PDA

View Full Version : Какво да купя на приятелката ми за рожденния и ден?



marinski
08-12-2007, 13:05
s priqtelkata mi sme zaedno ot 7 meseca a tq ytre ima rojden den kakvo da i kypq??? predpo4itam savetite da sa ot momi4eta no i mom4eta moe da davat ideiki.mersi predvaritelno!!!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

monityY
08-12-2007, 13:08
temata ne e za tuk... btw po temata :P ti nai dobre znae6 kakvo obi4a za da preceni6 kakvo da i kupi6,no buket4e cvetq edno parfoum4e ili edin golqm plq6en me4ok,po4ti vinagi sa ot polza ;)

sladkish_14
08-12-2007, 13:13
Дам.. :roll: Ти самия трябва да знаеш от какво се нуждае.Моя знае,че за рождения си ден искам голямо мече от него,защото сме от различни градове и често имам нужда да гушкам нещо(с мисълта за него)..Та :-k помисли малко,а и възрастта има значение!На колко е?Да ти кажа честно всичко ще и хареса,каквото и да е нали е от теб все пак.Иди по магазините и си харесай нещичко за нея,купи и го и готово!Ще го хареса,обедена съм! :smt006...Успех в шопинга :-D

sladkish_14
08-12-2007, 13:16
А и ако има още 2-3 дена до рождения и ден,излезте малко по магазините заедно!Подпитвай я какво и харесва и какво иска да си купи(но примерно сега няма възможност),гледай по какво се заглежда или ако нещо направо си я попитай :roll: ..

08-12-2007, 13:21
Abe tva s mlu6enite igra4ki e dosta izturkano. nqma lo6o da i kupi6 me4e ama ei taka bez povod. za RD trqbva da i kupi6 ne6to po specialno. samo za neq. koeto ne moje da podari6 na drugo momi4e. pomisli kakvi sa interesete i kakvo e specialno za neq

08-12-2007, 13:41
sexy belio :twisted:

flora23
08-12-2007, 13:44
abe kakvoto i da i zeme6 6te se zaradva,vajnoto e da e ot surce i da ne e golqm bokluk ;) a i ti naistina bi trqbvalo da si q poznava6 dostatu4no dobre za da znae6 kakvo bi i haresalo.puka kot tolkova nqma6 ideq po princip moje da probva6 s tradicionnoto-nqkoq drunkulka,plu6ena igra4ka(sega ima edni mn simpati4ni lu6eni surca deto kato gi natisne6 kazvat "obi4am te tolkova mnogo...",ako si pada po takiva raboti),parfum(tukmo ako ne haresva6 neiniq ti 6te i izbere6 takuv, 4e da ti e priqtno na tebe da go use6ta6 ;) ).su6to taka ako obi4a da 4ete,bi trqbvalo da znae6 po kakvbi knigi si pada,moje ne6to takova da i vzeme6.ili moje da obikoli6 malko magazinite za belio da i haresa6 ne6to po-taka :P koeto 6te e do nakakva stepen podaruk i za dvama vi,6toto se pak ti 6te q gleda6 s nego =P~ ;)
em nadqvam se da sum bila polezna.pr prekarvane na RD :D

sladko_dete
08-12-2007, 14:42
Защо не опиташ с дрешка или парфюмче?Ако пък нямаш достатачно парички, купи една хубава рамка от тези за нощното шкафче и сложи ваша снимка там

`Death`Whore``
08-12-2007, 14:43
А и ако има още 2-3 дена до рождения и ден,излезте малко по магазините заедно!Подпитвай я какво и харесва и какво иска да си купи(но примерно сега няма възможност),гледай по какво се заглежда или ако нещо направо си я попитай :roll: ..Не, излезте не разходка и гледайте магазините между другото. И в никакъв случай не я питай какво И харесва, просто наблюдавай. :)

Sam90
08-12-2007, 14:54
^^ Съгласен съм. Не се издавай, за да е по-голяма изненадата ;)

Плюшената играчка, парфюма са винаги работещите варианти. Тях всеки ги знае. Ако искаш да я впечатлиш, може да се постараеш повечко. Не каза с колко пари разполагаш? Ако имаш възможност за някакво бижу, би било хубаво. Разходи се из Мола примерно и разгледай за идеи...
Не забравяй цветята - задължителни са! Може и само една червена роза - не е нужно да се изхвърляш там.
Варианта с дрешката, според мен, не е добър, защото е запазена марка на бабите да подаряват дрешки и чорапи и мисля, че на гаджето си трябва да подариш нещо уникално... нещо като за гадже :)
Идеята за секси бельо, макар и пусната на шега, е доста добра. Ходите 7 месеца и предполагам, че правите секс. Ако сте по-разкрепостени може да пробваш и със секс играчка .. (и ако имаш годинките, за да я купиш ;) ).......

Ето ти няколко сайта, от където може да черпиш идеи:
http://www.podaraci.bg/
http://www.dar.bg/
http://www.gift.bg/
http://www.svesht.com/
http://www.unikalni.com/

Надявам се, че съм ти помогнал! Успех и приятно прекарване! :)

Someone Special
08-12-2007, 17:46
Az sum probval sekfi gluposti...Primerno kupi i prysten i go zavri v nqkoi oreh..Znae6 kak..s kanakolit i t.n. Podari i torba orehi i i kaji 4e nqkade ima skrito neshto :P Sh ima da se 4udi i da se mae...Drug variant ima iz neta "Obi4am te" na razli4ni ezici..Fani edin list i na ryka prepishi po-golqmata 4ast ot dumite i otdolu napishi neshto ot sorta na "edva li shte razberesh po-golqmata 4ast ot tezi dumi, no te zna4at samo 1 a imenno Obi4am te" Zavisi kfo iskash da i podarish..Az ti kazvam za neshta koito sa s po-golqma dushevna stoinost..Az materialnite podaraci gi praveh bez povod..taka beshe nai-sladko..na povod se takiva raboti izmislqm :P

russianmafiaboss
08-12-2007, 17:51
ти тъп ли си С ГАДЖЕТО СТЕ ОТ 7 МЕСЕЦА, не знаеш ли какво тя харесва?
А и в последен ден да питаш за това? В ПОСЛЕДЕН ДЕН??? ти изобщо обичаш ли я??

Shogi
08-12-2007, 17:54
ти тъп ли си С ГАДЖЕТО СТЕ ОТ 7 МЕСЕЦА, не знаеш ли какво тя харесва?
А и в последен ден да питаш за това? В ПОСЛЕДЕН ДЕН??? ти изобщо обичаш ли я??
You Said It!

marinski
08-12-2007, 20:51
obi4kam si mnogo priqtelkata. za drehi i as si misleh ama ako ne i haresat!!!tq e na 15 a parite nqmat zna4enie 6tom stava dyma za neq!!!

08-12-2007, 20:54
analna sve6t i kupi, daje kupi dve, i edna za teb.

Shogi
08-12-2007, 21:17
Незнам кфо да ти кажа пич..Истината е, че наистина ти си познаваш най-добре момичето..Сега..аз съм правил и големи и малки подаръци и мога да ти кажа, че парите са от най-малко значение...Ако вложиш повече мисъл и изобретателност (а това не става от днес за утре..Аз примерно мислех месеци преди повода..) би могло да се получи адски готино..Ако идеш и просто купиш нещо от магазина, макар и с любов, то ще има по-малка стойност от нещо направено от теб или старанието по дадена изненада..Мисли..за съжаление късно си се сетил :smt011

SuN4o_F
08-12-2007, 22:14
kakvoto iska6 i vzimai ... no kam podaraka 6te e jestoko ako vmakne6 edin POPPERS...sled tova edin sex i 6te e po-dovolna ot vsqkoga garantiram ti

Плякам Майки
08-12-2007, 22:33
Подари и твой чорапи. Знам ви аз фетишисти сте!

russianmafiaboss
08-14-2007, 12:54
Подари и твой чорапи. Знам ви аз фетишисти сте!
:D :D :D хахахахаха

MayKyTy
08-14-2007, 13:05
Подари и парфюм или някакво бижу е естествено не се изхвърляй с парите (някой хора се комплексират когато им се подаряват скъпи подаръци) ..... \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

DGD1.8
08-14-2007, 17:20
Sekira-da si otreje tupata glava 4e se e hvanala s takuv kat tebe ;/

DGD1.9
08-14-2007, 17:22
s priqtelkata mi sme zaedno ot 7 meseca a tq ytre ima rojden den kakvo da i kypq??? predpo4itam savetite da sa ot momi4eta no i mom4eta moe da davat ideiki.mersi predvaritelno!!!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

Купи и плюшено мече със закъснител и 2 червени рози в знак на съболезнованията си след това и кажи rest in peace много ще се зарадва успех.

Калин4о
08-16-2007, 15:10
вибратор :twisted: