PDA

View Full Version : дали вече не ме обича? :( ;(



macka123
08-12-2007, 10:43
значи....историята е такава!ходя с едно мномче вече почти 9 месеца.през това време сме имали много караници но винагия единия е отстъпвал.но вече 3 дни подред той ми се сърди за някви глупости.абсолщтни глупости.примерно..щяхме да излизаме с 3-ма приятели.той излезе извън къщата с едно момче а аз и едно момиче останахме вътре тя да се дооправи.той преди тва още ми каза да звънна на 3-тото момиче когато той ми каже.е да но аз й звъннах по рано да й кажа че янма да ходиме на дискотека а на кафе.и той ми се обиди че съм и се обадила и ме "наказа" да не ме целува.вчера пак за наква глупост ме "наказа".а днес той имаче работа с един приятел и аз му казах че ще отида с едно момиче на кафе още вчера вечерта.той каза добре и ми каза че когато се освободи ще ми се обади.обади ми се.ние вече бяхме в кафето.и аз му казах че сме там нали и той ме попита защо не съм му се обадила.аз му казах че не съм защото чаках той да ми звънне.и той ми затвори.после му звънях и той не ми дигна.и след точно 5 минутки гледам как той и приятеля му спират в отсрщното кафе и сядат там.не дойде да ми каже нито здр нито нищо.после си тръгнаха преди на си пак същото.кажете ми моля ви какаво да мисля.преди постоянно ми казваше че ме обича а сега само когато аз му кажа.но пък онзи ден ми подари едни обички без никакъв повод.нз... ;( кажете ми кво да мисля защото нз.мн благодаря предварително ;(;(;(

Navixo
08-12-2007, 10:46
Понеже ние знаем повече от колкото теб ей сега му се обадих и го питах, той каза че си наказана да седиш в ъгала на кафенето докато той си допива кафето.

macka123
08-12-2007, 10:47
нз защо въобще има такива теми в тоя форум.защо когато нямаш желание да помогнеш изнервяш още повече обстановката.не случайно съм го сложила в кавички защото той се лигавеше но ....... май никога не си обичал/а?

PoPPy
08-12-2007, 11:01
Ахаххаха!
'бати наказанието да не го целува...

Navixo
08-12-2007, 11:02
Тъп е въпроса. Как да знаем ние дали той още те обича. Даи да те питам мойта не искаше вчера да излиза, я кажи дали още ме обича.

08-12-2007, 11:02
axaxxaxaxa s rucete nagore i nqma da govori6 !!!nakazana si!!!

Eitelkeit
08-12-2007, 11:03
Ами,не знам точно какви са ви отношенията,обаче май твоето момче или е в лошо настроение напоследък ,или (колкото и тъжно да звучи)чувствата му са леко охладнели.Май най-добре си поговорете насаме и го питай какъв му е проблема,защото в крайна сметка ти не си длъжна да му търпиш гневните изблици. :evil:

iveto89
08-12-2007, 11:33
eee tova horata sme lo6i hora.....momi4eto ima emocionalen problem,temata si e na mqstoto i,samo 4e avtorite NE!!!Mn zloba,mn netakti4nost,grubost.......ako ne razbirate pone malko momi4eto,po-dobre bez komentarite vi.vij mili4ka ,spored men vsi4ko se krie v komunikaciqta.hodite ot 9 meseca,taka 4e tova e dostatu4na pri4ina da poiska6 ot nego edin seriozen razgovor,v koito da si obqsnite ne6atata i da se razberete.ne moje ot tolkova vreme da se poznavate i toi da se durji kato dete.tova sa to4no takiva izpulneniq.nqkoi otnovo trqbva da otstupi ,daite si vreme ako trqbva,6ans,turpenie,za6toto samo taka ne6tata otnovo 6te potrugnat.spored men za da e s teb zna4i te obi4a,tova 4e ponqkoga 4ovek ne se durji,kakto nie iskame,ne ozna4ava 4e nqma 4uvstav kum nas.ne moje toi da te e obi4al predi i za edin den da mu se izparqt vsi4ki emocii,koito tai kum teb.vse pak znae6 ,4e 4ovek ocenqva tova,koeto ima 4ak kogato go zagubi...eee ne e zaduljitelno taka da mu go pokaje6,no te suvetvam da govorite i spodelqte pove4e . uspeh i mn kusmet mili4ka

sladkish_14
08-12-2007, 15:30
"eee tova horata sme lo6i hora.....momi4eto ima emocionalen problem,temata si e na mqstoto i,samo 4e avtorite NE!!!Mn zloba,mn netakti4nost,grubost.......ako ne razbirate pone malko momi4eto,po-dobre bez komentarite vi.vij mili4ka ,spored men vsi4ko se krie v komunikaciqta.hodite ot 9 meseca,taka 4e tova e dostatu4na pri4ina da poiska6 ot nego edin seriozen razgovor,v koito da si obqsnite ne6atata i da se razberete.ne moje ot tolkova vreme da se poznavate i toi da se durji kato dete.tova sa to4no takiva izpulneniq.nqkoi otnovo trqbva da otstupi ,daite si vreme ako trqbva,6ans,turpenie,za6toto samo taka ne6tata otnovo 6te potrugnat.spored men za da e s teb zna4i te obi4a,tova 4e ponqkoga 4ovek ne se durji,kakto nie iskame,ne ozna4ava 4e nqma 4uvstav kum nas.ne moje toi da te e obi4al predi i za edin den da mu se izparqt vsi4ki emocii,koito tai kum teb.vse pak znae6 ,4e 4ovek ocenqva tova,koeto ima 4ak kogato go zagubi...eee ne e zaduljitelno taka da mu go pokaje6,no te suvetvam da govorite i spodelqte pove4e . uspeh i mn kusmet mili4ka"



Точно така!Браво на iveto89 =D> .Да ти кажа(към авторката на темата)
и аз поонякога съм така :oops: просто имам някакви проблеми в къщи или пък с някоя приятелка и той е всичко за мен и няма на кой друг да си го изкарам и той понася всичко :smt010 Правя го без да се усещам,а всичко се превръща в каране,той се опитва да ме разбере винаги опитва,но последния път не му дадох и стана квато стана :smt010 ,ама се обичаме и се оправихме.ТИ не прави същата грешка опитай се да го разбереш,дори и да не иска да ти каже(повярваи ми иска,но го крие от инат)(личен опит)говори с него,но много,много внимателно,защото може да стане по зле,понякога това е като досаждане от приятеля и някой връзки се късат така.Затова бъди внимателна говорете,и се надявам че всичко ще се оправи :roll: Но ясно има някакъв проблем,дали вкъщи или с теб незнам :roll: Успех!

fdream
08-12-2007, 19:34
tva za kafeto moje bi go e napravil ako primerno se e usetil 4e mnoo ti hodi po gaza i e 4akal ti da odide6 ili puk nzzz moje mnoo raboti da se predpolagat , no nakratko spored men te obi4aaaa :wink: spox :!:

DIVINE_TIME
08-12-2007, 21:16
Всяка връзка има както хубави,прекрасни моменти,така и трудни. Най-добрия изход от ситуацията е един искрен разговор с него!

Mementomori
08-12-2007, 21:34
Здравей,macka123!Не си мисли най-лошото,че той не те обича повече!Поведението ми е неприятно и страннозатова най-добре поговори с него и изяснете дадената трудна ситуация и тези нелепи наказания!Той не трябва да те командва!Вероятно той се намира в някакво неблагоприятно състояние и затова това рефлектира върху връзката ви!Ако има проблем,помогни му,подкрепи го и го разбери!Успех,Мила!

08-13-2007, 15:20
PO SKORO TRIABVA DA MU POKAZE6 4E NE MOGE DA TE RAZIGRAVA KOGATO I KAKTO SI POISKA.I KUV E TOIA PSIHOPAT DA TE NAKAZVA.IA POKAZI MALKO TVURDOST I STIGA I NE MU DAVAI POVODI DA SI MISLI 4E SI PO SLABATA I 4E TOI MOGE DA TE KONTROLIRA

sherry
08-13-2007, 15:34
Може пък странното държание да е провокирано от ревноста му? Страх да не го оставиш, да не си с друг...Както и да е, поговори с него, кажи му, че трябва да правите повече компромиси един с друг и че те наранява като се карате за глупости.

Treselle_s
08-13-2007, 16:17
Абе момиче,поне като си правиш труда да пускаш теми ..обяснявай като хората....! :smt013 Нищо не разбрах -той излязъл,ти си останала с твоя фр-ка,после пък 3та.....Баси..Преди да напишеш една тема я провери- щото в твойта всяка втора дума е "казах " и то е една боза докато я разбера и прочета половин час...... 8-[ 8-[

alkobalko
08-13-2007, 18:50
Говори с него и ако не се промени, явно просто не трябва да сте заедно.

koalka
08-13-2007, 18:56
Явно доста лесно се засяга, но какво да правиш, различни хора...
Не мисля, че има чак толкова за какво да се притесняваш, но все пак не е зле да поговорите сериозно по този въпрос.Да се сърди за глупости е тъпа постъпка и то на малко дете.Освен това е и момче.Поговори с него спокойно, но без да се карате, защото от това няма да има смисъл и все едно нищо не сте направили.