PDA

View Full Version : Канада, абе луда работа



Navixo
08-12-2007, 20:10
Тия дето са в чужбина знаят как е, всичко освен приятели като в България няма. Искам да знам българите дето са в Канада в кой град сте и що не почнеме да се събираме да си правим кефа както в БГ :D

Jaden
08-12-2007, 22:01
Тия дето са в чужбина знаят как е, всичко освен приятели като в България няма. Искам да знам българите дето са в Канада в кой град сте и що не почнеме да се събираме да си правим кефа както в БГ :D

Прав си пич.Хората не са като българите.Истински приятели могат да бъдат българи само и с тях да си изкарваш добре!!!

_Imaginary_girl_
08-14-2007, 06:45
Хаха е тва е тема за мене! :)
еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал ) :-D

Navixo
08-14-2007, 06:55
Хаха е тва е тема за мене! :)
еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал ) :-D

Как е там, чух че Монтреал е мн. готинко но никой от нас не знае грам френски така че не става за нас да живеем там :lol: .

_Imaginary_girl_
08-14-2007, 07:12
Хаха е тва е тема за мене! :)
еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал ) :-D

Как е там, чух че Монтреал е мн. готинко но никой от нас не знае грам френски така че не става за нас да живеем там :lol: .
Еми добре е да ти кажа,ама те тук са и 2та езика -
и френски и английски.френския е официален,но поне 70%
знаят английски :) че някои и само тФа знаят ...

Navixo
08-14-2007, 07:18
Хаха е тва е тема за мене! :)
еми аз съм в Longueuil ( на 10тина км от Монреал ) :-D

Как е там, чух че Монтреал е мн. готинко но никой от нас не знае грам френски така че не става за нас да живеем там :lol: .
Еми добре е да ти кажа,ама те тук са и 2та езика -
и френски и английски.френския е официален,но поне 70%
знаят английски :) че някои и само тФа знаят ...


Skype-че имаш ли?

Iowa
08-20-2007, 13:11
еми аз съм в Longueuil
а Longueuil..
аз съм в St-Luc (:

как се казваш,ше пишеш ли на лично?

malakalmavt
08-22-2007, 23:03
ей какво става в Канада, как е живота и какво ви харесва за разлика от България? :)

KoRnFlAkE
09-03-2007, 03:22
Еми аз от 3 месеца съм тука. В Монреал съм. :-) Ето скайп: kornflake_f

teenkopele
09-03-2007, 06:12
Аз съм в Калгари. :|

Galcheto
03-21-2008, 06:46
Toronto, Ontario :D

teenkopele
03-23-2008, 17:55
Само по Торонто и Монреал ходите...цЪ-цЪ

Chefinkaaa
05-16-2008, 19:45
Тия дето са в чужбина знаят как е, всичко освен приятели като в България няма. Искам да знам българите дето са в Канада в кой град сте и що не почнеме да се събираме да си правим кефа както в БГ :D

Прав си пич.Хората не са като българите.Истински приятели могат да бъдат българи само и с тях да си изкарваш добре!!!


Не само БЪЛГАРИ, а БЪЛГАРИ които са си в България.. не в чужбина.. в чужбина.. повечето се стремят да оцеляват.. и не се инт мн мн от другия.. рядко се намира свястен БГ , който да не е такъв.. поне тук в Лондон е така.. нз как е по другите страни и аз зареди това мисля че истинските фр.. трудно се правят.. дори някво невъзможно ми се струва.. :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-17-2008, 19:25
Toronto, Ontario :D

аууу и аз съм там !! (: хахаххаха абе пчеличко в калгари по смъртно нема ида.. ще ми замразнат мандаринките! ! ! :? :D

M0M0
05-19-2008, 10:04
ludi li ste be ... Vancouver e istinata :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2008, 17:45
ludi li ste be ... Vancouver e istinata :grin:

тоз па и тои :grin: мен и там ще ми замръзнат мандаринките.. :D чувам че там доста валяло а града е малък :?

Liz
05-20-2008, 01:40
Аз съм в най-забутаната част New Brunswick..

We Will Rock You
06-03-2008, 10:35
Абе май аз лятото цяла Канада трябва да обиколя! :grin: Кажете какъв е живота бе хора!Каква е престъпността и т.н.Кво ядат там...

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-04-2008, 00:14
кфо ядат ????
туи ме подсеща . . .. я живеещите тук даите мнението си :) кефи ли вви храната ? иии кефят ли ви канадците изобщо (говоря за канадци не за имигранти..! ) :) ии още 1 въпросче кефят ли ви как се обличат (пак канадците не другите ) :-D ..
понеже точно на мен тези 3те неща изобщо не ме кефят.. наи вече храната .. отвратителна е .. нз като отида в някои мол и нали ест там има и място където можеш да се наядеш .. така наречените "бързи закуски" там кат ги гледам колко хора са посядали с по 352532 вида яденета пред тях зле ми става... :D

BePoHuKa
08-20-2008, 18:38
Toronto,ON-horata se tupchat mn qko v burgerking i sqkfi takiva..qdat samo mazni hrani shtoto nqmat vreme da gotvqt..parjenie kartofki i sqkfi kalorichni gadoriii!Za tva sa debeli povecheto!A do mantaliteta nqmat nishto obshto s bulgarite ili vuobshte s evropeicite!Te jiveqt za da rabotqt i samo weekenda otivat v nqkoi park i si praqt barbeku i nqkvi takiva..inache mn usmmihnati i spokoini sa ama to nqmat prichina da se nervqt.. a kolkoto do obleklo..nqmat nikakvo chustvo za stil..UJAAS!!A dali kefqt specialno kanadci{ne imigranti} mi to pochti nqma kanadci..tuka specialno v toronto seki 2 e imigrant che moje i poveche nz po skoro segi 3-ti e kanadec..sqkfi zabradeni,cherni.rusnaci,bulgari,qponci..sichko e tuka!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-30-2008, 13:56
BePoHuKa на колко си и от кога си тук? :)

BePoHuKa
08-31-2008, 05:17
a[N]D[i]T[k]a]BePoHuKa на колко си и от кога си тук? :)
:D и ти ли си в Канада 8-) ми на 15 и съм тука ооот...ъмм :-o доста скоро около 3-4 месеца.. :lol:

TheForbiddenFruit
01-12-2009, 21:02
И аз съм в Торонто :)

Darkkiss
01-18-2009, 03:53
То целнтрално онтарио е Българи/Сърби/Италианци "канадци"...

tedi_96
01-21-2009, 21:44
Toronto,ON-horata se tupchat mn qko v burgerking i sqkfi takiva..qdat samo mazni hrani shtoto nqmat vreme da gotvqt..parjenie kartofki i sqkfi kalorichni gadoriii!Za tva sa debeli povecheto!A do mantaliteta nqmat nishto obshto s bulgarite ili vuobshte s evropeicite!Te jiveqt za da rabotqt i samo weekenda otivat v nqkoi park i si praqt barbeku i nqkvi takiva..inache mn usmmihnati i spokoini sa ama to nqmat prichina da se nervqt.. a kolkoto do obleklo..nqmat nikakvo chustvo za stil..UJAAS!!A dali kefqt specialno kanadci{ne imigranti} mi to pochti nqma kanadci..tuka specialno v toronto seki 2 e imigrant che moje i poveche nz po skoro segi 3-ti e kanadec..sqkfi zabradeni,cherni.rusnaci,bulgari,qponci..sichko e tuka!

OoO molq te ti ela v London ujasssss vseki vtori e zagarben ,ujasss tuka sam ot 5 meseca nqkade edva izdarjam hora celiq svqt se e izlql tuka mn se nervq zashtoto nqkoi kato chue London i si misli ''a to e syper mqsto London Golqmoto city pfff'' idemi da se gramna tva e edno golqma selo tapkano sas imigranti ,tolkova mn prestapnici bokluci prosto kakto kazvat horata angliq e na 150 kl izvan london !!! tam deto e spokoistvieto i klasata i istinskite anglchani . :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Darkkiss
01-21-2009, 22:04
Toronto,ON-horata se tupchat mn qko v burgerking i sqkfi takiva..qdat samo mazni hrani shtoto nqmat vreme da gotvqt..parjenie kartofki i sqkfi kalorichni gadoriii!Za tva sa debeli povecheto!A do mantaliteta nqmat nishto obshto s bulgarite ili vuobshte s evropeicite!Te jiveqt za da rabotqt i samo weekenda otivat v nqkoi park i si praqt barbeku i nqkvi takiva..inache mn usmmihnati i spokoini sa ama to nqmat prichina da se nervqt.. a kolkoto do obleklo..nqmat nikakvo chustvo za stil..UJAAS!!A dali kefqt specialno kanadci{ne imigranti} mi to pochti nqma kanadci..tuka specialno v toronto seki 2 e imigrant che moje i poveche nz po skoro segi 3-ti e kanadec..sqkfi zabradeni,cherni.rusnaci,bulgari,qponci..sichko e tuka!

OoO molq te ti ela v London ujasssss vseki vtori e zagarben ,ujasss tuka sam ot 5 meseca nqkade edva izdarjam hora celiq svqt se e izlql tuka mn se nervq zashtoto nqkoi kato chue London i si misli ''a to e syper mqsto London Golqmoto city pfff'' idemi da se gramna tva e edno golqma selo tapkano sas imigranti ,tolkova mn prestapnici bokluci prosto kakto kazvat horata angliq e na 150 kl izvan london !!! tam deto e spokoistvieto i klasata i istinskite anglchani . :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

1. говори на БГ!!!
2. ти не си ли имигрант?
ол забравих като си от 5 месеца там значи си родена там
3. истинските англичани са тея гнусните боклуци пупчивите
4. мноо филми гледаш
5. МЛЪКНИ!!!

LudoMlado
02-16-2009, 10:56
Тез от Торонто аз съм ви съсед, в Хамилтон живея, мн кеф, баш между Торонто и Ниагара. :grin:

Ако искате дайте скайпчета нещо че ми стана интересно са.

LudoMlado
02-16-2009, 10:58
Пък само да добавя, Торонто е мн луд град, и ченгетата те па още по-луди. Мн са странни и хората, абе направо ше полудее човек. Пък иначе за тез дет мечтаят да го посетят този град да ви кажа само, отгоре изглежда добре ама тъмните улички са си винаги опасни :D

Darkkiss
02-16-2009, 15:39
Пък само да добавя, Торонто е мн луд град, и ченгетата те па още по-луди. Мн са странни и хората, абе направо ше полудее човек. Пък иначе за тез дет мечтаят да го посетят този град да ви кажа само, отгоре изглежда добре ама тъмните улички са си винаги опасни :D

я излез от филмите бе село

karitooy
02-16-2009, 17:06
Хах и аз съм от Монреал :D .За трети път идвам в Канада и сега нямам право да се връщам в родината за 2 години .. :( :(

Darkkiss
02-16-2009, 17:32
Хах и аз съм от Монреал :D .За трети път идвам в Канада и сега нямам право да се връщам в родината за 2 години .. :( :(

хаха да не си refuge??
ако си не 2 ми 6 няма се върнеш
после ще те изгонят

karitooy
02-17-2009, 03:07
Хах и аз съм от Монреал :D .За трети път идвам в Канада и сега нямам право да се връщам в родината за 2 години .. :( :(

хаха да не си refuge??
ако си не 2 ми 6 няма се върнеш
после ще те изгонят

Хах, не съм :)
Цялата история е свързана с това че съм идвала тука два пъти и съм се връщала..в момента това ми е третият път.Последно бях напуснала Канада 2006та година и сега дойдох 2009..Имам карта PR и на границата имиграционният консултант ми каза, че две години немога да напускам държавата..явно защото доста време съм отсъствала..

aaasdfghjklll
02-17-2009, 18:40
Оле какви са тези неща, има ли вариант да отида там и да не ми дават да си дойда?! :shock:

karitooy
02-17-2009, 20:53
Оле какви са тези неща, има ли вариант да отида там и да не ми дават да си дойда?! :shock:

Неее глупости ..зависи от ситуацията просто ..аз защото не бях идвала тука отдавна ( 2 години ме нямаше) и затова сега не ми дават да си ходя, защото ще си изгубя статута на Permanent Resident :( И не само за мен а и за цялото ми семейство .. Но ако например си редуваш 6 месеца в Канада, 6 в България не виждам защо да ти направят проблем :P Повечето ми приятели така правят

Darkkiss
02-17-2009, 22:04
Оле какви са тези неща, има ли вариант да отида там и да не ми дават да си дойда?! :shock:

Неее глупости ..зависи от ситуацията просто ..аз защото не бях идвала тука отдавна ( 2 години ме нямаше) и затова сега не ми дават да си ходя, защото ще си изгубя статута на Permanent Resident :( И не само за мен а и за цялото ми семейство .. Но ако например си редуваш 6 месеца в Канада, 6 в България не виждам защо да ти направят проблем :P Повечето ми приятели така правят

и повечето ти приятели няма да земат паспорт
закона казва че трябва да имап 3 години престой от 5 години
а иначе за тфа
излизай през щатите
те така не те водят че си излезнала от страната и после си зимаш паспорт без проблем...

karitooy
02-17-2009, 22:09
Оле какви са тези неща, има ли вариант да отида там и да не ми дават да си дойда?! :shock:

Неее глупости ..зависи от ситуацията просто ..аз защото не бях идвала тука отдавна ( 2 години ме нямаше) и затова сега не ми дават да си ходя, защото ще си изгубя статута на Permanent Resident :( И не само за мен а и за цялото ми семейство .. Но ако например си редуваш 6 месеца в Канада, 6 в България не виждам защо да ти направят проблем :P Повечето ми приятели така правят

и повечето ти приятели няма да земат паспорт
закона казва че трябва да имап 3 години престой от 5 години
а иначе за тфа
излизай през щатите
те така не те водят че си излезнала от страната и после си зимаш паспорт без проблем...

Мерси за съвета! :) Ще се консултирам допълнително ако ми се наложи излизане от страната ..дано няма проблеми

Darkkiss
02-17-2009, 22:31
Оле какви са тези неща, има ли вариант да отида там и да не ми дават да си дойда?! :shock:

Неее глупости ..зависи от ситуацията просто ..аз защото не бях идвала тука отдавна ( 2 години ме нямаше) и затова сега не ми дават да си ходя, защото ще си изгубя статута на Permanent Resident :( И не само за мен а и за цялото ми семейство .. Но ако например си редуваш 6 месеца в Канада, 6 в България не виждам защо да ти направят проблем :P Повечето ми приятели така правят

и повечето ти приятели няма да земат паспорт
закона казва че трябва да имап 3 години престой от 5 години
а иначе за тфа
излизай през щатите
те така не те водят че си излезнала от страната и после си зимаш паспорт без проблем...

Мерси за съвета! :) Ще се консултирам допълнително ако ми се наложи излизане от страната ..дано няма проблеми

дефакто като излизаш преминаваш само през американска граница
а като се връщаш преминаваш само през канадска и те не могат да докажат кога си излезнала за това и те питат и не ти слаидват картата
просто е
това е испробвано и правено 32432 пъти