PDA

View Full Version : Тя го изнудва за секс...



:(
08-12-2007, 16:42
Здравейте! Вчера един приятел ми сподели неговата история, който малко ме изплаши. Значи той е на 17 и преди 1 година някъде по това време се е напил и някакво момиче което е по-голямо от него така да се каже се е възползвало от нетрезвото му състояние и са правили секс. Тя много е искала да го прави с него (само за секса без никакви чувства) и е почнала да го изнудва под предлог, че ако не го направят пак, тя ще каже на гаджето си. И са го правили още няколко пъти. Той казва, че вече всичко е приключило между тях, защото тя е скъсала със гаджето си, но аз не мисля така. Днес ми каза, че вчера пак му се е обадила и е искала да се видят. Имам опасения че може да го изнудва пак (като примерно го заплшва да каже на приятелите му или нещо такова). Кажете ми при положение, че когато са го направили за пръв път той е бил на 16, а тя май на 18 и той е бил пиян, това може ли да се с4ита като изнасилване? И към кого да се обърне/какво да направи, за да спре тя да го изнудва? Само не ме съветвайте да каже на родителите си, защото със сигурност няма да го направи. А той много държи на приятелите си и на чуждото мнение попринцип и за нищо на света няма да позволи това да излезе наяве. Какво да направи? Моля ви помогнете ми.

monityY
08-12-2007, 16:46
samo ne mi stana qsno na4i tq go zapla6va 4e 6e kaje na gadjeto mu 4e e spal s neq taka li? 4e tq ot kade 6e poznava gadjeto mu i priqtelite mu?

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 16:46
Трябвало е още първия път като го изнудила да и тегли майната. Сега се е хванал на хорото - ще го играе...

P.С. Може да пробва да прави секс с нея, но да бъде отчайващо зле, де да знам. Или да почне да и досажда, твърдейки, че е влюбен в нея (ест. блъфира) и да я подплаши.

bEbsI
08-12-2007, 16:46
Ми то би трябвало да е мислил по рано ама... не е. И сега да се обърне към някой възрастен на който има доверие поне да го посъветва щом не иска да казва на родителите си или направо да отива в полицията.Никой няма право да те принуждава да правиш каквото и да е без твое съгласие предполагам и приятелят ти го е знаел и въпреки това го е направил ?! Еми щом толкова му пука за чуждото мнение сега да си блъска главата..

Рааз_Ковер
08-12-2007, 16:50
Еми да дойде да изнудва мен ве ! :twisted: :evil: :twisted: :evil:

:(
08-12-2007, 16:58
monityY тя го е изнудвала, че ще каже на НЕЙНОТО гадже

naMy4Ho_KoTe трябвало е ама... инче мерси за съветите. Ще му кажа да пробва

bEbsI не е ли малко късно за полицията. Пък и все пак живеем в България, кой ще му обърне внимание?

:(
08-12-2007, 16:59
Рааз_Ковер ще ти я пратя

FelisDirus
08-12-2007, 17:02
Пфхахахахахах! :smt044
К'ва полиция, бе, к'ви 5 лева?! Ще отиде и ще каже "Извинете, но искам да подам жалба за сексуален тормоз! Тя се възползва от мен!"... о, не, нее.. ще умра от смях!

bebito0o
08-12-2007, 17:04
защо не я съди за принудителен секс чрез изнудване?

:(
08-12-2007, 17:07
bebito0o нали това казвам той не иска да се разчува. Иначе аз ще говоря с него и се надявам да се вразуми и да направи нещо по въпроса.

FirsT_LadY
08-12-2007, 17:09
Не вярвам на тази история,кое момче не иска да прави секс? хах ...
но щом казваш ,той ако е мъж ще и каже две думи и тя ще се спре,ако е страхливец нека да го минат всички мацки ,така де ... ти момче ли си или ?

:(
08-12-2007, 17:12
FirsT_LadY момиче съм

djigi
08-12-2007, 17:31
Я, я... той се напил толкова, че не е могъл да я бутне и да не правят секс, обаче е нямал проблем със "ставането".

Все пак темата е написана много интелигентно, което е рядкост в този форум и..... Нека й каже, че не иска и да не й ходи по дупето, пък да видим какво ще направи тя. Общо взето, ако е момиче ще я обяват за курва, но в случая е момче, така че ще стане герой, заради което най вероятно я е съчинил тази история....

slOw
08-12-2007, 17:58
Жена ми ме изнасилва, пребива, изнудва периодично ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

minava6t 4i4ko :)
08-12-2007, 18:05
Здравейте! Вчера един приятел ми сподели неговата история, който малко ме изплаши. Значи той е на 17 и преди 1 година някъде по това време се е напил и някакво момиче което е по-голямо от него така да се каже се е възползвало от нетрезвото му състояние и са правили секс. Тя много е искала да го прави с него (само за секса без никакви чувства) и е почнала да го изнудва под предлог, че ако не го направят пак, тя ще каже на гаджето си. И са го правили още няколко пъти. Той казва, че вече всичко е приключило между тях, защото тя е скъсала със гаджето си, но аз не мисля така. Днес ми каза, че вчера пак му се е обадила и е искала да се видят. Имам опасения че може да го изнудва пак (като примерно го заплшва да каже на приятелите му или нещо такова). Кажете ми при положение, че когато са го направили за пръв път той е бил на 16, а тя май на 18 и той е бил пиян, това може ли да се с4ита като изнасилване? И към кого да се обърне/какво да направи, за да спре тя да го изнудва? Само не ме съветвайте да каже на родителите си, защото със сигурност няма да го направи. А той много държи на приятелите си и на чуждото мнение попринцип и за нищо на света няма да позволи това да излезе наяве. Какво да направи? Моля ви помогнете ми.
Извинявай ама нещо не ми се връзва цялата работа..мъж да отказва секс от жена..а пък и онази да го изнудва.. :smt012

Jaden
08-12-2007, 18:16
Какво по-хубаво от това-яко мацка да те изнудва да се ебете?Приятеля ти да не е педал?

slOw
08-12-2007, 18:18
Какво по-хубаво от това-яко мацка да те изнудва да се ебете?Приятеля ти да не е педал?
Може би го е страх от путка, момичето е недоразумение на природата или си е просто изявен педераст.

razglezena hlapa4ka
08-12-2007, 18:41
a eto i moeto mnenie po vyprosa... za6to mom4eto trqbva da e gei ? 6tom tq ne mu haresva.. i ne iska da pravi sex s neq, za6to da go pravi? .. a kakvo moje da napravi po vyprosa .. ami da ne i otgovarq.. da ne vdiga telefona ( do kolkoto razbrah tq mu se obajda ) ili pyk nai - lesnoto - da si smeni kartata... a ako sybere malko kuraj..neka da i kaje 4e nqma ve4e da i hodi po gyza... neka q otreje totalno

DIVINE_TIME
08-12-2007, 20:34
След като тя няма чувства към него,може би е удачно,както каза някой по-горе,той да се направи,че е влюбен в нея,да й досажа известно време,след което тя вероятно ще го разкара и така всички ще сме щастливи! :mrgreen:

glezan4e
08-12-2007, 20:36
a eto i moeto mnenie po vyprosa... za6to mom4eto trqbva da e gei ? 6tom tq ne mu haresva.. i ne iska da pravi sex s neq, za6to da go pravi? .. a kakvo moje da napravi po vyprosa .. ami da ne i otgovarq.. da ne vdiga telefona ( do kolkoto razbrah tq mu se obajda ) ili pyk nai - lesnoto - da si smeni kartata... a ako sybere malko kuraj..neka da i kaje 4e nqma ve4e da i hodi po gyza... neka q otreje totalno

eto edno razumno mnenie ... +1

buba01
08-12-2007, 20:38
ами щом толкова държи на приятелката си защо направо не и признае какво става...после вече няма с какво да бъде изнудван!А,ако 2мата си имат доверие тя ще го разбере :-s

08-12-2007, 20:44
a sho pa ako na mene tfa mi se slu4i i taa si vikne gadjeto, kat she mu ebem pi4kata lelina ot boi, pa i jena mu sam ebal pa i nego sam smazal, pa i neq kato she q zaritam, kak she me zaplashva be, kaji mu na toa pi4 da se stegne, i da se izqvi kat muj, basi i da ne obi4a sa bie kat se naloji she se bie, ne e ot stuklo basi, hahahahah ebati temata.
Da doe mene nekfa pa4a da me zaplashva, pa oshte kat me zaplashi she i napraa liceto na lokva draif na zemqta.

08-12-2007, 20:48
a sho pa ako na mene tfa mi se slu4i i taa si vikne gadjeto, kat she mu e**** pi4kata lelina ot boi, pa i jena mu sam e*** pa i nego sam smazal, pa i neq kato she q zaritam, kak she me zaplashva be, kaji mu na toa pi4 da se stegne, i da se izqvi kat muj, basi i da ne obi4a sa bie kat se naloji she se bie, ne e ot stuklo basi, hahahahah ebati temata.
Da doe mene nekfa pa4a da me zaplashva, pa oshte kat me zaplashi she i napraa liceto na lokva draif na zemqta.

I kato se sabudi kakvo stana? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

menta_loverka
08-12-2007, 20:48
Da se naslajdava 6tot pone ima s koi da pravi sex

08-12-2007, 21:02
НЕВЪЗМОЖНО Е ЖЕНА ДА ИЗНАСИЛИ МЪЖ! Нали се сещате, че като го хване синдрома на отвеса няма да стане нищо? Частен случай е ако мацката го насилва, бъркайки му в анала. Определено някой е нахранил автора на тази тема с тъпи оправдания. :roll:

FelisDirus
08-13-2007, 00:38
НЕВЪЗМОЖНО Е ЖЕНА ДА ИЗНАСИЛИ МЪЖ! Нали се сещате, че като го хване синдрома на отвеса няма да стане нищо? Частен случай е ако мацката го насилва, бъркайки му в анала. Определено някой е нахранил автора на тази тема с тъпи оправдания. :roll:


Хахаааа, браво, Госте! Съгласна съм. :mrgreen:

Sevt
08-13-2007, 04:27
И къф е проблема, само тва не мога да разбера оО

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-13-2007, 04:57
:shock: Сто процента оная е грозна,щом момчето се оплаква ..
Еми таая явно е няква мноуу опасна,а :-D
Нека той измисли нещо,с което да я заплаши ( че ще подаде жалба за сексуален тормоз примерно ) и следващия път,когато тя се опита да го изнуди.под предлох,че ше каже на приятелите му или там на който казваше,да и отвърне с неговата заплаха :twisted:
Точно като по сапунките :-({|=

marina star
08-13-2007, 05:51
i kvo toi ne iska da pravi sex s neq,li? :-s :-s :-s

glezan4e
08-13-2007, 07:21
ami qvno mu e omryznalo ot neq....

08-13-2007, 11:23
То е ясно че тя е грозна, ама що ли никой не се сети.