PDA

View Full Version : Бременност без цикъл?



08-12-2007, 14:50
moje li da se zabremenee ako nqma6 cikal smisal nikoga ne ti e idvalo a si pravil sex

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

`Death`Whore``
08-12-2007, 14:52
Всъщност е напълно възможно, ако момичето е правило секс точно в деня на овулацията преди предстоящата менструация.

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 14:59
moje li da se zabremenee ako nqma6 cikal smisal nikoga ne ti e idvalo a si pravil sex

Ако те разбирам правилно... Не ми се мисли кой ще е този извратеняк, който да прави секс с момиченце, на което още не му е дошъл първия мензис!

I'm~peRfecT~F
08-12-2007, 15:04
mi ne moje kak she zabremeneesh kato nemash qicekletki ?!!? inache verno she e nekyf izvratenqk kato smetnesh che cikyla idva na 12-13 godishna vyzrast na kolko trqq da e tva dete che da e praila i seks i da nqqq cikyl oshte ne mi sa misli ..

`Death`Whore``
08-12-2007, 15:07
mi ne moje kak she zabremeneesh kato nemash qicekletki ?!!? inache verno she e nekyf izvratenqk kato smetnesh che cikyla idva na 12-13 godishna vyzrast na kolko trqq da e tva dete che da e praila i seks i da nqqq cikyl oshte ne mi sa misli ..
Яйцеклетките са в жената още от раждането И и са милиони :) А ако прочетеш моя пост, може и да осъзнаеш, че е възможно...и даже е доста опасно, защото момичето не знае кога ще И дойде и е възможно да е в овулация винаги.

Sam90
08-12-2007, 15:07
Не може да се забременее, ако момичето още няма мензис....... Но виж може да се прочете учебника по Биология ;)

08-12-2007, 15:36
sq ne ma ebavite, zna4i ne sam bremenna ole ako znaite kak mi olekna

`Death`Whore``
08-12-2007, 15:37
Аз не те ебавам. Ама действай...давай на мъжете да се празнят в теб. :)

Sam90
08-12-2007, 15:37
sq ne ma ebavite, zna4i ne sam bremenna ole ako znaite kak mi olekna
Ти си на около 11-12, нали? :-k

08-12-2007, 15:37
13

Sam90
08-12-2007, 15:40
13
А ти какво мислиш за постъпката си? Смяташ ли я за грешна? Съжаляваш ли? :-k

paola_Rey
08-12-2007, 15:41
#-o #-o #-o v4era6na pikl na 13 godini p1rvo oti6la da sa nae** i sled tva pita pritesnena po forumite dali e bremenna #-o #-o na kade otiva tozi svqt #-o abe momi4e s kav akal go napravi :smt017

sladkish_14
08-12-2007, 15:46
Леле как спокойно си каза 13 #-o #-o #-o направо ще се засрелям,не стига че си супер глупаво момиче,ми чак си се е***а!?Ами влезнала си в сайта,а изобщо не си искала да прегледаш темите!?Аз исках да права секс и знаеш ли какво направих преди да опитам?Влезнах в сайта и си пуснах от 10 страница изчетох всичко до 1-та..И видях че има хора който се опитват да помогнат,но им писва да обесняват все едно и също,щото някой не си правят труда да прочетат малко.Стига пълните хубавото сайт-че с ТЪПИ теми,прочети малко и ще си отговориш!Бременост без цикъл ](*,) ](*,) ](*,) Божеееееееее,а съм 1година от теб,но знам много,много повече!Обогати сексуалната си култура с четене и ако пак ти е неясно питай!Това не си е да влезнете и да си напишете каквото искате и после да си излезнете!Само пълните форума!Марш!

I'm~peRfecT~F
08-12-2007, 15:46
oh mamaiko na 13 godini seks ... tctc ma mila ti ne moi da si iztriesh gyza oshte ma seks she mi prai .. [-X zamisli se predi sledvashtiq pyt

monityY
08-12-2007, 16:23
ne moje!!! kfi sa tiq gluposti 4e imalo 6ans we,vie 4uvate li se.. kategori4no e 4e dokuto ne ti doide menstuaciqta ne moje da se zabremenee kakto ako si na 60g i ve4e nqma6 menzis pak ne moje.. ama nikoi ne e trugnal da se ebe togaa.. ta sega ti e vremeto da se ebe6 bez da ti puka ot ni6to,kat nqma6 cikul.. se pak mogat da nastupqt uslojneniq 6otot sig si malka o6te nz.. a i nqma da e takova udovolstvieto ako si bez menzis ;)

monityY
08-12-2007, 16:25
ei i ne napadaite momi4eto taka,tq prosto pita ;) moje da ne iska da se ebe a samo da znae informativno ili za nqkoq fr... osven tfa i da se ebe problema si e nein ne i se mesete [-X

DIVINE_TIME
08-12-2007, 19:03
mi ne moje kak she zabremeneesh kato nemash qicekletki ?!!? inache verno she e nekyf izvratenqk kato smetnesh che cikyla idva na 12-13 godishna vyzrast na kolko trqq da e tva dete che da e praila i seks i da nqqq cikyl oshte ne mi sa misli ..
Яйцеклетките са в жената още от раждането И и са милиони :) А ако прочетеш моя пост, може и да осъзнаеш, че е възможно...и даже е доста опасно, защото момичето не знае кога ще И дойде и е възможно да е в овулация винаги.
Съгласна съм с Death Whore! Но не съм съгласна с другата потребителка,че цикъла идвал на 12 13... На мен ми дойде на 10! :shock: А на моя приятелка на 15! :smt019 :smt019

krem4et0
08-12-2007, 19:04
Всъщност е напълно възможно, ако момичето е правило секс точно в деня на овулацията преди предстоящата менструация.
Такива мнания противоречат на правилата ама-слушайте я! Тя е права. Абсолютно същото щях д напиша. Няма нищо 100% сигурно на този свят. А и интересното е, че поне 2-3 месеца може и да не разбереш, че си бременна...........защото нямаш цикъл!

Naked in the wind
08-12-2007, 19:41
Всъщност е напълно възможно, ако момичето е правило секс точно в деня на овулацията преди предстоящата менструация.
Такива мнания противоречат на правилата ама-слушайте я! Тя е права. Абсолютно същото щях д напиша. Няма нищо 100% сигурно на този свят. А и интересното е, че поне 2-3 месеца може и да не разбереш, че си бременна...........защото нямаш цикъл!

Напълно съгласна съм! А за хората,които не са наясно-да не се правят на разбирачи и да дават глупави съвети от типа на "е** се колкото искаш,няма страшно!".Има страшно,най-малкото може да си лепне някоя болест
:!:

Sweet__baby
08-12-2007, 19:43
#-o #-o #-o v4era6na pikl na 13 godini p1rvo oti6la da sa nae** i sled tva pita pritesnena po forumite dali e bremenna #-o #-o na kade otiva tozi svqt #-o abe momi4e s kav akal go napravi :smt017
:smt017 :smt017 :smt017 ](*,) :smt019

alkobalko
08-13-2007, 07:23
Както казаха вече `Death`Whore`` и krem4et0 има риск.
Дори и да нямаш цикъл не е лошо да се пазите, защото дори да не се стигне до бременност, има много болести, от които не си предпазена.

`Death`Whore``
08-13-2007, 07:25
не съм съгласна с другата потребителка,че цикъла идвал на 12 13... На мен ми дойде на 10! :shock: А на моя приятелка на 15! :smt019 :smt019 [/b]
Това е по принцип. На 12-13 години започва пубертета.

08-13-2007, 11:21
moje li da se zabremenee ako nqma6 cikal smisal nikoga ne ti e idvalo a si pravil sex

Ако те разбирам правилно... Не ми се мисли кой ще е този извратеняк, който да прави секс с момиченце, на което още не му е дошъл първия мензис!

А ако ти кажа че ей такива момиченца, дето не знаят още ебе ли им се пикае ли им се, ми налитат?

DIVINE_TIME
08-13-2007, 11:24
не съм съгласна с другата потребителка,че цикъла идвал на 12 13... На мен ми дойде на 10! :shock: А на моя приятелка на 15! :smt019 :smt019 [/b]
Това е по принцип. На 12-13 години започва пубертета.
Индивидуално е!

MoN4E_LiMoN4E
08-13-2007, 11:31
olele boje na 13 godini si det se vika ni6to ne znae6 za seksa ama pravi6 est 4e moje6 da zabremenee6 kat ne si go u4ila i tolkoz ti se prai se obrazovai predi tva 4e tolkoz ne6ta moje6 da si lepne6 taka a hi4 ne se uspokoqvai 4e en si bremenna kato porasne6 o6te malko i tva 6te u4i6 po biologiq ama te horata v teq u4ebnici precenqvat v koi klas kakvo trqbva da se u4i 6tom ne si go u4ila i ne go znae6 prosto ozna4ava 4e ne trqbva da pravi6 seks a i nali ne ti e do6lo o6te 4e toi organizma ti ne e podgotven malele kakvi hora

Leksi23
08-13-2007, 11:33
Всъщност е напълно възможно, ако момичето е правило секс точно в деня на овулацията преди предстоящата менструация.
:arrow: подкрепям

08-13-2007, 14:38
`Death`Whore`` написа:
Всъщност е напълно възможно, ако момичето е правило секс точно в деня на овулацията преди предстоящата менструация.

Точно това е правилният отговор тя да не би да зане кога точно и предстои 1-та менструация :smt011 Така че някви тъпи малки пикли да не се правят на много знаещии да ми приказват тука,че било невъсможно! Вместо да ми се изявявате като "компетентни" вземете почетете малко и се образоваоите защото не сте нищо повече от тая дето на 13 е отишла да се наебе без да му мисли! Като чета к'во пишете и се хващам за главата колко невежи сте, ама искате да ходите да се ебете щото ви е присърбяла оная работа #-o :smt011 Може да съм малко рязка, ама така е дечица ако исакате по-рано да започнете да водите полов живот 1-во се образовайте и като не знаете си мълчете по-добре вместо да сте така сигурни в грешните си твърдения! Утре ще излъжете така някоя ваша приятелка дето ви вярва,че много занете и само проблеми ще си има заради вас.

08-13-2007, 14:50
monityY:
"ne moje!!! kfi sa tiq gluposti 4e imalo 6ans we,vie 4uvate li se.. kategori4no e 4e dokuto ne ti doide menstuaciqta ne moje da se zabremenee kakto ako si na 60g i ve4e nqma6 menzis pak ne moje.."

Нека да подчертая всъщност,че последния коментар го написах наи-жече заради теб моито момиче! Нека ти обесня каква е разликата,когато си на 13 и 60. На 60 г и изобщо когато вената е вече в менопаузата организма и наистина не произвежда яйцеклетки, докато когато е на 13 и предстои да получи 1-та и менструация има яуцеклетка! Мове да е след 1 година чак,а мове и да е същия месец никои незнае! А ти може пък да знаеш ,звездите да ти го говорят и за т'ваа да си толкова сигурна :smt019

marina star
08-13-2007, 15:29
mi ne moje kak she zabremeneesh kato nemash qicekletki ?!!? inache verno she e nekyf izvratenqk kato smetnesh che cikyla idva na 12-13 godishna vyzrast na kolko trqq da e tva dete che da e praila i seks i da nqqq cikyl oshte ne mi sa misli ..
Яйцеклетките са в жената още от раждането И и са милиони :) А ако прочетеш моя пост, може и да осъзнаеш, че е възможно...и даже е доста опасно, защото момичето не знае кога ще И дойде и е възможно да е в овулация винаги.

teoreti4no si prava,no na praktika vazmojnostta e mn malka,trqq da si golqm karak da uceli6 to4no tozi moment

ice_cream_f
08-13-2007, 16:10
Pffff mn qsno 4e ne moje da zabremenee6 6tom o6te nqma6 cikul ](*,); No spored mene trqbva da se zamisli6 za glupavata si postupka!Az sum na 14 i ti go kazvam suvsem iskrenno! Nikoga ne bix postupila kato tebe! Nqkoi hora sa pravi 4e to si e adski izvrateno!!!! :smt019

08-13-2007, 19:23
ami vamojnostta e malka,no naistina moje da uceli6 1 ovulaciq!ina4e naitina tq moje samo da pita!vaob6te kvo i se barkate na momi4eto!moje da e na 13,no da e psixi4eski gotva,a moje bi i fizi4eski!ako stava na vapros puberteta pri vseki e razli4en!eto za6to tq nqma cikal[tva ne go razbrax mn,no se 1],ima momi4eta s cikal ot 10g,dr s ot 16g,a da pazi bog nqkoi,koito sa bez matka i nikoga nqmat!

mir4ovski
08-13-2007, 19:50
ne moje!!! kfi sa tiq gluposti 4e imalo 6ans we,vie 4uvate li se.. kategori4no e 4e dokuto ne ti doide menstuaciqta ne moje da se zabremenee kakto ako si na 60g i ve4e nqma6 menzis pak ne moje.. ama nikoi ne e trugnal da se ebe togaa.. ta sega ti e vremeto da se ebe6 bez da ti puka ot ni6to,kat nqma6 cikul.. se pak mogat da nastupqt uslojneniq 6otot sig si malka o6te nz.. a i nqma da e takova udovolstvieto ako si bez menzis ;)
sorry ama sha te oprovergaq menstryaciqta na praktika e izhvarlqne na neoplodenata qicekletka taka 4e predi da ti doide qicekletkata e godna za opolojdane(taka nare4enata OVULACIQ)tai kato parvata ovulaciq PREDHOJDA parvata menstryaciq qicekletkata e godna za oplojdane.TAKA 4E DA MOJE6 DA ZABREMENEE6 PREDI PARVATA SI MENSTRYACIQ!!!!!!TVA ZAEMETE GO ZAPOMNETE NAI-NAKRAQ

Made_of_Pain
08-13-2007, 20:01
Всъщност е напълно възможно, ако момичето е правило секс точно в деня на овулацията преди предстоящата менструация.


Така е


А тука гъмжи от тъпаци.
Групово Ви е поразила безмерната простотия

mir4ovski
08-13-2007, 20:08
Всъщност е напълно възможно, ако момичето е правило секс точно в деня на овулацията преди предстоящата менструация.


Така е


А тука гъмжи от тъпаци.
Групово Ви е поразила безмерната простотия
savsem sam saglasna [-X