PDA

View Full Version : Крем за рани и белези ?



08-12-2007, 14:23
Здравейте , момче съм на 16 години .

По краката имам надирания от удрания , падания и разни такива , също така на скоро се одрах по лицето , някои ранички съм ги чоплил ( незнам , много обичам да ги чопля ) и са ми останали като кафеви петна , леко сбръчкани а не са толкова сериозни .
Раничката на лицето съм я чоплил но не зарастна както трябва , отначало беше тъмно кафяв цвят след това взе да изсветлява . В момента е светло кафяв цвят . Раничката се намира точно отстрани на устните и е от горе надолу ( все едно ми тече лига от остата :smt013 )
Та въпроса ми е -> знаете ли някои кремове или други средства които помагат да зарастне и да се залат такива рани ? :smt012
Надявам се да ми помогнете . Благодаря предварително. :smt016

08-12-2007, 14:31
Здравейте , момче съм на 16 години .

По краката имам надирания от удрания , падания и разни такива , също така на скоро се одрах по лицето , някои ранички съм ги чоплил ( незнам , много обичам да ги чопля ) и са ми останали като кафеви петна , леко сбръчкани а не са толкова сериозни .
Раничката на лицето не съм я чоплил, но не зарастна както трябва , отначало беше тъмно кафяв цвят ],след това взе да изсветлява . В момента е светло кафяв цвят . Раничката се намира точно отстрани на устните и е от горе надолу ( все едно ми тече лига от остата :smt013 )
Та въпроса ми е -> знаете ли някои кремове или други средства ,които помагат да зарастнат и да се заличат такива рани и белези ? :smt012
Надявам се да ми помогнете . Благодаря предварително. :smt016
Също така , ако може да ми кажете откъде да си ги купя и как да ги използвам . Ще съм ви много благодарен . :smt006

08-12-2007, 15:26
mi za ranite-ne gi tormozete! a za ve4e iztormozenite t.e. belezite si kupete ot aptekata kontraktubeks-nqkvo gel4e za belezi!v rabotata na maika mi lekarite go izpisvali dori za belezi sled operaciq!

08-12-2007, 15:40
Влез в някоя аптека и попитай!

08-12-2007, 17:17
s krem zdrave moje da gi maje6,sa6to taka sam 4uval 4e tetrata pomaga ranite da zazdraveqt po-barzo

Bonbonenata
08-12-2007, 17:57
Бях гледала в някакво списание "Здравей" реклама на някакво мазило. Това списанийце го разпространяват безплатно в аптеките /поне в София/, така че може да си земеш едно да видиш за какво става дума :-k

08-12-2007, 21:18
ще трябва да го пробвам .
Давайте още идеи . Тази раничка която ми е на лицето ? Там кожата е по нежна и по трудно заздравява поне до колкото знам . За там друго кремче ли трябва ?

Mitakaaaa
08-12-2007, 21:31
Зна4и един приятел има операциа от апендесит...(и аз иам ама не съм си купувал нищо..мислех,4е немое се махне)Та неговата операциа е мн дълга...и ми каза 4е си купил некфи кат дездоран4ета оба4е стрували 10 бна...ама си правиш некфа карта и ги зимаш з 5 дена...нз иди в болницата или познат лекар и питай....ина4е операциата за 1 година му е спаднала доста...

KaTinCeTy
08-12-2007, 21:51
Ima edin krem, kazva se ''Vitasin", miri6e adski gadno i na vid e kato mas, no ima stra6en efect. Mnogo hora sa mi kazvali, 4e im e pomagal, dori i premahval belezi ot operacii. Az minalata godina si porqzah kolqnoto ot edna mida na moreto dokato bqh vuv vodata i go izpolzvah, tolkova be6e gaden, 4e go majeh na kolqnoto sus salfetka, no efectut be6e golqm i belega mi iz4ezna. A krem4eto moje da se nameri v aptekite. :wink:

Mitakaaaa
08-12-2007, 22:11
Ima edin krem, kazva se ''Vitasin", miri6e adski gadno i na vid e kato mas, no ima stra6en efect. Mnogo hora sa mi kazvali, 4e im e pomagal, dori i premahval belezi ot operacii. Az minalata godina si porqzah kolqnoto ot edna mida na moreto dokato bqh vuv vodata i go izpolzvah, tolkova be6e gaden, 4e go majeh na kolqnoto sus salfetka, no efectut be6e golqm i belega mi iz4ezna. A krem4eto moje da se nameri v aptekite. :wink:
Ха,а аз таз година целиа ми крак беше нарязан от миди :lol: даже щяха да ми шият едната рани4ка,ама зарасна и с лепило :> и с нищо нема да го мажа да остаа белег не ма интерва :) ше каа 4е съм се бил във Война да спаса Българиа :)

08-17-2007, 14:09
Ima edin krem, kazva se ''Vitasin", miri6e adski gadno i na vid e kato mas, no ima stra6en efect. Mnogo hora sa mi kazvali, 4e im e pomagal, dori i premahval belezi ot operacii. Az minalata godina si porqzah kolqnoto ot edna mida na moreto dokato bqh vuv vodata i go izpolzvah, tolkova be6e gaden, 4e go majeh na kolqnoto sus salfetka, no efectut be6e golqm i belega mi iz4ezna. A krem4eto moje da se nameri v aptekite.




a kolko struva zn li :) :)