PDA

View Full Version : Не слагам дупе ..О_o



tuka6na
08-12-2007, 20:06
Тъй като днес имам възможност да поседя в нас,което се случва все по често,нямаше какво да првя :roll: та прочетох доста излияния на непознати и съответно реших ,че може и моята тема да бъде одостоена с внимание(въпросът ме вълнува)
Както споменах не се застоявам в къщи много,работя вечер предимно,докато хората излизат да се забавляват.Отдаде ми се възможност да се опастетя доволно 'както някога' ,и като осъзнаваща своето бавно застаряване,разбира се не пропуснах.(...)Стана каквото стана ,кака Рей отново безсмъртна,общителна и любвеобилна.Както подскачам аз като щурава на загрубелите тонове,в абсолютен транс ,изведнъж нещо секна приказния ми филмец.Без да искам чух ,че някаква мома седи и нарежда искрени до убида откровения на едър младеж,който явно беше засегнат.Мацката я бях виждала и преди,после се присетих ,че дори сме говорили.Та точна ми изглеждаше,а в този момент така беззащитна до баятия събеседник. :-s Викам си ,защо да стават такива работи,тука сме за друго.Отивам аз (...)и в един следващ момент вече обяснявам на момчето ,че е изказала собвствено мнение и не е нужно да се ядосва само защото е честна с него...Бога ми,не помня как точно го казах,но няма и минутка след това,аз и въпросната бяхме така намлатени ,че се чудех случва ли се...Все едно ,субектът явно се почувства горд ,че е посегнал на жена(и) така лекомислено ,но сигурно оправданието,че е бил под въздействието на медикаменти нямаше да му свърши работа и той се изнесе...Просто..тръгна на някъде.В същия момент сякаш почти нищо не усещах,но няколко часа по-късно като че ли почна да се избистря.На мен нищо ми нямаше,освен лявата ми бузка ,която е издута и синичка ,но не чак толкова колкото ме понаболява.Момичето пък беше така изплашено,че помислих ,че е имало и продължение което съм изпуснала...
Както и да е ,сега съм отново тук.Разбирам обаче за пореден път ,че нищо не е така както изглежда...
И просто би ми било интересно да разбера...ОБИКНОВЕНО казвате ли наистина това което мислите или по-скоро това което другите искат да чуят?В какви ситуации?Заемате ли позиция по даден въпрос(напр при спор)или сте на принципа 'не слагам дупе там,където мерят пишки'
:-s
мерси на тези които са имали нерви да изчетат глупостите на застаряващата злоупотребяваща,но афтъра е тегаво нещо и имам нужда (реших) да пиша тук.

Disrespect
08-12-2007, 20:12
зависи...понякога се въздържам, друг път се намесвам...последиците зависят от случая :>

DisturbinThePeace
08-12-2007, 20:16
Това е супер тъпо , да правя неща които не ми харесват , за да ме харесат някфи си там , най-тъпото нещо е това !
Винаги казвам какво мисля в очите на другия !
Заемам позиция във спор в случай че съм видял заради какво е станал този спор и съм сигурен че съм на правилната страна , тъпо е да заемам нечия позиция без да знам какво е станало .
Най-често ситуациите за тези спорове в наща компания стават заради бутане в дискотеката , настъпване (което е доста тъпо) и всеки път се стига до сбиване м/у компании !
И не съм на този принцип , ако се отнася за приятели и близки :) винаги гледам да защитя по-близкия ;)
Това е моето мнение ;)

Blacklisted
08-12-2007, 20:16
Ми к'во да кажа, пълно е с "мъже" :smt012. Аз преди си мълчах, не обичах да влизам спорове, съгласявах се дори и да не съм на същото мнение просто за да си нямам ядове, е промених се на напълно, вече си казвам мнението и си търпя последствията, мразя да преглъщам, случава ми се рядко и после съжалявам. Даже съм нещо като адвокат на дявола, дори да съм съгласен с някой, ако видя, че не се е аргументирал добре съм винаги готов да заема срещуположната страна, ей така за спорта

:lol:

08-12-2007, 20:20
НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ ТАКА, ЧЕ ХОРАТА ДА РЕ РАЗБИРАТ! OMG

Blacklisted
08-12-2007, 20:22
Ти също :-)

Swinkenhoffer
08-12-2007, 20:25
давам мнение, ако ме питат, защото аз самата не обичам някой да дудне без да съм го помилила... и защото това е едно от сатанинските правила. :lol:
за по-сериозни неща вече почти винаги си казвам какво мисля.
смятам, че си постъпила правилно в тази ситуация... а това, че ви е посегнал, говори лошо за него. не че някои жени не заслужават пердах, ама в случая е жалко.

Mooo6no
08-12-2007, 20:34
Крайностите не са хубаво нещо. Трябва да е нещо средно... да заемаш позиция когато трябва и да си замълчиш когато няма смисъл. Самият аз почти винаги не заемам позиция и нищо не правя, защото ми е по-лесно и нямам добра преценка, а после като усмисля нещата се оказва, че е трябвало. В малкото пъти, в които реша да го направя се оказва, че точно тогава не трябва да казвам това, което мисля. А и се оказва, че точно тогава съм заемал грешната позиция. Абе тъпа работа. Имам лоша преценка и това ми е голям проблем.

Blacklisted
08-12-2007, 20:45
Малък си нали? :) От възрастта е, ще се оправиш :P

Mooo6no
08-12-2007, 20:48
Абе 17 не е малък за този форум.

Swinkenhoffer
08-12-2007, 20:50
Абе 17 не е малък за този форум.
мхм... и аз скоро ще правя 19, ама пак се осирам. стабилно при това.

LunaTriCk
08-12-2007, 20:56
Отстоявам позиция само когато преценя, че има смисъл и мога да променя нещо. Иначе да си мерат чучурчетата :-D

Mooo6no
08-13-2007, 06:29
мхм... и аз скоро ще правя 19, ама пак се осирам. стабилно при това.
Ми то почти всички хора го правят, а и бтв ти каза, че с теб си приличаме заради зодията. :lol:

young_rich_famous
08-13-2007, 06:54
Винаги казвам това което мисля .. никога не съм оставял нищо тайна .. казвам директно каквото мисля в очите, пък каквото ще да става после .. до сега разбира се съм нямал проблеми ... да чукна на дърво ... :roll:

ScionOfStorm
08-13-2007, 07:01
Абе 17 не е малък за този форум.
мхм... и аз скоро ще правя 19, ама пак се осирам. стабилно при това.
Хяхяххя, аз на 16 какво да кажа ;p

Принципно зависи. Понякога премълчавам, но в редица от случаи съм си отварял устата и можеше да има неблагоприятни за мен последици :>
А този въпросен педераст, е виден такъв, щом удря не една, а две жени...

find_m3
08-13-2007, 07:17
Аз пък си имам едно златно "правило" ,ако става дума за близки УБИВАМ другия ,яко ще да е прав,но ако е нещо ,което не ме засяга заемам страна без да вдигам много шум.Проста за себе си знам кой е прав и кой е крив :roll: .Май съм малко лицемерна ,ама трябва да се науча да не ми пука от мнението на другите.За жалост така е устроен живота ,че преди да се опълчиш пред някой и да му кажеш какво наистина мислиш за него първо трябва да си сигурен ,че нямам как да те прецака така ,че да го помниш дълго време.Имам аз една дето искам да насоля обаче е...абе може да ме направи на гъз после.

techCandy
08-13-2007, 09:21
Отстоявам позиция само когато преценя, че има смисъл и мога да променя нещо. Иначе да си мерат чучурчетата :-D
Подкрепям, и аз съм така. Безсмислено е да се бутам между шамарите,
когато виждам пределно ясно, че каузата е загубена. Защо да се опитвам да убедя в противното, агресивен, малоумен човек, в нещо различно от собствените му късогледи виждания. Само ще си отровя живота, ще отнеса някоя тупалка и пак нищо няма да постигна. Понякога въпреки това каузата си заслужава, зависи за какво си говорим, но нападам (словесно), но само ако се говори за нещо, което наистина ме интересува и съм напълно убедена.
П.П. Авторката, много яко си написала темата, поздрави :smt006

Blacklisted
08-13-2007, 10:54
Аз пък си имам едно златно "правило" ,ако става дума за близки УБИВАМ другия ,яко ще да е прав.. Много тъпо правило.

Madness
08-13-2007, 10:59
Щляпам квото ми е на устата...
Понякога дори баз да го...обмисля...пффф...

tuka6na
08-13-2007, 19:44
Интересното е,че всички така казват,а в действителност не е така... :wink:
:smt006 :lol: това имах в предвид.Абсолютно точно.Даже ако се случи да си наистина честен,откровен до цинизъм да кажем, 'лъсваш' веднага сред аудиторията..Просто защото никой не го прави .Или поне не ВИНАГИ,което си звучи пресилено.

LunaTriCk
08-13-2007, 20:22
Интересното е,че всички така казват,а в действителност не е така... :wink:
:smt006 :lol: това имах в предвид.Абсолютно точно.Даже ако се случи да си наистина честен,откровен до цинизъм да кажем, 'лъсваш' веднага сред аудиторията..Просто защото никой не го прави .Или поне не ВИНАГИ,което си звучи пресилено.

Всички които са казали така, ги познавате лично ?

tuka6na
08-13-2007, 20:44
Не разбира се.И ако е вярно това,то само мога да съжaлявам че не ги познавам наистина О.о.Иначе ,че има някой които обичат да си казват всичко,то е ясно :-s Убедих се наскоро ,както казах...

Blacklisted
08-13-2007, 20:48
Става същото като с темата "Помагате ли", там всички помагаха 8)

mir4ovski
08-13-2007, 20:55
zavisi na gdgeto mi kazvam vinagi kakvoto mslq taka trqbva.ponakoga si mal4a zashtoto ne obi4am da se barkam ako se nabarkam kazvam to4no tova koeto mi e v glavata