PDA

View Full Version : Какво мислите за митове като ....



zvezdichkaaa
08-12-2007, 12:09
Какво мислите за митовете за лохнеското чудовище или пък как са построени египетските пирамиди и за всичките онези загадки.Какви други знаете разкажете за тях,вярвате ли и?

`Death`Whore``
08-12-2007, 12:11
Пирамидите са реални. За мен те са чудо не в истинския му смисъл...просто самата техника на построяването им е измислена от гениални хора.

zvezdichkaaa
08-12-2007, 12:24
Да,нямах предвид ,че не са реални но пък някой хора мислят,че са построени от извънземни,защото съм чувала че при пирамидите няма дори малко отклонение дори със см. а при построяването на съвременни сгради почти винаги има някакви отклонения/така да се каже,май не се изразих мн правилно дано ме разбрахте/било то дори с 1 см. или дори мм. при пирамидите всичко е перфектно построено.М/у деругото чужали ли сте,че ако оставиш плод или нещо такова в пирамидата то се запазва по дъгго отклкото в обикновенни условия.Абе мога да продължа да пиша дълго,защото съм доста запалена на тая тема.Та вие сте наред да изкажете мнение.

bulgarche
08-12-2007, 12:26
Да, ама все пак да си ги пльоскаш тез камъчета където си искаш...сега лесно...2-3 пирамиди на ден можем да правим, ама...то с кран и каменните кариери бива

За онуй чудовище...бе има нещо, ама не знам какво е :) Ама дано го има де

ProstoAz
08-12-2007, 12:35
Не съм се замисляла по въпроса и не съм се интересувала много много, но това за плодовете ме заинтригува. Сигурна ли си в това, което казваш? Защото няма никава логика, при положение че при построяването на пирамидите са използвани и някакви радиоактивни материали, от където идва и митът за проклятието на фараона, според който ако влезеш в някоя пирамида ще умреш.

zvezdichkaaa
08-12-2007, 12:42
Ми в този научнопопулярен филм,който гледах сложиха 1/2 от ябълка в нещо като минимакет на истинската пирамида и другата положина на масата и след няколко дни тази половина която беше в пирамидката бе останала свежа,а другата в/у масата бе сасипана.Незнам дали е вярно просто казвам това което съм гледала пък и съм чужала подобни историй.

Mitakaaaa
08-12-2007, 13:11
За 4удовището Лох Нес нз дали е вярно...оба4е влез във Youtube.com напипи Loch Ness май така се пишеше :) и гледай :) и аз един ден се бех запалил и изледах толкоз видеота ...ам ддз

IKisseDAGirL
08-12-2007, 14:34
Не съм се замисляла по въпроса и не съм се интересувала много много, но това за плодовете ме заинтригува. Сигурна ли си в това, което казваш? Защото няма никава логика, при положение че при построяването на пирамидите са използвани и някакви радиоактивни материали, от където идва и митът за проклятието на фараона, според който ако влезеш в някоя пирамида ще умреш.
Аз също мога да потвърдя това, което каза lonely in my live, защото съм била на екскурзия в Египет и когато ходихме при пирамидите, екскурзоводът ни обясни същото. :-s Освен това каза, че все още не е станало ясно поради каква причина се получава така. :-k

08-12-2007, 16:52
Не съм се замисляла по въпроса и не съм се интересувала много много, но това за плодовете ме заинтригува. Сигурна ли си в това, което казваш? Защото няма никава логика, при положение че при построяването на пирамидите са използвани и някакви радиоактивни материали, от където идва и митът за проклятието на фараона, според който ако влезеш в някоя пирамида ще умреш.
Аз също мога да потвърдя това, което каза lonely in my live, защото съм била на екскурзия в Египет и когато ходихме при пирамидите, екскурзоводът ни обясни същото. :-s Освен това каза, че все още не е станало ясно поради каква причина се получава така. :-k da i ako ima6 razni rani izgarqniq i tem podobni sa opravqli za 2-3 dena

LunaTriCk
08-12-2007, 21:00
префектни са за сценарии на филми :lol:

`DeePurple`
08-12-2007, 21:04
Не съм се замисляла по въпроса и не съм се интересувала много много, но това за плодовете ме заинтригува. Сигурна ли си в това, което казваш? Защото няма никава логика, при положение че при построяването на пирамидите са използвани и някакви радиоактивни материали, от където идва и митът за проклятието на фараона, според който ако влезеш в някоя пирамида ще умреш.
Аз също мога да потвърдя това, което каза lonely in my live, защото съм била на екскурзия в Египет и когато ходихме при пирамидите, екскурзоводът ни обясни същото. :-s Освен това каза, че все още не е станало ясно поради каква причина се получава така. :-k

Да, сто проклятия на фараона има, как иначе...Затова човекът,дето е влязъл пръв в Хеопсовата, е доживял щастливо 70тата си годишнина...

ProstoAz
08-13-2007, 09:18
Така се говори, бе...
Иначе той не е седял вътре няколко дни, та да се облъчи едно хубаво, нали?

COLT
08-13-2007, 10:14
и накрая сички , ке отидем във Валхала. :-({|=

quench
08-13-2007, 12:06
аз съм пробвал номера с пирамидата

лошото за мен е, че съм гаден физиократ/емпирик...

...иииии подейства....

само че важното е да направиш точно хеопсовата пирамида и да я разположиш правилно

пробвал съм с парче месо - то изсъхна, но не се развали

други три парчета месо - контролни образци - се развалиха

експеримента беше проведен в гаража на дядо ми

чувствам се ужасно....

siXt_senSe
08-13-2007, 12:11
Определено има нещо тайнтвено в пирамидите.Не мога да си представя дори такъв робски труд,който описват за строителите им....малко невъзможно ми е....но съм склонна да вярвам и за историята с извънземните :::