PDA

View Full Version : Да го потърся ли първа?



krisinkaaaa
08-12-2007, 20:43
priqtelqt mi oburka moito ime s imeto na biv6eto si gaje i az mnogo mu se razsurdih posle mi zvanq i mi pisa sms nakraq dignah i toi mi kaza da izlezna za da mi obqsni i az kazah 4e ne moga posle mi kaza 4e 6te sedne v skype za da se razbereme i az kaza 4e mi e vse edno i 4ao i mu zatvorih .. vse o6te ne e vlqzaul a az mnogo durja na nego i nz kakvo da napravq da mu se obadq li ili da 4akam prosto mnogo sum razdvoena poprincip nikoga ne go tursq purva ili ne6to ot tozi rod vinagi toi mene no sega sum gotova da si pre4upq dostoinstvoto no ne znam dali si zaslujava ili prosto da iz4akam da se seti toi za mene ....


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

cracken
08-12-2007, 20:45
след като си му казала че ти е се едно едвали ще те потърси

tuzaro
08-12-2007, 20:49
вие жените сте...никога не изслушвате момчетата и винаги ние сме виновни

cracken
08-12-2007, 20:51
вие жените сте...никога не изслушвате момчетата и винаги ние сме виновни

=D> =D> =D>

08-12-2007, 20:51
ami iz4akai toi da ti zvanne ako durji na teb 6e go naprai :wink:

08-12-2007, 20:53
mi samoubii se ma, razreji si venite!

FaceR
08-12-2007, 20:56
ti si ebati drislata zaradi nqkakva glupava gre6ka se prai6 na vajna...az ako sam na nego takv 6ut 6ti biq zaradi tva 4e nqma da iska6 da me vijda6 pove4e

MakeMeLaugh
08-12-2007, 20:58
ami iz4akai toi da ti zvanne ako durji na teb 6e go naprai :wink:
шшш чакай малко ве. Що той тряа да звъни.
НАПРОТИВ - сега вче тя трябва да го потърся. Момчето се опитало по всички възможно начини за комуникация да се свърже с нея, тя ша са прай на пикла... вярно, че не е приятно.. ама ти сама не си му дала шанс пък сега мрънкаш. ем заслужила си си го.

DIVINE_TIME
08-12-2007, 21:03
Make me laugh,Facer осъзнайте се бе момчета ... Ако някоя обърка вашето име какво бихте направили.. ? Недейте така,това наистина е много неприятно!

Maiden`Fenka
08-13-2007, 09:54
по - добре не го търси
как така ще ти обърка името ](*,)

BaD_GiRl_mL2
08-13-2007, 10:17
Mi+ po princip toi trqbva da te potyrsi, no e napravil vs vazmojno, obajdal ti se e, sms-i, iskal e da ti obqsni..shtom darjish na nego-ok, pravi se che ne ti puka, no nai-malkoto koeto zaslujava e da go izslushash..pyk i vseki moje da se obyrka, ne mislish li?taka che, napravi nqkakva malka krachka, za da mu pokajesh che iskash da ste zaedno!

GaNgStAz
08-13-2007, 10:25
Ми така е, неа ти звънне сигурно, щом си казала, че ти е все едно, пък и как можеш да му се сърдиш за такова нещо и да се правиш на важна, на всеки може да се случи да се обърка.. :roll: Ако държиш на него му звънни..
"...poprincip nikoga ne go tursq purva ili ne6to ot tozi rod vinagi toi mene no sega sum gotova da si pre4upq dostoinstvoto no ne znam dali si zaslujavа..." ](*,) OMF !!! Ти добре ли си ? Гадже ти е и не го търсиш първа, за да не си пречупиш достойнството ? :-s :smt017

mm...
08-13-2007, 10:28
Ne chakai na nego,da te potyrsi mn losho si go srqzala,dori i da durji na teb nqma da posmee da ti se obadi! Obadi mu se ti,tvoq e greshkata ti trqbva da si q popravish,togava toi negovata t.e. da ti obqsni...

Garett
08-13-2007, 10:28
Начи да обобщим .. ти си му казала че ти е все едно ... в другия момент много държиш на него, на всеки сигурно би му станало шибано след като го объркат по този начин, но не всеки би казал че му е все едно ..
ТЪРСИ ГО !!

BlueMushroom
08-13-2007, 10:58
obadi mu se i mu kaji "mislq che mi daljish obqsnenie" ot tam natataka vs shte si doide samo na mqstoto

mm...
08-13-2007, 11:09
Glupusti.. Kak she mu kaje taka?!?!? 1vo trqbva da mu se izvini za dumite si,4e i e vse edno i e postupila taka s nego! A posle da iska obqsnenie! Ina4e kvo mislish 4e 6te napravi toi,ako toi naist. q obi4a,nqma da zabravi dumite i 4e i e vse edno.... !

iveto89
08-13-2007, 11:25
mili4ka 4ove6ko e da gre6i6...dori i az sum go pravila tova,osobeno ako skoro 6te trugnali i razdqlata s biv6ata o6te ne mu e minala...4ovek trqbva da se nau4i da preglu6ta ne6tata i da pravi kompromisi

sladko_dete
08-13-2007, 11:27
Неееее! Няма да му звъниш!!! Той е бил с теб и е мислил за нея, а ти ще му званиш?!

MayKyTy
08-13-2007, 11:35
Обади му се първа въпреки че той първи е допуснал грешка ... защото поне според мен е било несъзнателно това което е направил. Ааа тва за достойнството искам да ти кажа че просто се чудя ако наистина държиш на него как може изобщо да повдигаш въпрос за твоето достойнство ....

08-13-2007, 11:55
ти изобщо държиш ли на него ?
ако излизам с някоя и само аз и търся си правя извод че и е все тая и спирам и аз, ако не се обади, просто не виждам смисъл да съм с нея, КАКВО ТИ ДОСТОЙНСТВО, ако обичаш някой истински и лайна ще ядеш заради него, много ме дразните такива малки дрисли дето се правите на голямата работа, звани му и му се извини докато не е късно :smt011

Satyr
08-13-2007, 11:58
Дойстонство се губи и печели, приятели се губят, какво толкова като е споменал името на бившата си, забранено му е да мисли ли, теб не ти ли се е случвало да объркаш нечие име с друго... следвай сърцето си, достойнство, гордост и други подобни няма да те прегърнат или избършат сълзите!