PDA

View Full Version : Цикъла ми закъснява...



rabelie
08-12-2007, 12:53
Имам леки съмнения и притеснения, защото с гаджето ми често правим секс без презерватив, но никога не е имало повод за страх или друго, но сега ми закъснява повече от нормалното... Не си следя цикъла и не знам с колко точно, и без това никога не е с еднаква продължителност, дати на почване и свършване и т.н. Но общо взето в началото на месеца би трябвало да ми идва. Сега вече е 12ти и е почти средата на август...

Какво бихте ми препоръчали да направя?

Изпих едно противозачатъчно хапче за успокоение, но със сигурност вече е късно за такива мерки, просто трябваше да направя нещо.

sladkish_14
08-12-2007, 13:01
Защо го правите без презерватив? :roll: А иначе иди на Гинеколог,ние как можем да знаем какво ти е :roll: Може и да си бременна може и да са други причини...А ти колко време след секса пи хапче?Може да е било късно вече,ако искаш изчакай още 1-2 дена и ако не дойде тогава утиди на Гинеколог,но във всеки случай трябва да идеш!Според мен де :roll: ...Късмет!Дано ако не си готова да нямаш бебче :smt006

monityY
08-12-2007, 13:02
xodi si napravi edin test i 6e razbere6 dali si bremenna,no sled kato go rpavite bez prezervativ tuko vij moje i da si... ot druga strana 12 dena ne sa mn ;) na mene su6to mi zakusnq s tolkova minaliq mesec i adski mn se upla6ih,no az sex ne pravq taka 4e... moje da e ot jegite kakto prepdolagam be6e pri men ili ako pie6 mn voda kakto pieh az po 1l na den moje da zadurja6 te4nosti i sig si ka4ila 2-3kg.. ta ako pie6 voda po mn q namali,moje6 da si izmie6 rkakata s gore6ta voda,dano pomogne... ako ne idi na ginekolog,no 1vo si napravi test tova e nai vajnoto ;) ... i btw vodi si kalendar4e za da znae6 koga to4no ttrqbva da ti doide cikula i t.n 4e kato otide6 na ginekolog sig 6e ti iska i ti kfo 6e mu kae6?

08-12-2007, 13:03
На 18 съм и въобще не искам да си мисля за такива неща, изпотявам се от страх при мисълта...

Без презерватив го правим, защото и на двамата ни харесва повече, а и винаги е внимателен при свършването.

Освен гинеколога друго мога ли да направя преди това?

monityY
08-12-2007, 13:04
TEST! ](*,)

08-12-2007, 13:04
Да, ако всичко е ок почвам сериозно да водя календарче и няма да забравям.

Иначе тест ще си направя, но знам по принцип че тия тестове показват реален резултат 1 месец след въпросния секс? Или не?

Все пак ще си взема...

monityY
08-12-2007, 13:06
ne e 1 mesec pone az nz da e taka moje6 da si naprai6 test o6te sled 10 dena ;) ve4e sa minali taka4e si zemi :P

08-12-2007, 13:11
ок, благодаря за информацията, ще си взема тест... дано всичко да е наред и да мога да разчитам на резултата му ако е отрицателен.

monityY
08-12-2007, 13:14
za seki slu4ai posle moje6 da si zeme6 nekaf dr i da si naprai6 2ri za da si sigurna ;)

sladkish_14
08-12-2007, 13:27
Ами успех тогава!Самоче все пак,ако не си бременна(което найстина ти го пожелавам)Иди пак на лекар може да има друго все пак :roll: Секса без презерватив е опасен,нали така батковци и какички? :-D ..Пиши ни какво е станало,аз личко се интересувам O:)

love_actually
08-12-2007, 14:17
Хораа не го правете беэ презерватив...Ма сега е късно вече за лекций.Според мен трябва да отидеш до аптеката и да си вземеш тест за бременост,защото може и да си забременяла,но споко не е сигурно :wink:

DIVINE_TIME
08-12-2007, 19:07
Мда.. Явно американците са напълно прави,че дават пълнолетие на 21... На доста 18 годишни,още не им е дошъл акъла в главата...
Как може да не си следи цикъла,да не знае кога ще й дойде,кога ще й свърши и при това да прави секс без презерватив .... #-o

krem4et0
08-12-2007, 19:12
Нямам думи просто. На 18, не си следи цикъла и прави незащитен секс. Освен това пие противозачатъчни при реална вероятност да е бременна. И я е страх от гинеколог.............Ама да се разчекваш пред гаджето си и да не се пазите не те е страх. Бебето е 1 на ръка, а болести? момиче дано ти се размине, но секс без кондом само, защото така е по-хубаво и при този ниска сексуална култура си е живо предизвикване на........щъркела!

rabelie
08-14-2007, 10:41
Ами направих си теста за тези които се интересуват - отрицателен е и явно не съм бременна за щастие, но още не ми е дошло. Мисля си след още няколко дни да направя втори тест, за сигурност... Странно защо така закъснява тогава.

nymphetamine108
08-14-2007, 10:54
Жеги, стрес, не пиеш достатъчно вода може би...
Добре, че си се разминала. Почни да си следиш цикъла бе момиче!!! И с презерватив задължително. Не е важно дали му имаш доверие и дали е внимателен при свършването. На всеки му се случва да не може да прецени. А после ти се притесняваш, нали...

alkobalko
08-14-2007, 10:58
Щом тестът е отрицателен, няма причина да се притесняваш. Има ккуп други причини, който да предизвикат закъсняването му.
Това обаче да ви е за урок, да се научите да се пазите. Вече не сте деца, подхождайте малко по-отговорно към секса.

monityY
08-14-2007, 11:39
emi tfa da ti e za urok... slaga si kaputa i po4vate.. bez prezervativ ne [-X napravi si o6te 1 test da si sigurna a cikula ti 6e doide spx.. az su6to ne si bqh otbelqzvala 2 mesec ili 3 koga da mi doide i svru6i i ne sum naqsno koga tera6e da mi doide oba4e minaliq mesec mi zakusnq 13 dena i se panikiosah ama az ne praa sex taka4e.. ;) 6te ti doide i kato ti doide zimai kalendar4eto i otbelqzvai... a bttw koi kaza 4e trea da pie6 voda,to4no obratnoto..vodata ako pie6 po mnogo zadurja te4nostite i prosto za tfa cikula se bavi ;)

TIMEX
08-14-2007, 11:58
ПРЕЗЕРВАТИВИ !!!!!-Използваите ги !!!

cpynx
08-14-2007, 12:28
Един въпрос... на колко си....?? ако си под 18... тва да правиш секс без презерватив е доста тъпа идея.... но най доброто в тоя случай е да си купиш един тест за бременност... и дано да не е положителен но все пак ако е така... може би най добре е да се посъветваш първо с лекар... и после да предприемаш действия.. :wink:

kalpazanka
08-14-2007, 13:50
Като не искате да ползвате презервативи, си купувайте глобули или минете на противозачатъчни! 10 глобули са около 8 лева!