PDA

View Full Version : Връзки



find_m3
08-13-2007, 12:00
Такаа айде сега да поговорим за чалгарите и метълите ... :lol: шегувам се :P

Искам да ви попитам какво мислите за учениците/студентите ,които с връзки си изкарват оценките?Бихте ли общували с такъв човек като знаете ,че дори и да си счупите главата от учене пак ще сте назад?

Axel_f
08-13-2007, 12:04
Еми не познавам такива честно казано,но знам, че ги има. Сигурно щях да ги мразя и да ги псувам :? Корупцията е лошо нещо :x

find_m3
08-13-2007, 12:13
Радвай се ,че не познаваш..... ](*,)

FRIEND_1
08-13-2007, 12:18
imam 1 frendka,koqto q vkaraha s vrazki v 1 daskalo [-X

find_m3
08-13-2007, 12:37
Бе хубаво да си ги вкарват ,ама после всички се бъхтят пък тия пращат мама да си праи устата пред даскалите или директорката

Kisses_P
08-13-2007, 12:42
Има ги и такива... всеки им се дразни.Но по ме нервират хората които винаги минават покрай капките и да си скъсаш гъза от учене те пак имат повече от теб. е това вече ме вбесява :smt013

08-13-2007, 12:58
Винаги е така, което дразни всеки.Но аз съм упорита и винаги съм си изкарвала оценките с труд. :D

08-13-2007, 13:15
Еми имахме 1 от моя клас дет беше на една даскалка дъщеря и й подаряваха оценките и я защитаваха и :smt013 направо ми идеше да я убия. :twisted:

FRIEND_1
08-13-2007, 13:37
Navsqkade gi ima takiva :smt013

mid_get
08-13-2007, 13:56
Да, навсякъде ги има. Например: дъщерята на директора :lol: Пълна отличничка, щото видиш ли - тате е шефа тук. Ама гле'й к'во става със съучениците...всички са й мнооого добри приятели, всички я уважават и й правят четки. :lol: Само да поясня (не че има значение, де), че не е от моя клас, по-малка е с една година. Не завиждам, да - яд ме е, ама в крайна сметка днес всеки се справя, както може - с връзки, с мама и тате, с "дарения" и т.н. Да са живи и здрави! :-):-)

RoyTheReaper
08-13-2007, 14:51
Защо да не общувам? Може да не е лош човек.

Аз съм твърдо на принципа "кой както се урЕди". Той като има връзки, ще си носи последствията от това - позитивни и негативни. В училище може да има високи оценки, но в живота не става така. За да го наемат на работа трябва да има умения - в условията на пазарна икономика никой не иска некадърници, защото бизнеса му няма да просперира. Освен ако въпросната личност пак не се уреди във фирмата на баща си например. А ти като нямаш връзки, ще си действаш по стандартния начин.

Не виждам причина да се злобее срещу такива хора - всеки трябва да си гледа в своята паница. Просто не им обръщайте внимание, защото може да излезе, че им завиждате.

sladku_bebzi
08-13-2007, 15:07
Ами то, който влиза с връзки обикновенно не е особено умен.Като влезе в някое у-ще където всички са отличници, а той нищо не знае, много ясно че всички ще му се подиграват, че няма грам мозък в главата и едва ли някой ще общува с него.

find_m3
08-13-2007, 17:29
Ми то аз тая дето говоря не е тъпа напротив изкарва си някои оценки с труд ,ама други (2-ки примерно) й ги прощават.Ето например изпитаха целия клас и на половината писаха 2-ки ,ама нейната не се зачете и беше поправена....защо ли :-k ?Щото ,както каза някой мама и тати направиха "дарение".Ми не завиждам,ама просто не е честно бе ма*ка му.А й не е тъпа като ученичка ,щото зубри и ако и зададеш страничен въпрос не може да си каже името,но иначе като човек е пълно говедо.Лицемерна е и прави мили очички кравешки ,а зад гърба ти те прави на гъз.И едни интриги плете....абе гнусна ми е.

Loshotia
08-13-2007, 18:08
А бе който както се уреди. Да влезеш ок, ама как ще излезеш. При мен има доста връзкари и не съм им фен, но кво ги бърка тях това. Н някои откровено казано им личи, че са връзкари, на други не- правят всичко възможно да докажат, че и те имат място в даскалото. За това им правя евала, но пък става кофти щото си имат и гръб тея хора- а аз нямам-сещате се кой ще го издуха ако нещо стане

find_m3
08-13-2007, 18:13
А бе който както се уреди. Да влезеш ок, ама как ще излезеш. При мен има доста връзкари и не съм им фен, но кво ги бърка тях това. Н някои откровено казано им личи, че са връзкари, на други не- правят всичко възможно да докажат, че и те имат място в даскалото. За това им правя евала, но пък става кофти щото си имат и гръб тея хора- а аз нямам-сещате се кой ще го издуха ако нещо стане

Точно.Кой може да го издуха?Откровено казано не знам каква щеше да ми е позицията по въпроса ,ако беше някой друг ,но точно това момиче ми лази по нервити...много е злобна и бих я набила с удоволствие,ама само ще си го изкарам аз.Иначе с нетърпение чакам денят в който ще ми посегне (вече го е правила на друго момиче ,но тя си премълча :smt012 пък аз не съм видяла иначе и тогава бих я поставила на място под претекст ,че няма право да удря никой)

#Gravity Of Love#
08-14-2007, 19:38
Ами в днешно време без връзки си загубен... все пак всеки гледа свойта лична изгода... и си признавам.. че и аз съм използвала връзки.. (нямам предвид само за ученето) но далеч не съм стига... договори не съм подписвала.. :-D
Лично при мен.. и в стария.. и в новия клас.. има връзкари.. някой са мн злобни и прости... ама др са пичове :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-14-2007, 21:29
ох в стария ми клас подозирах че едната праи някакви далавери.. в главата и нямаше нищо!!но.. винаги 5 и 6 по немски ... как таи и аз нз... :shock: та тя 1 прост глагол не можеше да спрегне след 3тата година учене на езика катоо първи!.. не бих си общувала с такъв човек.. тя хубаво таи ще си изкара оценките ама няма да е винаги така.. :smt017

BaiboCo
08-14-2007, 23:26
Защо да не общувам? Може да не е лош човек.

Аз съм твърдо на принципа "кой както се урЕди". Той като има връзки, ще си носи последствията от това - позитивни и негативни. В училище може да има високи оценки, но в живота не става така. За да го наемат на работа трябва да има умения - в условията на пазарна икономика никой не иска некадърници, защото бизнеса му няма да просперира. Освен ако въпросната личност пак не се уреди във фирмата на баща си например. А ти като нямаш връзки, ще си действаш по стандартния начин.

Не виждам причина да се злобее срещу такива хора - всеки трябва да си гледа в своята паница. Просто не им обръщайте внимание, защото може да излезе, че им завиждате.
Евала за мнението спести писането на същото, немога да го кажа и аз по-добре. =D> =D> =D>


Точно.Кой може да го издуха?Откровено казано не знам каква щеше да ми е позицията по въпроса ,ако беше някой друг ,но точно това момиче ми лази по нервити...много е злобна и бих я набила с удоволствие,ама само ще си го изкарам аз.Иначе с нетърпение чакам денят в който ще ми посегне (вече го е правила на друго момиче ,но тя си премълча пък аз не съм видяла иначе и тогава бих я поставила на място под претекст ,че няма право да удря никой)
Защо се нервиш? Сядаш, учиш, изкарваш оценки, връщаш ги у вас:
а) вашите са доволни и те поощряват
б) вашите са доволни
в) вашите са недоволни
г) вашите са ядосани и ти викат
д)вашите са много ядосани и те наказват
Списакът е безкраен и зависи от много фактори, но само не и от един - човекът, който визираш като връзкар. Аз нещо не го намирам да се вписва в цялата тая работа, той просто си стои някъде там, и теб това ни най-малко те интересува. А по въпроса за боя - аз се бия в много редки случаи, когато ми изкара нервите някой, и когато определено си го е заслужил, но ти винаги можеш да се оплачеш на родителите си, които според мен биха ти помогнали доста xD

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 08:41
a[N]D[i]T[k]a]ох в стария ми клас подозирах че едната праи някакви далавери.. в главата и нямаше нищо!!но.. винаги 5 и 6 по немски ... как таи и аз нз... :shock: та тя 1 прост глагол не можеше да спрегне след 3тата година учене на езика катоо първи!.. не бих си общувала с такъв човек.. тя хубаво таи ще си изкара оценките ама няма да е винаги така.. :smt017

Не бъди токова сигурна.. ако остане в България... тука 90% връзки ти трябват... така че... ще литне в облаците с куха глава..

find_m3
08-16-2007, 09:23
Защо да не общувам? Може да не е лош човек.

Аз съм твърдо на принципа "кой както се урЕди". Той като има връзки, ще си носи последствията от това - позитивни и негативни. В училище може да има високи оценки, но в живота не става така. За да го наемат на работа трябва да има умения - в условията на пазарна икономика никой не иска некадърници, защото бизнеса му няма да просперира. Освен ако въпросната личност пак не се уреди във фирмата на баща си например. А ти като нямаш връзки, ще си действаш по стандартния начин.

Не виждам причина да се злобее срещу такива хора - всеки трябва да си гледа в своята паница. Просто не им обръщайте внимание, защото може да излезе, че им завиждате.
Евала за мнението спести писането на същото, немога да го кажа и аз по-добре. =D> =D> =D>


Точно.Кой може да го издуха?Откровено казано не знам каква щеше да ми е позицията по въпроса ,ако беше някой друг ,но точно това момиче ми лази по нервити...много е злобна и бих я набила с удоволствие,ама само ще си го изкарам аз.Иначе с нетърпение чакам денят в който ще ми посегне (вече го е правила на друго момиче ,но тя си премълча пък аз не съм видяла иначе и тогава бих я поставила на място под претекст ,че няма право да удря никой)
Защо се нервиш? Сядаш, учиш, изкарваш оценки, връщаш ги у вас:
а) вашите са доволни и те поощряват
б) вашите са доволни
в) вашите са недоволни
г) вашите са ядосани и ти викат
д)вашите са много ядосани и те наказват
Списакът е безкраен и зависи от много фактори, но само не и от един - човекът, който визираш като връзкар. Аз нещо не го намирам да се вписва в цялата тая работа, той просто си стои някъде там, и теб това ни най-малко те интересува. А по въпроса за боя - аз се бия в много редки случаи, когато ми изкара нервите някой, и когато определено си го е заслужил, но ти винаги можеш да се оплачеш на родителите си, които според мен биха ти помогнали доста xD

Да се оплача на родителите си за какво?Че техните плащат на даскалите?Аз съм казвала ,че това момиче минава ей така ,ама те какво могат да направят?

Phoenixheart
08-16-2007, 11:04
сори не мога да уважавам такива хора. като не могат със собствени сили...

armani169
08-18-2007, 19:48
МРАЗЯ ГИИ !!! :twisted:

Reed
08-18-2007, 19:50
Не ме,кефят,особено като се гордеят с това.А и не се влиза само с връзки,а и с пари... :roll:

SuNsEt
08-18-2007, 19:59
Ами то е хубаво да имаш връзки,но тва...така да влезеш,дори и нищо да не знаеш е страшно как да го кажа...преебително! :lol: Толкова е гадно...ти се трепеш цяла година и накрая някво келе да ти ти е то4но пред носа и да влезе на твое място! :smt013 Няма кикакъв смисъл...просто е гадно :smt009 мразя такива хора и не искам да контактувам с тях!По-скоро ше набия някой заради тва,4е не заслужава да влезе,щото нищо не знае и не е за там! :smt019 И...според мен така влизат само богаташ4етата :wink: ако не с връзки,то с пари...много пари! :smt011

woshata
08-18-2007, 20:23
az poznavam edno keleme koeto seki den nose6e cvetq na gospojite..maika mu be6e cvetarka i aidee vcete tuka tam i 6esticata gotova :smt013 samo nz kak smogva6e seki den s cvetqta :-D

theEXPLOITED
08-18-2007, 20:37
ами познавам такива хора аз така влязох да уча ама след това яко си учих де сама се справих къде по добре къде по зле мнооо зле ама к'во ми пука