16-2007, 00:21
az sam vijdal duh i to savsem seriozno :shock:

Momchence
08-16-2007, 01:16
НЕ! Не вярвам в неща, които не съм видял!

stefko89
08-16-2007, 02:34
ami be6e rano sutrinta takmo se sabudih tva nqkade kam 9 i poglejdam kam koridora 6toto vrata e sas staklo i se vijda nali i gledam kak edin 4ovek sedi i me gleda tva prodalji nqkade kam 1 minuta i iz4ezna. da uto4nq toq den se praviha 40 dni ot smarta na edin po4inal sased na na6iq etaj.4oveka po4ina ot rak.super mnogo se vcepenih daje proverqvah vratata dali ne sam q ostavil otklu4ena ama nqma i koto izleznah vidqh na vratata vazpomenanieto za 40 dni i napravo nastrahnah stana mi gadno.

RAWRRR
08-16-2007, 03:03
ami be6e rano sutrinta takmo se sabudih tva nqkade kam 9 i poglejdam kam koridora 6toto vrata e sas staklo i se vijda nali i gledam kak edin 4ovek sedi i me gleda tva prodalji nqkade kam 1 minuta i iz4ezna. da uto4nq toq den se praviha 40 dni ot smarta na edin po4inal sased na na6iq etaj.4oveka po4ina ot rak.super mnogo se vcepenih daje proverqvah vratata dali ne sam q ostavil otklu4ena ama nqma i koto izleznah vidqh na vratata vazpomenanieto za 40 dni i napravo nastrahnah stana mi gadno.

АГРРРРРРРР
заради този пост сега пуснах всички лапми и се оглеждам постоянно :roll:

stefko89
08-16-2007, 04:35
povqrvaite mi naistina e super gadno nemoga da si go obqsnq tva mi se slu4i gore dolo predi dva meseca 6toto sega vazpomenanieto e za tri meseca no vse pak se radvam 4e mi se slu4i i sega sam tvardo obeden v sa6testvuvaneto na neobqsnimi ne6ta i tozi pogled nqma da go zabravq nikoga vledenqva6t e pobivat te trapki bez da se strahuva6 nz neobqsnimo e :-k

squarewheels
08-16-2007, 06:53
gggggggg

sunny_flower
08-16-2007, 07:42
I DA I NE

08-16-2007, 08:37
Ами след като човек има душа, какво пречи на тая душа да остане на земята... :roll:
Та, да кажем, че вярвам донякъде.
К'ва душа?
Онея 20 и няколко грама? :lol:
Ако под духове, разбирате същества съставени от енергия/ живеещи в по-високо/друго измерение - да вярвам.

08-16-2007, 08:42
Защо трябва да сме само ние на Земята?

RAWRRR
08-16-2007, 09:35
Защо трябва да сме само ние на Земята?
Защото сме изначално (почти) егоисти и със силно развито собственическо чуство.
И затова трябва земята да е само наша.

merilin1
08-16-2007, 16:10
мии незнам сигурно има... иначе помня като бях малка и като почина баба ми на нз си колко дена там на гроба й правехме някъв ритуал...във купа с вода се пускат листа от босилек /май/ и се наричат за къщите на най-близките й хора. И после по средата се слага пак и се нарича за душата на умрелия и гледаш там към коя къща отива и там ще й броди душата през 40те дена или нещо такова... И се беше паднала наща къща и си беше доста страшничко :-s Иначе до скоро вярвах в съществуването на бугимен :-D и до сега вечер като вкарам филма и не мога да спя цяла нощ, щот ми се причуват разни работи :D

gabrielka@a
08-16-2007, 16:28
Категорично-не!Това са само измислици!Колкото и гадно да звучи,като умреш-умираш,разлагаш се като те изяждат червейте,а не бродиш из къщите на хората!

OtherDimension
08-16-2007, 16:56
Категорично-не!Това са само измислици!Колкото и гадно да звучи,като умреш-умираш,разлагаш се като те изяждат червейте,а не бродиш из къщите на хората!

тук си имаме специалист 8)

08-16-2007, 16:58
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

08-16-2007, 16:59
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

08-16-2007, 16:59
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

08-16-2007, 16:59
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

08-16-2007, 16:59
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал!А после ще не кажеш какво е станало

ThunderGoddess
08-16-2007, 20:06
Тъпи спамери :evil: :evil: :evil: Ще ви го навра десет пъти в гъза това нещо и може би желанието ми ще се сбъдне!

Iviqna
08-16-2007, 20:40
vqrvam :oops: