PDA

View Full Version : Сега кво следва?



няма значение
08-13-2007, 11:28
Айде с моя проблем :( не е проблем,но просто реших да споделя...

преди около 1 месец скъсахме с приятелката ми,с която не ходехме мн време,но аз някфо,свикнах с нея...и откакто скъсахме...държиме връзка...тоест...говорим си по скайп,кажи речи през ден два...
и все се караме...и всеки път ми се разваля настроението...ноо ето не мога мама му стара,не мога да кажа,няма да й пиша и толкова...не мога да издържа...просто искам да си общувам по някъв начин с нея...макар че не мога да я имам,няма как да я накарам да се видим...но поне там мога...и винаги й пиша,въпреки че ми става адски гадно...но просто искам,исками това е...не мога да кажа че я "Обичам" но някфо...просто до една степен тя значи мн за мене...понеже е човек с който наистина си приличаме по мн черти...та откакто само си пишем и скъсахме...постоянно се караме за някфи глупости,но аз пак и пиша и пак предпочитам да ми е гадно,да се караме,отколкото да получа безразличието й,като виждам че на нея хич не й дреме :( някфо...когато си говорим за любов...и тя някфа като ми казва...бъдещето е пред нас...направо издивявам :( просто някфо...не мога да седя при мисълта,че друг ще я има :( не знам защо така..не че е ревност...просто я искам :( но ето не мога да я имам...мога само да седя и да си блъскам главата,да се карам с нея,да спорим за глупости :( и поне да получавам няколко минутки внимание от нея...

BebeTooOoo
08-13-2007, 12:16
Имам един приятел със същия проблем (ако може да се нарече така).Доста дълго време не можа да свикне с мисълта , че вече на се заедно с неговото момиче и че той повече няма да може да бъде с нея по ред причини.Колко ли не му говорех , че ще срещне друга , която да го обича и цени , че живота е пред него и не бива да се оставя някакво си момиче да го разваля...и след време зе че се осъзна.Послуша ме и не сбърка.Беше му трудно да я забрави , но с времето и това стана.Колкото повече мислиш за нея , толкова по - гадно се чувстваш.Опитай се да я забравиш и ще видиш колко по - добре ще е.Излизай повечко насам натам , срещай се с нови и различни хора и туко виж се запознаеш с някоя мома.Айде и горе главата и все пак гледай от положителната страна на нещата.Успех :wink:

flora23
08-13-2007, 14:19
abe nz ama taka kato q opisva6 cqlata situaciq,az li4no ostravam s vpe4atlenieto, 4e vsu6tnost o6te q obi4a6, oba4e moje bi ne go osuznava6 ili ne iska6 da go prieme6 :-s

Dead`Paladin
08-13-2007, 14:25
Айде с моя проблем :( не е проблем,но просто реших да споделя...

преди около 1 месец скъсахме с приятелката ми,с която не ходехме мн време,но аз някфо,свикнах с нея...и откакто скъсахме...държиме връзка...тоест...говорим си по скайп,кажи речи през ден два...
и все се караме...и всеки път ми се разваля настроението...ноо ето не мога мама му стара,не мога да кажа,няма да й пиша и толкова...не мога да издържа...просто искам да си общувам по някъв начин с нея...макар че не мога да я имам,няма как да я накарам да се видим...но поне там мога...и винаги й пиша,въпреки че ми става адски гадно...но просто искам,исками това е...не мога да кажа че я "Обичам" но някфо...просто до една степен тя значи мн за мене...понеже е човек с който наистина си приличаме по мн черти...та откакто само си пишем и скъсахме...постоянно се караме за някфи глупости,но аз пак и пиша и пак предпочитам да ми е гадно,да се караме,отколкото да получа безразличието й,като виждам че на нея хич не й дреме :( някфо...когато си говорим за любов...и тя някфа като ми казва...бъдещето е пред нас...направо издивявам :( просто някфо...не мога да седя при мисълта,че друг ще я има :( не знам защо така..не че е ревност...просто я искам :( но ето не мога да я имам...мога само да седя и да си блъскам главата,да се карам с нея,да спорим за глупости :( и поне да получавам няколко минутки внимание от нея...

за жалост не можем да ти помогнем.....много добре ми е познато чуството...особено болката която ти причинява с нейното безразличие...няма какво да ти кажем ...
просто бъди силен....и късмет...

няма значение
08-13-2007, 14:39
първо искам да ви благодаря...
а за нея,не знам дали я обичам или не,но просто,тя значи мн за мене..не съм от най-общителните хора нито от хората с много приятели,но тя винаги ме е разбирала и влизала в положението,а като а загубих,освен че загубих гадже,за което не ми дреме много,дреме ми затва че загубих ПРИЯТЕЛКА,която винаги можеше да ме успокои и помогне със съвет :(
Опитвам се да не мисля,но както казах,щом я видя примерно в скайп,и просто издивявам ако не й пиша,се едно имам нужда от нея,въпреки това всеки път щом си пишем се караме,но на мен ми харесва,не спора,а факта че мога да контактувам по някъв начин с нея...аз я бях блокнал,даже й изтрих тела,отказах се да ходя в парковете където тя уж ходеше,просто да нямам нищо общо с нея...но не можах да се сдържа и пак... пфуи...и аз не знам вече какво да направя...

BrokenInnocence
08-13-2007, 15:01
Била съм в абсолютно същата ситуация. Не можеш да направиш кой знае какво. Знам, че ти се иска да можеше някак да си я върнеш и всичко да е както преди, но няма да стане- просто я забравяш, стискаш зъби и продължава напред.

sherry
08-13-2007, 15:03
Може би е по-добре да спреш да й пишеш за известно време, ти самият не си даваш да я забравиш. Не се дразни, когато ти казва, че животът е пред вас-така е. Изживявай си всеки ден пълноценно и се запознавай с нови хора, с нея не се е получило, но имаш още възможности с други :wink:

koalka
08-13-2007, 19:00
Нормално е да искаш да си пишеш с нея, да поддържаш някаква връзка.Това е, защото точно сега сте приключили връзката ви(е, не точно сега, но преди много малко време) и още не си се отърсил от цялата работа.

Sweet_Fairy
08-13-2007, 19:20
От разказа ти оставам с впечатлението,че колкото и да отричаш не само я ревнуваш,а я обичаш и то доста.Не си написъл каква е пречината да скъсате което малко ме затруднява да ти дам съвет,но ако пецениш че не всичко е загубено поговори с нея и си дайте втори шанс :smt008 ]

няма значение
08-14-2007, 10:48
причината беше,че тя просто не искаше с мене ;) а и се наложи да замине на едно място за около 15 дена и я беше страх че сичко щяло се промени...и такива...но...опитвам се да спра да се занимавам с нея...но просто...се едно имам нужда от доза "Нея" разговор...просто ей така...макар че причина и аз не знам

oziato
08-14-2007, 11:31
to4no v momenta sledva da obqdvam

MayKyTy
08-14-2007, 12:35
Оххх и аз бях така мина около година докато успея да се отърся от мисълта за него .. но за мое най голямо щастие сега не ми пука ни най малко за него :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Garett
08-14-2007, 13:34
Всички сме минали през това ... ще минеш и ти ... остави се на времето


П.П: Ограничи употребата на НЯКФО .. във всичките му форми ...

DevilWish
08-14-2007, 13:44
Бившия ми приятел е на същия хал :roll: продължава да ми пише и само да получи отговор веднага си вкарва некфи надежди и на всичкото отгоре като види ,че няма да стане и почва да се натъжава и тн ](*,) Супер кофти ми е за него ,но си имам приятел и нищо не може да стане.
Може би ти си си виновен ,защото примерно мен моя приятел страшно много ме задушаваше с обичта си и това беше причината да се разделим ;)

neverand
08-14-2007, 22:15
стягай се

al3xSs
08-15-2007, 01:33
изтрии всичко нейно и продължавай на пред,
няма какво да мислиш, скоро ще разбереш
че не всичко се върти около нея
успех 8)

BAYO
08-15-2007, 02:04
Баце, тя губи, го духа ... майна та й и тръгвай напред.

ку-ку
08-15-2007, 14:28
to4no v momenta sledva da obqdvam
ама и аз :smt016 какво савпадение :-D

mechtaq_za_teb
08-15-2007, 14:36
Това е много гадно.Ако наистина на нея не й пука няма смисъл да страдаш.Гледай напред,защото наистина бъдещето е пред вас.Докато мислиш за нея нищо няма да стане и ще бъде все едно и също и само ти ще страдаш.Знам,че едва ли искаш това...Просто трябва да продължиш,но без нея.Когато успееш да го направиш ще срещнеш друго момиче. ;)

G-BaBy-InLoW
08-15-2007, 18:59
izlizai po 4esto s novi FR. e ... :)

drfatt
08-29-2007, 10:07
Ако съм разбрал правилно, ти си скъсал с нея от един месец, общувате само в скайп, постоянно се карате и ти я ревнуваш. Въпреки това искаш да запазиш отношенията си с нея, но тя ти отказва среща. И ти питаш какво да правиш. Обобщавам, за да мога да спазя всички линии в историята ти.
Да се спрем на хипотетичната ви среща. Вие сте скъсали наскоро и постоянно се карате в скайп. На срещата ви ще има скандал. И двамата ще изтърсите по нещо, за което ще съжалявате. Крайния вариант - няма да общувате дори в скайп. Сам прецени до колко е удачно това.
Искаш да запазиш отношенията си с нея? Няма как да бъдете гаджета отново. Дори и да бъдете, връзката ви няма да е особенно приятна. Има ли капчица съмнение в нещо, значи то е съмнително. А ти не искаш съмнителна връзка. Караници за простотии, натискания с други, мръсотии зад гърба - не ти трябват. В някой случаи една двойка може да се събере отново и да са щастливи заедно. Ако питаш сценаристите на "приятели" или който и да е лайнян американски сериал, е така. Живота обаче е малко по-различен. Евентуално продължение на връзката означава мноооого компромиси, а ти нямаш нито годините, нито постоянството за това.
Можеш да си приятел с нея, но не сега. Има още прекалено много искри във въздуха. Трябва да изчакаш малко. Говори си с нея в скайп, интересувай се от проблемите й, подкрепяй я, бъди естествен и ако я видиш с някой друг, махни с ръка и се усмихни. Ако я обичаш я остави да е свободна.