PDA

View Full Version : Скъпи момичета защо сте толкова надути.....



Загрижения
08-12-2007, 11:43
Отдавна се канех да пусна тая тема но ето вече е факт. Много ми е чудно защо повечето момичета са толкова надути? Давам пример виждам някое хубаво момиче пробвам се да я заговоря а тя се прави че иобщо ме няма . Но на мене не ми пука. Но на някой момчета им става адски кофти, и като опитат два три пъти да заговорят някое момиче и тя се окаже толкова надута резолтатът от това е че момчето се здухва много и се затваря в себе си. Какво пък толкова дайте им шанс те не хапят, не ги отрязвайте още в началото

п.п. написах тая тема защото ми е писнало мои приатели да исват при мен и да ми разпраят ка са ги отрязали и тем подобни, пък и мися че ще стане добра дискусия

08-12-2007, 11:44
aWE ako ne ti puka6e nqma6e da puska6 taq tema.. kurvi kolko iska6, svestni momi4eta - malko..

`Death`Whore``
08-12-2007, 11:45
А ти защо мислиш, че момичетата са длъжни да общуват с теб? Аз например не обичам непознати мъже да ми говорят и да ме свалят. А може пък и да не те харесват. Пробваш на друго място и толкова...а може и да използваш прекалено изтъркани свалки.

08-12-2007, 11:45
На мене не ми пука ама ми пука за някои мои приатели

happy_cute
08-12-2007, 11:51
Ами може би момичето,което те е отрязало не е била надута,а ти си се държал друго и си я свалял като селянин,а тя си е имала достойнство :-D

08-12-2007, 11:51
А ти защо мислиш, че момичетата са длъжни да общуват с теб? Аз например не обичам непознати мъже да ми говорят и да ме свалят. А може пък и да не те харесват. Пробваш на друго място и толкова...а може и да използваш прекалено изтъркани свалки.
хехе още малко ще искараш че ние сме виновни

`Death`Whore``
08-12-2007, 11:53
Не съм казала таквоа нещо. Просто се замисли над думите ми...ако момичето не дава признаци на желание да говори с теб, се махаш и това е. Не всеки обича да му се натискат непознати, както казах. :)

08-12-2007, 11:53
Ами може би момичето,което те е отрязало не е била надута,а ти си се държал друго и си я свалял като селянин,а тя си е имала достойнство :-D

хах добре я ми кажи как да ги свалям че да не ми отказват като подходами не е правилен кажи ми ти какъв трябва да бъде

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
08-12-2007, 11:54
Abe prosto moje na momi4etata da ne im e priqten na4ina po koito gi svalqte be...

happy_cute
08-12-2007, 11:56
хах добре я ми кажи как да ги свалям че да не ми отказват като подходами не е правилен кажи ми ти какъв трябва да бъде
Ами не можеш просто да отидеш при нея и да я заговориш...трябва първо тя да покаже,че иска да отидеш при нея да я заговориш...да не е някаква случайна,защото няма смисъл или да помолиш приятел да ви запознае...пфу какво да де уча все едно ще ме послушаш

cherinka
08-12-2007, 12:02
Еми, повечето са ебати и лепките.
Обаче айде да не изкарваме и момчтата виновни, защото си има и девойки, които не се дават лесно и е нужно да отдрежат момчето, за да видят дали ще се откаже бързо от тях или няма да се предаде, защото все пак никой не обича слабаци.
Аз, например, случи ми се да одрежа момче цели 4тири пъти и си рекох, че ако ме заслужава - ще се пробва отново, ама уви - пича се отказа.
Така, темата е друга.
..: Като цяло бая народ са настроени негативно към непознати (както каза дет уор). А и при първото виждане, дори несъзнателно на абсолютно всички хора им е заложено веднага да привключат "тоя кефи ме - не ме кефи". точка.
А пък примерно ако една девойка гори по някакъв друг момък и не може да погледне друг, осфен него - нормално да те одреже.
точка. :mrgreen:

s3xy_doll
08-12-2007, 12:07
az li4no gledam da ne ignoriram takiva kadet tragvat me zagovarqt a dori ne mi e fanal okoto s ni6to.. za6toto ako mu otgovorq i toi si vkarva filma 4e sam go haresala i posle glei kakva dosada stava za tva o6te otna4alo davam da se razbere 4e ne sam zainteresuvana i da ne si gubim vzaimno vremeto. da otgovarqla sam kogato po4ne nqkoi da me svalq ot vejlivost oba4e posle stav po trudno da go otreje6 i za tva ako ne mi fane okoto ve4e o6te ot na4aloto go reja
tva ne trqbva da vi ot4aiva a naprotiv d avi nadahva da prodaljite znam ne e lesno 6tot i men nqkoi kat otreje(rqdko se slu4va priznavam, az da hoda pri mom4e no se pak..)qsno mi e za kvo stava vapros nikak ne e priqtno no e taka ot krai vreme kolkoto i nespravedlivo da e e za mom4etata nie jenite sme teq det podbirame :P

siXt_senSe
08-12-2007, 12:08
Честно казано и аз не обичам да ме заговрят непознати, а особено да ме гледат мазно и после да идват да се запознават с мен.А и това не значи че едно момиче е надуто,а просто си има приятел или не й допада тоя човек,който я заприказва,както казах вече

08-12-2007, 12:11
Еми, повечето са ебати и лепките.
Обаче айде да не изкарваме и момчтата виновни, защото си има и девойки, които не се дават лесно и е нужно да отдрежат момчето, за да видят дали ще се откаже бързо от тях или няма да се предаде, защото все пак никой не обича слабаци.
Аз, например, случи ми се да одрежа момче цели 4тири пъти и си рекох, че ако ме заслужава - ще се пробва отново, ама уви - пича се отказа.
Така, темата е друга.
..: Като цяло бая народ са настроени негативно към непознати (както каза дет уор). А и при първото виждане, дори несъзнателно на абсолютно всички хора им е заложено веднага да привключат "тоя кефи ме - не ме кефи". точка.
А пък примерно ако една девойка гори по някакъв друг момък и не може да погледне друг, осфен него - нормално да те одреже.
точка. :mrgreen:

цели 4 пъти си го отрязала и искаш още един път да се пробва само да видиш да ли те харесва толкова много се пак и той си има достойнство пък и сгиорно е разбралл че не си му приатен пак и не говоря да я питам аре да ходим аз просто питам някое момиче искаш ли да отидем на кафе или да пиинем по нещо какво ще загубиш ако приемеш

happy_cute
08-12-2007, 12:14
аз просто питам някое момиче искаш ли да отидем на кафе или да пиинем по нещо какво ще загубиш ако приемеш

А какво ще спечелиш...разговор с надут селянин,който си мисли,че всички момичета са негови...сваляч до мозъка на костите си и ооо да сигурно е супер романтичен :evil: ох сори просто мразя такива мазни типове,на които не им връзват и после изкарват момичетата надути! :x

08-12-2007, 12:21
аз просто питам някое момиче искаш ли да отидем на кафе или да пиинем по нещо какво ще загубиш ако приемеш

А какво ще спечелиш...разговор с надут селянин,който си мисли,че всички момичета са негови...сваляч до мозъка на костите си и ооо да сигурно е супер романтичен :evil: ох сори просто мразя такива мазни типове,на които не им връзват и после изкарват момичетата надути! :x

да бе надут селянин ти от каде знаеш че аз сам надут селянин или какво имаш предвид надут селянин какви са му неговите постъпки че да знам аз надут селянин ли съм?

mid_get
08-12-2007, 12:23
да бе надут селянин ти от каде знаеш че аз сам надут селянин или какво имаш предвид надут селянин какви са му неговите постъпки че да знам аз надут селянин ли съм?
Под надут селянин може би има предвид някой самонадеян сваляч, който си мисли, че всяка може да е негова... А на въпроса ти октъде да разбереш какъв си...Че ти не можеш ли да преценяваш действията си и да оценяваш трезво поведението си? :|

08-12-2007, 12:26
[quote=happy_cute]да бе надут селянин ти от каде знаеш че аз сам надут селянин или какво имаш предвид надут селянин какви са му неговите постъпки че да знам аз надут селянин ли съм?
Че ти не можеш ли да преценяваш действията си и да оценяваш трезво поведението си? :|

добре как за някой сам надут селянин а за някой не съм и ми е интересно какво е надут селянин според вас момичетата и какво са неговите постъпки

cherinka
08-12-2007, 12:29
[quote=happy_cute]да бе надут селянин ти от каде знаеш че аз сам надут селянин или какво имаш предвид надут селянин какви са му неговите постъпки че да знам аз надут селянин ли съм?
Че ти не можеш ли да преценяваш действията си и да оценяваш трезво поведението си? :|

добре как за някой сам надут селянин а за някой не съм и ми е интересно какво е надут селянин според вас момичетата и какво са неговите постъпки
Бе, глупчо, как ще кажеш на непозната "ИСкаш ли да идеме да пием едно кафе". :smt005 :smt005 Ти добре ли си ?!
То първо се започва с некви общи приказки, смисъл - да й покажеш, че можеш да мислиш и разсъждаваш, а не веднага с - ае на кафе/пица.
Пък и вече е демоде "айде на кафе". По-добре пробвай с "Искаш ли да идеме да пийнем по един топъл шоколад" ахахахаха мкар, че времето е топло, обаче ти ще минеш с номера, че в жегите е много по-добре да се пие топло, отколкото студено.
Тва го бях гледала по новините, че не е полезно при 40 градуса вънка вие да пиете ледена кока кола примерно

Treselle_s
08-12-2007, 12:35
[/i][/b] Еми селянин не знаеш ли какво е?! Мазен ,гнусен човек със самочувствие без покритие..... :smt033

08-12-2007, 12:36
[/i][/b] Еми селянин не знаеш ли какво е?! Мазен ,гнусен човек със самочувствие без покритие..... :smt033
значи не спадам към тях

08-12-2007, 12:38
А ти защо мислиш, че момичетата са длъжни да общуват с теб? Аз например не обичам непознати мъже да ми говорят и да ме свалят. А може пък и да не те харесват. Пробваш на друго място и толкова...а може и да използваш прекалено изтъркани свалки.

happy_cute kaza: "Ами не можеш просто да отидеш при нея и да я заговориш...трябва първо тя да покаже,че иска да отидеш при нея да я заговориш...да не е някаква случайна,защото няма смисъл или да помолиш приятел да ви запознае...пфу какво да де уча все едно ще ме послушаш"

OMG абе ви много принципни се извадихте.И аз съм мислил по тоя вапрос, не че ми пука (аз съм голям непукист), а просто ви се чудя на акъла.Какво милсите че печелите с тва свое дуржание?От тваможе само да загубите, но не и да спечелите.От къде занете че няма да попаднете на идеалното момче за вас еи от такава свлка?А от тва че се правите на важни само падате в очите на мочетата.И далече сам от мисалта да ставате прители с секи които ви сваля, а просто поговорете вижте що за човек е и ако не ви хареса тогава му бите шута. И специален поздрав за надувалниците с песента DJ Aligator Project - The Whistle Song наблегнете в слушането на фразата Blow whistle baby!

08-12-2007, 12:51
А ти защо мислиш, че момичетата са длъжни да общуват с теб? Аз например не обичам непознати мъже да ми говорят и да ме свалят. А може пък и да не те харесват. Пробваш на друго място и толкова...а може и да използваш прекалено изтъркани свалки.

happy_cute kaza: "Ами не можеш просто да отидеш при нея и да я заговориш...трябва първо тя да покаже,че иска да отидеш при нея да я заговориш...да не е някаква случайна,защото няма смисъл или да помолиш приятел да ви запознае...пфу какво да де уча все едно ще ме послушаш"

OMG абе ви много принципни се извадихте.И аз съм мислил по тоя вапрос, не че ми пука (аз съм голям непукист), а просто ви се чудя на акъла.Какво милсите че печелите с тва свое дуржание?От тваможе само да загубите, но не и да спечелите.От къде занете че няма да попаднете на идеалното момче за вас еи от такава свлка?А от тва че се правите на важни само падате в очите на мочетата.И далече сам от мисалта да ставате прители с секи които ви сваля, а просто поговорете вижте що за човек е и ако не ви хареса тогава му бите шута. И специален поздрав за надувалниците с песента DJ Aligator Project - The Whistle Song наблегнете в слушането на фразата Blow whistle baby!

на 100 % съм с теб!!!

08-12-2007, 12:52
Отдавна се канех да пусна тая тема но ето вече е факт. Много ми е чудно защо повечето момичета са толкова надути? Давам пример виждам някое хубаво момиче пробвам се да я заговоря а тя се прави че иобщо ме няма . Но на мене не ми пука. Но на някой момчета им става адски кофти, и като опитат два три пъти да заговорят някое момиче и тя се окаже толкова надута резолтатът от това е че момчето се здухва много и се затваря в себе си. Какво пък толкова дайте им шанс те не хапят, не ги отрязвайте още в началото

п.п. написах тая тема защото ми е писнало мои приатели да исват при мен и да ми разпраят ка са ги отрязали и тем подобни, пък и мися че ще стане добра дискусия

az naprimer vaob6te ne sam naduta i ne bih otrqzala 1 mom4e osven ako ne zapo4ne da mi dosajda.A tezi momi4enca,koito se pravqt na mnogo naduti ne struvat ABSOLUTNO NISHTO!!! Ne si zaslujava da se zanimava 4ovek s takiva :wink:

alkobalko
08-12-2007, 12:55
Да, има момичета, които са надути и се правят на недостъпни, но има и момичета, които не са.
Аз не съм надута, но ми е неприятно да ме заговори непознат, докато си ходя по улицата. Още по-неприятни са тези, които се мислят за голямата работа и само с едно намигане и момичето е тяхно.

`Death`Whore``
08-12-2007, 13:00
Идеалният мъж за мен няма да ме кани на кафенце 100%. Да, принципна съм. И дори да си нямам мъж, пак не обичам да ми се натискат непознати.

Дори да губя, теб това какво те интересува?

happy_cute
08-12-2007, 13:02
Maй ти го поясниха другите юзъри =)

08-12-2007, 13:05
Идеалният мъж за мен няма да ме кани на кафенце 100%. Да, принципна съм. И дори да си нямам мъж, пак не обичам да ми се натискат непознати.

Дори да губя, теб това какво те интересува?

ако мислиш че идеалният мъж за теб ще дойде на бял кон ще си останеш стара мома

`Death`Whore``
08-12-2007, 13:06
Грешно приемаш думите ми. Имах предвид нещо съвсем различно :)

happy_cute
08-12-2007, 13:19
Грешно приемаш думите ми. Имах предвид нещо съвсем различно :)

Аз ти схванах мисълта,но мисля,че нито едно себеуважаващо момиче няма да се влюби и омъжи за отчаян сваляч =)

08-12-2007, 13:24
Грешно приемаш думите ми. Имах предвид нещо съвсем различно :)

Аз ти схванах мисълта,но мисля,че нито едно себеуважаващо момиче няма да се влюби и омъжи за отчаян сваляч =)

а вие как мислите че ще се запознаете с идеалният човек за вас, както написаха по горе няма да дойде принц на бял кон

happy_cute
08-12-2007, 13:26
а вие как мислите че ще се запознаете с идеалният човек за вас, както написаха по горе няма да дойде принц на бял кон

Хората се запознават или като по филмите по някаква огромна случайност...или едночасово чакане на автобуса,когато питаш някой къде е най-близния комп клуб и той ти предложи да те заведе до там или пък най-често,когато общи приятели ви запознаят =)

monityY
08-12-2007, 13:28
az primer ne sum naduta,xax nikoga nikoi ne idva da me zagovarq edva minalata sedmica edno mom4e po4na da me svalq za drugite momi4eta nz kak e ama za men si e golqm kompliment i se 4uvstvam na 7moto nebe kogato nqkoi doide i me zagovori 6oto mi pisna ot tiq zapoznanstva v internet,drugo si e na jivo ;} dori mom4eto da ne e moi tip vinagi bih se po4uvstvala polaskana i nikoga ne bih go otrqlza o6te v na4aloto ; za drugite kurvi nz... :::

cherinka
08-12-2007, 13:36
Това за "изпускате шансове" ме навя на мисълта, че оня ден един ми предлагаше 'неангажиращо приятелство' и такъв седи до асансьора и не ме пуска да се качвам и вика с тих глас "прайла ли си го в асансьор" и аз викам "не и нямам желание" и той вика "не знаеш какъв шанс пропускаш" и аз му викам "Аз ли пропусквам?!".
Ем, така де, предпочитам да ми говорят за жегите навън, отколкото някой непознат да ми заговори колко як секс правил :smt005

`Death`Whore``
08-12-2007, 14:00
Мога да кажа аз как съм се запознала с 4-те гаджета, които съм имала. С първия се запознах чрез приятелка - беше от компанията И. С втория...влизах в един канал в Мирката, в който влизаха няколко момчета от класа ми, и той беше постоянно там...и беше доста приказлив. И оттам решихме да се видим...с бившия се запознахме пак в чата, като пак никой от двамата не е правил разпит на другия и не сме се сваляли...просто се залафихме в един канал. А със сегашния се запознахме чрез общ приятел. Нито има бели коне, нито има сваляния в рейсове и по улицата. Да, запознавала съм се в чата с мъже...но поне в сегашното си положение ако започнат да ми се натискат, нямат шанс.

08-12-2007, 14:02
az primer ne sum naduta,xax nikoga nikoi ne idva da me zagovarq edva minalata sedmica edno mom4e po4na da me svalq za drugite momi4eta nz kak e ama za men si e golqm kompliment i se 4uvstvam na 7moto nebe kogato nqkoi doide i me zagovori 6oto mi pisna ot tiq zapoznanstva v internet,drugo si e na jivo ;} dori mom4eto da ne e moi tip vinagi bih se po4uvstvala polaskana i nikoga ne bih go otrqlza o6te v na4aloto ; za drugite kurvi nz... :::

това се казва момиче....

`Death`Whore``
08-12-2007, 14:03
za drugite kurvi nz... :::
Значи курва е жена, която не обича да И се свалят?

monityY
08-12-2007, 14:08
ne de sry tfa mi doide ot ustata.... prosto az ne vijdam ne6to lo6o nqkoe mom4e da svalq nqkoe momi4e,kfo tolkoz daje obratnoto ;) momi4eto trea da e polaskano naisitna pove4eto sa naduti,ne kurvi sry o6te 1 put ;)

mid_get
08-12-2007, 14:22
ne de sry tfa mi doide ot ustata.... prosto az ne vijdam ne6to lo6o nqkoe mom4e da svalq nqkoe momi4e,kfo tolkoz daje obratnoto ;) momi4eto trea da e polaskano naisitna pove4eto sa naduti,ne kurvi sry o6te 1 put ;)
Да, ама има разлика между ухажване (възпитано) и натискане (нагло), нали??? ;-)

sladko_dete
08-12-2007, 14:30
ХаХаХа, ми надути сме и кво?!
Пп: Следващата тема ми е "А защо момчетата за такива лепки, и не разбират, че тряа да спрат, когато виждат, че някой не ги иска?!"

08-12-2007, 14:30
Bare Jr-You blew me off :-({|=

sladkish_14
08-12-2007, 14:33
"Скъпи момичета защо сте толкова надути....."

#-o #-o Уффф и аз ги мразя такива,имам нова дрешка и ново гадже приличам на голямите какички или съм просто курва..Това си мисля те,Офф незнам ама ВИЕ момчетата сте виновни само Вий :roll: Защото сте ужасни гадняри!!!!!Искате да е готина,умна ама няма такава комбинация :roll: тоест има де,ама все ни искате такива нали?Ако видиш едно обикновенно момиче(умно при това)ще му се присмеете или няма да я загледате нали? :smt013 ще кажете тая не става?Как искате утре да не я видите с 200тона грим и полички като другите?Заради ВАС тъпаци такива :smt013 ставаме и ние като останалите!Игнорира те с по малкото грим и тези с някви дефекти по рождения(като петниста кожа,лунички,по малки или дълги уши,по малко или гомяно носле,по малко устни или прекалено голями)Искате всичко да е ПЕРФЕКТ ама този външен перфект са точно ти момичета!!!А ся се замисли дали не трябва да обърнеш внимание примерно на момиче което не му е обърнало внимание природата? [-( Ама ако искате да се ФУКАТЕ сред приятелите хванете си нагримирана кукла която всички да я загледат и когато седне на масата ви я да не може да пробели и дума.Дам точно това заслужавате ВИЕ някоя такава тъпа да ви унижи напълно. [-o<

sladkish_14
08-12-2007, 14:36
Извинявам се за правописните грешки и някой обаркани думи!Малко се издразних и затова бързах да напиша!

`Death`Whore``
08-12-2007, 14:40
Ти си се чувствай поласкана, но не може едно момиче да се чувства поласкано от всеки прошляк, който го харесва...мангалите се заглеждат по всички момичета, от техните погледи ласкаеш ли се? Или 50 годишните, които те канят на кафе...

Аз ще се полаская, ако някой готин ме гледа...но да идва и да ме кани на кафе...мне.

И като за край на всичко дотук...лошото е, че мъжете не се отказват. Когато им кажат "не", те започват да бълват всевъзможни глупости от рода на: "Ама не се притеснявай", "Аз няма да ти направя нищо", "Не се страхувай от предизвикателствата", "Не се прави на недостъпна"...което мен лично ме изнервя...и би изнервило всяка уважаваща себе си жена.

Sam90
08-12-2007, 14:44
Не може да говориш така общо за момичетата, че са надути. Причината да бъдеш отблъснат може да не е в високото самочувствие на девойката ;) Може би просто подхода ти е грешен - ако го правиш прекалено натрапчиво и даже досадно. Не си мисли, че те са длъжни да излезнат с теб само защото си ги поканил. Не са.
Момичето трябва да се охажва по тактичен и романтичен начин. Но най-важното е да разбереш кога не си желан.

На твоите приятели не бива да им увисва носа, защото няколко момичета не са ги лапнали като топъл хляб ;) Това е живота - понякога понякога губиш, но ако не играеш... никога няма и да спечелиш :)

white_chik
08-12-2007, 15:17
Такам първо пише се резУлтат
:arrow: По темата,няма спор има адски много надути момичета,които си мислят,че са открили топлата вода и че света се върти около тях,тва е неизбежно,винаги ги е имало и винаги ще ги има.Но има и едни друг момент не знам как точно твоите приятели са се опитали да заговорят въпросните "надувки",но ако е било нещо от рода на "лол много си секси" или "ебати циците"," или някаква подобна фраза ми норално е да го подминат.

monityY
08-12-2007, 15:57
Ти си се чувствай поласкана, но не може едно момиче да се чувства поласкано от всеки прошляк, който го харесва...мангалите се заглеждат по всички момичета, от техните погледи ласкаеш ли се? Или 50 годишните, които те канят на кафе...

Аз ще се полаская, ако някой готин ме гледа...но да идва и да ме кани на кафе...мне.

И като за край на всичко дотук...лошото е, че мъжете не се отказват. Когато им кажат "не", те започват да бълват всевъзможни глупости от рода на: "Ама не се притеснявай", "Аз няма да ти направя нищо", "Не се страхувай от предизвикателствата", "Не се прави на недостъпна"...което мен лично ме изнервя...и би изнервило всяка уважаваща себе си жена.



mi te sa si pravi,pravi6 se na nedostupna... ;) sa i az 6e se praa na nedostupna ako e nqkoi mangal ili 70 godi6en starec ili kfit sa tam.. ama se pak dori da te haresa nqkoi grozen vinagi vutre6no pone na mene mi staa gotino 4e nqkoi me e haersal makar4e az nego ne go i makar4e nqma da mu dam 6ansove s mene ;) se6 se :P ako e gotino mom4eto 6to da ne izlezete na kafe ? ako e nekoi groznik,sa kfo da se prai kazva6 mu 4e neiska6 izmislq6 nqkfa pri4ina ama ne e nujno da se prai6 na naduta i da go otrqzva6 po nai jestokiq na4in,6toto ne si4ki sme rodeni modeli,tfa 4e ne ti haersva ne ti dava pravoto da se prai6 na naduta i da go obijda6 ili nz si kfo.. otreji go po normalniq si vuzpitan na4in,kakto bih napravila az naprimer ;)

`Death`Whore``
08-12-2007, 16:00
Не се правя на недостъпна, бъркаш понятията. Просто не желае да общувам със съответния човек.

monityY
08-12-2007, 16:03
Не се правя на недостъпна, бъркаш понятията. Просто не желае да общувам със съответния човек.

mi oks ama ne go otrqzvai po nai gadniq na4in,na mom4eto mu staa kofti ;) postavi se na negovo mqsto :smt017

`Death`Whore``
08-12-2007, 16:07
Първо го правя тактично...а ако не схваща вече...е по-грубичко.

Най-смешното е начинът, по който се състояват свалките...един ми обясняваше как имам вагинална инфекция, защото правел ирискдиагностика...и в същото време ме канеше у тях...то не е смешно това, направо е жалко...

08-12-2007, 16:20
Аз пък винаги се опитвам да покажа доброто си самовъзпитание и съм много мила, и приветлива и понякога се получава обратното - мъжете си мислят, че им се "слагам" ли, че ги свалям ли, а то изобщо не е така....

Погледнах последните няколко мнения.... и аз не се обръщам като ми подсвиркват било то от някое кафене или строеж. Като цяло това свиркане/подвикване ми се вижда просташко. Пък за поканите за кафе от случайни хора, независимо дали е 20-годишен или 50, не се сещам до сега да съм приемала.

morenita
08-12-2007, 17:48
Опитай да смениш тактиката си за сваляне на мацки. Навместо да и подсвирнеш по улицата или директно да и кажеш колко много искаш да я вкараш в леглото си защо не идеш при нея и не се опиташ да завържеш нормален уж приятелски разговор. Но при жените, както и при мъжете всичко е много индивидуално така че не спирай да опитваш докато не намериш онази която с усмивка ще приеме закачливите ти подмятания ;)

LO6IQ
08-12-2007, 17:51
`Death`Whore`` , monityY защо не се аднете в скайп ,да си разясните проблемите ? :P

monityY
08-12-2007, 17:53
xax v34e gi razqsnihme,nadqvam se ;)

love_enrique
08-12-2007, 17:54
Еми гледай са...Има различни видове момичета!!!!Някой наистина са прекалено надути,но недей да обобщаваш за всички!Аз например в такава ситуация не отрязвам човека,но ако не ме кефи дипломатично прекратявам разговора или нещо такова,за да не го обидя!!!Всяко момичеси има различен подход :roll:

FairYoFdaRknEsS
08-13-2007, 00:07
не всички момичета са надути и мислят че света се върти около тях... има и нормални, само дето твоите приятели явно се целят прекалено на високо.... по добре им кажи да слязат малко от облаците отколкото да ги оспокояваш и да им викаш да не се отчайват че ще срещнат някоя по свястна....

rali4ka91
08-13-2007, 00:44
Хаха и за да не се сдухват те, дай на всеки срещнат да си давам номера ... пф

Аз например не обичам непознати мъже да ми говорят и да ме свалят.
Аз също[/b]

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 03:35
Отдавна се канех да пусна тая тема но ето вече е факт. Много ми е чудно защо повечето момичета са толкова надути? Давам пример виждам някое хубаво момиче пробвам се да я заговоря а тя се прави че иобщо ме няма . Но на мене не ми пука. Но на някой момчета им става адски кофти, и като опитат два три пъти да заговорят някое момиче и тя се окаже толкова надута резолтатът от това е че момчето се здухва много и се затваря в себе си. Какво пък толкова дайте им шанс те не хапят, не ги отрязвайте още в началото

п.п. написах тая тема защото ми е писнало мои приатели да исват при мен и да ми разпраят ка са ги отрязали и тем подобни, пък и мися че ще стане добра дискусия


Ей, много ги обичам ей такива обобщения! Човек няма изрaстък между краката си и това автоматично го прави надут? Едно момиче не е надуто, защото има два чифта устни (както един мъж не е умен поради факта, че има две глави). Не обвинявай целия пол заради това че твоите приятели не са случили на свястно момиче. И мен са ме рязали много пъти, но не съм тръгнала да се тръшкам и да се оплаквам наляво и надясно. :?

sasha_90
08-13-2007, 04:52
Тези,които те режат не са за теб-кво толкоз?

young_rich_famous
08-13-2007, 06:35
Добре бе, много ми е интересно като кажете " мразим надути селяни тип свалячи, които ви канят на кафе или на по питие при първото запознанство ", а вие с какви ходите ? Първия път като се запознаят с вас се правят на полуидиоти, правят се на шутове, на весели и забавни и харесвате такива ? да да ... тези ги обеснявяйте на някой друг .. а иначе, г-ците не разговаряли с непознати хора .. хаха ... така е бе ... те не се свалят на първия по-готин пич с по-скъпа кола ... дааа ... никога ! " гледат скромни и симпатични момчета, добре поддържани и с детски акъл " :smt005 Аз пък за малко да ви повярвам ... и те не са надували ама въобще ... така ша е да знайте ... :roll: :smt006

08-13-2007, 08:32
това че всички имаме вагина не е причина да ни слагаш под общ знаменател.

пък и обобщенията са глупости, не го ли разбрахте най-накрая?

#~LuDa_FeNkA~#
08-13-2007, 08:47
abe ne ste li zabelqza li 4e kolkoto po krasivi tolkova po naduti

PoPPy
08-13-2007, 08:51
abe ne ste li zabelqza li 4e kolkoto po krasivi tolkova po naduti

Я па ти... ама верно, ъъъ, не го знаех.

NaNa_SladuRana
08-13-2007, 12:08
Ъми като сваляш някое готино и красиво момиче тя си мисли "Ол,поредния сельо който се прай на велик! Да го отрежа или да не го отрежа?Що за въпрос ха-ха има и други и то каде каде по-готини!да загубя ли?какво?!Нали след 2 мин ме сваля друг знам тая история!" я твоите приятелчета да вземат да се пуснат на някое грозно момиче,което никой не сваля,ще върже и още как!"Не как така аз сваляча да не ходя с Барби?"
Ми вие като не сте самата красота щто се целите на високо?


P.S. sorry за правописните и понктуационни грешки :-D

overload
08-13-2007, 19:40
Отдавна се канех да пусна тая тема но ето вече е факт. Много ми е чудно защо повечето момичета са толкова надути? Давам пример виждам някое хубаво момиче пробвам се да я заговоря а тя се прави че иобщо ме няма . Но на мене не ми пука. Но на някой момчета им става адски кофти, и като опитат два три пъти да заговорят някое момиче и тя се окаже толкова надута резолтатът от това е че момчето се здухва много и се затваря в себе си. Какво пък толкова дайте им шанс те не хапят, не ги отрязвайте още в началото

п.п. написах тая тема защото ми е писнало мои приатели да исват при мен и да ми разпраят ка са ги отрязали и тем подобни, пък и мися че ще стане добра дискусия az ne sym naduta yayayayaya *angel* (: btw ima6 prevopisni gre6ki (pfu, ujasna sym)

alkobalko
08-13-2007, 19:55
Добре бе, много ми е интересно като кажете " мразим надути селяни тип свалячи, които ви канят на кафе или на по питие при първото запознанство ", а вие с какви ходите ? Първия път като се запознаят с вас се правят на полуидиоти, правят се на шутове, на весели и забавни и харесвате такива ? да да ... тези ги обеснявяйте на някой друг .. а иначе, г-ците не разговаряли с непознати хора .. хаха ... така е бе ... те не се свалят на първия по-готин пич с по-скъпа кола ... дааа ... никога ! " гледат скромни и симпатични момчета, добре поддържани и с детски акъл " :smt005 Аз пък за малко да ви повярвам ... и те не са надували ама въобще ... така ша е да знайте ... :roll: :smt006

Не, не ходя с такива момчета. Приятелят ми не ме е свалил на улицата, нито в кафето. Не ме е привлякъл нито с парите си, нито с колата. Това не е нещо, което ме впечатлява. Има друго, което ме е привлякло в него, не заучените фрази.
И колкото и гадно да звучи, не съм длъжна да обръщам внимание на всеки, които ме заговори на улицата.

JuS7^YourS
08-13-2007, 20:03
Загрижения написа:
Отдавна се канех да пусна тая тема но ето вече е факт. Много ми е чудно защо повечето момичета са толкова надути? Давам пример виждам някое хубаво момиче пробвам се да я заговоря а тя се прави че иобщо ме няма . Но на мене не ми пука. Но на някой момчета им става адски кофти, и като опитат два три пъти да заговорят някое момиче и тя се окаже толкова надута резолтатът от това е че момчето се здухва много и се затваря в себе си. Какво пък толкова дайте им шанс те не хапят, не ги отрязвайте още в началото

п.п. написах тая тема защото ми е писнало мои приатели да исват при мен и да ми разпраят ка са ги отрязали и тем подобни, пък и мися че ще стане добра дискусия

има и надути момичета, но човек трябва да се опари, за да оцени другите, онези мили, сладки същества, които ти позволяеат да отидеш по-далеч. Пък и не мисля, че едно момиче се е държало надуто, ако някой не е подходил както трябва. Предполагам, че режат приятелите ти, щото те не знаят какво да говорят на жените и после идват да ти се оплакват. Вместо да питаш що сме толкова надути, по-добре си задай въпроса дали правя всичко като хората, и ако да, къде сбърках.

bloodranger
08-13-2007, 20:30
"Скъпи момичета защо сте толкова надути....."

#-o #-o Уффф и аз ги мразя такива,имам нова дрешка и ново гадже приличам на голямите какички или съм просто курва..Това си мисля те,Офф незнам ама ВИЕ момчетата сте виновни само Вий :roll: Защото сте ужасни гадняри!!!!!Искате да е готина,умна ама няма такава комбинация :roll: тоест има де,ама все ни искате такива нали?Ако видиш едно обикновенно момиче(умно при това)ще му се присмеете или няма да я загледате нали? :smt013 ще кажете тая не става?Как искате утре да не я видите с 200тона грим и полички като другите?Заради ВАС тъпаци такива :smt013 ставаме и ние като останалите!Игнорира те с по малкото грим и тези с някви дефекти по рождения(като петниста кожа,лунички,по малки или дълги уши,по малко или гомяно носле,по малко устни или прекалено голями)Искате всичко да е ПЕРФЕКТ ама този външен перфект са точно ти момичета!!!А ся се замисли дали не трябва да обърнеш внимание примерно на момиче което не му е обърнало внимание природата? [-( Ама ако искате да се ФУКАТЕ сред приятелите хванете си нагримирана кукла която всички да я загледат и когато седне на масата ви я да не може да пробели и дума.Дам точно това заслужавате ВИЕ някоя такава тъпа да ви унижи напълно. [-o<Vij ko macko qvno nqkoi qkata ta e razqzal/ili nezabelqzal za da govori6 taka.Az li4no ne obi4am momi4etata (kat stanat golemi da praqt kot iskat) ama dokat sa mladi o6te da sa macotqt s 10 tona grim spirali 4ervila i tn.To se edno ne si na daskalo ili na ulicata ami v nekvo kabare s leki macki :O . I tva hi4 ne e hubavo.Spored mene se macotqt ne za mom4eta za lubov i ala bala ami za da sa golemi i da gi 4ukat batkovci 20+ (za gidini govorq v slu4aq) i taka .Za mene ne e 4ak tolkova vajno tqloto ili ne6to svarzano do-golqma stepen s fizikata.Sia nqma sam licemer za da napi6a i da e 200 kila 6e q haresam.Imam predvid da e normalno momi4e ne nekva mnoo otrakana kaka.Tva za mene e nai-vajno do 17 nqkade da si jivee6 detstvoto i posle ve4e da prai6 sqkvi experimenti s tqloto si (poqsnqvam nqmam predvid manastirsko vazdarjanie ot platski izku6eniq).Ehe otpusnah sa.
ta po temata spored mene e mnogo po dobre da te otrejat vednaga (pri polojenie 4e ne te haresvat a ne kato nqkoi abonati koito napisaha "Az go otrqzah 4 pati ama toi ne se varna puu aman ot idioti :O ") otkolkoto da ti se davat prazni nadejdi za vrazka ,sex ili kvoto i da bilo

08-13-2007, 21:10
Честно казано и аз не обичам да ме заговрят непознати, а особено да ме гледат мазно и после да идват да се запознават с мен.А и това не значи че едно момиче е надуто,а просто си има приятел или не й допада тоя човек,който я заприказва,както казах вече


XXAXAXA tolkova ste ploski dneshnite momicheta che nqma na kude . lele jal mi staav. " Ne mi dopada " , ne ti dopada kolata mu ili viziata mu . t kade shte znaesh dali ti dopada dushevno kato ne go opoznaesh ? Sichko li e viziata za vas ?

Ice
08-13-2007, 21:22
Според мен това не ги прави надути - просто може би не им харесваш или пък го приемат за поредната ебавка.Мое мнение. :lol:

Blab
08-13-2007, 21:31
А ти защо мислиш, че момичетата са длъжни да общуват с теб? Аз например не обичам непознати мъже да ми говорят и да ме свалят.
И аз!

KUM4o
08-13-2007, 21:45
Абе да си кажа честно не заговарям момичета по улицата.Всичките ми познати момичета съм се запознал с тях от общи фр или просто самото момиче е проявило желание да се запознае с мен.Ще споделя едно запознансто ,карам си аз привечер лекичко мотора и 2 момичета ме извикаха по име обърнах и отидох при тях не ги познавах ,но ми стана забавно ,без да се натискам и тва онова просто явно за проявили интерес към моята особа и са сметнали ,че може и да съм свестен и пожелаха да се запознаем.Да си призная и аз ги мразя тия самонадеяните момчета ,които ходят по улицата и мислят ,че всички момичета са техни.Не е нужно да се натискаш на всяка.Да си призная до сега не съм заговарял момиче на улицата ,а и смятам ,че няма смисъл ако ми е харесала ще намеря начин да се запозная с нея по доста по интересен начин отколкото да и кажа "маце ае на кафе".

GaBiTyYy
08-13-2007, 22:25
Ne sme naduti ,oba4e primerno mene mn me draznqt takia smotani chikidjii det sa gotovi na si4ky samo i samo nqkoq da im vurje i ponqkoga staat dosadni daje :P

KUM4o
08-13-2007, 22:33
Ne sme naduti ,oba4e primerno mene mn me draznqt takia smotani chikidjii det sa gotovi na si4ky samo i samo nqkoq da im vurje i ponqkoga staat dosadni daje :PМалко грубо се изказа.Това ,че едно момче иска да се запознае с теб не значи ,че е скапан чикиджия (а между другото ти кво имаш против чикийте :D ).Не дей така да мислиш.Дразнели те ,ами ако изобщо не проявяват интерес към теб тогава ще ревнеш ,че пък не ти обръща ли внимание.Има много свестни момчета ,които може би искат само едно приятелство и може да нямат общи познати с теб и това да е единствения начин да се запознае с теб.Някой момичета са доста крайни в преценката си за момчетата ,което не е добре.Тук чета ,че момчетата исползвали истъркани свалки ,ами момичета кажете какви свалки обичате вие ,смисъл такъв тая свалка не ви харесва онази не ви харесва ,както тука беше писало едно момиче ,че някакво момче се опитвало 4 пъти да я сваля и тя се прави на недостъпна ,само едно ще ти кажа и момчетата имаме достойнство и ще ви кажа ,че лесно ви заменяме с друга.Не сме толкова емоционални колкото вас и лесно преодоляваме тези откази от ваша страна ,но в такива случай може да загубите наистина свестни момчета.А и модата върви така ,че момичетата искат плейбой смисъл аз съм си обикновенно момче и сигурно за това нямам отбор фенки след мене както тези с прическите и герданчетата ,но това е тема на друг разговор много се разписах ,някой няма да са съгласни с мен ,но хора всякакви разбирания вскякви. =D>

tuka6na
08-13-2007, 22:37
Критерий му се вика..Всъщност всеки би трябвало да има ,след като например ти не заговаряш коя да е ,нали :wink: Така и при жените. Както и да прозвучи...

KUM4o
08-13-2007, 22:39
Критерий му се вика..Всъщност всеки би трябвало да има ,след като например ти не заговаряш коя да е ,нали :wink: Така и при жените. Както и да прозвучи...Това е ясно ,че не всяко момче се харесва на дадено момиче ,няма спор ,но тук има изказвания ,че всеки ,който се опита да заговори момиче е чикиджия и според мен това е доста крайно обръщение.Просто му кажи не си мой тип не си ми симпатичен ,а момчето да си прави изводите.

GaBiTyYy
08-13-2007, 22:41
Ne sme naduti ,oba4e primerno mene mn me draznqt takia smotani chikidjii det sa gotovi na si4ky samo i samo nqkoq da im vurje i ponqkoga staat dosadni daje :PМалко грубо се изказа.Това ,че едно момче иска да се запознае с теб не значи ,че е скапан чикиджия (а между другото ти кво имаш против чикийте :D ).Не дей така да мислиш.Дразнели те ,ами ако изобщо не проявяват интерес към теб тогава ще ревнеш ,че пък не ти обръща ли внимание.Има много свестни момчета ,които може би искат само едно приятелство и може да нямат общи познати с теб и това да е единствения начин да се запознае с теб.Някой момичета са доста крайни в преценката си за момчетата ,което не е добре.Тук чета ,че момчетата исползвали истъркани свалки ,ами момичета кажете какви свалки обичате вие ,смисъл такъв тая свалка не ви харесва онази не ви харесва ,както тука беше писало едно момиче ,че някакво момче се опитвало 4 пъти да я сваля и тя се прави на недостъпна ,само едно ще ти кажа и момчетата имаме достойнство и ще ви кажа ,че лесно ви заменяме с друга.Не сме толкова емоционални колкото вас и лесно преодоляваме тези откази от ваша страна ,но в такива случай може да загубите наистина свестни момчета.А и модата върви така ,че момичетата искат плейбой смисъл аз съм си обикновенно момче и сигурно за това нямам отбор фенки след мене както тези с прическите и герданчетата ,но това е тема на друг разговор много се разписах ,някой няма да са съгласни с мен ,но хора всякакви разбирания вскякви. =D>

OmFg ve4e po4ti ne sa ostanali takiva dobronamereni mom4enca koito

KUM4o
08-13-2007, 22:46
[quote=GaBiTyYy]Ne sme naduti ,oba4e primerno mene mn me draznqt takia smotani chikidjii det sa gotovi na si4ky samo i samo nqkoq da im vurje i ponqkoga staat dosadni daje :PМалко грубо се изказа.Това ,че едно момче иска да се запознае с теб не значи ,че е скапан чикиджия (а между другото ти кво имаш против чикийте :D ).Не дей така да мислиш.Дразнели те ,ами ако изобщо не проявяват интерес към теб тогава ще ревнеш ,че пък не ти обръща ли внимание.Има много свестни момчета ,които може би искат само едно приятелство и може да нямат общи познати с теб и това да е единствения начин да се запознае с теб.Някой момичета са доста крайни в преценката си за момчетата ,което не е добре.Тук чета ,че момчетата исползвали истъркани свалки ,ами момичета кажете какви свалки обичате вие ,смисъл такъв тая свалка не ви харесва онази не ви харесва ,както тука беше писало едно момиче ,че някакво момче се опитвало 4 пъти да я сваля и тя се прави на недостъпна ,само едно ще ти кажа и момчетата имаме достойнство и ще ви кажа ,че лесно ви заменяме с друга.Не сме толкова емоционални колкото вас и лесно преодоляваме тези откази от ваша страна ,но в такива случай може да загубите наистина свестни момчета.А и модата върви така ,че момичетата искат плейбой смисъл аз съм си обикновенно момче и сигурно за това нямам отбор фенки след мене както тези с прическите и герданчетата ,но това е тема на друг разговор много се разписах ,някой няма да са съгласни с мен ,но хора всякакви разбирания вскякви. =D>

OmFg ve4e po4ti ne sa ostanali takiva dobronamereni mom4enca koito

GaBiTyYy
08-13-2007, 22:48
[quote=KUM4o][quote=GaBiTyYy]Ne sme naduti ,oba4e primerno mene mn me draznqt takia smotani chikidjii det sa gotovi na si4ky samo i samo nqkoq da im vurje i ponqkoga staat dosadni daje :PМалко грубо се изказа.Това ,че едно момче иска да се запознае с теб не значи ,че е скапан чикиджия (а между другото ти кво имаш против чикийте :D ).Не дей така да мислиш.Дразнели те ,ами ако изобщо не проявяват интерес към теб тогава ще ревнеш ,че пък не ти обръща ли внимание.Има много свестни момчета ,които може би искат само едно приятелство и може да нямат общи познати с теб и това да е единствения начин да се запознае с теб.Някой момичета са доста крайни в преценката си за момчетата ,което не е добре.Тук чета ,че момчетата исползвали истъркани свалки ,ами момичета кажете какви свалки обичате вие ,смисъл такъв тая свалка не ви харесва онази не ви харесва ,както тука беше писало едно момиче ,че някакво момче се опитвало 4 пъти да я сваля и тя се прави на недостъпна ,само едно ще ти кажа и момчетата имаме достойнство и ще ви кажа ,че лесно ви заменяме с друга.Не сме толкова емоционални колкото вас и лесно преодоляваме тези откази от ваша страна ,но в такива случай може да загубите наистина свестни момчета.А и модата върви така ,че момичетата искат плейбой смисъл аз съм си обикновенно момче и сигурно за това нямам отбор фенки след мене както тези с прическите и герданчетата ,но това е тема на друг разговор много се разписах ,някой няма да са съгласни с мен ,но хора всякакви разбирания вскякви. =D>

OmFg ve4e po4ti ne sa ostanali takiva dobronamereni mom4enca koito

flying_girl
08-13-2007, 23:43
А ти защо мислиш, че момичетата са длъжни да общуват с теб? Аз например не обичам непознати мъже да ми говорят и да ме свалят. А може пък и да не те харесват. Пробваш на друго място и толкова...а може и да използваш прекалено изтъркани свалки.

=D> =D> =D> =D> =D>
Абсолютно съм съгласна като дойде някой квазимодо да зарибява и му кажем тънкажната че не искаме да ни занимава той се обижда ... ами да не сме длъжни пък да обшуваме със всички ... после били сме надути

music_pirate
08-14-2007, 09:44
Отговарям директно на заглавието: Що са надути ли ?? щото са тъпи патки, ако не са патки значи са гъски, но все пак има малко останали свестни момичета които не се правят.

На тези които се надуват се е намерил някой да им каже че са много красиви, те тей си изграждат самочувствие и от тогава почват
- Ауууу колко съм убава тоя няма да го гледам и низнам си кви други глупости

супер ме дразнят такива дето се смятат за нещо повече от останалите

п.п. сорка за правописните грешки ама още ми се спи

MayKyTy
08-14-2007, 09:59
Отговарям директно на заглавието: Що са надути ли ?? щото са тъпи патки, ако не са патки значи са гъски, но все пак има малко останали свестни момичета които не се правят.

На тези които се надуват се е намерил някой да им каже че са много красиви, те тей си изграждат самочувствие и от тогава почват
- Ауууу колко съм убава тоя няма да го гледам и низнам си кви други глупости

супер ме дразнят такива дето се смятат за нещо повече от останалите

п.п. сорка за правописните грешки ама още ми се спи
=D> =D> =D>
въпреки че съм момиче този пост ми хареса!!! така е в повечето случай и разбираш ли девойките почват да се мислят за безсмъртни и се едно ходят 10 см над земята само им липсва някой да им прасне един шамар и да ги свали обратно да си стъпят на краката!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-14-2007, 10:02
аз пък искам да съм надута...просто понякога се усещам че наистина ставам много добричка и някои момчета злоупотребяват с това... защо повечето са надути ли?? защото така е модерно а те трябва да следват модата... #-o

KUM4o
08-14-2007, 11:01
Еми като е модерно да се надуват като пуйки в кокошарника.Момчето като види ,че нема да го бъде бързо преминава на следващата ,а тази дето се е надувала просто губи...

russianmafiaboss
08-14-2007, 13:09
em horata niama da se promeniat... [-(

meh_ch
08-14-2007, 13:12
Абе има и надути патки, има таквиз със причини. Никога не може да знае човек със сигурност. Примерно някоя може да са я настъпали по пришката сутринта и тва да и е развалило целия ден :-D

deni4kata333
08-14-2007, 13:13
za6toto skapo mom4e momi4ety ne te e haresaloooo..
i taka ako tq te be6e haresala ot parvia pat nqqq6e da se pravi 4e te nqma
predstavi si 4e tq idva pri teb i te zagovarq- ako na teb ti haresa 6e goovori6 s nea ako ne ti haresa - 6 si mal4i6

vapros na fkuS

FiRe_LaDy
08-14-2007, 13:18
hah tova tolkova pyti sym go chuvala.Dori sa se obryshtali s men s dumite ` tolkvoa si naduta `.E,ne ne sym naduta,prosto sym sramejliva i ne kontaktuvam s hora,kioto ne poznavam.
A i mi e mnogo interesno edno .... kogato ne vi obryshtame vnimanie sme naduti,a kogato vi obryshtame pochvate da gledate na nas kato kurvi,zashtoto se obryshtame na vsqko podvikvane.Ta kakvo da pravim?Da se naduvame ili da sme kato kurvi v ochite vi?Az predpochitam da sym naduta .... Vypreki,che ne sym .. :wink:

08-14-2007, 13:54
E KaK Be nAlI TaKa e Po-GyZaRsKo I MoDeRnO :roll: :lol:

Erica
08-14-2007, 16:08
Аз пък искам да питам,защо както винаги слагате всички под общ знаменател?

Erica
08-14-2007, 16:11
И още един въпрос,какво разбира автора под определението "надута"?

Sinner
08-14-2007, 16:15
фръц фръц и после пак у .... лялялля :D

bloodranger
08-14-2007, 16:23
a[N]D[i]T[k]a]аз пък искам да съм надута...просто понякога се усещам че наистина ставам много добричка и някои момчета злоупотребяват с това... защо повечето са надути ли?? защото така е модерно а те трябва да следват модата... #-o
Aman s taq moda ako stane modno da si serien ubiec 6e tragnat li s trion po ulicite [-( #-o #-o

..:sUnRiSe:..
08-14-2007, 16:26
да бе момичетата са ти виновни. [-( Момчетата се държат като кретени на бас че приятелите ти заговарят момичета с къси поли големи гърди високи токчета и модерни прически които са заговаряни милион пъти от непознати момченца с бушуващи хормони и им е писнало от подобни тъпи изцепки и свалки. Плюс това никои вече не идва да се запознае с теб щото иска да сте "приятелчета" и ест е че ако не ти е симпатичен отказваш - какво да правиш с момче което не харесваш

Естествено че ще ви отказват момчета свиквайте и не мрънкайте живота понякога е гаден И да му се не види не вс са еднакви ако приемеш отказа все някога ще ти се отвори парашута.

bloodranger
08-14-2007, 16:27
Samo da otbeleja 4e spored mene tva da zapoznava6/da te zapoznavat s nqkoi e nekvo mnoo tapo.Ako sa haresvat vzaimno OK,ama ako ne e basi gadnoto.Se edno si svodnik :smt078 .Abe s dve dumi ne ubivaite svalkite i te iskat da jiveqt

bloodranger
08-14-2007, 16:30
[quote="..:sUnRiSe:.."]Плюс това никои вече не идва да се запознае с теб щото иска да сте "приятелчета" и ест е че ако не ти е симпатичен отказваш - какво да правиш с момче което не харесваш [quote]
Svalka-zapoznanstvo s cel intimna blizost
Balgarski Talkoven Re4nik

DGD1.9
08-14-2007, 17:19
Отдавна се канех да пусна тая тема но ето вече е факт. Много ми е чудно защо повечето момичета са толкова надути? Давам пример виждам някое хубаво момиче пробвам се да я заговоря а тя се прави че иобщо ме няма . Но на мене не ми пука. Но на някой момчета им става адски кофти, и като опитат два три пъти да заговорят някое момиче и тя се окаже толкова надута резолтатът от това е че момчето се здухва много и се затваря в себе си. Какво пък толкова дайте им шанс те не хапят, не ги отрязвайте още в началото

п.п. написах тая тема защото ми е писнало мои приатели да исват при мен и да ми разпраят ка са ги отрязали и тем подобни, пък и мися че ще стане добра дискусия

Защо реши че сме надути? До колкото се виждам а вярвай ми все още се виждам не съм се подула. В нормално състояние съм си.

DGD1.8
08-14-2007, 17:19
Отдавна се канех да пусна тая тема но ето вече е факт. Много ми е чудно защо повечето момичета са толкова надути? Давам пример виждам някое хубаво момиче пробвам се да я заговоря а тя се прави че иобщо ме няма . Но на мене не ми пука. Но на някой момчета им става адски кофти, и като опитат два три пъти да заговорят някое момиче и тя се окаже толкова надута резолтатът от това е че момчето се здухва много и се затваря в себе си. Какво пък толкова дайте им шанс те не хапят, не ги отрязвайте още в началото

п.п. написах тая тема защото ми е писнало мои приатели да исват при мен и да ми разпраят ка са ги отрязали и тем подобни, пък и мися че ще стане добра дискусия

Emi 6tom kat se dobliji6 do nqkoq i tq ne ti obru6ta vnimanie zna4i ili si nevidim ili si mega zle ;/

08-14-2007, 18:47
така, така значи когато някой супер пич който си хваща момиче само да я прасно ви каже свалката искаш ли д аотидем да пиим по нещо не е изтъркана а когато ти я каже някое скромно момче което няма BMW или някоя спортна кола свалката е изтъркна...... момичета

tuka6na
08-14-2007, 20:32
:lol: тука има нещо 'лабаво.Какви са тия работи-че то по логиката на повечето писали в темата,всяко момиче трябва да приема всичко що годе приличащо на мъжко за потенциалиен мъж мечта... :-s А и извинявам се ,пак ще прозвучи странно,но каквото и да си говорим всеки си знае общо взето на какъв хал е О_o...И не е хич трудно да прецениш кога ИМА ВЕРОЯТНОСТ да си забелязан и кога не. :-s Ае моля ви се.То пък вие да не видите нещо 'арно и ставате безсмъртни.Пък не дай Боже да ви отреже същото,от такова се превръща в надута пудра...

ку-ку
08-14-2007, 20:58
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 да ви имам проблемите кат се такива си избирате... =D>

alex``
08-14-2007, 21:06
вие обърнахте темата на момчето на дребнавство !
момчето е право, ако сте излизали извън БГ ще видите
че хората са по общителни
не е казано че щом някои момче заговори някоя хубава мацка
значи задължително става дума за секс.!
и колкото и да не ви харесва това е истината , малко са момичетата които , може да отидеш при тях да полафите малко да пиете по нещо и всеки по къщата си , пък какво ще става по на татак живота си знае..:)
така че давайте го по скокойно , и не дейте да съдите преди да сте опознали човека !:)

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 21:22
Абе както и да се оправдавате квото и да казвате и да търсите вината в момчето.. факт е че 60% от момичетата в днешно време са надути... свястните останаха малко... пък за момчетата да не говорим.... :?

lilit_666
08-14-2007, 21:33
Кажи как се опитва6 да ги сваляш и само така ще можем да ти помогнем.
Ще следя темата,а ина4е моми4ета много.

zmey
08-14-2007, 21:39
Еми, повечето са ебати и лепките.
Обаче айде да не изкарваме и момчтата виновни, защото си има и девойки, които не се дават лесно и е нужно да отдрежат момчето, за да видят дали ще се откаже бързо от тях или няма да се предаде, защото все пак никой не обича слабаци.
Аз, например, случи ми се да одрежа момче цели 4тири пъти и си рекох, че ако ме заслужава - ще се пробва отново, ама уви - пича се отказа.
Така, темата е друга.
..: Като цяло бая народ са настроени негативно към непознати (както каза дет уор). А и при първото виждане, дори несъзнателно на абсолютно всички хора им е заложено веднага да привключат "тоя кефи ме - не ме кефи". точка.
А пък примерно ако една девойка гори по някакъв друг момък и не може да погледне друг, осфен него - нормално да те одреже.
точка. :mrgreen:

Ах ваште женски гадни номерца ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

woshata
08-15-2007, 14:19
offf ei me e.. az ne sum naduta...az ne se praa 4e gi nqma tiq det me zagovarqt,ama ako ne me kefi mu obqsnqvam po zaobikolen i mil na4in da se razkara...tva e na4ina po koito mislq 4e ne se kompleksirat tiq "4uvstvitelni" su6testva mujete..ta v kavi4ki e 6ot ne samo momi4etta sa naduti..ima mom4eta koito biqt sekfi rekordi v tva..ae mlukvam praete si zaklu4eniqta sami

08-15-2007, 14:30
"4uvstvitelni" su6testva mujete
a pak i vie ne minavate metura

~BoRn^InLoVe~
08-15-2007, 14:33
аз не съм надута ама ако ми дойде някой нахалник кво да го прая много ясно че го отрязвам по гадния начин.иначе сам многооо добричка :-D и когото си харесам се държа мило с него :::

ку-ку
08-15-2007, 14:34
"4uvstvitelni" su6testva mujete
a pak i vie ne minavate metura
спор няма 8)

Sweet__baby
08-15-2007, 16:16
И аз се чудя що има толко надути момичета - НЕ СИ МИСЛЕТЕ, ЧЕ СТЕ МНОГО ИНТЕРЕСНИ!! :smt019

08-15-2007, 19:03
Скъпи момчета,защо сте толкова задръстени ?
Всъщност тези момичета ти изглеждат надути,но те си знаят цената и имат съмочувствие.Пък и колкото по недостъпно е момичето,толкова повече се въртите около нея,скъпи момчета.Ако едно момиче,отговаря на всеки опит да бъде заговорена ,това ще си е чиста загуба на време.Все пак ние сами си решаваме ,кой да отразим и кой не :roll:

menta_loverka
08-15-2007, 21:11
Abe az se razkre6tqh na edno mom4e 6tot go haresvam a toi svalq fr mi i mu vikam dobre be tolkova li sum tupa i grozna 4e samo men ne svalq6 i toi mi otg emi...ne prosto ti izglegda6 mnogo trudna ta az ot togava se zamislih i vidqh 4e e imalo mn mom4eta koito sum otbluskvala no s tva moe otbluskvane sum se pravila na vajna demek vs me obi4at za tva nqma da ti oburna vnimanie no ti ti4ai sled men ta taka

Master_88
08-20-2007, 20:45
Аз тия надутите просто не ги забелязвам и изобщо не ги гледам,пък какво остава да тръгна да ги заговарям. Тва са измислени героини,които си живеят в собствен свят и мислят че всичко се върти около тях и че са единствените хубави момичета в БГ :)

plah4eto_
08-20-2007, 21:25
1.nadutite momi4eta obiknovenno sa prekrasni na vyn6en vid,no vsy6tnost sa prosto porednite patki,tyrse6ti zabavlenie i ni6to pove4e 2.tva na mom4e da mu stane gadno zaradi momi4e se slu4va adski rqdko,tka 4e ne se pravete na mn 4uvstvitelni,6ot obiknoveno momi4eto e naranenoto,sduhanoto i t.n
3.6tom iskate vnimanie,davaite go i vie,6ot mi e pisnalo ot idioti,koito si padat po nqkoe momi4e,no si mislqt,4e ako pyrvi pokajat 4uvstavat si,6te gi smetnat za jen4ovci i 6te gi spukat ot ebavki.a ne e taka...

OnFire
08-20-2007, 21:27
shtoto sa typi kurwi.

Miss_Beauty_16
08-22-2007, 18:16
Mi poprincip ako nqkoi mi haresva nqmam ni6to protiv da me zagovori ama ima nqkoi deto te zqpat sqka6 za 1v put vijdat momi4e i posle _ izvinqvai ama moje li da se zapoznaem ...... mi mn qsno 4e ne moje mn e lesno da kaje6 4e edno momi4e e naduto kato te otreje ama zamislql li si se 4e moje bi gre6kata ne e v neq

Сънливка
08-22-2007, 18:30
Точно така.Пък такива нахални момчета се извъдиха напоследък.Спират те на улицата и:"дай няк'ви координати' :smt011 :smt013 .Като ми иде да се обърна такива координати ще му дам ](*,) .Попринцип не отговарям на никого който ме спре на улицата. [-X

Miss_Beauty_16
08-22-2007, 18:32
Mi poprincip ako nqkoi mi haresva nqmam ni6to protiv da me zagovori ama ima nqkoi deto te zqpat sqka6 za 1v put vijdat momi4e i posle _ izvinqvai ama moje li da se zapoznaem ...... mi mn qsno 4e ne moje mn e lesno da kaje6 4e edno momi4e e naduto kato te otreje ama zamislql li si se 4e moje bi gre6kata ne e v neq

08-22-2007, 18:41
абе не всички момичета са надути но е факт че има доста такива екземпляри например наскоро се запознах с една по скайпа и тя не престана да ми повтаря киоллко била красива и колко пъти са и предлагали да станат гаджета.. спуках се от смях .. и чесно казано до ся не бях срещал толкова надута но.. всякви има на тоя свят

#Gravity Of Love#
08-22-2007, 18:42
Не е приятно да те заговаря непознат.. ти си знаеш намеренията.. ама тоя с/у тебе не.. така, че.. не го правете.. по обикновения.. начин.. "Здрасти кукло.. как се казваш..?" Еми сори ама такъв и аз бих отрязала.. :wink: