PDA

View Full Version : предложение за туристическа дестинация



мхм
08-12-2007, 16:42
здравейте хора искам да ви помоля да дадете идеи за туристическа дестинация в България
значи леля ми си идва септември месец и ми каза да измисля къде искам да ходя на балкан с нея за 2-3 дена
искам някъде на спокойно място да идем и ако може цените да са нормални, а не от порядъка на 50 лв на вечер :shock:
мерси предварително :wink:

08-12-2007, 17:51
помооощщщ [-o<

Axel_f
08-12-2007, 18:04
Е ти толкова ли не мовеш да си измислиш нещо сама? :roll: Има толкова много места,само желание да има човек :-) Щом искаш на планина-Рила-7те езера например? Или Стара планина връх Ботев или Ком? Или Беклемето ?Има супер много хижи и цените изобщо не са високи :P

AliceSw
08-12-2007, 18:36
хижа Дерменка, в Троянския Балкан, според инфото в нета изглежда добра

08-12-2007, 18:37
просто не съм ходила на планина от 7-годишна и наистина не знам за какво става въпрос :(
та се надявах някой ако знае, ако е ходил някъде на хубава хижичка да каже
п.п. от плд съм за ориентир :wink:

SweetTeEscaPe
08-12-2007, 19:11
Ами аз бих ти препоръчала в Родопите село Арда или село Горна Арда (те се съседни).На 3-4 км от гръцката граница.Цари страхотно спокойствие-хлад,тишина,красота-всичко,от което се нуждае човек,който живее в голям град.Има си доста дестинации,ако не отиваш,само за да си мързелуваш.А ако се заинтригуваш мога да ти препоръчам като къщи за почивка да си наемеш стая - къща "Аргирови" в с.Арда и "Билянска къща" в с.Горна Арда.Е по подробно от това не мога да ти опиша. :D
П.П.А сега се сещам,че и на Говедарци в Рила е мн хубаво. :P

Mimka_sweet
08-12-2007, 19:27
ОооооооооооооооО
Такаааааааааа.............преди няколко часа се върнах от планина.
За първи път ходих и бях негативно настроена отначало , ама то било яко бе :-D (ако изключим мазолите,мизерията,мускулн ата треска ....)

И значи ходихме с една група за 7 дена- първите 5 на хижа Скакавица, а останалите два на хижа Иван Вазов.
Пътя между двете хижи е около 3-4 часа и всички разправяха,че е много труден , ама не беше много труден както и да е .

Така...........другите по-така известни хижи в месноста са "Пилските езера" и "Седемте езера".От тях двете "Рилските езера" е по-луксозна,защото има път до нея.
Нямам си и идея за цените ,ама ся ще ти кажа за наще хижи.


Значи в Скакавица е приемливо,има си "всекидневна" има и една баба дето готви мнооооооооого вкусно :-D
В Иван Вазов пак е приемливо ама е по-малко ,по-сбутано и около тебе голи планини(А до Скакавица-я рекичка,я горичка,че и водопадче) . А за кухнята на Иван Вазов не знам какво да кажа , малко беше соровичко,ама то не ти прави впечатление ,щото през цялото време зяпаш готвача (един около 30 годишен казва се Дидо ,абе ако идеш ще го видиш,мое малко да се поизплашиш в началото :lol: )


Ооооох май не ти помогнах , ама нали тряаше на някой да разкажа :::

И въпреки всичко аз препоръчвам Скакавица !Ако искаш още помощ пиши и ще се опитам да помогна :-D