PDA

View Full Version : За поръчване на дрехи от Ebay



Navixo
08-12-2007, 08:00
Та скоро ще си идвам в България да живея пак там и попринцип тук винаги си купувам дрехи от Ebay. Исках да попитам някои има ли в България който си купува от уебсайта и дали са имали проблеми при досавянето на колета. (Пр. екстра такси, дълго отнема да пристигне) и подобни? Благодаря :D

08-12-2007, 08:25
Баце, само си сметни колко трува международен банков превод (България я няма в paypal) + международна доставка. В ebay отдавна няма нещо толкова евтино, че да си заслужава да си го поръчаш в България. Това е толко рядко напоследък, ама ако имаш време да висиш по цял ден на компа - може и да набараш нещо.
А българските пощи имат гадния навик да губят безследно колети от чужбина (горчив опит). За 5 лева не си заслужава а губиш удобството да мериш дрехата на място и да имаш шанса да я върнес, замениш и тн.

find_m3
08-12-2007, 08:41
^ съгласна съм.Пък и я си направи сметка ,ако си земеш нещо дето ти е малко :roll:

Navixo
08-12-2007, 13:46
^ съгласна съм.Пък и я си направи сметка ,ако си земеш нещо дето ти е малко :roll:

Не тва не ми е проблем ако е малко ак наистина е малко тогава те не са го пермерили като хората и или не им плащам или ми ги сменят. Но мерси на госта, точно това се чудих. За колетите това наистина е истина, само че съм сигурен че крадат защото или не са получили колета или ми го дават вече отворен с някакво извинение.

Ще си пазарувам от Витошка и тва е =D>

08-12-2007, 14:13
Не тва не ми е проблем ако е малко ак наистина е малко тогава те не са го пермерили като хората и или не им плащам или ми ги сменят. Но мерси на госта, точно това се чудих. За колетите това наистина е истина, само че съм сигурен че крадат защото или не са получили колета или ми го дават вече отворен с някакво извинение.

Ще си пазарувам от Витошка и тва е =D>
МИ не знам кой ще ти прати нещо, преди да си го платил. Едва като им пристигнат парите на сметката тогава пращат. Пък като искаш да смениш - пращаш го обратно (което пращане обратно е за твоя сметка) и кво става? Яко вътре.
Друг е въпроса, че от L на една марка до L на друга марка разлка има.

Ама то се видя, че темата е да си покажеш, колко си пекан и колко си як и как пазаруваш "яки" дрехи и си яко кинта. Поне смех прайш.

Marge
08-13-2007, 11:38
Вече има Пейпал и в България така че проблема е никакъв :wink:

Sweet__baby
08-13-2007, 14:41
Вече има Пейпал и в България така че проблема е никакъв :wink: \:D/

vcvcvcv
09-07-2007, 16:36
nqkoi poru4val li si e ne6tu za BG ot eBay i idvalo li e ai pls nqkoi da kaje 4e sum si haresala 3 4ifta maratonki plssssssssssssssss

georgi123456789
09-07-2007, 16:49
kade trqbva da se registriram za da si poru4am ne6tu ot eBay pravq si registraciq v saita no ne6tu ne stava pomognete molq vi