PDA

View Full Version : Места за секс



jenshen
08-12-2007, 07:46
nadqvam se nqkoi da mi predloji interesni mesta za pravene na sex? iskam da si raznoobrazq poloviq jivot da vnesa malko ekstremni momenti v1v vr1zkata si.

LaDy_DaQnA
08-12-2007, 07:50
Ima mnogo temi koito sa posveteni na to4no tova...razrovi se az sno6ti 4etoh edna tema na koe mqsto iskate da go pravite i tam ima6e dosta idei qko ne e na 1-va stranic to 6te e na 2-ra ili nai mnogo treta...

jenshen
08-12-2007, 07:57
az iskam neshto po razli4no nestava duma samo za men i priqtelkata mi iskame pove4eko priqteli da se vklu4at v obshtoto udovolstvie zatova mi trqbvat po nestandartni mesta no ne kato kenefi deto edva se pobira 1 4ovek

LaDy_DaQnA
08-12-2007, 07:59
ama to pyrvo se syberete a? i se na nqkoi 6te mu hrumne ne6to inu4e moje na nqkoi polqnka v nqkoq gori4ka na plaja....

jenshen
08-12-2007, 08:08
to sme se s1brali ve4e no ni trqbva nqkoi s po raz4upeno mislene i s pove4e opit v tova za da ni dade idei

LaDy_DaQnA
08-12-2007, 08:11
e predlojih ti sred prirodata li4no mene mnogo me kefi vypreki 4e voob6te ne sym opitna ama ....kakto iskate

LaDy_DaQnA
08-12-2007, 08:12
pregledai temata kak i kyde

bebito0o
08-12-2007, 08:15
ние с милото го правихме снощи т.е не знам колко е снощи в 2 часа в училище на пейките,аз бях с дълга пола и без белио,той с дънки и без белио,та беше мн яко защото бяхме в 22 СОУ/бившето ми даскало/и точно срещу моргата минаваха хора ание бахме откачили тамън,а те ни зяпаха и накрая тамън го бяхме изкарали и му биех чикий и някакъв полицай се появи в двора...и милото бързо се убу ...


...беше много вълнуващо докато като си тръгвахме един колега на оня полицай/пак полицай/не ни завря един огромен фенер в лицето и ни каза'докоменти за самоличност'и ние 'нямаме в нас са/аз живея близо грешка мн близо/и той 'какво правите толкова късно навън' и ние'бяхме в училище'и той'има ли някой друг там' и ние 'не' ....

...и той ни пусна си ходиме обаче аз си изкарах акъла от големия фенер малееее

jenshen
08-12-2007, 08:22
da to4no takiva ludi i shantavi idei mi trqbvat.

bebito0o
08-12-2007, 08:24
da to4no takiva ludi i shantavi idei mi trqbvat.


пробвай жестоко е ...да мислиш че някой може да те види лелеел

B1ZzY
08-12-2007, 08:24
ние с милото го правихме снощи т.е не знам колко е снощи в 2 часа в училище на пейките,аз бях с дълга пола и без белио,той с дънки и без белио,та беше мн яко защото бяхме в 22 СОУ/бившето ми даскало/и точно срещу моргата минаваха хора ание бахме откачили тамън,а те ни зяпаха и накрая тамън го бяхме изкарали и му биех чикий и някакъв полицай се появи в двора...и милото бързо се убу ...


...беше много вълнуващо докато като си тръгвахме един колега на оня полицай/пак полицай/не ни завря един огромен фенер в лицето и ни каза'докоменти за самоличност'и ние 'нямаме в нас са/аз живея близо грешка мн близо/и той 'какво правите толкова късно навън' и ние'бяхме в училище'и той'има ли някой друг там' и ние 'не' ....

...и той ни пусна си ходиме обаче аз си изкарах акъла от големия фенер малееее Beshe mn qkoo maleeee No Coment :roll: :roll: :roll: \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bebito0o
08-12-2007, 08:27
ние с милото го правихме снощи т.е не знам колко е снощи в 2 часа в училище на пейките,аз бях с дълга пола и без белио,той с дънки и без белио,та беше мн яко защото бяхме в 22 СОУ/бившето ми даскало/и точно срещу моргата минаваха хора ание бахме откачили тамън,а те ни зяпаха и накрая тамън го бяхме изкарали и му биех чикий и някакъв полицай се появи в двора...и милото бързо се убу ...


...беше много вълнуващо докато като си тръгвахме един колега на оня полицай/пак полицай/не ни завря един огромен фенер в лицето и ни каза'докоменти за самоличност'и ние 'нямаме в нас са/аз живея близо грешка мн близо/и той 'какво правите толкова късно навън' и ние'бяхме в училище'и той'има ли някой друг там' и ние 'не' ....

...и той ни пусна си ходиме обаче аз си изкарах акъла от големия фенер малееее Beshe mn qkoo maleeee No Coment :roll: :roll: :roll: \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


нали мило и аз му се изкефих на макс \:D/ \:D/ \:D/ :smt008 :smt008

B1ZzY
08-12-2007, 08:29
ние с милото го правихме снощи т.е не знам колко е снощи в 2 часа в училище на пейките,аз бях с дълга пола и без белио,той с дънки и без белио,та беше мн яко защото бяхме в 22 СОУ/бившето ми даскало/и точно срещу моргата минаваха хора ание бахме откачили тамън,а те ни зяпаха и накрая тамън го бяхме изкарали и му биех чикий и някакъв полицай се появи в двора...и милото бързо се убу ...


...беше много вълнуващо докато като си тръгвахме един колега на оня полицай/пак полицай/не ни завря един огромен фенер в лицето и ни каза'докоменти за самоличност'и ние 'нямаме в нас са/аз живея близо грешка мн близо/и той 'какво правите толкова късно навън' и ние'бяхме в училище'и той'има ли някой друг там' и ние 'не' ....

...и той ни пусна си ходиме обаче аз си изкарах акъла от големия фенер малееее Beshe mn qkoo maleeee No Coment :roll: :roll: :roll: \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


нали мило и аз му се изкефих на макс \:D/ \:D/ \:D/ :smt008 :smt008 SUper qko beshe miloo moje da se povtorii \:D/ \:D/ \:D/ :roll: :roll: :roll: :smt008 :smt008 :smt008

bebito0o
08-12-2007, 08:33
ние с милото го правихме снощи т.е не знам колко е снощи в 2 часа в училище на пейките,аз бях с дълга пола и без белио,той с дънки и без белио,та беше мн яко защото бяхме в 22 СОУ/бившето ми даскало/и точно срещу моргата минаваха хора ание бахме откачили тамън,а те ни зяпаха и накрая тамън го бяхме изкарали и му биех чикий и някакъв полицай се появи в двора...и милото бързо се убу ...


...беше много вълнуващо докато като си тръгвахме един колега на оня полицай/пак полицай/не ни завря един огромен фенер в лицето и ни каза'докоменти за самоличност'и ние 'нямаме в нас са/аз живея близо грешка мн близо/и той 'какво правите толкова късно навън' и ние'бяхме в училище'и той'има ли някой друг там' и ние 'не' ....

...и той ни пусна си ходиме обаче аз си изкарах акъла от големия фенер малееее Beshe mn qkoo maleeee No Coment :roll: :roll: :roll: \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


нали мило и аз му се изкефих на макс \:D/ \:D/ \:D/ :smt008 :smt008 SUper qko beshe miloo moje da se povtorii \:D/ \:D/ \:D/ :roll: :roll: :roll: :smt008 :smt008 :smt008


естествено че ще се повтори нямаше такова чувство просто \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :lol: :lol: :lol: :-D

jenshen
08-12-2007, 08:35
trudno e da se namirat mesta za sex ot pove4e hora

jenshen
08-12-2007, 08:48
naskoro se reshihme da go napravim v restorant s1s svirki pod masite no ne sum siguren 4e tova e nai dobroto mqsto

TheLastGuard
08-12-2007, 09:04
Всички ченгета на мезетаааа :)
В бункер е яко мн е тъмно ма стаа стига да знеш къде има (бункери) :)

bebito0o
08-12-2007, 09:05
малееее яко ма ако ви фанат ще станете за смях ... :-$

jenshen
08-12-2007, 09:16
za k1kav bunker stava vapros? 4e ne shvanah mnoo

alkobalko
08-12-2007, 13:02
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=103677

sladkish_14
08-12-2007, 13:07
:D Знаеш ли,аз вчера бях на турнето и така си мислех че там ще е много яко :roll: Така и така само половината стадион е осветен и пълен..Другата половина е много яка можеш даже да си гледаш певиците от екрана :-D Та ако обичаш чалга иди на турнето с приятеля ти,и без това купона е гарантиран,направо ще откачите :-D :-D :-D Та минали турнето през вашия град???? :-D :-D ..ако е минало :roll: другата година \:D/

DivoTo_KoTe
08-14-2007, 18:53
на терасата (задължително на тъмно) на плажа също би станало добре,абе желание има ли навсякъде :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

sImPaTqGaTa
08-14-2007, 20:03
Пробвайте на покрива на блока.

By_MaSTeR_
08-15-2007, 12:58
v1v diskotekata na dansinga...mn qkooo,golqm kef...

bebchityyy
07-10-2008, 00:13
ми ако питаш мен на виенското колело :lol: :oops:

krem4et0
07-10-2008, 05:47
Бебче, айде да поспреш да пишеш в стари теми, а?