PDA

View Full Version : Къде отива човек след като умре



пендулум
08-12-2007, 08:58
Дали отива в някакъв по-различен свят,Ад,Рай?!Или се преражда отново на земята,или пък просто никъде не отива..тялото изгнива и няма и следа от човека..Как смятате ?

08-12-2007, 09:09
Нали знаеш, че единствения начин да си сигурен е да пробваш. :twisted:

Kisses_P
08-12-2007, 09:19
За мен няма ад и рай.. просто не ми се вярва.Склонна съм да вярвам като дечицата, че на негово място пониква едно цветенце. :roll: По-скоро тялото му изгнива ... Нали знаете един умира друг се ражда...

hamilcar
08-12-2007, 09:23
Къде може да отиде човек след като утре - под земята, друго място няма.

Rock & Roll Queen
08-12-2007, 09:24
Зависи в какво вярваш

Swinkenhoffer
08-12-2007, 09:31
според мен се преражда в нещо друго. :-)
в катерица... примерно. о.О

KiFy
08-12-2007, 09:39
според мен се преражда в нещо друго. :-)
в катерица... примерно. о.О

И аз така си мисля.. като в будизма - преражда се в някакво животно ( не е задължително да е катерица :lol: ).

08-12-2007, 09:41
ami az vqrvam v BOG i zn 4e ako vqrvam v nego 6te ida v raq ako li ne v ada (koeto izob6to ne e za predpo4itane..) :wink:

Skullbreaker
08-12-2007, 09:41
Да да , представи си да се преродиш в котарака на Васа Ганчева :shock: .

malka_sladuranka
08-12-2007, 09:45
В будизма се раждаш катерица?
Хех.

Будизма.. Там се говори за друго. За прераждане....в човек. Казват, че си на земята за да се учиш и за това се прераждаш...
Говори се за някакво развитие... Звучи до някъде логично. Но знаем ли..?

ProstoAz
08-12-2007, 09:46
Къде може да отиде човек след като утре - под земята, друго място няма.
Хаха, точно така. И аз това щях да кажа. :wink:

find_m3
08-12-2007, 09:49
В гроба.Аз ...абе може и да има ад и рай ,ама кой се е върнал да каже?Следователно вярвам в това което виждам-закопават го и това е.Скора даже го забравят

malka_sladuranka
08-12-2007, 09:56
В гроба.Аз ...абе може и да има ад и рай ,ама кой се е върнал да каже?Следователно вярвам в това което виждам-закопават го и това е.Скора даже го забравят
Нали тази... Уф... Излезна ми името и от главата... Която била простреляна... и в клинична смърт, дори написа книга, някаква бизнес дама я водят, че е.. Разказваше, че има живот след смъртта. 8-[ Не съм запозната особено със случая и, но за това ставаше въпрос. Слушала съм малко от интервютата с нея... Интересни неща разказва.
Видяла светлина, казва, че всеки отговаря за действията си за земята. Другото което спомена е, че всички изпаднали в нейното състояние разказват едни и същи неща.
От една страна съм склонна да вярвам, че има нещо вярно в думите и...

bulgarche
08-12-2007, 10:05
Ъ..къде, в гроба, къде може?!
Пък ако е накъде другаде...след някоя друга годинка ще узная, ако не - бил съм прав

MostHated
08-12-2007, 10:08
прераждаш се ама пак като човек! като животно май не е много хубаво... нЗ зависи къф си бил в тоз живот! като се знам себе си аз май няма се преродя :) :shock:

find_m3
08-12-2007, 10:08
В гроба.Аз ...абе може и да има ад и рай ,ама кой се е върнал да каже?Следователно вярвам в това което виждам-закопават го и това е.Скора даже го забравят
Нали тази... Уф... Излезна ми името и от главата... Която била простреляна... и в клинична смърт, дори написа книга, някаква бизнес дама я водят, че е.. Разказваше, че има живот след смъртта. 8-[ Не съм запозната особено със случая и, но за това ставаше въпрос. Слушала съм малко от интервютата с нея... Интересни неща разказва.
Видяла светлина, казва, че всеки отговаря за действията си за земята. Другото което спомена е, че всички изпаднали в нейното състояние разказват едни и същи неща.
От една страна съм склонна да вярвам, че има нещо вярно в думите и...

Ми то и аз май съм склонна да повярвам на някои неща ,но тия дето разправят за светлината ги мислят за луднали и всеки си вика "е ударила си е главата и и се е привидяло".Не знам има време да разберем и ние :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-12-2007, 10:20
чесно казано и на мен ми е интересно:) ноо.. докато не видя с очите си нищо не мога да кажа по върпоса :lol:

rebel_kid
08-12-2007, 12:16
според мен се преражда в нещо друго. :-)
в катерица... примерно. о.О
катерици own :lol:

Иначе се надявам скоро да не разбера :wink:

paola_Rey
08-12-2007, 13:07
ufff za jalost ako ima ad ili rai mislq 4e az sam opredeleno za ada ama kvo da sa pravi .............................

IKisseDAGirL
08-12-2007, 14:43
Най съм склонна да приема, че човек се преражда след смъртта си. Не тялото му разбира се, а душата :)
Що се отнася до тунела и светлината в края му, някои лекари твърдят, че това е чисто и просто подвеждаща игра на мозъка, тъй като малко преди да спре да функционира, той проявява някакви минимални признаци на живот и картината, която "виждаш" благодарение на тях, я асоциираш с тунел и светлина.

Bubu
08-12-2007, 16:40
Под земята, ако го погребват, а ако го кремират част от прахът му ще се разпръсне навсякъде по всички краища на планетата земя :lol:

malka_sladuranka
08-12-2007, 17:09
Най съм склонна да приема, че човек се преражда след смъртта си. Не тялото му разбира се, а душата :)
Аз друго съм си мислила. Дали не вярваме в прераждането, защото ни е страх да си представим, че един ден просто ще изчезнем и света дори няма да усети липсата ни? Едва ли не намираме спасение и надежда в тези догатки.... Да, хубаво е човек да си вярва в нещо...

Novkov
08-12-2007, 17:12
Ад? Рай? Bullllshitssss :lol: След като умреш или отиваш под земята или ставаш на прах :idea:

Impressive
08-12-2007, 17:15
Ад, Рай или чистилище.
Според това което си правил в живота си :wink: