PDA

View Full Version : За първи път на фитнес



menta_loverka
08-12-2007, 23:19
Ще ходя за 1 път във фитнес залата и нз кво да правя там кЪдето ще ходя няма лични трениори а пък аз ще съм с едно момче което също не е ходило на фитнес какво да правя не искам да приличам на теле в железница моля ви помогнете

Mitakaaaa
08-12-2007, 23:23
Ще ходя за 1 път във фитнес залата и нз кво да правя там кЪдето ще ходя няма лични трениори а пък аз ще съм с едно момче което също не е ходило на фитнес какво да правя не искам да приличам на теле в железница моля ви помогнете
Ха би трябвало там тоз тренъор ли как да го накера :) ддз той треа ти кае ше му обясниш 4е си за 1-ви път и тай...

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-12-2007, 23:42
Питай този на когото пащаш за трениор и към кой може да се обърнеш за помощ:)

Mitakaaaa
08-12-2007, 23:48
Ми да както казах обясниму за 1-ви път,4е хоиш и той треа те насо4и

rali4ka91
08-13-2007, 00:05
Ми иди с някой, който е ходил на фитнес, ако пък чак толкова се притесняваш.Ако не - харесваш си нещо и си чакаш реда.Би трябвало да знаеш за кво отиваш на тоя фитнес и върху кои части на тялото си да работиш :arrow: трябва да знаеш и към кои уреди да се насочиш.

Mitakaaaa
08-13-2007, 00:11
Ми иди с някой, който е ходил на фитнес, ако пък чак толкова се притесняваш.Ако не - харесваш си нещо и си чакаш реда.Би трябвало да знаеш за кво отиваш на тоя фитнес и върху кои части на тялото си да работиш :arrow: трябва да знаеш и към кои уреди да се насочиш.
Е ако преди това не я интерсувало от де да знае ??? както примерно отива некое мом4е дет не е одил на финтес и по4не да дигна примерно на едната ръка по 10 кг...нетреа тъй....попринцип там оня треа обясни ина4е се по4ва от малко...и лека полека

dunapren
08-13-2007, 00:12
тичкаш си на пътечката и със сигурност няма да сгрешиш :-D

rali4ka91
08-13-2007, 00:20
Е ако преди това не я интерсувало от де да знае ??? както примерно отива некое мом4е дет не е одил на финтес и по4не да дигна примерно на едната ръка по 10 кг...нетреа тъй....попринцип там оня треа обясни ина4е се по4ва от малко...и лека полека
Ми за това ще се поинтересува, бе! А и не вярвам да не знае, че се почва от малко.+ това тя това каза, че няма кой да и обясни.
И все си мисля, че като започнеш някакъв спорт, какъвто и да било, трябва да се поинтересуваш преди това за него.

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 03:51
Намери си зала с инструктор за поне първите няколко пъти :idea:

Madness
08-13-2007, 05:52
ЪЪъъъ...вилзаш,плащаш си...намираш си уредите,които ти трябвят иии...действаш.Вече ако отиваш без да знаеш кво ше прайш там... :lol:

kristi_90
08-13-2007, 07:39
Намери си зала с инструктор за поне първите няколко пъти :idea:

И аз така мисля.Или пък отиди с някой,който вече е ходил и може да ти обесни какво да правиш.Ако пък нито едното,нито другото не те устройват,потърси разни статии в нета относно фитнеса,за да се насочиш поне малко към нещо и като влезеш да не гледаш като теле в железница.Успех. :wink:

monityY
08-13-2007, 09:01
idi na drug fitnes deto ima trenior ;) a i da ne otide6 nema ni6to slojno 6e gleda6 koi kfo prai i 6e se u4i6 ili 6e pita6 nqkoi ot horata tam... pa i na nqkoi uredi si ima kartinki na koito e pokazano kfo se prai a za patekata i koleloto si pi6e po kop4etata koe e za start primerno i za stop i t.n... abe kuf 6e e toq fitnes bez trenior ne6to ne si razbrala dobre,nqma na4in... ai uspeh4eta ;)