PDA

View Full Version : Пак женски проблеми :(



otchaqna
08-12-2007, 15:55
ufff,hora mn mi e kofti,zna4i vuv vtorinik zaminavam na more,cikula mi trq da doide nqkade 20/21,a dnes ne6to samnitelno me pobolqva korem4e,onaq tupa bolka predi da ti doide,tova 6te e egati fal6a,otivam na more za pruv put s priqtlka samo i da se polu4i taka,ne iskaaam,pls helpaite,kakvo moga da napravq,v doma6ni usloviq,ne iskam da vzimam razni hap4eta,predniq mesec pih 4e iskah da mi doide po-rano,da znaete drugi na4ini?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника и заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

I'm~peRfecT~F
08-12-2007, 16:07
abe imashe neshto s topla voda .. ama ne sym sigurna :roll:

08-12-2007, 16:09
Е, сега в другия раздел четох, че за да ти дойде по рано пиеш мляко с канела :smt017
Иначе какъв е проблема да ти дойде сега и като отидеш на море, вторник ще ти е почти трети ден?

otchaqna
08-12-2007, 16:13
problema e tam 4e 6te stoq samo 5 dena a kato znam kolko "kratko" mi trae cikula,ne moga da riskuvam

08-12-2007, 16:29
Ох, аз май не разбрах. Ти сега искаш да не ти идва, защото ще ходиш на море? Възможно е и да не ти дойде, нали не сега му е датата. И все пак дори да ти дойде когато и да било, какъв е проблема? Аз и в други теми съм го писала, че ми е много странно с това чудене какво трябва да направиш, за да не ти дойде.

Идва ти, отиваш си на море, караш си морето, свършва ти, прибираш се.
Отиваш на море, идва ти, караш си морето, прибираш се, свършва ти.

От както е почнало да ми идва, винаги е бил един от гореспоменатите случаи. И за тези години само едно лято не съм ходила на море, но тогава пролетта ходих в Испания и това да не се къпеш два дни и да си в цикъл (да са ти първите дни) е просто....не мога да го опиша. Проблем ми е било като бях на 12-14, после се отраках, разбрах, че има такова чудо (наистина дар Божи) като тампон и нямам ядове.

kalpazanka
08-12-2007, 16:40
Вярно, тампонът е добро решение, но е къде-къде по-добре да нямаш грижи да го сменяш след всяко топване във водата. Затова си има и съответните хапченца.

emilythestrange
08-12-2007, 17:00
хапчетата много ти бъркат хормоните

Kisses_P
08-12-2007, 17:13
Имай в предвид,че климатът също оказва влияние и може да ти дойде по-рано.Щом си пила предния месец хапчета, ти остава да се молиш да не те хване на морето... а ако ти дойде- тампони