PDA

View Full Version : белези от комедони,4ерни то4ки?!?!



monityY
08-12-2007, 12:20
:( до колкото знам комедоните и 4ерните то4ки са едно и съ6то не6то,имам мн такижа на носа и о6те преди врееме а и сега си стискам по някоя,знам 4е те не трябва да се стискат и е трябвало да отида на козметик,ама не ми се даваха пари и по4нах така.. е сега иам малки съвсем малки дуп4ици,т.е белези или нз кфо... добре 4е слагам фондютен и пудра да се покрият малко,но знаете ли не6то с което се оправят такива белези или както си мисля и аз безнадежден е слу4ая? [-( [-o<

I'm~peRfecT~F
08-12-2007, 13:41
mila ne e beznadejden i az bqh pylna s komedoni po nosa .. i az si gi stiskah, shot ne mi se davaha pari, nito za nqkvi losioni, oshte po malko za kozmetik... :-D i vinagi mi ostavaha ranichki :smt017 ama si minavat spoks po dobre ne se maji s toq fondioten...ostavi gi da dishat te za tva ne se zatvarqt .. ako ne ti se davat pari za kozmetik vzemi si produkt ot seriikata Clean and Clear dosta sa dobri-men mi poizchisti dosta komedoni mnogo sym dovolna \:D/

monityY
08-12-2007, 13:45
az nqqm rani iam dupki malki dup4ici tfa e kako ima da di6at te ve4e sa si dupki kak 6e se zapulnat obratno,az ne pitam s kakvo da se maja za da si mahna 4etnite to4ki a za da si mahna belezite ot tqh... a bez fonfiuten nqma da da ne izlqza prosto kato nqkoi zastane blizo do mene se vijdat i e kofti nosa mi da e nekaf na dupki i nabru4kan ](*,)

belerofone
08-12-2007, 18:07
Първо ако се поинтересуваш малко ще разбереш , че това което описваш не е едно и също.....Второ начин за оправянето на белязана кожа има....Нарича се ПИЛИНГ....Направи си гликолов или химически ако е тежък случая....Направи го в добър салон....Трето понеже не ти се дават пари а и сигурно очакваш да стане от днес за утре ще ти дам още една идейка....Кожата се обновява на всеки 7 седмици....Това което можеш да и помогнеш е да си вземеш масажен гел....Или ексфолиант....Без значение какъв....Това с времето ще те оттърве от пробемите....Мен лично ме съмнява да се справиш много добре ако не си провела някакв конултация с козметик или дерматолог....

Безплатен съвет....От поста ти личи пълната липса на клутура по отношение на кажата ....Информирай се малко....Ако имаш затруднения ще ти постна пълни обяснения как да се потдържаш и да се грижиш най-вече за лицето си....

monityY
08-12-2007, 18:11
ok dai skype?

find_m3
08-12-2007, 19:25
Еми и аз моя го стискам нон-стоп и ще стане гаден скоро време ама няма згледи да престана,ако някой има нещо за мазане да казва ,че и мен ме интересува