PDA

View Full Version : Днес обичаш един, а утре мислиш за друг



Lidiqqq...
08-12-2007, 22:18
Emi sega shte vi razkaja cqlata istoriq..hodq s edno mom4e ve4e 1 godina..no lqtoto ne sme zaedno,za6toto az samo zimata jiveq v negoviq grad..no pak iuli mesec vsqka sedmica se vijdahme za po 1-2 dena..ta bqh mnogo vliubena..iskah go super mnogo..postoqnno misleh za nego..i mai go obi4ah.. :? no v edin moment se skarahme za ne6to..dori ne pomnq za6to..no ne be6e ne6to vajno..i sy6tata ve4er az hodqh na palatka sys sestra,priqtelq i i tam o6te tehni priqteli..be6e mi gadno v na4aloto za6toto se bqh skarala s moeto mom4e..i v edin moment kakto si stoqh na masata osyznah 4e toi mnogo me pritiska za vsi4ko..iska postoqno da mu zvynq da mu pi6a sms da idvam pri nego..a v sy6toto vreme toi ne pravi koi znae kakvo za men..i otidoh v kolata da mislq..i sled okolo 15 minuti doide edin priqtel na priqtelq na sestra mi(koito naistina be6e mnogo hubav) 8-[ i me nakara da mu razkaja vsi4ko i toi mi kaza 4e hodq s nego moje bi samo zaradi drugite..za6toto vseki me svyrzva6e s nego..i sy6to me posavetva da mislq na men da mi e hubavo..a ne da mislq vse za drugite..i kakto si govorihme se celunahme ..na drugiq den pak se vidqhme i pak taka si se celuvahme..oba4e na nego mu izleznaha nqkakvi problemi..i sprqhme da se vijdame..za6toto toi trqbva6e da zamine za Sofiq..i v na4aloto mnogo mislqh za nego i ne smqtah da kysam s priqtelq si za6toot si mislih 4e e momentno vle4ene kym tova mom4e..no ve4e 1 sedmica ne spiram da mislq za nego ..se6tam se za vseki edin moment ot onazi ve4er v gorata..ta iskam da me posavetvate kakvo da pravq :smt010

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Плякам Майки
08-12-2007, 22:20
"ходях" :smt005

poison_girl_
08-12-2007, 22:23
Ам помисли кой наистина обичаш и с кой искаш да бъдеш :|

MajeStic
08-12-2007, 22:24
"Dnes obicha6 edin..Utre misli6 za drug?:("... по другиден се еба с друг, на четвъртия ден, с втори...

По темата... моята приятелка също ме кара да и звъня и се опитва да командва. Не е толкова приятно и е много досадно.

Нещо друго:


mislih 4e e momentno vle4ene kym tova mom4e..no ve4e 1 sedmica

Ми все още е моментно... 1 седмица много време ли е :roll: Правиш това, коети искаш и което ти харесва! Само не ти препоръчвам връзка от далечни разстояния:)

PoPPy
08-12-2007, 23:21
Dnes obicha6 edin..Utre misli6 za drug...други ден се изпразваш върху кучето...

dryn
08-12-2007, 23:28
Ми помисли си с кой от двамата ти е по-добре.Според мен си остани с твоето момче.Защото скоро допуснах тази грешка-ходих с 1 момче 10 месеца,той мн ме обичаше...Ноо едно друго момче ми завъртя главата,ей така и аз като тебе,виждахме се 1 седмица и аз набързо реших да тръгна с него и оставих моето момче.. :( После много бързо осъзнах,че не е трябвало да го правя.Както и да е аз пак се върнах при моя :P Но теб те съветвам 1во да опознаеш това другото момче,дето се виждате отскоро с него и сама да си прецениш.Но не бързай!

FairYoFdaRknEsS
08-12-2007, 23:56
по добре помисли хубаво преди да направиш каквото и да било! не се оставяй някакво момче с което просто сте се "целували" да ти завърти главата.... но любов от разстояние рядко просъществува ама ако от 1 година ходите няма голям смисъл да си разваляте връзката заради първия срещнат.... :smt011 трябвало е да помислиш за това че ти е било досадно постоянно да звъниш и да ходиш да го виждаш доста отдавна не година по късно защото не мисля че това е от скоро.... :smt012

sladko_dete
08-13-2007, 09:41
Не си прецаквай връзката заради няква си целувка с някав дето днеска го има утре го няма ...

MajeStic
08-13-2007, 09:43
Не си прецаквай връзката заради няква си целувка с някав дето днеска го има утре го няма ...

а! =D>

Maiden`Fenka
08-13-2007, 09:46
Първо си изясни чувствата и към двамата и след тва реши кво ще правиш

monityY
08-13-2007, 10:18
prosto ve4e ne si vlubena ili vluben nz kakvo si v tfoq pi4 ;) po dobre go zaebi ili mu kaji 4e iska6 da preosmisli6 vruzkata vi i si dai malko vreme da razbere6 naistina s koi iska6 da si ;) az su6to sum taka ponqkoga uj adski mn me vleze edno mom4e a na drugiq den me vle4e drugo,prosto hodq s 2mata :D koeto ne trqbva [-X ili zarqzva6 tozi koito ti e bezrazli4en ;)

08-13-2007, 10:24
скъсай с гаджето си....на*** се с другия и после се хвани с трети... Тогава всичко ще е Ок....Не мога да ви разбера защо пускате такива теми... как можеме ние да ти кажем....?нито те познаваме ..нито някой от нас знае какво точно чувстваш....Единствено ти можеш да решиш...... :smt023

BaD_GiRl_mL2
08-13-2007, 10:25
monityY e prava..pyk i 2 sedmici da e-pak moje da e samo uvlechenie.ili prosto zashtoto si bila s edin i sega tozi, koito e po-razlichen ti e mn po-interesen..No v sashtoto vreme, tova koeto si si mislila za priqtelq ti..ako naistina si sigurna po-dobre sloji krai na vryzkata vi..nikoi ne moje da ti kaje kakvo da pravish, prosto si preceni situaciqta i reshi koe e nai-dobroto za teb

GaNgStAz
08-13-2007, 11:15
Днес обичаш един, утре мислиш за друг, други ден обичаш другия, след една седмица (може и по малко ) мислиш за трети.. и т.н. :smt005 ебаси финта ! :roll:
Ако толкова много обичаше 'твоето момче', нямаше да се целуваш с тоя пич.. само ей така.. :roll: