PDA

View Full Version : Нещо лудо...



Co0l
08-12-2007, 14:13
Abe kvi sa nai-golemite idiot6tini koito ste pravili ...se6tate se ne6to ...Crazy ...? :wink: :smt118 :smt082

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Ули4на_Превъзходна
08-12-2007, 14:33
Не знам дали тва е мн по темата ама аз в 6 клас си пробих ръката с дръжката на вратата.

Sweet__baby
08-12-2007, 18:12
ОоОоО на идиотштините съм царица :smt005 :smt005 :smt005
Цепила съм си петата с острото на веригата на колелото, удряла съм си главата без да искам в 1 радиатор...абе още куп такива... :smt005
А и преди 2 седмици си спуках една вена на дланта на едната ръка,щот съм голямо диване... :smt005 :smt005 :smt005

Co0l
08-12-2007, 18:26
:D I az sam imala mn takia momenti .... :smt005

find_m3
08-12-2007, 19:19
Това за паданята

Горяла съм си крака на ауспуха на мотор,падала съм на ръба на бордюр мощно..хм това си спомням ,ама като съм била малка съм слизала с леген 2 етажа :smt005 и майка ми ме е пускала с глвата надолу във ваната (още имам ръб на челото).

За нагласени щуротий

Спала съм в една градинка с братовчед ми :smt005 ,ходила съм по пижама на даскало,чупила съм бюро в даскало(скочих върху него със засилка от вратата ) ](*,) и са писах в една тема как се бих с един от моя клас в час пред класната :lol: ....друго не се сещам сега ,ама са тонове ,ако се сетя ще пиша ,но май това са топ

mid_get
08-12-2007, 19:37
Каква идиотщина съм правила ли?! ХАха...ми, сещам се, че като бях на 6, нямаше с какво да си вържа косата и си послужих с дъвката... Не мръдна оная обашка, бахти... :lol: После бях с по-къса косица, ама що - не знам. :smt102 Друго, друго...Падала съм от дърво, оцелявала съм (второто е по-голямата идиотщина от двете :lol:) Карала съм един френд да спи/стои сам в градската... бяхме се хванали на бас, а залога беше който загуби да прекара една нощ сам в градската. Е, още 3ма човека бяхме, за да следим сам ли е... Ми май е това...

Плякам Майки
08-12-2007, 22:24
Abe kvi sa nai-golemite idiot6tini koito ste pravili ...se6tate se ne6to ...Crazy ...? :wink: :smt118 :smt082

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Скачал съм от 5-6-7 метра височина в кашони, храсти и ей такива.

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 04:53
Наскоро избягах от нас в 3 през нощта. След 16 часа ме намериха в стая в Студентски град (а аз съм от Пловдив), слушаща ориенталска музика по бельо, докато до мен лежи моето гадже-горила. Ей тва беше тъпо! :)

Веднъж за пореден път отидох с две съученички при една даскалица да я моля да ме освободи от час. Тя отсе4е "Да не става дума!", но аз нагло и отговорих "Поне чуите причината! Болна съм от... Много страшна болест... И.. Трябва да отида на гинеколог спешно. Може ли съученичките ми да дойдат с мен за морална подкрепа?" и пуснах две сълзи. И тя ме пусна.
Друг път отидох с набинтована ръка при историчката и и казах, че куче ме е хапало. Пуснаха ни трите от часа пак.
Трети път казах, че трите имаме да пишем обяснение в РПУ-то, защото сме се сбили..
Четвърти път казах, че трябва да си нося обяснението в РПУ-то, защото бях избягала от нас (за пръв път казах истината и не ме пуснаха).
Да не забравям и че веднъж наша обща приятелка уж и бяха рязали далака или квото там измислихме и трябваше да и ходим на свиждане.

Веднъж пробвах да направя салто върху леглото.. И то се продъни (имаше носеща греда с диаметър педя, двойно легло е все пак).


Това се сещам засега. :mrgreen:

sasha_90
08-13-2007, 08:22
Има много примери.Не съм "цвете за мирисане"...

Madness
08-13-2007, 11:13
Офф и аз исках да ида по пижама на даскало...
Иначе помня,че веднъж тръгнах за даскало в 4-5 сутринта...Нещо будилника се беше объркал :lol:
Като малка/5-6 годишна примерно/ бях счупила поставката за сапунв банята с глава(а тя беше една такава...керамична и залепена за плочките 8-[ )
Най редовно си прибирам телефона в хладилника,тръгвам да пиша СМС от дистанционното,щтракам в телефона/вместо дистанцията/,хлюба също съм прибирала в хладилника...
Много често/вече по-малко/ гледам да стъпвам по целите плочки като вървя по тротоара...много е зарибяващо...
Абее дребни работи... :-)

Co0l
08-13-2007, 19:41
Az kato malka :oops: ...vednuj sam bila na gosti v lelq mi i otivam da posre6tna lilin4o (ili tam kuvto mi se pada az im vikam po imena :D ) i toi me pra6ta da my zanesa fanelkata v mokroto v ko6a za mrusni drehi :-s a az vmesto tam sam q zanesla v banqta i sam q pysnala v toaletnata :| i kato sam po4nala da q pera s 4etka za toaletna :smt005 :oops: :smt012 ..sa kato se setq po4vam da se smeq kato 6a6ava :smt005 :smt005 [-(
Imala sam mn takia 6tyrotii ....ma sa ne se se6tam :-s :) :wink:

free_cool_GirL
08-14-2007, 11:44
mmm az o po princip bqh poslu6no lape....vedn1j bqh izqla nqk1v sapun...ne to4no qdene mi edno takova malko par4ence go bqh gl1tnala... :smt030 .kato se k1peh sama si bqh izt1rkala liceto s g1bata i sled banqta dva dena liceto mi be6e 4erveno.... :smt086
abe detski ne6ta :D

meh_ch
08-14-2007, 12:56
Нищо кой знае кво.

В четвърти клас сцепих главата на едно лапе с камък. Беше брутаааааално. И после някви идват при мене да ме питат дали знам кой го е направил и аз клатя глава мило. И после в бележника ми имаше забележка "Цепи главата на съученик в междучасието" :-D

А преди месец- два избягах от къщи в 1 през нощта и се върнах в 6 с ена приятелка, която замалко да ме издаде пред родителите. Заспа на дивана до мене, пък историята беше, че била много ранобудна и дошла в 5 да ме викне на разходка :-D

BaiboCo
08-14-2007, 14:00
Eмииии това не се брои че аз съм го направил но набедиха мен. Та един ден сваршихме даскало и с моя френд и още 4-ма слизаме да цакаме баскет а той тупа топката по коридора и некфо 1 званец надна на 5 см от главата ми и замалко да ме удари :D и дойдоха чистачки, учители и ме набедиха парво мен че съм го счупил, после и него и накрая дойде 1 с който трябваше да се чакаме пред училището и го накараха да си даде името, а той даже не беше от нашето училище ;D естествено казахме 4е сме 7ми клас и си измислихме имена, пък и често даваме 80 лева за званец, произведен преди 50 години..

Phoenixheart
08-14-2007, 15:26
хмм скочих посред бял ден трезвен в фонтана на ндк. беше... студено. гсм-а умре

Navixo
08-14-2007, 15:48
От къде да започна...

Заради наще простотии 5 учители по англииски са напуснали.
Целили сме хора от балкона на даскало с презервативи пълни с вода, и уцелихме класната.
Крали сме емблеми на коли (не че много ни трябваха).
Целили сме се с камъни (а те болят).
Катерил съм се до 4тия етаж на даскало по стената.
Пребивал съм се пързаляйки се по дълго и стръмно нанадолнище с скеитбоард(прав, без да знам как да карам).
Веднъж питах едно момиче да и покарам колелото и толкова скачах с него и такива че се разпадна предната гума. Дадох и го ужким всичко наред а тя го подкара и всичко се разглоби.
Целили сме се толкова много с мокри гъби които ако те одарят или паднат близко до теб те правят вир вода.
Карал съм 1 час по магистралата от един град до друг, и после на връщане карахме в 1 през ноща, пак по магистралата.
Изгарял съм си крака на ауспух на мотор милиони пъти.
Напих се толкова много веднъж че се опитвах да карам колело а всеки път падах на главата си, сутринта едвам гледах.
Збих се с едно друго момче и го хвърлих в боклука.
Мятах бутилки пълни с вода в едно посолство а после обвиних ромите в квартала.
Збивали сме се няколко семейства срещу роми защото един от тях плю на една приятелка и всички мъже от 4 семейства се събраха и ги набиха.

И много други от които не се гордея... само малко
:::

Co0l
08-14-2007, 18:44
...........Maleeee :smt005 =D> misleh 4e nema dr takiva sly4ai kato mene ma qvno sam gre6ala .Ne sam edinstvenata koqto ne e v red.... :smt005 ........yay :smt118

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 18:45
Ами последната ми простотия.. (не толкова голяма..) беше мерака ми да карам ролери... 2 пъти паднах.. стана леко заметресение... :-D ама кво да напрая ся... :-D тва което успях да науча е как да падам.. :lol: горките.. хора... дето са ме гледали.. :(
А предпоследната... беше мн яка... бях навън с фр.. и нещо се лигавехме там... после отидохме до един шадраван... и викам на едната аи да влезим... и тя вика ми хубу..... :arrow: отидохме ние на шадравана.. и се качихме на него.. той пръскаше нагоре... и съвсем леко.. ни мокреше... после мойта фр слезе... и след няколко секунди... тва дето пръска си смени посоката... КЪМ МЕН :-D доста яко ме окъпа... цялата бях подгизнала... ама кво да се прави.. лапешка работа..
Имам и доста др ама ме мързи да пиша пък и мн ще ви отегча (не че някой се интересува де :-D :wink: )

Co0l
08-17-2007, 06:31
Az mnoy iskam roleri ma mai 6te se otkaja .. :)

08-17-2007, 11:45
am az ne sam prila 4ak takia nekvi 6turotii,ma se darja kat piqna prez pove4e ot vremeto!ina4e v u4ili6te aa,takova,saborixme parnoto!

woshata
08-17-2007, 12:34
em az vednuj bqh na selo i na rekata s ku4eto..a tam edin vodopad maikoo mnoo visoko be :-D i ne6o ku4eto po4na da lae i besnata GU6 i ot gore ta dolu :twisted: :-D gorkoto ku4e mai ne znae6e da pluva...da po4iva v mir....ne be spasi se ama polu4i traini uvrejdaniq :smt005 :smt005 :smt005

Dead`Paladin
08-17-2007, 20:04
удрял съм шамар на учителя ни по информатика и му чупих очилата :smt005
една идиотка ме изкара извън нерви и я замерих с цяло бюро (добре че не я уцелих) ......като малък съм падал от 4 етаж и съм жив :-D веднъж с приятели развалихме ключалката на учителската стая и 3 часа нямаше дневници.......абе бая калпазанин си падам :smt005

~sweet_girl_th~
08-17-2007, 20:37
Хмммм...Повечето ми идиотщини са били в даскало...Веднъж аз и още няколко мои съученици се бяхме скрили под бюрото на тази по английски.А тя,горката беше толкова заспала...И вече целия клас се хили и то ужасно и тя все още се чуди:"Абе,какво става тук?" :lol: Накрая аз и съучениците ми изскочихме от под бюрото,а тя нашата стреснатата,като се изплаши,залитна събори кофата с водата за дъската и падна. :smt005 :smt005 :smt005 След това целия клас се смя мнооого.И когато казахме на класната за случката и тя започна да се хили и вьобще не ни се кара. ::: :smt005
А наскоро бях на РД на една моя френдка.И РД-то й беше в 5-звезден хотел.По-точно в ресторанта.И аз там се лигавих. :smt005 :smt005 :smt005 Значи първо счупих две чаши нарочно,след това се лигавих пред камерите и ги залях с кока-кола. :smt005 Преди това забравих да спомена,че носих диск с музика и на диска пишеше:Класическа музика в кавички.Това беше рок и хип хоп музика и една друга песен.Първата песен беше онази песничка за Хепи Бърдей ту ю,която я пее един циганин.И беше ужасно смешно,когато я пуснаха,понеже в този ресторант пускат само класическа и блус.Накрая,когато дойде ред за плащане на сметката,сервитьора не идваше и аз му подвикнах:"Ей,чичо,тук едно момиченце иска да ти плати".
И най-лошото е,че след една седмица пак съм на РД на друга френдка в същия хотел и ресторант.Господи,тези хора не намират ли други места за празнуване на РД-то си??? [-o<

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-18-2007, 13:51
въх... да се сетя... когато бях на 8 скочих от мазата на земята... (висока е 2 метра и нещо..) ... уцелях краката ме заболяха но въпреки това продължих да си го правя :lol: щях да си правя обеца на езика без разрешението на родителите ми ... както и да е не стана.. (е не заради мен.. този които щеше да го прави кза че искал разрешение от родител..) 8-[ още... ох таи като ми кажат да се сетя и не мога :lol: само за тъпи неща се сещам... :smt017

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 13:56
Az mnoy iskam roleri ma mai 6te se otkaja .. :)

Хах, що бе забавно е :-D

Reed
08-18-2007, 14:12
удрял съм шамар на учителя ни по информатика и му чупих очилата :smt005
една идиотка ме изкара извън нерви и я замерих с цяло бюро (добре че не я уцелих) ......като малък съм падал от 4 етаж и съм жив :-D веднъж с приятели развалихме ключалката на учителската стая и 3 часа нямаше дневници.......абе бая калпазанин си падам :smt005
пфхаха :lol:

bobka
08-18-2007, 14:25
mi ska4ala sum v reka za da izvadq topka ot 3 metra a vednuj s 1 fr vlezoxme v 1 4ujd dvor za da go razgledame i ot zadnata strana posle se otbixme i v ku6tata koqto be6e pred razru6avane vupreki 4e ot vreme na vreme idvaxa xora.(nai strannoto na taq ku6ta be6e 4e dvora be6e super podurjan a ku6tata edvam se durji na osnovite si)

armani169
08-18-2007, 19:43
Пуснах кучето вкъщи ... #-o Преобърна къщата - в буквалния смисъл !!! :-D

SuNsEt
08-18-2007, 20:11
при мене такива екстри няма :lol:...хах базикам се бе...еми веднъж накарах едно мом4е да с4упи един нов 4ин в даскалото...бутала въм 4ин върху едно моми4е 8-[ (не беше наро4но)Изливала съм вода от 4-тия етаж върху у4еници...веднъж накарах няколко у4еници да протестираме,щото тряяше да се сменя директора...а после стана и цялото у4илище.Даваха го и по новините 8-[ е не беше наро4но де :twisted:

Just_me888
08-18-2007, 20:40
Абе ние като цяло сме готин клас... късаме чувалите с боклук на чистачките,лепим некви гадости по столовете на даскалиците,замеряме с баскетболни топки прозорците...Абе цялото у-щи много ни обича :-D

sherry
08-18-2007, 21:12
Всякакви простотии :lol: :lol:

Редовният номер е с 1 приятелка да вземем метлите на чистачките и да почнем да чистим коридора кълчейки се и пеейки песента на Queen - I want to break freeee! :lol:
Снимахме 1 път с телефона на един съученик "Бягство от затвора" в наши си условия! Главното действащо лице беше 1 друг съученик, а потърпешва беше 1 стена :-$

1 път се нашмъркахме с ... ванилия! Щяхме да имаме контролно по история и искахме да е шумно в стаята, да не се чува, когато разгръщаме пищовите. Та...някой лигльо на базик вика да шмръкнем малко ванилия, че се киха от нея, та ние целия клас си навряхме носовете, после кихахме като луди и всичко миришеше на сладкиш! :smt005

Крили сме дневника от класната, оправяли сме си отсъствия(не аз, а други съученици)

Shadowstrike16
08-19-2007, 01:23
гърмяла ми е пиратка в ръката при опит да е метна под чина и все още имам 20 пръста (+1) няма никви белези нокти меса всичко си е на място късмет извадих пиратката беше слаба ама ми искара акъла от тогава.палили сме катюша в физкултурния салон много яко беше :smt005 . хвърлял съм диня от 8мия етаж върху една жигула с бургаска регистрация после леш :shock: .Чупил съм прозорец на автобус в чакъл и жилката пфф как оцелях нз .брат ми ме е горял с дезедорант и запалка :-D

love_enrique
08-19-2007, 08:25
Ами значи играя си аз с един факел с горящ плик на него и от вятъра найлончето отфръква и ми се залепя на челото :x :lol: Още имам белег 8)
А,и редовно скачам през прозореца(който е само 2 метра и нещо)

devil4e_kiss4e
08-19-2007, 08:38
az mn ne si spomnqm da sam pravila 6tyrotiiki ama sestar mi...dosta...kato malka padna po stalbi6teto kato be6e pregarnala edna neina priqtelka. :-D ...vednaj se blasna v edna stena s koleloto si....kato se be6e zasilila mnogo....... :-D :-D :-D navodnqvala e ka6tata :-D :-D :-D .....ima ogromen beleg na vejdata ot padane ot edna lulka.....a sno6ti padna ot koleloto na gajeto i zaedno s nego....taka se iztrasiha.kato torbi palni sas bokluci :-D :-D :-D :-D

simba007
08-19-2007, 08:42
oooo prostotiiite mi sa mnoooo vsqka sledva6ta e po luda ot predi6nata prostotiiite sa moq jivot

miki4kata_
08-19-2007, 14:47
mi to ima mnogo oba4e sum gi izpozabravila:(
poslednoto be6e kogato se edna fr bqhme v mola i ot parkinga se ozovahme v nqkuv asansior(celiq ot kork)otidohme na"8et" :smt005 (pone taka pi6e6e na kop4eto)tam se ozovahme pri nqkvi ofisi kudet nqma6e nikoi,namerihme si ogromno vuje s baloni zaebano v koridora...zehme go i se iznesohme s nego :smt005 vednuj kat malka se pusnah sus 6taiga(s kolela) po ulicata.ma poneje bratov4ed mi me durje6e na edno dulgo vaje..i kato vujeto se opuna izhvur4ah na dolnata ulica :smt005 (be6e gadno..ima6e mn kruv)..:D a vednuj s vuprosnata fr koqto e po-gore se katerihme po edin blok,oba4e nqkoi izleze na balkona o6te na 2riq et i se vidqhme prinudeni da slezem po-burzo otkolkoto ni pozvolqvat vuzmojnostite nadolo :smt005 abe kvi li ne gluposti sum pravila..ma sa kato nemoga da se setq mn se nerva :smt012
a da..pro4etoh po-gore za teq deto sa 6murkali vaniliq.az 6murkah suha smetana s edni fr i poneje bqhme s edni po-malki deca ot ulicata,se okaza 4e babite im sa me videli mene i edna fr kak q delime na magistralki i sa im zabranili da si igraqt s nas :D (dobre 4e ne jiveq tam).su6to vednuj kat malka tancuvah po ga6ti i nekvo potni4e na balkona s edni fr.si4ki susedi me vidqha:\

CuRly_Doll
08-19-2007, 14:50
Има много примери.Не съм "цвете за мирисане"...
i az sam taka :wink:

08-19-2007, 20:42
Ъъ...наще не знаят че имам пиърс на езика :-$

08-19-2007, 20:55
ako stava duma za prostotiite v daskalo........sral sum v daskalo hodil sum piqn 3-4 puti kvo li ne sme praili i kvo li nqma da praime zanapred :twisted:

08-23-2007, 18:20
ядах сурова медуза... съкс.. има вкус на сопол :-D :-D :-D

Co0l
08-23-2007, 18:55
Pff ....yjasss [-X :-s

nofi
08-25-2007, 22:11
ОоОоО на идиотштините съм царица :smt005 :smt005 :smt005
Цепила съм си петата с острото на веригата на колелото, удряла съм си главата без да искам в 1 радиатор...абе още куп такива... :smt005
Не на идиотщоните, а на сакатлъците!




Куцо, кьораво и сакато тръгнало да обяснява колко е луд/а! Да си луд не означава да направиш нещо нетипично за себе си, а да направиш нещо, което никой друг преди теб не е правил за да задоволи глада на сетивата си!

bLiNdchY
08-27-2007, 13:27
mi mnoo ludorii pravq az ... ! Ocelih gospodina po glavata s gumi4ka ... igrahme horo po angliiski pri direktorkata igrahme na kamyk,nojica, hartiq ima i o6te ama me myrzi da gi pi6a :P

NFW`
08-27-2007, 14:09
Последната беше снощи. Пил бях и не гледах накъде тичам. Накрая набих глава със засилка на един микробус. :-D

Челото ме боли адски. :(

PINK_FLoyD
08-27-2007, 20:17
Писал съм си с горяща пластмаса в трезво състояние по пръстите......тъй като не се получаваше това което исках да напиша адската болка ме накара да спра.

orange
09-01-2007, 12:36
Az li4no sum pravila mn idiot6toni........No nai- presniq mi spomen e otpredi 3 dni. Kum 12 4asa se razmotavahme s priqteli iz kvartala s edna koli4ka ot billa ( predi6niq den q bqhme zadignali)Vozihme se, zasilvahme se......I nakraq se ka4ihme edna moq priqtelka i az. Tq se be6e razkra4ilka. a az se bqh zakle6tila mejdu krakata i. Zasiliha ni mn silno i be6e super , no v edin momentpred nas se izpre4i trotoar i parkirana kola. 4ovekut, koito ni buta6e ne ispq da oburne i se zabihme s orgromna skorost v trotoara, dokolata. Az bqh zakle6tene i ne uspqh da oreagiram. Izspah se kato 6i6e, a friendkata mi padka vurhu men, a sked tva i koli4kata :P

rashito0o
09-01-2007, 12:55
:smt005 :smt005 :smt005 Бях мн лудо лапе от втория етаж съм се таркаляла по стълбите :smt005 :smt005 :smt005 и мн еи такифа идиотщини

namina
09-01-2007, 13:13
щях да се пребия на скоро със колата на бащта ми 8-[ :mrgreen: [-o< O:) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Co0l
11-16-2007, 19:06
Leleeee :-D

slavito007
11-16-2007, 22:47
Ми в последните години се режа по странни начини: поразях си ръката с вилица, на душа, на дистанционното :oops: .
Хвърлял съм яйца по едно такси,като бях малък де.
Амм...веднъж нз какво ми стана, ама бях малък и кат станах от леглото както съм по гащи и потник тръгнах да излизам "да си играя " :D .
Абе много са, после ще допълвам кат се сетя :-D

AnTiBuLLsHiTs
11-17-2007, 07:25
Да се напия и да се спусна с едно колело по един хълм.. :shock: Повече няма да повторя опита.. докато не паднах кефа си беше на макс после и болките бяха също на макс..на другата сутрин като се събудих ми се искаше да не съм пил. [-o<

UnaBletoLoVeU
11-17-2007, 11:37
Веднъж една приятелка ми беше на гости и когато си тръгваше аз отидох да я изпращам и понеже живея в къща трябваше да слизам по стъпалата. Не знам какво ми стана, ама се почудих какво ще стане, ако я блъсна-блъснах я, тя пада 20 стъпала и започна да реве, а аз се уплаших здравата и се заключих в стаята си, като я оставих да реве.
Погребвала съм фасове редом с морковите на баба 8-)
Люляла съм се на полу-счупен клон на дърво, който в крайна сметка се счупи докрай.
С една приятелка влязохме в 1 паркинг, който се строеше и въпреки, че имаше надпис, че се охранява ние влязохме, очаквайки да срещнем полицаи, които да ни изкарат-имаше 2 добермана..просто нз как успяхме да им избягаме-ама успяхме :grin:
Там където съседа си паркира колата издълбахме 10 см дупка за кладенец. Цял ден копахме, а вечерта като се върна и я видя ни накара да я запушим. Да другия ден цял ден копахме пак кладенец, само че под един чемшир-вечерта другата съседка ни се разбуча, че храста, който гледала от толкова време с такова старание вече е останал без корени :twisted:
Бях сложила чашка от сокче на задната гума на едно колело и го дадох на една приятелка, която не може да кара. След 10 секунди се заби в някакви храсти и единственото, което се виждаше бяха краката й.
А сега се сетих, че като бях на 3 и тати си беше оставил колата запалена и аз седнах и без да искам съм натиснала нещо, та тръгнах надолу по улицата и той като излезе бая се шашна и тръгна да ме гони :D
Това съм го правила до 6 годишна, и за жалост потърпевшите момичета, за които говоря са едно и също. Ама не съм го направила нарочно-просто тя е била в неподходящото време на неподходящото място. :neutral:

НяКфъ_МнОгУ_лУдА
11-17-2007, 12:49
хаха толкова много идиотщини съм правила,че... като бях на 8 реших да пробвам дали ще оживея ако скоча от гараж (е оживях) :-P, когато бях 7-ми клас един прозорец падна върху мен докато се мъчех да го отварям леко се счупи в главата ми, но поне не ми наряза главицата :wink: има още много щуротии, но в момента не се сещам... :-o

SlAdKoTo`KoTe
11-18-2007, 14:33
i az mnogo 6turotii sum pravila pove4eto sa bili sas klasa mi.predi nqkolko dena 3 moi frendki bqha napulnili prezurvativi s limonada i edna moq fr.uceli gospojata ni po angliiski posle zaradi nas roditelska sre6ta 6tqha da pravqt :D pukaLI SME PIRADKA VUV FIZKULTURNIQ salon-posle gospodina 6te6e da ni otrepe ama sme jivi.vednuj na edna ekskurziq edin moi priqtel s4upi vratata na kenefa v hotela vsi4ki mnogo se smqhme:D zaklu4va li sme purvoklasnik vuv jenskata toaletna i posle ne mojehme da go otklu4im, edna leli4ka doide i go otklu4i posle mnogo se smqhme ta daje i purvoklasnika koito bqhme zaklu4ili :-D daje minalata godina bqhme vzeli edin kasetofon i go bqhme uveli4ili do dupka i posle 3 u4itelki idvaha da ni sa karat :D ima i o6te mnogo 6turotii no me marzi da pisha

?love_haTe!
11-19-2007, 12:54
Ми аз много глупости си правех като мъничко детенце и
сега усилено продължавам.. 8-)

Като бях на 7 си скочих от втория етаж(бяхме на вилата)..
Нямаше точно определена причина.Бяхме там за десет дена..
Аз още от първия си обещах,че ще направя полет.
Ии когато тати ми съобщи,че ще си тръгнем предварително,аз
реших да си свърша заботата.. :-D Беше си просто профилактичен
скок..горкия гъз,щот падна на някви цигли..майка се побърка обаче.. :-D

Иили пък първото бягане от нас..аз бях на 13.
С кака тогава решихме да се чупим от нас.
Още вечерта си стегнахме партакешите и на сутринта избягахме.
Ии така 4 дена ни нямаше..обикаляхме,спахме по пейки..абе гот..
Жалко,че не избрахме подходящ момент и се наложи януари да спим
по пейките(даже помня дата-15)..За тва какво викане,какво
нещо изтърпяхме с кака..мамето беше получила криза и започна
с някви хапчета,горката..разбихме й сънния часовник.. :-D

Сега се сещам за нещо..съвсем обикновено,но си навлякох
много викане..
Веднъж малко понаправих скандал с даскалка,че
викаха мама и тате(за жалост не можеше да мине само с тате и мама искаха.. :-k )..че директор т.н.т...аз само й казах да си закопчее
полата и тя ме удари..Па стана скандалец..за тва майка имаше
огромно желание да ме изсели,а къде по-големи проблеми
съм им правила.

Сега се сетих..като бях на 6 и си хванах някаква мишчица от
улицата..па я съжалих и си я прибрах в нас..
Гледах я два дена в нас,докато не нахлу в стаята на мама
и не я пропълзя..Тогава се чу:"Ее,гад мръснааа,аааа..Детенцеее,мъ ртво си"..
И мама я уби.. :smt085
За тва аз й се сърдих по дълго,отколкото тя на мен,че
внесох мишок в нас.

Ми сега за тези се сещам,може да не са чак толкова луди,но
заради тях са ми викали най-много.. :)

kPuCkA
11-19-2007, 14:22
отидохме ние на шадравана.. и се качихме на него.. той пръскаше нагоре... и съвсем леко.. ни мокреше... после мойта фр слезе... и след няколко секунди... тва дето пръска си смени посоката... КЪМ МЕН :-D доста яко ме окъпа... цялата бях подгизнала... ама кво да се прави.. лапешка работа..Що ли се сещам за кой шадраван говориш :D :D

dan4ety
11-19-2007, 14:58
Ами незнам колко е крейзи, ама ...

В 4-ти клас лятото. Във фонтана в Добрич (срещу библиотека "Дора Габе", за тези които искат да знаят :-D ). Та бяхме по къси панталонки и потниче, защото беше топло. И ни е топло много. Искаме да се намокрим някъде и като нямаше къде, отидохме до фонтана, защото като по чудо беше включен, и влязахме вътре. Взе, че ни стана забавно и всеки ден седяхме с часове вътре и играхме. Обаче долу, че да не ни виждат, да не ни се скарат. Веднъж беше много мръсно долу, и се качихме горе, от където пада водата. Тама беше чисто, но плитко. Качихме се, влязохме и аз, ей така реших, че искам да седня някъде, защото ме боляха краката. Обаче не исках да излизам и седнах във водата. И след това и приятелките ми последваха моя пример и после 3-те щяхме да се прибирахме с мокри дупета. :-D Обаче не ни бяха удобни гащите и там надбило имаше едно като сергийка стара такава и пъхнахме се отзад и си махнахме гашите и ходехме само по панталонки без гащи :-D

Това стана по-дълго. Сега по-краткото:
Беше зима. Навънка студено. Вали сняг. 3-ти клас бях. И ходих да си взимам нещо сладко да ям. Обаче майка ми държеше сладкото в един шкаф висок. И аз не го стигам и се качих върху един друг шкаф дето беше отдолу. Обаче нали съм проста, не видях, че долу е току що махнатият от котлона чайник и вътре още е гореща водата. Че като скочих и то право във водата. Че като си изгорих крака, че почнах да пискам като ненормална. След това не можех да вървя и не ходих на училище :-D Крака ми беше на мехури и ужасно подут и болеше. Обаче аз съм мазохистче и боли не боли много обичах да си пукам мехурите, заради болката :D Напуках си мехурите и сега имам леки белези :D

Тези са които се сещам, ама ако се сетя за други ще пиша пак ;)