PDA

View Full Version : Аспирин-против забременяване?



lqlqlqll`
08-12-2007, 22:42
Абе възможно е да има някъде подобна тема но поне аз не открих такава в форума.Та...има некав мит,че след секс ако си сложеш аспирин в влагалището то обива сперматозоидите (става дума при полов контакт без презерватив)Има ли неква истина или е просто измислица?


П.С. Извинявам се че пускам темата за втори път,но 1-вия я пуснах в раздел Здраве а май не е съвсем за там,а и в този влизат повече хора които могат да изкажат мнение.

siXt_senSe
08-12-2007, 22:48
Същата е и работата с оцета според мен....пълна измишльотина....ползвай презерватив....а при проблем с него има хапчета за спешна контрацепция.Изобщо не се оповавай на тея митове

nofi
08-12-2007, 22:51
Ми аз също съм го чувала но не смятам че е препоръчително, защото така нарушаваш естествения баланс на веществата във влагалището.
Познавам едно момиче, което си направило подобни експерименти, но била забравила дали се слага аспирин или аналгин, дали се слага 1/2 хапче или цяло... Та си сложила по 2 от всяко... От тогава са минали около 5 години, но тя все още има проблеми последвали от това, които ще останат за цял живот!
Така че 2лв. за Sportex Exsotic и да нямаш ядове после :smt016

c0ca1na
08-12-2007, 23:00
Тзтз...пробвай ...отрова за мишки - против забременяване :?

naMy4Ho_KoTe
08-12-2007, 23:29
Гаджето на един приятел след секс си натъпкала памук, наквасен в оцет.. Била чувала, че трябва да стои 24 часа там за да убие сперматозоидите.. И после имала чувството, че я режат с нож отвътре. Глупави експерименти според мен.

minava6t 4i4ko :)
08-12-2007, 23:34
Аспирина много помага но като предпазно средство преди акта трябва да вземеш хапчето да го сложиш между бедрата си и да стискаш с все сила за да не го изтървеш!!! :wink:

FelisDirus
08-13-2007, 00:03
Аспирина много помага но като предпазно средство преди акта трябва да вземеш хапчето да го сложиш между бедрата си и да стискаш с все сила за да не го изтървеш!!! :wink:


Напълно подкрепям! :mrgreen:

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 00:18
Аспирина много помага но като предпазно средство преди акта трябва да вземеш хапчето да го сложиш между бедрата си и да стискаш с все сила за да не го изтървеш!!! :wink:

Страхотно го каза! :D

marina star
08-13-2007, 06:12
za parvi pat go 4uvam tva,ne bih go napravila,jenskiq du6 ne e mn prepora4itelen poneje se otmivat ve6testvata vav vlagali6teto ta kvo da govorim za tva :smt012

krem4et0
08-13-2007, 06:53
Като цяло има доза истина заради киселината. но тя убива само май носителите на У хромозома. Знам, че оцен се ползва, ако искаш да имаш момиченце, защото спрематозоидите, носители на Х хромозома виреят в кисела среда, а тези с У-в алкална. За това ако искаш момиче-промивки с оцет, ако искаш момче-с подсолена вода. На практика..............не зная дали е вярно, но може и да има ефект!

key_of_hell
08-13-2007, 07:04
pomaga i asperinut i ocetut pomagat (ne znam kakvo e tova s pamuka za purvi put go 4uvam) samo deto kato ubivat spermatozoidite promenqt estestvenata flora i fauna, poqvqva se nepriqtna mirizma, moje dori da se stigne do edin vid sterilnost!Horata odavna sa zarqzali tozi vid predpazvane(ako vuob6te moje da se nare4e taka) i to ne slu4aino, ima protivoza4ata4ni, ima prezervativi i kakvo li o6te ne ne si pravete experimenti s telata si!

alkobalko
08-13-2007, 07:19
По-добре да не се рискува с такива опити.

glezan4e
08-13-2007, 07:28
moje i da ima ne6to vqrno, no az li4no ne bih probvala ...

† “~ALpHa d0g~” †
08-13-2007, 07:47
Б0жеееееееее......... #-o т0 ак0 така ставаше, нямаше да има презервативи и хап4ета бе х0ра....Ша си завирате аспирини, памуци и нз си кф0 0ще....Тфа п0казва, 4е не цените тял0т0 си....

a~n~i~t~y
08-13-2007, 08:07
ako nqkoe momiche e gotovo da napravi takiva eksperimenti sas sebe si , sys sobstvenoto si tqlo , to za men trqbva da e ludo...no to nenormalni hora navsqkade ima , 4e i vse pove4e stavat....zashto li se u4udvam



P.S A osven ludo i mnooooooooogo glupavo (meko kazano)

kameliqbaby
08-13-2007, 08:59
Da i az sam go chuvala,no ne sam go probvala i ne smqtam da go probvam.Kazvali sa mi che ima efekt,no trqbva vednaga da se sloji.

08-13-2007, 09:57
Вярно е.Баба ми беше разправяла как по тяхното време са се оправяли с нежелано забременяване, защото тогава ви е ясно че не е имало постинори и подобни.Рецептата е следната.След секса обелваш няколко глави лук и ги слагаш да варят известно време в малко вода.След това изцеждаш сока и заедно с една чаша ракия и един аспирин го испиваш наведнъж.Взимаш още един аспирин и го пихаш във влагалището си.След това лягаш и хубаво се завиваш с одяло докато не започнеш да се потиш.В тялото ти се вдига страшна температура и сперматозоидите умират.
Не съм го пробвала и не знам дали е 100% сигурен но едно време така са правили хората.

† “~ALpHa d0g~” †
08-13-2007, 10:08
Вярно е.Баба ми беше разправяла как по тяхното време са се оправяли с нежелано забременяване, защото тогава ви е ясно че не е имало постинори и подобни.Рецептата е следната.След секса обелваш няколко глави лук и ги слагаш да варят известно време в малко вода.След това изцеждаш сока и заедно с една чаша ракия и един аспирин го испиваш наведнъж.Взимаш още един аспирин и го пихаш във влагалището си.След това лягаш и хубаво се завиваш с одяло докато не започнеш да се потиш.В тялото ти се вдига страшна температура и сперматозоидите умират.
Не съм го пробвала и не знам дали е 100% сигурен но едно време така са правили хората.

Д0уре, да приемем, 4е е вярн0....Н0 не разбирам за кф0 треа да се праат си4ките тея глуп0сти, кат0 не виждам кф0 т0лку ша пре4и пи4а да си сл0жи презерватив или пи4ката да изпие 1 хап4е....Тфа във 21 век да се пазиш 0т забременяване със с0к0ве 0т лук и аспирини във влагалищет0 е.... #-o

DIVINE_TIME
08-13-2007, 11:00
Вярно е.Баба ми беше разправяла как по тяхното време са се оправяли с нежелано забременяване, защото тогава ви е ясно че не е имало постинори и подобни.Рецептата е следната.След секса обелваш няколко глави лук и ги слагаш да варят известно време в малко вода.След това изцеждаш сока и заедно с една чаша ракия и един аспирин го испиваш наведнъж.Взимаш още един аспирин и го пихаш във влагалището си.След това лягаш и хубаво се завиваш с одяло докато не започнеш да се потиш.В тялото ти се вдига страшна температура и сперматозоидите умират.
Не съм го пробвала и не знам дали е 100% сигурен но едно време така са правили хората.

Д0уре, да приемем, 4е е вярн0....Н0 не разбирам за кф0 треа да се праат си4ките тея глуп0сти, кат0 не виждам кф0 т0лку ша пре4и пи4а да си сл0жи презерватив или пи4ката да изпие 1 хап4е....Тфа във 21 век да се пазиш 0т забременяване със с0к0ве 0т лук и аспирини във влагалищет0 е.... #-o
Alpha dog,прав/а си,че не трябва да се използват такива методи за контрацепция,понеже са опасни,но момичето просто споделя! :wink:

На мен пък баба ми ми беше казала,че по тяхното време,след секс цяла седмица пиела по 1 супена лъжица оцет на гладно! А като била мнооого млада се натъпкала с аспирин,не знам колко точно и казва,че изпитала страшни болки,веднага й дошло,но не било както обичайното... :? Според нея била предизвикала аборт по този начин!

Не знам всъщност каква е истината,дали действа или не,но не препоръчвам използването на такива методи! Могат да бъдат доста опасни,щом имате съмнения по-добре изпийте един ескапел,колкото и да е вреден,отколкото оцет,аспирин,мас и не знам още какво :roll: