PDA

View Full Version : Херпес?



sladko_dete
08-13-2007, 11:32
С какво да го лекувам? На устната ми е

Mitakaaaa
08-13-2007, 11:44
Ми по добре иди на лекар...аз имах херпес на гърба и той беше по4ти минал ама кат отидох на лекар ми кааха,4е е Херпес Зостер :< можело съм да умра ли нещо такоз ама то ми мина от самосебеси :> ина4е го мазах с некфо

08-13-2007, 13:23
С какво да го лекувам? На устната ми е
Ами аз като имах (и моя беше на устната) го мазах със паста за зъби,даже реших да го пукна и стана коричка (ама не е хубаво да го пукаш НЕДЕЙ) и оня ден се обели,мажи го със паста и може със някакво кремче да омекне аз така правя.

sexa_na_kompleksa
08-13-2007, 14:52
С паста за зъби и/или спирт.

sladku_bebzi
08-13-2007, 15:02
С "ЕРПАЛ" срещу херпес, веднага ще ти се махне.Аз всеки път, когато имам херпес го използвам и винаги действа 8)

raindrop
08-13-2007, 16:50
никва паста за зъби. Херпеса се лекува с крем и таблетки за целта. Ако не ти се ходи на лекар (което съм почти сигурна) си купи от аптеката Ацикловир крем. Има на различни фирми - цената е между 3 и 12 лв. май. Маже се по 2-3 пъти на ден върху чиста кожа.
Тоя херпес на устната не е зостер, а симплекс.Зостера излиза върху други част на тялото най-често гърба, главата. ако се появи херпес на друго място (освен на устната) веднага на лекар.

Mitakaaaa
08-13-2007, 16:55
никва паста за зъби. Херпеса се лекува с крем и таблетки за целта. Ако не ти се ходи на лекар (което съм почти сигурна) си купи от аптеката Ацикловир крем. Има на различни фирми - цената е между 3 и 12 лв. май. Маже се по 2-3 пъти на ден върху чиста кожа.
Тоя херпес на устната не е зостер, а симплекс.Зостера излиза върху други част на тялото най-често гърба, главата. ако се появи херпес на друго място (освен на устната) веднага на лекар.
Не съм казал,4е е зостер :) просто неразбирам и аз си казах мнението :) ина4е на мен кат ми излезна херпес през тфа време бех болен и отиох при ли4ната лекрка и тя там глеаше с онуй там как дишаш :) и видя каза 4е мисли 4е е херпес отидох на доктор а то беше по4ти минало ина4е там и аз пих хап4ета и го мазах

raindrop
08-14-2007, 11:11
добре си направил :)