PDA

View Full Version : Бабите и дядовците



Blacklisted
08-12-2007, 22:11
Забелязали ли сте колко по - готини са дядовците? Много пъти ми се е случвало някой дядо да ме заговори на улицата и повечето са много готини стари хора, в това число включвам и моите дядовци, които са много отворени към модерните неща :), от друга страна бабите само мрънкат и се мусят, все едно аз съм им виновен за нещо, само гледат злобно, пускат змийски езици и мрънкат :lol: До сега единствената баба пич, която съм виждал беше една цветарка в трамвая :)

Вие какво мислите? :)

Rock & Roll Queen
08-12-2007, 22:16
Мне е точно така. Зависи от човека.
Ям си аз сладолед и една баба ми се хили насреща. Вика ми: Хехе, гледай да не се задавиш...недей го лапа целия, недей... :shock: :lol:

Swinkenhoffer
08-12-2007, 22:20
най-якият ми спомен е как един дядо ми опържи лук и ми го даде, ама много яко го беше направил... и с бъз. :lol:
но в последно време само на извратеняци попадам.

уви, нямам нито баба, нито дядо. :/

edit: абе, май бабите верно са по-така... поне дядовците не ходят с къси поли и потничета на по 70 години. о.О

аа, и една яка баба съм виждала - беше ми учителка по немски. много мила жена... даваше ми бонбонки. и друга - съседка, коята ни носеше череши. :-D
оф, излезе, че гледам на възрастните хора като на източник на храна. :lol:

Swinkenhoffer
08-12-2007, 22:27
уви, нямам нито баба, нито дядо. :/ако е като моята ..не ти трябва
this creature must go back to the hell :lol:

моята беше на моменти. :lol:

Mitakaaaa
08-12-2007, 22:27
Хах..имаше една бабка и един дядка дет само за секс говореха..беха дърти4ки и тоя бая :) само шеги4ки :> бяха готини :)

Rock & Roll Queen
08-12-2007, 22:31
Малииии сега се сещам за една лапешка история: Следяхме едни баба и дядо съседи в задния им двор. Той си слагаше ръката на .....й тя постоянно го отблъскваше. :smt005

OtherDimension
08-12-2007, 22:37
дядовци > баби :!:

nellllly
08-12-2007, 22:41
миналата година докъто си берях вишни на пътя, и както съм си на дървото, някой вика в нас.. слизам аз и гледам бабичка, с дълга до коленета розова рокля, с гол гръб и 2 кръстосани презрамки... оказа се, че е съоченичка на ПраБаба ми.. заприказвахме се, аз и набрах малко вишни, а тя.. остави ми 1 шоколад...

{!}sLuNcHeVaTa{!}
08-12-2007, 23:28
О.о

Искаш да ми кажеш,че дядовците не мрънкат и не се опакват?
:lol:
То си зависи де.. Има дядовци,които са супер печени,тва е вярно.Ама има и такива.. детоо.. Особено по трамваите като ги слушам ... :-s
А тва,че всички баби са мрънкави,НЕ е вярно.
Аз пък си имам една бабичка,дето е пич ПЪК :smt019 :lol:

Momchence
08-13-2007, 06:08
И аз си нямам нито баба нито дядо..
По принцип има много яки старци но пък от друга стара няма нищо по-злобно и по-гадно от дърт/а комунист/ка. Като започнат да си мечтаят за онуй време и да ми споделят приоритети си, как салама бил евтин и как ходели на море ми идва да ги заритам в дъртите кофи. Ненавиждам ги тея остатъчни изчадия.
Иначе има големи сладури и много им се радвам на такива :Р

Mooo6no
08-13-2007, 06:27
А на мен като дядо ми не само знае да ползва компютър, ама разбира и не само разбира, ама може и да програмира... и то добре и разбира от компютри повече от мен и 95% от хората във форума. :-D


Виждал съм малко яки дядовци и май не съм виждал готина баба.

Много е гадно, че изобщо не се поддържат и изглеждат ужасно, а като излезе един дядо или баба, които\която малко се поддържа и изглежда 100 пъти по-добре от останалите

Иначе според мен... и бабите и дядовците съкс. Забелязал съм, че сред дядовците найстина са по-отворени към новия свят и ако дядовците ни живеят в 20 век, то бабите ни са в 19. Но 90% изкуфяват тотално и почти всички стари хора са озлобени. "Мразят" живота и говорят колко зле е младото поколение, защото те вече не са млади и никога няма да бъдат.

LunaTriCk
08-13-2007, 07:05
Много ясно, че дядовците са по-весели. Простата причина е че мъжете излизат от пубертетата си, чак когато умрът. :-D

beyond_transience
08-13-2007, 07:30
Последния път като играхме плажен волейбол с компанията дойде и един дядо.....страшен беше......наистина мн приятен и готин човек :wink:
А за бабите......зависи.....Като видя някоя с розови очила и дълга розова рокля, няма как да не се засмея :D Но не всички са такива, разбира се :wink:

sherry
08-13-2007, 13:10
Зависи от самите хора, има много печени баби, но повечето са мрънкащи и само клюкарстват и злобеят.

malka_sladuranka
08-13-2007, 13:13
Така е. И аз съм го забелязала това. Има много повече печени дядовци отколкото баби.

Бтв казвали са ми, че ще стана от най-ужасните бабки, че още от сега все недоволствам за нещо.... 8-[
Ужас..... :smt005 :-s

quench
08-13-2007, 15:24
менопауза веднъж - кучка за цял живот! :D

Exothermic
08-13-2007, 15:29
Баба=Банка ДСК :smt007 :-D ,за дядовците не знам
нямам такива.

miminia
08-13-2007, 15:41
Хах за дядовците не знам ,нямала съм за да кажа,но пък едната ми баба макар и на 80 год и доста модерна и гъвкава бабка :lol:

Disrespect
08-13-2007, 17:03
мене баба ми и дядо ми са много готини хора :-D

повече ме кефи дядо щото е комунист :twisted:

koalka
08-13-2007, 19:37
Да, по улицата забелязвам, че има по-готини дядовци, от колкото бабки.Мразя, когато всички почнат да се оплакват колко ги боли.Но иначе ме кефят такива, позитивни дядовци и баби.Въпреки възрастта и проблемите, те са усмихнати.А не да те гледат като извънземно.

Violenza
08-14-2007, 07:00
Запазили са младежкия си дух. Така трябва.

Не харесвам такива, които стоят по цял ден пред блока и клюкарстват кой къде и с кого излизал..

kameliqbaby
08-14-2007, 10:31
Moita baba pak e mn qka,nosi prashki daje :lol: mn si q obicham

InitialD
08-14-2007, 11:48
Аз рядко съм попадал на баби и дядовци които не са печени+ това в повечето случаи завързваме разговор с някои в парка или в градинката на някой блок...но пък бих казал че ако някои не са свестни..то те са били така още от нашата възраст...ако човек е бил печен като млад е такъв предполагам и в 3тата възраст! \:D/

mid_get
08-14-2007, 12:02
И моита баба е много печена. Мога да си говоря с нея на всякакви теми. Радвам се, че е запазила духа си млад. Иначе и дядовците са стабиляги. Много са ми забавни вечер, например, когато излизам с приятеля ми и се разхождаме на някое по-тихо местенце, и компания ни правят някакви 70-годишни двойки, аууу...супер са, много им се кефя. :-):-)

GaBiTyYy
08-14-2007, 13:43
Mene ednakvo me nervat si4ki dartaci nqq zna4enie babi ili dqdovci :-D :-D :-D

blqqh
08-14-2007, 13:57
Аз съм се натяквала на лошии и на добри баби и дядовци и то главно в градския транспорт..Веднъж един дядо нещо ме заговори и ме пита кой клас съм,а аз бях с едни приятелки,и му казвам че съм 10,и той вика "А десети,нещо много голяма се изкара"И приятелките ми казват колко и давате 6-8 клас(а аз наистина бях 10) и той "даже мисля че още е в детската градина":ДД понеже съм ниска и за тва ме базикат,ахах.Пак си пътувам в 83 мисля 4е беше тоя път и качва се един дядо,а преди него едно момиче на същата спирка и имаше едно свободно място и тя седна нали..ама не го беше видяла него де,и тоя като и се развика,как може такова нещо,стар човек а тя млада дрън дрън,и момичето кво да прави стана и той седна ,но не млъка а продълви да дудумка,даже почва да псува,да казва как младите хора са били много зле,заради тях държаавата на нищо не прилича.На хората им писна да го слушат една жена му каза да престане защото никой не е длъжен да го слуша а стареца и вика"Млъкни бе мръсницо,ти нема да ми казваш кво да правя" и от там и шофиора му се скара и той млъкна..ааххах

И пак в градския..нещо си оправях косата връзвах си я,понеже беше се развързала и некфа не беше чак толкова стара абе някъде към 50 годишна почва да ми се кара как може такова нещо,да не съм си у нас,не е било възпитано,гнусно е,хвърчало косми..незнам в коя държава тва било много лошо да си оправяш косата в автобуса аахахах а аз нищо не и казвам мълча си..И накрая ми вика"То пък чудната прическа" при което не издържах и се озъбих ,казах и че не и искам мнението и тя млъкна дееебааа смотлатаааааа... :twisted:

MayKyTy
08-14-2007, 14:45
Мене много често ми се е случвало да ми викат по нааай различни причини но една от тях е че съм пушачка ](*,) ](*,) ](*,) ии това много често е повод да бъда обект на тяхното внимание. Принципно обаче има и готини старци и баби и дядовци нооо не на всякъде се срещат :)))

find_m3
08-14-2007, 16:45
еми да дядовците са по -забавни.Аз поне се разирам повече с дядковците ми :-)

smile_and_shine
08-14-2007, 17:23
мдамм... май има нещо вярно в тая работа, въпреки че досега не се бях замисляла 8-[

Blacklisted
08-14-2007, 17:26
Boys will be Boys - няма значение дали си на 10 или на 60 8)

MayKyTy
08-15-2007, 16:05
Boys will be Boys - няма значение дали си на 10 или на 60 8)
ихаааа време за реклама :)))
иначе наистина дядовците май май са по-яки от бабките

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-15-2007, 16:10
хахахахха да.. дядовците рпззЗзЗзз :) просто мъжете по спокоино гледат на нещата може би заради това е така :)

midnight...неЛогната
08-15-2007, 17:10
днес бях на село и там разбира се баба и дядооо
те са много готини, но днес пак получих доказателство за тева
намерих едни стари албуми със снимки на тях двамата като млади и викам на дядо "ей дядо какъв си бил хубав" и той ми казва "ама да знаеш баба ти какво парче беше" и аз щях да падна от смях и с него взехме да си говорим на тая тема за тяхната младост и колко са били влюбени и как дядо се контел заради нея. и ми стана едно такова милооо, те-хора от село ама и до сега се обичат
п.п.наистина дядовците са по-готини от бабите!

SuNsEt
08-15-2007, 17:36
be babite sa opasna rabota! :smt005 otivam az vuv edna apteka i tukmo da mi doide reda i nqkva o6te ot vlizaneto me predredi :-s 4udeh se dali da i kaja 4e e moi red..ama bqh zaobikolena samo ot babi4ki i dqdivci ](*,) i re6ih da q ostavq da mine pred men :twisted: drug slu4ai otivam az na 4ili6te s troleq, i gledam nqkva babka s qica,zastanala na stulbite to4no do vratata! I az si vikam...leleee sa taq ako ne sleze na sledva6tata spirka,i ako zaradi neq ne uspeq da slqzaa...6e i se razvikam!I daa...tq razbira se ne sleze na spirkata,koqto az iskah.Doide moita i vratata se otvarq.Stoq az i q 4akam da sleze...ama tq ne sliza ](*,) I az i vikam ''Izvinete gospoji...moje li samoo...'' i q butnah leko da se pomesti. Ama taq dori i ne me 4u!I az pak i kazvam su6toto,toq put dokato zacepii..malee istarvah si spirkata! Nakraq i svetna lampi4kata v glavata i re6i da se otmesti (nai nakraq!) Samo...problema be6e 4e trqbva6e da slqza ot dvijenie! :smt013 egati dosadata!Kudeto i da otida navsqkude me gledat nqkvi zlobni babi4ki ](*,) dobre 4e moita ne e takava :D

IKisseDAGirL
08-16-2007, 15:29
И аз съм попадала по-често на готини дядовци, но пък и познавам един, дето е е*ахти заядливия човек :| Но пък клюкарките от моя блок до една са такива.

~*SILVER*~
08-16-2007, 17:04
Мммм не е сигурно - има доста досадни дядовци, има и печени баби. Зависи от човека.

evil_lady_in_black
08-16-2007, 17:10
Поне от моите баби и дядовци , само бабите са готини и добри . Моите дядовци са яко консервативни :| Дори и на една маца зад даскало само баби спират и си говорят с нас :wink:

08-16-2007, 17:27
Забелязали ли сте колко по - готини са дядовците? Много пъти ми се е случвало някой дядо да ме заговори на улицата и повечето са много готини стари хора, в това число включвам и моите дядовци, които са много отворени към модерните неща :), от друга страна бабите само мрънкат и се мусят, все едно аз съм им виновен за нещо, само гледат злобно, пускат змийски езици и мрънкат :lol: До сега единствената баба пич, която съм виждал беше една цветарка в трамвая :)

Вие какво мислите? :)

е, не си прав, покрай мойта баба съм засичала много готини бабки - едни такива наперени, енергични...може би тези в компанията на моята са "мутанти", де да знам. :lol:

dream_girl_13
08-16-2007, 20:26
А, има мн готЯни баби и дядовци (моите също са сред тях)... Понякога яко досаждат, ама са мн милички и добрички. Моят дядо все ми говори за някакви мацки, какви виждал, с коя се задявал и т.н, а маминка е печена жена-занимава се с козметика и изглежда супер млада!
И на мене ми се е случвало да ме заговарят по улиците...
Един дядо подвикна зад мен: "Оу, мн си готина!" и ми намигна , а една баба ме заговори за Бог и как Светът щял да бъде залят от вода и т.н... Абе бива си ги старите хора, не бива мн, мн да ги подценяваме и да ги мислим за твърде старомодни!!!

SmurkamDoZori
08-16-2007, 20:47
натъквал съм се на мноул печени дятки и толко заядливи бабки ... пфф

MimityYy
08-17-2007, 09:48
babi ...dqdovci- pove4eto me tfarqt

Decu
08-17-2007, 10:05
Разправят за дядо ми, че бил страхотен човек-но уви, не го познавам :( Тъжна история...

Иначе и аз мисля, че дядовците са по-забавни и по-свестни от бабките. Макар че и бабетата не отстъпват-една започна да ми обяснява как някакъв човек и взел имотите :-D

~BoRn^InLoVe~
08-17-2007, 10:10
Разправят за дядо ми, че бил страхотен човек-но уви, не го познавам :( Тъжна история...

Иначе и аз мисля, че дядовците са по-забавни и по-свестни от бабките. Макар че и бабетата не отстъпват-една започна да ми обяснява как някакъв човек и взел имотите :-D ау на една моя фр съседката бабка ни обясняваше как некъф луд отишъл да я изнасили :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

otherworldly
08-17-2007, 10:18
Дам и аз мисля, че дядовците са по-забавни.. сякаш са запазили нещо младежко в себе си, а бабите се занимават само с клюки и са малко по злобни май.. :roll: Много пъти са ме срещали дядовци на пътя и са ми разказвали някакви забавни историйки, а баби не.. :-D :-D

Reed
08-17-2007, 10:21
ми те тия баби си нямат друга работа,освен да гледат с какво си облечен,в колко часа излизаш и се прибираш...въпреки че има една много готина баба от моя вход.. 8)

NovemberRain
08-17-2007, 10:32
над нас има точно един дядо и една баба
бабата муи беше учителка по математика-божееее уйас не можех да я трая ама не я понасях постоянно говореше че не уча, не се старая, бах мам у щото бях написала една задача с 50 щайкги краставици и 100 с домати ми намали оценката с една 1 щото не било реалистично дая за търговия на едро май не беше чувала

докато съпругът и, който нямам идея как се е фанал за нвея е некъв много як пич, пуска някви шегички, абре веселяк по душа, ама с оня зъб не зн как се е хванал-горкия :lol:

ko
08-17-2007, 19:53
abe ima i gadni star4eta mani.vednaj predi mn vreme,bqhme na po 7-8 god,hodigme da iznasqme jelqzo ot edna izostavena sgrada/da si go nosim na vtori4ni za da si zamem malko money/i minaha kvi li ne hora-poznati,nepoznati i nikoi ni6to ne ni kaza.dokato doide zlobnoto star4e ot 11 etaj i se razvika 4e 6te vika kyki...i ne polu4ihme nikakvi money zaradi nego

ko
08-17-2007, 19:53
abe ima i gadni star4eta mani.vednaj predi mn vreme,bqhme na po 7-8 god,hodigme da iznasqme jelqzo ot edna izostavena sgrada/da si go nosim na vtori4ni za da si zamem malko money/i minaha kvi li ne hora-poznati,nepoznati i nikoi ni6to ne ni kaza.dokato doide zlobnoto star4e ot 11 etaj i se razvika 4e 6te vika kyki...i ne polu4ihme nikakvi money zaradi nego

selassie
08-18-2007, 23:51
Има един живее над нас , супер много ме дразни , иначе има и пекани дядки , с моя дядо примерно се разбирам много добре,

`Death`Whore``
08-19-2007, 00:00
Дядовците са много по-яки. Много се кефя, когато видя обръснат дядо с мустак...нагласен...а и голяма част от бабите са злобни.

flying_girl
08-19-2007, 02:30
Имам само една баба ама е уникалана винаги много се смея
Веднъж си бях легнала и ме накара да стана да ми покажела едно петно на улицата приличало и на мъж даже пишка си имало :-D :-D :-D :-D

selassie
08-19-2007, 11:37
Като се замисля , дядовците за много по пекани от бабите , но има някой адски злобни, ( да не споменавам) :-D

shivacheva
08-19-2007, 15:16
И аз си нямам нито баба нито дядо..
По принцип има много яки старци но пък от друга стара няма нищо по-злобно и по-гадно от дърт/а комунист/ка. Като започнат да си мечтаят за онуй време и да ми споделят приоритети си, как салама бил евтин и как ходели на море ми идва да ги заритам в дъртите кофи. Ненавиждам ги тея остатъчни изчадия.
Иначе има големи сладури и много им се радвам на такива :Р

Дам...комунизма им е болна тема... :smt005 :smt005 :-D :-D :-D

Alcohooligan
08-19-2007, 16:21
95% от дядовците са супер печени. Имам няколко такива авери в кварталния "Еврофутбол". Споделят с мен жизнения си опит докато попълваме фишовете или разглеждаме програмата. А като почнем да говорим за футбол... :-D

Вилхелм Mонке
08-29-2007, 10:54
аз познавам един дядо командвал жандармериять хо времето на борис 3

namina
08-29-2007, 11:10
Забелязали ли сте колко по - готини са дядовците? Много пъти ми се е случвало някой дядо да ме заговори на улицата и повечето са много готини стари хора, в това число включвам и моите дядовци, които са много отворени към модерните неща :), от друга страна бабите само мрънкат и се мусят, все едно аз съм им виновен за нещо, само гледат злобно, пускат змийски езици и мрънкат :lol: До сега единствената баба пич, която съм виждал беше една цветарка в трамвая :)

Вие какво мислите? :)

подкрепям =D> дедовците са пичаги а бабите злобни вещици ](*,) =D>

quench
08-29-2007, 11:16
а ти кат станеш баба, и ти ли ще си гадна вещица? ;)

извади си поука сега, за да си после една добра баба :D

VaNicHkaa
08-29-2007, 11:31
Забелязали ли сте колко по - готини са дядовците? Много пъти ми се е случвало някой дядо да ме заговори на улицата и повечето са много готини стари хора, в това число включвам и моите дядовци, които са много отворени към модерните неща :), от друга страна бабите само мрънкат и се мусят, все едно аз съм им виновен за нещо, само гледат злобно, пускат змийски езици и мрънкат :lol: До сега единствената баба пич, която съм виждал беше една цветарка в трамвая :)

Вие какво мислите? :)

подкрепям =D> дедовците са пичаги а бабите злобни вещици ](*,) =D>

Хаха и аз съм на същото мнение ..има едни бабички от махалата където ако не им кажеш добър ден като минаваш през тях после клюкарят колко си невъзпитан и само злобеят докато дядовците са много по-забавни

music_pirate
08-29-2007, 11:34
бабите съкс! :-D
damm

dqdovcite sa fenove
babite samo kliukarstvat i ako ne im kaja dobur den posle se oplakvat na maika mi ....

teenkopele
08-30-2007, 05:57
Като бях малък имах един супер пече дядо, но той почина от рак. Лека му пръст!


П.П. Бабата дето ми я остави е печена. :)

jojankata
08-30-2007, 17:45
Има една баба в квартала която е мн гадна...не че е гадна,ами прави се :D
Примерно качвам се по стъпалата,а тя слиза,ма като чуе някого почва да пъшка,да охка...иначе-НЕ...
Веднъж я дебнех и се озовах на 5 крачки от нея,тя не ме видя и като ме видя...ооооооооох краката ми,оооооох как боли,оооох защо няма асансьор...
Дядовците са COOL!
Не се оплакват,вечно са весели,бъзици пускат,мн щури!
Бабките все са болни,все ги болят краката,все НИЕ сме им виновни когато скачах на ластик като бях малка вкъщи :D
Лопаха по тръбите :smt005 :smt005 :smt005

music_pirate
08-30-2007, 20:09
Има една баба в квартала която е мн гадна...не че е гадна,ами прави се :D
Примерно качвам се по стъпалата,а тя слиза,ма като чуе някого почва да пъшка,да охка...иначе-НЕ...
Веднъж я дебнех и се озовах на 5 крачки от нея,тя не ме видя и като ме видя...ооооооооох краката ми,оооооох как боли,оооох защо няма асансьор...
Дядовците са COOL!
Не се оплакват,вечно са весели,бъзици пускат,мн щури!
Бабките все са болни,все ги болят краката,все НИЕ сме им виновни когато скачах на ластик като бях малка вкъщи :D
Лопаха по тръбите :smt005 :smt005 :smt005
i moita prababa prai taka kato vidi nqkoi ot na6te ili men i po4va da pu6ka ... golemi bazici staat ... :-D

tItEufFf
08-30-2007, 20:18
веднъж като пушихме и един дядо идва и ни вика: а така пуф-паф, пуф-паф... :-D
пък една баба само ни мърмореше и каза, че нищо няма да стане от нас...знам, че в случая бабичката беше права,ама дядото поне беше забавен...Да!Дядовците са по яки...те пак са си изкуфели ама в хубавия смисъл :wink:

sWeEt_SeEd
08-30-2007, 21:03
Амии... тука според мене не става въпрос за баби -дядовци, а за мъже-жени. Неоспорим факт е,че жените клюкарстват, завистливи са и злобни(естествено относително е това, но масата са така).Пускат коментари, оплакват се, недоволни са...и съответно всичките тези качества и тн. се засилват като остарееш...ставаш още по недоволен.Всъщност, какъвто си си бил като млад-такъв си оставаш и като остарееш с някои леки промени-есенцията на характерчето се запазва. :mrgreen:

swords1010
08-30-2007, 22:58
Определено дядовците са по готини. :-D Иначе моите и бабите и дядовците са супер готини хора.. :-D

b0Nb0n
08-30-2007, 23:20
az moje da sekaje 4e sym imal 4 babi 6tot edna mi baba po mai4ina liniq ima sestra i baba mu ba6tina liniq ima sestra i stava ne6to kat 4 babi i 4 te sa golemi manq4ki nooo ma raztvarvat noo obi4am da govora s tqh ama dve ot tqh po4inaha :( vinagi sa mi davali pari dori i bez da im iskam a pak dqdov ci sym nqmal umreli sa predi da sa roda i nepoznavam nogo dqdovci manqci

Shadowstrike16
08-31-2007, 01:06
баба ми слуша хеви метъл без маитап !!! ще я науча и на код 2 АЦ ДЦ и меидън знае повече от мен е кво е тва веее

teenkopele
08-31-2007, 02:19
...а танцували ли сте с баба ви? :lol:

namina
08-31-2007, 09:36
Жените като остареят и се озлобяват :wink: Мъжете сме пичове до гроб :-D
xaxax има нещо вярно :-k :-s :twisted: :-D 8)

alkobalko
08-31-2007, 10:15
Maй има нещо такова.

?love_haTe!
08-31-2007, 11:37
Ам..те са от друго поколение и са трудни за модернизация.Примерно едната моя бабка е металка :twisted: :-) Многуу и се радвам,и двете много обичаме Metallica&Korn :-) :lol: Дядовците ми са много яки,и двамата имат татута и са многуу добрички.И двамата мразят чалгата-това многоооооо ми харесва :-) Обаче не всички имат моя късмет.Да вземем за пример съседката.Всеки божи ден от 3-4 ми пее църковни песни..напрауу ми иде да сляза долу и да я хвърля през терасата..тая бабка е страшен дразнител :evil: Иии..доста често като вървя по улиците виждам как някои се вглеждат в облеклото ми,пиърсингите..странно им е..не ме разбират..маа заеби ги!Често се случва да ме спират и да ме питат разни простотии от сорта:"На колко си години","Осъзнаваш ли се"..ъъ тъпа работа :-& Много ме нервят само някви лелки по на 40 като минават с децата си(които са по на 10 :-k ) и ме сочат и показват на децата си..явно не искат да са като мене..ем не ме ебе :lol:

П.С.А за лудата ми съседка-хванах й цаката.Кат почне да грачи аз си усилвам до дупка Dope-"Die mother fucker"..или как там беше,че вече забрайх :smt005 И тя млъква..ма как няя,нали й прая главата дискотека :P