PDA

View Full Version : разочарована...



..:: Baby ::..
08-12-2007, 19:51
просто искам да споделя с вас разочарованието си..
не стига, че го харесвам ами той без да иска някак си успява да ме върти на пръста си без да иска... чувствам се ужасно меко казано всеки път казва, че ще ми се обади като излиза на кафе и все не ми звъни.. сякаш едва ли не аз го преследвам.. чувствам се по най-гадния начин, който е възможен...

Krem4eto
08-12-2007, 19:55
Такива са момчетата...Щом могат да въртят едно момиче,те непременно се възползват от това...Въобще момчетата гледат по всякакъв начин да се възползват от едно момиче...

Dead`Paladin
08-12-2007, 19:56
к'во да ти кажа...хората имат такива проблеми...а ти още малко си трьгнала да умираш защото не ти се обадил като ходи на кафе.... [-(

mechtaq_za_teb
08-12-2007, 19:57
Ами следващия път не му се връзвай.Докато знае,че си му на разположение по всяко време това ще продължава...Харесай си друго момче,защото явно с това няма да се получи.Успех ;)

MoN4E_LiMoN4E
08-12-2007, 19:59
oo ima6e edin koito me prave6e na glupa4ka nqkolko dni kato predi tova edva li ne mi be6e kazal 4e 6te tragnem i nakraq mi iztarsi 4e haresva druga... taka 4e spox i na men mi be6e gadno sledva6tite nqkolko dena no sled tova ve4e ni6to mi nqma :) abe kaji mu mom4e i ne go obijdai pove4e ( ee tva se otnasq samo za nqkoi ) :wink:

akulkata_f
08-12-2007, 19:59
ebi go v maikata! =D> az taka pravq s takiva!6tom se durji taka zna4i e laino i ne te zaslujava ;-) :::

..:: Baby ::..
08-12-2007, 20:21
к'во да ти кажа...хората имат такива проблеми...а ти още малко си трьгнала да умираш защото не ти се обадил като ходи на кафе.... [-(
не, че съм тръгнала да умирам, просто ми е супер кофти, че се държи така с мен, а това че го харесвам ми задълбава и без това гадното настроение

miloto_girl_4e
08-12-2007, 20:23
Защо реши, че те върти на пръстта си без да иска? :lol:
Всеки човек, когато види, че може да върти на пръстта си някого го прави .. такаче просто ще се наложи да му покажеш, че не може да постъпва така с теб.. Не му се давай :!: Не бъди вечно свободна за него и му покажи, че и той ще трябва да се съобразява с теб :!:

Shinedown
08-12-2007, 20:25
Ако имаш това чувство по-добре обмисли чувствата си, според мен не си струва да тичаш след каквото и да е било.

DIVINE_TIME
08-12-2007, 21:10
За да си му интересна и да му направиш впечатление не трябва да му се натискаш и да го преследваш,дори напротив! Трябва да се правиш на недостъпна,но това разбира се не означава да се надуваш...Ако прекалено много го търсиш,той ще е сигурен,че може да те има,когато пожелае и така нищо няма да стане. Така че поддържай дистанция известно време,изчакай той а те потърси!

vvs_go
08-12-2007, 21:12
i jenite ste takiva

MajeStic
08-12-2007, 21:13
Такива са момчетата...Щом могат да въртят едно момиче,те непременно се възползват от това...Въобще момчетата гледат по всякакъв начин да се възползват от едно момиче...

Същото мога да твърдя и за момичетата...

DIVINE_TIME
08-12-2007, 21:18
Такива са момчетата...Щом могат да въртят едно момиче,те непременно се възползват от това...Въобще момчетата гледат по всякакъв начин да се възползват от едно момиче...

Същото мога да твърдя и за момичетата...
Majestic,прав си,да ти кажа... :-k Ама това май е нормално,всички обичаме предизвикателствата! :wink:

MajeStic
08-12-2007, 21:21
Такива са момчетата...Щом могат да въртят едно момиче,те непременно се възползват от това...Въобще момчетата гледат по всякакъв начин да се възползват от едно момиче...

Същото мога да твърдя и за момичетата...
Majestic,прав си,да ти кажа... :-k Ама това май е нормално,всички обичаме предизвикателствата! :wink:

Аз не обичам да си играя с някой. Както и не обичам някой да си играе с мен :arrow: :arrow: :arrow:

SaYoNaRa
08-13-2007, 00:46
Това се пак е само версията на момичето, кой знае колко въобще е вярно...

08-13-2007, 10:18
Това се пак е само версията на момичето, кой знае колко въобще е вярно...
ебати, вече и се съмняват в тва, което казвам :evil:

BaD_GiRl_mL2
08-13-2007, 10:27
Shtom toi te varti na prysta si-vyrti go i ti.kolkoto i da iskash da se vijdate i tn, ne go pokazvai.pravi se na nedostypna.Izlizai s priqtelki i se motai nqkade po cql den.nqma da usetish kak e minalo vremeto i shte ti se obadi..shte vidish