PDA

View Full Version : Привили ли сте си сами дрехи?



Temenujkaaaa
08-12-2007, 23:49
Eto tazi tema nadqvam se,4e 6te vi e interesna..(za momi4etata stava vypros),ta praveli li ste si nqkoga sami drehi..da sa vi idvali razni idei,idei koito gi nqma v magazinite..ili da odrejete ne6to da mu pri6iete ne6to..razkajete za ne6to koeto se e polu4ilo mnogo dobre..az li4no si napravih ot edni dynki na setsra mi..(koito sa po golqm razmer),dynkeni 6alvari..prosto gi napravih po men i gi drypnah nadolu,za6toto te sa s visoka taliq..stana mnogo dobre..vsi4ki iskaha takiva..amaa.. :D :-D :-D :-D ta..?:) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

rali4ka91
08-13-2007, 00:00
Като ми хрумне нещо и не мога да го намеря по магзините отивам при шивачката.Мразя да шия, пък и нямам нерви.

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 03:55
Веднъж си уших обикновена черна къса пола, просто защото исках да видя дали мога. Получи се :D

great_mari
08-13-2007, 05:16
az dosega ni6to ne sum si 6ila
pls aide da postvate i snimki da vidim tvoreniqta :wink:

N0_feAR
08-13-2007, 05:38
еми аз преди време си бях отрязала едни дълги дънки и ги напрайх на панталонки, та стана работата.....и после след 1 година пак реших да се пробвам, и там стана работата. :D
Иначе имам и един дънкен потник направен от крачоли на дънки. Направих си също ръкави от чаропогащник ( всичко туй за сценично облекло) иначе май е само това

find_m3
08-13-2007, 07:42
еми аз преди време си бях отрязала едни дълги дънки и ги напрайх на панталонки, та стана работата.....и после след 1 година пак реших да се пробвам, и там стана работата. :D
Иначе имам и един дънкен потник направен от крачоли на дънки. Направих си също ръкави от чаропогащник ( всичко туй за сценично облекло) иначе май е само това

Хахах ръкави о чорапогащник :lol: аз май само дрехи за куклите съм си шила като малка :roll: ама мин седмица баба ме беше хванала да ми показва как се бродира :lol:

CuRly_Doll
08-13-2007, 09:09
ne,dosega ne sam si 6ila drehi......

Madness
08-13-2007, 10:49
Аз съм ся рязала,нарязвала дънки...
Прайла съм сякви комбинации от потници,фанели,тениски...
Сега съм си купила маркер някъв за текстил и ше опрая една бяла риза :-)

Exothermic
08-13-2007, 11:20
Дам обичам да си правя дрехи и аксесоари към тях.
Но обикновено нямам време.Шила съм си панталони,потници.....и пр.
В момента правя дънкови чантички,и после рисувам върху тях,
получават се мн хубави. :) :mrgreen: Обичам и да преправям разни
стари дрехи.Забавно е ,а и стават оригинални. :smt016

N0_feAR
08-13-2007, 11:22
еми аз преди време си бях отрязала едни дълги дънки и ги напрайх на панталонки, та стана работата.....и после след 1 година пак реших да се пробвам, и там стана работата. :D
Иначе имам и един дънкен потник направен от крачоли на дънки. Направих си също ръкави от чаропогащник ( всичко туй за сценично облекло) иначе май е само това

Хахах ръкави о чорапогащник :lol: аз май само дрехи за куклите съм си шила като малка :roll: ама мин седмица баба ме беше хванала да ми показва как се бродира :lol:

е то беше за сценично облекло 8) пък и се получи доста интересно :D

merilin1
08-13-2007, 11:42
мм рязала съм дънки и съм ги правила супер къси нали... кра4олите ги зака4ам по надолу със големи безопасни игли, така че остава дупка... получи се много яко...имам много яки идейки ама не нося екстравагантни дрехи и не се занимавам...правила съм за приятелки такива работи.... една приятелка искаше да и отрежа едни дънки и после се чудех кво да праим с крачолите и ми дойде идеята да ги свия така че да са й точно по крака, от 2та края ги нарязах леко да стърчат някви конци и единия беше по-къс от другия и ги зашихме за една пола ;) стана нещо като пола и отдолу клин... тя супер мн му се радваше ... а със блузи обожавам да си играя ;) прешивам бански за блуза, блуза за блуза сякви е такиа...и после си купувам 1000 вида пайети, топченца, копченца и си играя да ги украсявам.... за рд-то на една приятелка седмица и половина сяка вечер по 3 часа шиех фигурки и прочеее.... много играчка си е ;)

08-13-2007, 11:46
Дам обичам да си правя дрехи и аксесоари към тях.
Но обикновено нямам време.Шила съм си панталони,потници.....и пр.
В момента правя дънкови чантички,и после рисувам върху тях,
получават се мн хубави. :) :mrgreen: Обичам и да преправям разни
стари дрехи.Забавно е ,а и стават оригинални. :smt016 shte mi napravish li chanta,shte ti q plata?

Th3WildAng3l
08-13-2007, 11:49
мм рязала съм дънки и съм ги правила супер къси нали... кра4олите ги зака4ам по надолу със големи безопасни игли, така че остава дупка... получи се много яко...имам много яки идейки ама не нося екстравагантни дрехи и не се занимавам...правила съм за приятелки такива работи.... една приятелка искаше да и отрежа едни дънки и после се чудех кво да праим с крачолите и ми дойде идеята да ги свия така че да са й точно по крака, от 2та края ги нарязах леко да стърчат някви конци и единия беше по-къс от другия и ги зашихме за една пола ;) стана нещо като пола и отдолу клин... тя супер мн му се радваше ... а със блузи обожавам да си играя ;) прешивам бански за блуза, блуза за блуза сякви е такиа...и после си купувам 1000 вида пайети, топченца, копченца и си играя да ги украсявам.... за рд-то на една приятелка седмица и половина сяка вечер по 3 часа шиех фигурки и прочеее.... много играчка си е ;)

Ще стане човек от тебе.
Иначе аз си играя с дрехите, но по-скоро има слагам някакви аксесоари - примерно: колан, който минава под бюста, на някаква рокличка; закачам си разни пеперудки и т.н на места изгорени с цигари; рязла съм си дънки и т.н.

Marge
08-13-2007, 11:49
О да, редовно режа разни блузи и ги правя на потници които после не нося, но все пак някой ден надявам се ще пронося. Иначе най-често карам бабека да ми шие разни неща. Последно ми преправи една тениска на потник, преди това ми уши пачка и такам. Обожавам селф-мейд :D

COLT
08-13-2007, 11:57
http://sabrina1983.weblogger.terra.com.br/img/gothic_girl35.jpg
http://puroanjo.weblogger.terra.com.br/img/gothic_girl48.jpg

m!m!70
08-13-2007, 14:42
nikoga ne sum si 6ila drehi sama...ne moga da 6iq..no ina4e mn se radvam na tezi koito go umeqt =D>

naMy4Ho_KoTe
08-13-2007, 15:18
еми аз преди време си бях отрязала едни дълги дънки и ги напрайх на панталонки, та стана работата.....и после след 1 година пак реших да се пробвам, и там стана работата. :D
Иначе имам и един дънкен потник направен от крачоли на дънки. Направих си също ръкави от чаропогащник ( всичко туй за сценично облекло) иначе май е само това

Хахах ръкави о чорапогащник :lol: аз май само дрехи за куклите съм си шила като малка :roll: ама мин седмица баба ме беше хванала да ми показва как се бродира :lol:


Моята баба ме научи да бродирам, пък и да плета лицева и опакова (нататък ми стана скучно). Инак като бях малка ми подариха шевна машина, от ония дето ги връткаш на ръка и почнах да шия дрехи за плюшените ми играчки :mrgreen:

Persie
08-14-2007, 10:22
Като бях малка адски много експериментирах и всичко, което ми хрумнеше го изпробвах върху дрехите си, после естествено не излизах с тях, защото бяха прекалено нестандартни.Като се започне от шиене на поли, панталони ... цепене на дънки и добавяне на разни парцалчета, панделки, мъниста ... най-различни щуротийки съм си слагала.

sh3_1s_7h3_0n3
08-14-2007, 10:32
искам да си направя една блуза, имам плат, имам модел... но не ми стиска да го направя :? ина4е ако успея блузата трябва да е.... =P~ ама...на!
майка ми шие примерно и плете, и какво ли още не, оба4е дъщеря й е с вързани ръце :?
голяма греда :?

vlubchivo
08-14-2007, 12:21
Аз като бях малка много обичах да шия дрехи на куклите си. Ставаха много хубави. Единствения проблем беше, че ги шиех върху куклите, не слагах копче или нещо подобно и после се чудих как да ги махам. :-D Иначе миналата година си скъсах едни дънки от преди вече 4 години. Много късо ги скъсах с мисълта да си ходя с тях вкъщи (никога не бих излезнала така) и нещо ми прищрака и накъсах крачолите на парчета и на ръка ги заших за остатъка от дънки и се получи една много сполучлива пола. :-k Още я нося от вр на вр.
Сега имам един др стари дънки, които са скъсани на задника и ще им слагам някъв плат отдолу и ще ги цепна на още 1-2 места и пак ще направя същото. Иначе съм рисувала потници, тениски и какво ли не. Много обичам да се занимавам с такива неща. Бродирала съм, правила съм чанти, правила съм си фигурки от мъниста по дрехите. Интересно е.

pavche6
11-08-2013, 16:55
И аз много обичам да се занимавам. Засега направих сърце от мъниста на едни дънки, срязах крачолите по средата на едни гащи и се получи дупка и ...

mimsssssss
11-08-2013, 17:31
... и си го подаде от там ли?

strawberry88
11-09-2013, 11:17
:lol:

C0oKieS
11-10-2013, 07:34
не